Автор Тема: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
 

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1320 : Травень 01, 2020, 00:59:32 »
Нам даже в садовскую группу Вайбера ежедневно задания присылают, что мастерить и что выполнять. Фоткать и присылать. Игнорирую.
Мы дошли до того, что все задания скопом делаем на выходных, в рабочие дни никак. А наша классная не умеет нормально копировать ссылки на ролики с ютуба с обьяснением материала, поэтому тупо шлет даже не скриншот, а фото монитора с роликом.  :facepalm: Сам разбери, чо там за ролик и найди его.   :fool:
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Offline Poodle

  • *****
  • Повідомлень: 5865
  • Karma: 3171
  • Стать: Чоловіча
  • USA, Gold Country
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1321 : Травень 01, 2020, 05:39:36 »
Что-то припомнилось.

Цитувати (виділене)
Биологи сражаются с химией.
Химики сражаются с физикой.
Физики сражаются с математикой.
А математикам биология нафик не нужна...
Слава Украине!

Offline dlifua

  • *****
  • Повідомлень: 4427
  • Karma: 1521
  • Стать: Чоловіча
  • liveinly
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1322 : Травень 01, 2020, 06:00:24 »

Что-то припомнилось.

Цитувати (виділене)
Биологи сражаются с химией.
Химики сражаются с физикой.
Физики сражаются с математикой.
А математикам биология нафик не нужна...
[/quote]
А в нас було ,в інституті ,математичне моделювання хімічних процесів, яка ж це ..ня  :wacko3:
liveinly

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4632
  • Karma: 3515
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1323 : Червень 11, 2020, 22:55:17 »
 :(

[вкладення вилучене Адміністратором]

Offline Poodle

  • *****
  • Повідомлень: 5865
  • Karma: 3171
  • Стать: Чоловіча
  • USA, Gold Country
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1324 : Червень 11, 2020, 23:01:17 »
Кстати об образовании. Наткнулся на трубе на канал
некоего Michael Penn.
Великолепный лектор, чем-то напоминает В.ф.Бутузова, что нам матан читал...
Слава Украине!

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1325 : Вересень 01, 2020, 13:51:21 »
Почали!


Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16930
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1326 : Вересень 01, 2020, 14:03:57 »
Вітаю всіх причетних з новим етапом випробувань :weep:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1327 : Вересень 01, 2020, 14:08:39 »
У мене ще й раптово непомітно діти з усього виросли (36 розмір ноги! у 9 років! 1.40 росту!) і сталі страшенно дорослі. Ярослав хоче сам зі школи - в школу ходити, а я кажу що зась допоки телефона свого не буде, а його ще місяця два не буде. Так що водитиму. Молодшого в першу зміну, старшого у другу, буду гарна з сильними мускулистими ногами.  :grin:
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1328 : Вересень 01, 2020, 14:37:45 »
Вітаю всіх причетних з новим етапом випробувань :weep:
Навзаєм. Схрестимо всі пальці, щоб без карантинів.

Cпойлер
Тобі скільки ще? 4 роки чи 5?
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1329 : Вересень 01, 2020, 16:49:23 »
Я маму пораспрашивала, чо я такая умная в детстве была.   Оказалось, она со мной полгода до школы занималась, поэтому я все и знала, а не прям быстро и легко само все далось. И половина 1-го класса точно так же платило училке, чтоб она с ними занималась. А мы не платили, за что она меня очень не любила. И это еще ж совок был, а ничего с тех пор не поменялось.
Меня моя первая училка любила. И думала, что я очень умный и прочила мне карьеру ученого. И вот на встрече выпускников (хотя я выпускался в другой школе), она была несколько разочарована, что не угадала. Но в целом она была хорошая тетка. Да и вообще я в своих школах никогда не сталкивался, чтобы вымогали деньги. Да и в вузе. Хотя про некоторые кафедры говорили, что там без бабок никак, но я все равно сдавал на 4 и 5.
Тю, ля, а шо?

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16930
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1330 : Вересень 01, 2020, 18:57:07 »
Вітаю всіх причетних з новим етапом випробувань :weep:
Навзаєм. Схрестимо всі пальці, щоб без карантинів.

Cпойлер
Тобі скільки ще? 4 роки чи 5?

4 ще, у 8 пішла дитинко.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1331 : Вересень 01, 2020, 20:22:35 »
Да и вообще я в своих школах никогда не сталкивался, чтобы вымогали деньги.
У дочки в бесплатной гимназии математичка практически в открытую ввела платное обучение. А поскольку она зауч и дочка в районо то и не маскировалась особо. Судя по всему директор тоже был в доле.
Другие предметы таким не страдали.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1332 : Вересень 01, 2020, 21:16:46 »
Вітаю всіх причетних з новим етапом випробувань :weep:
Дякую.
Хех. 11-й клас. Основні випробування - з наступного року, коли молодший в зовсім доросле життя вступати буде. Нехай буде з нами Сила.
Cпойлер
Є така не дуже приємна фігня, аутизм називається.  :(
Russian warship, go fuck yourself!

Online Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6875
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1333 : Вересень 01, 2020, 21:33:59 »
Почали!
Ха, я свою семиклассницу сегодня сфоткать попробовала (для бабушек), но с негодующим "ну мааам!" размытый силуэт в кадре. :smilie5:
Upd. Уже 7-й, капец.

Offline Kaa

  • *****
  • Повідомлень: 3024
  • Karma: 4554
  • Стать: Чоловіча
  • Жидомоскальский укр
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1334 : Вересень 01, 2020, 22:55:30 »
Був 11-й клас, а зараз знов 5-й. У дружини. Вона там класна.
Praise the Lord and pass the ammunition
And we'll all stay free

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1335 : Вересень 02, 2020, 09:30:10 »
Був 11-й клас, а зараз знов 5-й. У дружини. Вона там класна.
Сил та натхнення дружині!
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4632
  • Karma: 3515
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1336 : Вересень 05, 2020, 14:05:28 »

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1337 : Вересень 06, 2020, 13:27:15 »
Цитувати (виділене)
А студентам вообще надо учиться, а не Фэйсбук читать!
Вот это больше всего "доставляет". Как кому, а мне, довольно-таки старому хрычу,  Интернет с момента его появления - прежде всего Глобальная Библиотека, где есть почти всё.
Cпойлер
А Гугль - каталог её. Аминь. ;)
Russian warship, go fuck yourself!

Offline vs

  • *****
  • Повідомлень: 2438
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1338 : Вересень 06, 2020, 19:18:24 »
однако
я дещо мінімально зі Згуровським (ректор КПІ) свого часу зтикався, і в мене когнитивний дисонанс.
якщо вже він таке у 70 почав нести (а насправді раніше, бо там з тексту справа декілька років тому була),
то в мене немає коментів окрім того, що старість не радість і треба йти вчасно. Є у західних вишах пенсійний вік для ректора 65 років і нефіг.

Offline Юльчча

  • *****
  • Повідомлень: 4007
  • Karma: 2538
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1339 : Вересень 06, 2020, 21:41:19 »
якщо вже він таке у 70 почав нести (а насправді раніше, бо там з тексту справа декілька років тому була),
то в мене немає коментів окрім того, що старість не радість і треба йти вчасно.
Что касается преподавателей, то оттуда сами не уходят. Оттуда выносят. Нам повезло быть последним курсом у "старейшего профессора университета". Разумеется, дело было не в возрасте, а в самой настоящей его деменции. Читал нам микробиологию и принимал экзамен. Ну как микробиологию, фигню какую-то нес, околесицу. И ничего с ним сделать не могли, никакое руководство.
Экзамен вообще был ужасен, он слабо понимал, что мы отвечаем. А одной студентке поставил на экзамене 5, не слушая ответ на билет, а спросив ее, как расшифровывается аббревиатура ДНК. Студентку биофака. "Пять, можешь идти", вот она офигела. Но в основном всех отправил на пересдачу, мол вы мне тут фигни наотвечали, первый раз такое слышу.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9100
  • Karma: 5424
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1340 : Вересень 06, 2020, 22:53:46 »
що старість не радість і треба йти вчасно. Є у західних вишах пенсійний вік для ректора 65 років і нефіг.
Якби такий принцип завжди застосовували без розбору, я б ніколи не слухав у другій половині 80-х лекції академіка Хрістиановича (дивлячись на його книжку 30-х років видання). А воно того варте було - деменція не всіх накриває.
Homo homini felis est.

Offline vs

  • *****
  • Повідомлень: 2438
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1341 : Вересень 06, 2020, 22:57:35 »
це ж про роботу ректором, а не про викладацьку, і там в історії з КПІ проблема у керуванні була
викладає він може досі нормально

Offline Drakonchik

  • *****
  • Повідомлень: 2090
  • Karma: 455
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1342 : Грудень 19, 2020, 14:34:54 »
Навесні МОН запустив проект Всеукраїнська школа онлайн на ютуб каналі. Але було не дуже зручно. Кілька лекцій подивилсь, та й закинули. Але зараз хочу поділитися новим форматом проекту. https://lms.e-school.net.ua/about.
Він тільки стартував, але вже кілька уроків моя дитина пройшла. І поки що все дуже добре виглядає. Можна дивитись лекції, завантажувати конспекти, проходити тести.

Cпойлер
Цитувати (виділене)
Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.

Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом якості освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України.

Платформу створено Громадською спілкою «Освіторія» на замовлення Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України та державної установи «Український інститут розвитку освіти», за підтримки Швейцарії в межах Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, який виконується Консорціумом ГО DOCCU та PH Zurich.

З метою покращення доступності навчального контенту для широкого загалу користувачів, в тому числі для дітей з особливими освітніми потребами, ЮНІСЕФ долучився до організації навчань для авторів уроків та забезпечив експертний супровід з питань інклюзивності.
« Останнє редагування: Грудень 19, 2020, 17:01:01 від Drakonchik »

Offline Drakonchik

  • *****
  • Повідомлень: 2090
  • Karma: 455
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1343 : Лютий 05, 2021, 11:43:16 »
ЗНО голосами українських зірок!

📖Мінцифра, міністр Михайло Федоров та блогер Олександр Барабошко презентували платформу «Слухай». Це найбільша онлайн-бібліотека аудіокниг українською мовою, озвучених голосами українських зірок. Добірку 60 аудіокниг із творами української літератури, що входять до програми ЗНО, вже можна безкоштовно прослухати за посиланням: sluhay.com.ua/zno

🙋🏼‍♀️До озвучки долучились: Олена Кравець, Степан Казанін, Марта Адамчук, Ната Жижченко, Іван Дорн, Олег Скрипка, Ліля Ребрик, Даша Астаф'єва та інші зірки.

📖Завдяки проєкту «Слухай» учні випускних класів зможуть зручно готуватися до тестування у будь-який комфортний час. Також аудіокниги зроблять навчальний процес більш інклюзивним і стануть у пригоді молодшим школярам.

🦠Проєкт є переможцем онлайн-конкурс корисних думок та ідей #HackCorona, які допоможуть українцям протистояти пандемії #COVID19.

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9087
  • Karma: 8141
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1344 : Лютий 05, 2021, 18:37:40 »
Что касается преподавателей, то оттуда сами не уходят. Оттуда выносят. Нам повезло быть последним курсом у "старейшего профессора университета". Разумеется, дело было не в возрасте, а в самой настоящей его деменции. Читал нам микробиологию и принимал экзамен. Ну как микробиологию, фигню какую-то нес, околесицу. И ничего с ним сделать не могли, никакое руководство.
Экзамен вообще был ужасен, он слабо понимал, что мы отвечаем. А одной студентке поставил на экзамене 5, не слушая ответ на билет, а спросив ее, как расшифровывается аббревиатура ДНК. Студентку биофака. "Пять, можешь идти", вот она офигела. Но в основном всех отправил на пересдачу, мол вы мне тут фигни наотвечали, первый раз такое слышу.
У нас был такой, даже не вспомню уже, по какому предмету, какая-то педагогика. У него ещё и речевая функция была сильно нарушена после болезни.
Зачёт я сдавала так - он мне говорит, я смотрю, что ты много пропустила, зачёт поставить не могу. Я ему - вот справка, я болела. Он мне: Не могу. Много пропустила.
Ухожу. Возвращаюсь.
Он опять смотрил в журнал, говорит, я смотрю, что ты много пропустила, зачёт поставить не могу. Я ему - вот справка, я болела. Он мне: Не могу. Много пропустила.
Ухожу. Возвращаюсь.
И так четыре раза.
На пятый он мне ставит зачёт даже без ответов на билет, который я и не тянула,  и я ухожу.
П.С. Ещё доброе сделала, перевела сокурснице вопрос "О каала Куаа опеаои?" Она пропустила ещё больше меня, поэтому совсем не понимала, что он говорит.

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4632
  • Karma: 3515
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1345 : Лютий 08, 2021, 10:44:20 »

Конспирология?

Offline Drakonchik

  • *****
  • Повідомлень: 2090
  • Karma: 455
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1346 : Лютий 08, 2021, 11:26:58 »
Я не зрозуміла відео. В чому саме вона бачить корінь зла? В дістанційній освіті, в геймізаціі процесу освіти, чи в тому, що всі потрапляють до цифрового простіру на всіх зберігаються данні? Вона говорить, що зараз діти стають слабоумними через дістанційне навчання?  :shok:

Мені зараз актуально, тому вимушена була послухати це (добре, що прискорено прослухала), та мені не зрозуміло.

Ось в неї під якимось відео така анотація. Так, конспірологія .

Цитувати (виділене)
Ученый поделилась собственной версией того, что задумали авторы коронавирусной эпидемии и к чему это приведет человечество.

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4632
  • Karma: 3515
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1347 : Лютий 08, 2021, 13:52:05 »
Я не зрозуміла відео.
Я теж, але посилання прислала вельми поважна людина і я хотів впевнитися, що це не я протупив. Може є якісь цікаві або важливі моменти, а не тільки ZOG та змова.

Те, що зараз переважно кліпове мислення я бачу у студентів, яким читаю лекції. Тому я вважаю, що якісь відсоток в цьому має сенс. Але невеликий.

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4632
  • Karma: 3515
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1348 : Лютий 24, 2021, 10:50:28 »
Конец расизму в школьной математике! Oregon Education Department Promotes Course on ‘Dismantling Racism in Math’

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Образование. Успехи, проблемы и провалы.
« Reply #1349 : Лютий 24, 2021, 18:54:57 »
Малий захворів. Але домашку треба робити. Ось не можемо збагнути, що треба робити у завданні з математики за 1 клас.
Тю, ля, а шо?

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.