Автор Тема: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
 

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Так верно будет?

keep fighting - we are sure to win
Not all those who wander are lost

Offline bobr.dobr

  • ****
  • Повідомлень: 346
  • Karma: 235
Как правильно перевести на английский "Борімося - поборемо!"?
Якщо за мету не ставиться ознайомити англомовну аудиторію з творчістю Шевченка, то може взяти якусь близьку за сенсом фразу, відому в англомовному середовищі? Як от "we shall never surrender".

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Будет написана фраза на украинском и под ней перевод на английский.
Поэтому, хочется некоторого соответствия, и точно передать смысл.
Not all those who wander are lost

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
we fight so we shall win

так на мій погляд буде близько за змістом

або, якщо точно за Шевченком, бо в нього це заклик  а не констатація факту  - fight and you shall win


Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Предлагают такой перевод:
1. We Fight! We win!
2. We will fight, until we win!
3. We fight to win!

Какой лучше?
Not all those who wander are lost

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
А shall еще употребляется?
Not all those who wander are lost

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Предлагают такой перевод:
1. We Fight! We win!
2. We will fight, until we win!
3. We fight to win!

Какой лучше?
3 Як найбільш короткий і зручний.
Не спец, але як варіант.
Go fight to win.

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Решили второй написать.
Он точнее передает смысл ИМХО.
Not all those who wander are lost

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Гугл видав
Цитувати (виділене)
Борітеся – поборете, Battle on – and win your battle! Вам Бог помагає! God Himself will aid you; За вас правда, за вас слава At your side fight truth and glory, І воля святая!
Ще
Struggle on—and be triumphant!
http://library.kpi.kharkov.ua/en/foto_zvit_Zapko

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Battle on – and win your battle!
Подобається.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
А хто порадить банк для ведення ФОПа? Який ваш улюблений?

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
А хто порадить банк для ведення ФОПа? Який ваш улюблений?
1) Монобанк
2) Сенс Банк
Можна і в зворотньому порядку. З моєї колокольні найбільш вдалі інтерфейси для віддаленої роботи.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
А хто порадить банк для ведення ФОПа? Який ваш улюблений?

я юзаю Приват

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
А хто порадить банк для ведення ФОПа? Який ваш улюблений?
Багато років працював з Піреус. Подобалось що всі проблеми чи непорозуміння вирішувались на користь клієнта. Це може бути особливість мого відділення, але ось так.
З віртуалами на кшалт Монобанку (особливо знаючи хто його започаткував) чи подібними я б зв'язуватись ніколи не став. Краще вже Приват, хоч можна прийти у відділення, спитати: "Що за?".

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8284
  • Karma: 3325
2) Сенс Банк
А тебе не хвилює, що Сенсе на грані закриття?

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
2) Сенс Банк
А тебе не хвилює, що Сенсе на грані закриття?
Навіщо провокувати флейм ?
Ти маєш нагоду написати прямо Фріпу свої цінні думки про Сенс Банк.
З тим, що хвилює мене, я, якось, сам владнаю.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Так, дякую велике. Будемо дивитись на рекомендованих. Вибір не такий вже і великий, як з'ясувалось

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
У меня  сейчас  закипят мозги, поэтому очень нужна помощь. Тут, пожалуй, требуется не столько знание  немецкого, сколько  знание военных реалий.
Надо перевести  на немецкий выражение  "начальник штаба войсковой части" ( перевожу военный билет).
 Казалось бы все просто, бери и пиши "Stabchef"
Увы, не все так просто))))).
 Оказывается в немецком языке Stabchef это только  начиная с бригады/ дивизии, если что-то меньшее, то  пишем  Adjutant . Например, Bataillonsadjutant.
 Что мне делать с войсковой частью?:)))
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245
Напиши Chef des Stabes, да и все. Это же должность, а не звание.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Напиши Chef des Stabes, да и все. Это же должность, а не звание.
Спасибо, я тоже к этому склонялась, но меня загрызли сомнения после Bataillonsadjutant :grin:
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245
Ну там эту функцию другой человек просто выполняет. Я не военный,  конечно, но не думаю, что есть 1-1 соответствие.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Ну там эту функцию другой человек просто выполняет. Я не военный,  конечно, но не думаю, что есть 1-1 соответствие.
В переводе всяких специфических терминов  полные совпадения вообще очень большая редкость))).
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Виникли питання по роботі ОСББ. Розкажіть будь-ласка, як воно має працювати або як працює у вас, бо у нас якось мені незрозуміло. У нас досить великий будинок (на 77 квартир). Всі платять квартплату, з якої маємо витрати на мінімальні зарплати бухгалтеру, голові і двірнику і ЕСВ. І якось так виходить, що всі ці затрати складають 88% з доходів. Тобто на ремонт і якісь покращення по будинку лишається майже нічого.  :(

Це у нас квартплата маленька і треба її піднімати? У нас зараз 6 грн за м, було нещодавно 4 грн. А як тоді живуть будинки поряд на 22 квартири з такою самою квартплатой або навіть менше? Кажуть, що у нас все робиться офіційно і тому так, а у сусідів в чорну, без оформлення бухгалтера і двірника, і так не можна, але якось вони живуть так. 
Боржники є, але не прям суттеві, фінансові звіти я бачила, виглядає все ок. :scratch_one-s_head:
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7626
  • Karma: 5625
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Це у нас квартплата маленька і треба її піднімати? У нас зараз 6 грн за м, було нещодавно 4 грн. А як тоді живуть будинки поряд на 22 квартири з такою самою квартплатой або навіть менше? Кажуть, що у нас все робиться офіційно і тому так, а у сусідів в чорну, без оформлення бухгалтера і двірника, і так не можна, але якось вони живуть так. 
У нас в будинку 42 квартири, тариф на утримання - 8.5 грн за м. Всі працюють офіційно, зарплати начебто і невеликі, але грошей постійно не вистачає. Додаткові цільові внески 3-4 рази на рік, десь по 500-1000 грн. Різдвяні бонуси для консьєржів теж додатково.
The best is yet to come.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
А як тоді живуть будинки поряд на 22 квартири з такою самою квартплатой або навіть менше?
А в них точно ОСББ? Бо в нас, наприклад, квартплата вдвічі менша за вашу, але ми під керуючою компанією, бо коли порахували, зрозуміли, що нам те ОСББ дуже дорого встане з нашою кількістю квартир.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
У нас десь 7 грн/за кв. метр. 160 квартир. У нас ОСББ, але заключений договір с компанією, що обслуговує. Це колишній жек. Але ліфт окремо, домофон окремо, сміття окремо. Це інші компанії. Не можу казати, що ми прям в шоколаді, але щось таки робиться. Дах регулярно ремонтується. Труби. Тобто це все живе, хоч і кульгає :).

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
А як тоді живуть будинки поряд на 22 квартири з такою самою квартплатой або навіть менше?
А в них точно ОСББ? Бо в нас, наприклад, квартплата вдвічі менша за вашу, але ми під керуючою компанією, бо коли порахували, зрозуміли, що нам те ОСББ дуже дорого встане з нашою кількістю квартир.
Вони точно не на утриманні аналогу ЖЕКу або якоїсь керуючої компанії, кажуть, що ОСББ, але без оформлення, як у нас. Як я знаю, не можна бути без нічого, або ЖЕК, або ОСББ. Якщо вони прям зовсім вчорну це роблять, напевне ж податкова б зацікавилась? Моя мама платить більшу квартплату в аналог ЖЕК і так само нічого не робиться.
А у вас щось робиться по будинку?
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Звичайний ЖЕК, десь 7 гр. за метр. Шось робиться.

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Це у нас квартплата маленька і треба її піднімати? У нас зараз 6 грн за м, було нещодавно 4 грн. А як тоді живуть будинки поряд на 22 квартири з такою самою квартплатой або навіть менше? Кажуть, що у нас все робиться офіційно і тому так, а у сусідів в чорну, без оформлення бухгалтера і двірника, і так не можна, але якось вони живуть так. 
У нас в будинку 42 квартири, тариф на утримання - 8.5 грн за м. Всі працюють офіційно, зарплати начебто і невеликі, але грошей постійно не вистачає. Додаткові цільові внески 3-4 рази на рік, десь по 500-1000 грн. Різдвяні бонуси для консьєржів теж додатково.
Та, я вже рахувала, якщо б нам підняти квартплату до 8 грн, то більше б лишалось. Але не розумію, як живуть будинки, де квартир небагато. Знайомі, які під керуючими компаніями, платять більше, отримують ніфіга, тому наш будинок і не хоче переходити в таку, вже пробували, нема сенсу.
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
У нас десь 7 грн/за кв. метр. 160 квартир. У нас ОСББ, але заключений договір с компанією, що обслуговує. Це колишній жек. Але ліфт окремо, домофон окремо, сміття окремо. Це інші компанії. Не можу казати, що ми прям в шоколаді, але щось таки робиться. Дах регулярно ремонтується. Труби. Тобто це все живе, хоч і кульгає :).
Ооо, дах і труби, це вже цікаво, бо у нас дууууууууже маленькі косметичні правки. Кажуть, раніше були зп по 300 грн, зате по будинку робилось багато. Але може раніше так можна було,  як я дивилась, зараз мінімалку ми зобов'язані платити. Хіба що можна скооперуватись на декілька будинків і один бухгалтер і двірник?
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.