Автор Тема: Українська політика до 16.08.2019
 

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #29910 : Березень 26, 2019, 11:07:27 »
У вас какие-то страсти про Укртелеком, вокруг меня ничего такого не слышала. Ни про срезанный кабель, ни про адские сроки починки.
Ну у нас тоже все с этим плохо. Кабель тырят, меняют долго.
Я вот только от форумчан слышу. Наверное, у нас тоже есть, но не вокруг меня. Ну и вокруг меня у всех есть стационарные.  :pardon:

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #29911 : Березень 26, 2019, 11:07:40 »
Уляна Супрун
5 мин. ·
У цьому пості — алгоритм дій, якщо ви опинилися в ситуації, коли вашому здоров’ю чи здоров’ю близької людини заподіяно шкоди. Трансформуємо систему, щоб такі випадки не допускалися або ж відстежувалися більш ефективно та ніхто не міг уникнути відповідальності за свої дії. Водночас вже сьогодні є інструменти, якими кожен може скористатися для захисту своїх прав у системі охорони здоров’я.

➡ Коли й куди звертатися щодо неправомірних рішень чи дій медичних працівників

Cпойлер
Кожен пацієнт має право оскаржити неправомірне рішення й отримати компенсацію, якщо його здоров’ю заподіяно шкоди. Відповідачем завжди є роботодавець — заклад охорони здоров’я чи лікар-ФОП.

Фіксація таких скарг — дуже корисний інструмент. Він допомагає довести, що в конкретній лікарні справді були випадки порушення прав пацієнтів. Нам часто розповідають про той чи інший випадок, який стався, втім, не використовують легальні інструменти, які б офіційно зафіксували інцидент. Відповідно довести правду стає практично неможливо. А непокаране зло — зростає. Відстоювати свої права й реагувати на їхнє порушення в межах закону — обов'язковий елемент формування культури розвиненого суспільства.

Якщо вам виповнилося 18 років, захищати свої права можна особисто, через представника або ж колективно (коли скаргу подає група людей). Неповнолітні чи недієздатні особи — через законних представників.

Оптимальний варіант — письмове звернення: зареєстрована заява зобов’язує установу надати вам відповідь.

Тож якщо особисто приносите заяву, попросіть зареєструвати її, а якщо надсилаєте поштою, то рекомендованим листом чи з повідомленням про вручення. Якщо звернення надсилається електронною поштою, то треба вказувати електронну адресу, на яку має прийти відповідь — це вимога Закону України «Про звернення громадян».

➡ Що треба зазначити в заяві

▪ прізвище, ім’я, по батькові повністю
▪ місце проживання
▪ суть питання і чітке формулювання прохання чи вимоги; якщо ви хочете бути присутнім при розгляді звернення, потрібно це вказати
▪ підпис і дату

➡ Куди можна звертатися зі скаргою

1⃣ Зверніться до головного лікаря із письмовою заявою/скаргою і попросіть її зареєструвати (в такому разі вам зобов'язані надати відповідь).

2⃣ Якщо не вдалося владнати ситуацію, зверніться у департамент/управління охорони здоров’я вашого міста чи області: http://moz.gov.ua/regionalni-upravlinnja із письмовою заявою/скаргою і попросіть вхідний номер (це допоможе дізнаватися хід розгляду вашого питання).

3⃣ Якщо не вдалося владнати ситуацію, зверніться на гарячу лінію місцевих органів виконавчої влади.
4⃣ Якщо не вдалося владнати ситуацію, зверніться на гарячу лінію Уряду за телефоном 1545.

❗Будь-який громадянин має право подати заяву про проведення клініко-експертної комісії в міських, районних, обласних департаментах охорони здоров’я, а також КЕК МОЗ України.Такі комісії контролюють якість надання допомоги і розглядають усі випадки, в яких може йтися про неналежну допомогу пацієнту — від випадків з розбіжністю діагнозів до летальних. Докладно тут: https://bit.ly/2u4uFlj

➡ Ще один спосіб захисту — звернення до Інспекції з питань захисту прав споживачів.
Незалежно від рівня розгляду звернень це завжди безоплатно.

Якщо на жодному з етапів не вдалося владнати ситуацію, пацієнт має право звернутися до суду.

За безоплатною правовою допомогою можна звернутись до Центрів з надання безоплатної правової допомоги, їхні адреси: https://goo.gl/UXcKt8

➡ Що робити, якщо ви не погоджуєтеся з рішенням, яке ви отримали після своєї скарги

Маєте право подати скаргу до органу або посадової особи вищого рівня. Наприклад, якщо не вдалося владнати ситуацію на рівні головного лікаря — подати скаргу до місцевого департаменту охорони здоров’я. Але не затягуйте — звертатися можна протягом місяця після того, як вас ознайомили з рішенням. Інакше ваш запит можуть відхилити (виняток — поважна причина порушення термінів).

➡ Скільки часу можуть розглядати звернення:

▪ до 15 днів — звернення, які не потребують додаткового вивчення
▪ до 30 днів — звернення, які потребують додаткового вивчення
▪ до 45 днів — звернення, вивчити обставини яких неможливо у 30-денний термін. У такому випадку вас мають обов’язково про це повідомити.

Читайте детальніше про те, як отримати компенсацію шкоди, заподіяної здоров’ю на сайті Міністерство охорони здоров'я України: https://goo.gl/pnF5Ey

🔸Більше про права пацієнтів в системі охорони здоров’я https://goo.gl/jzyFQX
🔸Право на медичні профілактичні заходи https://goo.gl/1SgCpf
🔸Право на свободу вибору в системі охорони здоров’я https://goo.gl/khFpMp
🔸Право на медичну таємницю https://goo.gl/GJc66g
🔸Право на якісну і безпечну медичну допомогу https://goo.gl/njqx7X
🔸Право на інновації https://goo.gl/uSg3iR
🔸Право на індивідуальний підхід до лікування і запобігання болю https://goo.gl/AJrCvo
🔸Право на життя, гідність і захист від дискримінації https://goo.gl/Uy8sR5

#ПацієнтМаєПраво
« Останнє редагування: Березень 26, 2019, 11:18:28 від ~Багира~ »

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #29912 : Березень 26, 2019, 11:10:33 »
Уляна Супрун
5 мин. ·

Почему бы не постить такое в профильном треде о болячках...

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #29913 : Березень 26, 2019, 11:12:23 »
Уляна Супрун
5 мин. ·

Почему бы не постить такое в профильном треде о болячках...

Это не про болячки, а про права и изменения в системе.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #29914 : Березень 26, 2019, 11:16:18 »
Это не про болячки, а про права и изменения в системе.

Цитувати (виділене)
У цьому пості — алгоритм дій, якщо ви опинилися в ситуації, коли вашому здоров’ю чи здоров’ю близької людини заподіяно шкоди.

Я вижу что это касается только ограниченный круг людей...

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #29915 : Березень 26, 2019, 11:18:06 »
Не, если тут обрезанные кабеля Укртелекома не оффтоп, то Супрун тем более, уж простите. Уберу часть под спойлер, как компромисс.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27681
  • Karma: 7895
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #29916 : Березень 26, 2019, 11:21:09 »
несут ли моральную ответственность избиратели Януковича-2010 за все его действия в периоде 2010-2014 (в том числе за гибель людей на Майдане) ?
Да.
Ну и, чтобы 2 раза не вставать, подобный вопрос по Порошенко-2014 и по тем нелицеприятным фактам, которые его избиратели согласны признать - несут ли моральную ответственность или нет ?
Да.
В обоих случаях, это я, если чо.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #29917 : Березень 26, 2019, 11:42:00 »
Цитувати (виділене)
Нафтогаз України - Naftogaz поширює допис.
13 хв. ·
Перевірки щодо незаконних донарахувань облгазів та газзбутів групи РГК тривають. Цього разу через застосування "газових коефіцієнтів" планують оштрафувати Чернівцігаз, Запоріжгаз, Чернігівгаз та Львівгаз.

І, що найважливіше, не тільки оштрафувати, а й зобов'язати провести перерахунок обсягів споживання по всіх побутових споживачах до 18 квітня.

Раніше ще сім приватних фірташевських компаній Вінницягаз, Волиньгаз, Київоблгаз, Хемльницькгаз, Закарпатгаз, Івано-Франківськгаз, Харківгаз були спіймані на незаконних додаткових нарахуваннях обсягів газу побутовим споживачам.

Дякуємо небайдужим споживачам, які звертались зі скаргами до регулятора і активістам - за підтримку на місцях.

Група ГРК свідомо намагається незаконними методами здерти зі споживачів газу додатковий прибуток. Але коли громадськість здіймає галас, здирникам доводиться відступати.
Cпойлер
Цитувати (виділене)
Олексій Хабатюк разом з Formagei Oleksandr та 3 іншими особами.
1 год
"Справа коефіцієнтів" проти облгазів рухається завдяки небайдужим споживачам та за підтримки активістів на місцях.

Оприлюднено акти перевірок та проекти постанов про накладання штрафів та вимоги усунути порушення за ще чотирма облгазами - ЧЕРНІВЦІГАЗ, ЗАПОРІЖГАЗ, ЧЕРНІГІВГАЗ, ЛЬВІВГАЗ.

Як і за сімома попередніми - Вінницягаз, Волиньгаз, Київоблга (http://bit.ly/2TVQ5zC) та ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ, ЗАКАРПАТГАЗ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ, ХАРКІВГАЗ (http://bit.ly/2UXuK5V) тут результати ті ж самі - порушення ліцензійних умов, а нарахування додаткових обсягів газу побутовим споживачам із використанням коефіцієнту є незаконними. Санкції до облгазів передбачено ті ж самі - .

Що далі?

У п'ятницю 29 березня засідання НКРЕКП. Там розглянуть ці результати перевірок і планують накласти штраф по 850 тис. грн та зобов'язати провести перерахунок обсягів споживання по ВСІХ побутових споживачах до 18 квітня.

Чи це правильно? Впевнений, що так. І це проміжна перемога.

А чи це кінець історії з коефіцієнтами?

Впевнений, що ще ні. Облгази (не всіх, але ті, що входять в фірташівську РГК - всі) розуміли неказонність своїх дій від самого початку, але свідомо пішли на порушення. Тому наступний крок облгазів позов до суду на рішення НКРЕКП про накладання штрафу та припису провести перерахунки.

Що далі? Захищати свої права всіма доступними законними методами - правоохоронні органи, органи захисту прав споживачів, суд тощо.

А НКРЕКП та іншим державним інституціям потрібно бути готовими до загострення протистояння та розробляти план "Б".

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #29918 : Березень 26, 2019, 12:28:42 »
Одна из основных задач штаба ПП - максимально обеспечить явку в этом туре. Наверное, они что-то знают. Поэтому не думаем про погоду, а приглашаем всех максимально на выборы.  :razom:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця

Online Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4653
  • Karma: 3532
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Українська політика
« Reply #29920 : Березень 26, 2019, 13:33:54 »
Хочу уточнить для своей картины мира - с Вашей (каждого, кто имеет желание ответить на мой вопрос) точки зрения, несут ли моральную ответственность избиратели Януковича-2010 за все его действия в периоде 2010-2014 (в том числе за гибель людей на Майдане) ?
Или же его избиратели не могли знать, что он дойдет до такой крайности и потому они не должны принимать на себя такой моральный груз ?
Ответ: нет или ограниченно. Сам я принципиально не голосовал во 2 туре, так что к избирателям Януковича не отношусь. Дело в том, что события развивались не по воле Януковича, который хотел подписать договор с ЕС, а по воле Путина. Т.е. при голосовании предсказать Майдан было трудно, но общий вектор был ясен.
Цитувати (виділене)
Ну и, чтобы 2 раза не вставать, подобный вопрос по Порошенко-2014 и по тем нелицеприятным фактам, которые его избиратели согласны признать - несут ли моральную ответственность или нет ?
Отвечу после списка "нелицеприятных фактов". Может ты про убийство брата и наживании на войне?


Offline ТетраМ

  • *****
  • Повідомлень: 18384
  • Karma: 17887
  • Стать: Жіноча
  • Пропагандист нездорового образца
Re: Українська політика
« Reply #29921 : Березень 26, 2019, 13:49:44 »
Сам я принципиально не голосовал во 2 туре, так что к избирателям Януковича не отношусь.
Ну, я во 2-м туре тоже не голосовала, но какую-то ответственность все же ощущаю.

Отвечу после списка "нелицеприятных фактов".
У Порошенко нет косы.
Он не Юля, и для некоторых это настолько неприемлемый факт, что они путают нелицеприятное с неприятным.
« Останнє редагування: Березень 26, 2019, 14:00:59 від ТетраМ »
«Ганьба! Слава! Тобто – добрий вечір!» ©

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #29922 : Березень 26, 2019, 13:53:16 »
Не торопитесь... Я не успеваю составлять расстрельные списки тех кто привел Януковича к власти...  :sneaky:

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #29923 : Березень 26, 2019, 13:53:58 »
Собственно говоря, ответственность за действия Януковича несет вся страна. И кто голосовал, и кто нет. И выражается она в том, что последствия расхлебывают все.
А результатом осознания этой ответственности должно быть несотворение мифа о "золотом времени када долларбылпавосемь". Пока это заметно на очень ограниченных участках страшно далеких от народа.

А вообще, ставить рядом чувака который продал страну агрессору и чувака который пытается ее у агрессора отнять, это так.... мило.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #29924 : Березень 26, 2019, 14:06:24 »
Цитувати (виділене)
Сам я принципиально не голосовал во 2 туре, так что к избирателям Януковича не отношусь.
Ну, я во 2-м туре тоже не голосовала, но какую-то ответственность все же ощущаю.



А я еще раз скажу, что не голосовавшие во втором туре, фактически проголосовали за Януковича.

Offline Шо?

  • *****
  • Повідомлень: 6543
  • Karma: 3922
Re: Українська політика
« Reply #29925 : Березень 26, 2019, 14:10:09 »
Цитувати (виділене)
Сам я принципиально не голосовал во 2 туре, так что к избирателям Януковича не отношусь.
Ну, я во 2-м туре тоже не голосовала, но какую-то ответственность все же ощущаю.



А я еще раз скажу, что не голосовавшие во втором туре, фактически проголосовали за Януковича.

Охтирка, кто тебе ближе,
кто лучше для тебя:

Сталин или Гитлер?

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #29926 : Березень 26, 2019, 14:11:18 »
Цитувати (виділене)
Цитувати (виділене)
Сам я принципиально не голосовал во 2 туре, так что к избирателям Януковича не отношусь.
Ну, я во 2-м туре тоже не голосовала, но какую-то ответственность все же ощущаю.



А я еще раз скажу, что не голосовавшие во втором туре, фактически проголосовали за Януковича.

Охтирка, кто тебе ближе,
кто лучше для тебя:

Сталин или Гитлер?

Обое рябое.
Я просто напомнила. Чтобы сильно умными себя не считали.

Offline Шо?

  • *****
  • Повідомлень: 6543
  • Karma: 3922
Re: Українська політика
« Reply #29927 : Березень 26, 2019, 14:17:17 »
Цитувати (виділене)
Цитувати (виділене)
Сам я принципиально не голосовал во 2 туре, так что к избирателям Януковича не отношусь.
Ну, я во 2-м туре тоже не голосовала, но какую-то ответственность все же ощущаю.



А я еще раз скажу, что не голосовавшие во втором туре, фактически проголосовали за Януковича.

Охтирка, кто тебе ближе,
кто лучше для тебя:

Сталин или Гитлер?

Обое рябое.
Я просто напомнила. Чтобы сильно умными себя не считали.
А для меня, например, что Янукович, что Тимошенко были в 10-м.
Обое-рябое.
Только один бандит, а вторая - мошенница.
Если бандита можно было свалить силой,
то с мошенницей такое бы не получилось:
все, сука, продала бы так, что узнали бы об этом,
находясь уже в Таежном союзе.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #29928 : Березень 26, 2019, 14:17:54 »
А я еще раз скажу, что не голосовавшие во втором туре, фактически проголосовали за Януковича.
Я не голосовал во втором туре, потому что был наблюдателем и препятствовал вбросу за Януковича. Соотношение не менее 1:100 против. 8)

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #29929 : Березень 26, 2019, 14:18:09 »
Сталин или Гитлер?

Не все немцы выбирали Гитлера... Сталина вообще никто не выбирал...  Спасло ли это немцев и жителей РИ от массовых жертв?

Неужели до сих пор непонятно что неучастие в выборе, никак не освобождает от ответственности (а в итоге от последствий) за результат?

Если ты участвовал (пытался повлиять на результат) у тебя будет хотя бы иллюзорная возможность оправдать себя (сделал все что мог, был неправ)... Если ты не участвовал то у тебя не будет ничего!

Online shtativ

  • *****
  • Повідомлень: 4293
  • Karma: 2287
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #29930 : Березень 26, 2019, 14:18:43 »
А я еще раз скажу, что не голосовавшие во втором туре, фактически проголосовали за Януковича.
А если бы победила Тимошенко, то оказалось бы, что они по факту голосовали за нее.
Это называется цугцванг - любой из трех ходов неправильный.
выспімся мы яшчэ на іхняй шкуры

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #29931 : Березень 26, 2019, 14:19:55 »
А если бы победила Тимошенко, то оказалось бы, что они по факту голосовали за нее.
Это называется цугцванг - любой из трех ходов неправильный.

Но у тебя была бы возможность сказать - зато не выбрали Януковича...

Online shtativ

  • *****
  • Повідомлень: 4293
  • Karma: 2287
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #29932 : Березень 26, 2019, 14:23:37 »
Но у тебя была бы возможность сказать - зато не выбрали Януковича...
Тогда бы у меня не было возможности сказать "зато не выбрали Тимошенко". И я даже сейчас не уверен, чье зло злее. Я уверен, что Тимошенко, в отличие от Овоща, не задумываясь пустила бы танки на Майдан.
выспімся мы яшчэ на іхняй шкуры

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #29933 : Березень 26, 2019, 14:25:56 »
Цитувати (виділене)
Цитувати (виділене)
Цитувати (виділене)
Сам я принципиально не голосовал во 2 туре, так что к избирателям Януковича не отношусь.
Ну, я во 2-м туре тоже не голосовала, но какую-то ответственность все же ощущаю.



А я еще раз скажу, что не голосовавшие во втором туре, фактически проголосовали за Януковича.

Охтирка, кто тебе ближе,
кто лучше для тебя:

Сталин или Гитлер?

Обое рябое.
Я просто напомнила. Чтобы сильно умными себя не считали.
А для меня, например, что Янукович, что Тимошенко были в 10-м.
Обое-рябое.
Только один бандит, а вторая - мошенница.
Если бандита можно было свалить силой,
то с мошенницей такое бы не получилось:
все, сука, продала бы так, что узнали бы об этом, находясь уже в Таежном союзе.

Веночком в пол бью за открытие истины. :pray: А то девятый год в неведении живу.
Напоминание о том, что кто-то голосовал против всех, когда речь идет о коллективной ответственности, абсолютно лишнее. Потому что в ситуации 2010 года были виноваты все.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #29934 : Березень 26, 2019, 14:27:13 »
Цитувати (виділене)
А я еще раз скажу, что не голосовавшие во втором туре, фактически проголосовали за Януковича.
Я не голосовал во втором туре, потому что был наблюдателем и препятствовал вбросу за Януковича. Соотношение не менее 1:100 против. 8)
В той ситуации ты был лучше других. Хотя бы попытался.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #29935 : Березень 26, 2019, 14:30:11 »
Цитувати (виділене)
Но у тебя была бы возможность сказать - зато не выбрали Януковича...
Тогда бы у меня не было возможности сказать "зато не выбрали Тимошенко". И я даже сейчас не уверен, чье зло злее. Я уверен, что Тимошенко, в отличие от Овоща, не задумываясь пустила бы танки на Майдан.
Страшное скажу. Я голосовала за Тимошенко, но считаю, что стране надо было, чтобы победил Янукович и произошло то, что произошло. Потому что узел разрубили (не знаю, до конца ли). А с Юлькой на новый и новый виток узла заходили бы.

Offline Kaa

  • *****
  • Повідомлень: 3024
  • Karma: 4554
  • Стать: Чоловіча
  • Жидомоскальский укр
Re: Українська політика
« Reply #29936 : Березень 26, 2019, 14:32:39 »
Нещодавно був такий собі скандал з ОВК №163 у Тернополі. ЦВК розпустив її у повному складі і призначив новий склад.
Цитувати (виділене)
Про це повідомляє прес-служба ЦВК.
"Комісія скасувала постанову окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 163 від 10 березня 2019 року № 8 "Про утворення дільничних виборчих комісій в межах ТВО 163" та достроково припинила повноваження усього її складу у зв’язку із порушенням нею Закону України "Про вибори Президента України", - ідеться в повідомленні.
У ЦВК розповіли, що вказана ОВК при прийнятті своєї постанови від 10 березня про утворення ДВК порушила вимоги виборчого закону щодо права пропорційної частки кожної категорії посад у дільничних виборчих комісіях для кожного суб’єкта внесення відповідного подання, встановивши переваги при призначенні голів, їх заступників та секретарів дільничних виборчих комісій для окремих кандидатів на пост Президента.
А тут мені ФБ приніс малюночок, що на ньому видно кому саме надавали "переваги при призначенні голів, їх заступників та секретарів дільничних виборчих комісій":
Praise the Lord and pass the ammunition
And we'll all stay free

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #29937 : Березень 26, 2019, 14:36:48 »
Но у тебя была бы возможность сказать - зато не выбрали Януковича...
Тогда бы у меня не было возможности сказать "зато не выбрали Тимошенко". И я даже сейчас не уверен, чье зло злее. Я уверен, что Тимошенко, в отличие от Овоща, не задумываясь пустила бы танки на Майдан.

И еще раз... В ситуации когда все выборы плохи у тебя всегда будет возможность отмазки... если ты не выбирал то у тебя ничего не будет...

Тот же условный Майк (выбравший Януковича) сейчас в плюсе... А вы (кто не ходил) в твердом минусе...

Offline Шо?

  • *****
  • Повідомлень: 6543
  • Karma: 3922
Re: Українська політика
« Reply #29938 : Березень 26, 2019, 14:46:09 »
Тот же условный Майк (выбравший Януковича) сейчас в плюсе... А вы (кто не ходил) в твердом минусе...
Извини, но это чушь.
Никакими словесными конструкциями невозможно обосновать
преимущество одного говна другому.
Даже если ты имеешь возможность выбирать между ними.
Тут нет и не может быть плюсов.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #29939 : Березень 26, 2019, 14:46:51 »
Пора уже какое-то направление в психиатрии открывать про паническую боязнь альтернативной истории, в которой победила Тимошенко и всех съела. Уж на кого на кого, но на вселенское зло Юля аж никак не тянет.
I always tell the truth. Even when I lie.

0 Користувачів і 11 Гостей дивляться цю тему.