Автор Тема: НІНАЧАСІ!
 

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9132
  • Karma: 5436
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #300 : Лютий 14, 2023, 22:13:25 »
Вимагати щоб на позицію професора ("повного", голову групи) взяти тільки жінку - бо проценти ж.
Якесь гендерне приниження жінок. Вимагати взяти не найкращого, а саме жінку. Апріорі маючи на увазі що жінка кращою бути не може. :silly:
Саме так. Уявляєш як тепер жінки, що там без отого пізнішого блюзнірства номально працювали, почуваються, якщо хочуть іншу роботу знайти? Тепер на них (з цього універу) будуть інші роботодавці дивитися підозріло - а чи дійсно в неї були серйозні успіхи в науці, або вони "намальован"і. Це не я придумав - це зі слів жінки.  :sneaky:
А вони ж того ректора не назначали (чесно кажучи він і "простим" професором був, кхм., зі странностями - мав нагоду спостерігати зблизька, але все ж з "параллельної" робочої групи)... І таке було на весь університет: брати на роботу викладачами, принаймні як раз перед короною, треба було виключно жінок.
« Останнє редагування: Лютий 15, 2023, 09:02:29 від Garfield »
Homo homini felis est.

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5315
  • Karma: 3268
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #301 : Лютий 14, 2023, 22:15:32 »
Вимагати щоб на позицію професора ("повного", голову групи) взяти тільки жінку - бо проценти ж.
Якесь гендерне приниження жінок. Вимагати взяти не найкращого, а саме жінку. Апріорі маючи на увазі що жінка кращою бути не може. :silly:
Брат, іди я тебе обійму  :drinks:

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3634
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #302 : Лютий 15, 2023, 05:50:09 »
Або вийдуть заміж за успішного стартапера
Останнє слово завжди читаю двічі. З першого разу не видно друге "та". :sarcastic:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20615
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #303 : Лютий 15, 2023, 20:19:06 »
Кожен успішний стартапер з плином часу втрачає друге "та".  :f1:

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9928
  • Karma: 5995
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #304 : Лютий 15, 2023, 22:21:44 »
Або вийдуть заміж за успішного стартапера
Останнє слово завжди читаю двічі. З першого разу не видно друге "та". :sarcastic:
:plusone:

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #305 : Лютий 16, 2023, 17:39:49 »
Mykhailo Makaruk
41m  ·

На тлі вчорашніх обшуків у MacPaw.
У процесів, які до цього призвели, є важлива кулуарна складова, про яку мало хто знає – і так, це лише симптом дуже глибоких жахливих проблем. Це частини одного ланцюга, і прийдуть буквально до всіх з IT-сектору. І зараз я це доведу лише однією історією.
Спочатку поясню, чому взагалі мене це цікавить. Ми, спільнота InformNapalm, займаємося інформаційною безпекою України вже багато років і, гадаю, реклами наша організація давно не потребує. Я навіть не буду казати про санкції по Яндексу, прийняті з нашої подачі. Лише одна ілюстрація: Окружний суд Гааги, який розбирав справу по збиттю літака MH-17 російськими терористами, визнав Інформнапалм авторитетним джерелом та використав наше розслідування для підготовки доказової бази. Все, що я скажу далі – залізобетонні факти.
В України є багато критичних вразливостей у інформаційній безпеці. Російські спецслужби та розвідка можуть збирати наші дані десятками способів. Але особливо важливою для них є інформація, необхідна для вербування, зламу акаунтів, визначення адрес та стану обʼєктів військової та критичної інфраструктури, а також персонального складу воюючих підрозділів, планів та цілей ЗСУ.
Військові та цивільні грають у азартні ігри. Це нормально, і ця сфера має бути легальною і регульованою. Це наповнює бюджет і дозволяє контролювати лудоманію. Але якщо військові та цивільні грають на російських сайтах, то це рай для вербування, яке здйснюють ГРУ та ФСБ. Держава-агресор отримує величезну базу персональних даних осіб, схильних до гральної залежності, боргів перед російськими гральними компаніями, що призводить до вербування. Далі удари по енергосистемі, розкриття позицій військовослужбовців, прицільні удари по штабах та частинах.
Ми провели низку детальних розслідувань, де розкрили всю небезпеку присутності в Україні такої організації як 1XBet, яку контролює ФСБ. Ця мережа працює і в рф, її представники виступають проти Азова (відео у коментарях), фінансують Юнармію. Зрозуміло, що цю мережу треба закривати, прийнявши санкції – а не давати їм ліцензію на гральну діяльність, як це чомусь було зроблено 30 березня 2022 року (!!!).
Майже протягом року нашої кропіткої роботи ми так і не побачили адекватної реакції контррозвідки чи спроб вирішити проблему. Ніхто з СБУ навіть не звʼязувався з нами для перевірки даних, Більше того, ми зіткнулися з величезним спротивом. Чому? Відповідь проста і дуже прикра.
У Служба безпеки України є люди, які лобіюють російський бізнес, отримуючи за це гроші. Співробітник СБУ Артем Шило збирає хабарі від гравців ринку багато років, а на початку війни його нерозбірливість дійшла до того, що він запустив на український ринок російську агентуру. Більш докладне розслідування про діяльність цього персонажа – у коментарях. Це ні для кого не є секретом.
Ми також точно знаємо про опіку компанії 1XBet в українському парламенті: діючий співголова парламентської більшості Давид Арахамія в кулуарах захищає їх на користь своїх інтересів і намагається ганьбити Інформнапалм.
Ми точно знаємо, що санкції щодо 1XBet розглядає Кабінет Міністрів України з подачі Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей. КРАІЛ при цьому свою задачу виконав, підготувавши подання на Кабмін для ініціювання санкцій по засновниках 1XBet та повʼязаних з ними юрособах. Цей пакет санкцій вже довго чекає розгляду в Кабміні, але його блокують вищезазначені особи. Я сподіваюся, що їхній тиск не стане вирішальним для міністру кабінету міністрів України Олег Немчінов – але лише сподіваюсь. Санкції по 1XBet також розглядаються в рамках великого пакету санкцій по російському IT-бізнесу у Міжвідомчій робочій групі, яку очолює віце-премʼєрка Юлія Свіріденко. Тут теж можна сподіватися на результат – але, на жаль, поки лише сподіватися.
Бо і там і там чиниться шалений опір. Вищезгадані персонажі намагаються підкупити, дискредитувати та заблокувати вигнання цієї агентурної мережі з України, оскільки через це вони втратять свої російські криваві гроші.
Більш того, вони ще й намагаються розширити вікно можливостей для діяльності нелегального російського грального бізнесу в Україні. Артем Шило намагається забезпечити повне блокування легальних гральних бізнесів, змушуючи СБУ виконувати незаконні і непритаманні контррозвідці задачі, в той же час саботуючи задачу по виводу 1XBet. Тим самим штовхаючи українських гравців і лудоманів до обіймів російських гральних сайтів, які щільно працюють у ФСБ та ГРУ, а також знищуючи будь-які надходження із цієї галузі до державного бюджету України.
Буде така сама ситуація, як із Яндекс Таксі. Ми домоглися санкцій по Яндексу, але таксі все одно працює – і якщо решта операторів таксі буде поза законом, то росіяни повернуться на цей повністю нелегальний ринок і отримають всю необхідну їм інформацію про пересування та місця проживання українців, в тому числі військовослужбовців та членів їх сімей.
Я неодноразово заявляв, що наша команда нічого не має проти легального грального бізнесу, але мають бути захищені персональні дані наших громадян.
Я публічно звертаюсь до пана міністра Міністерство цифрової трансформації України Михайла Федорова. Потрібно завершити ту роботу, яку виконує Мінцифра та розробити інформаційну систему обліку та контролю грального бізнесу. Це не лише в рази збільшить надходження до бюджету (що має контролювати ДПС, а не СБУ), але й – що для нас важливіше – дозволить повністю контролювати цю сферу та не допустити витоку інформації до росіян.
Ми вимагаємо термінового прийняття санкцій по 1XBet і вимагаємо, щоб на українському гральному ринку залишилися лише компанії, які не контролюються бенефіціарами з Росії. Це може контролювати лише СБУ, але лише за умови, що вони очистять свої лави від тих, хто збирає хабарі на гральному ринку.
Я звертаюся до голови СБУ, генерал-майора Василя Малюка з вимогою розібратися у діяльності так званого офіцера СБУ Артема Шило та вигнати його з ганьбою з лав українського розвідувального співтовариства. Він має боротися з російським бізнесом та його впливом, а не покривати його та захищати його інтереси. Я вимагаю від премʼєр-міністра України Денис Шмигаль прискорити процес і нарешті ухвалити рішення щодо пакету санкцій від КРАІЛ у найкоротші терміни. Я привселюдно звертаюся до голови МРГ Юлія Свириденко, щоб вона прискорила процес розгляду повного пакету санкцій по російським IT-компаніям.
Шановний генерал-майор Малюк, шановна пані Юлія Свириденко та шановний пан Денис Шмигаль. Маю честь нагадати, що 24 серпня 2022 року Президент України, Верховний Головнокомандувач, на прес-конференції публічно дав команду розібратися з російською агентурною мережею 1XBet. Вже понад півроку його доручення саботується та не виконується. На мою думку як військовослужбовця, це невиконання наказу та саботаж, який має відповідно каратися.
Маю честь, молодший сержант ЗСУ Михайло Макарук

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20615
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #306 : Лютий 25, 2023, 21:01:32 »
Цитувати (виділене)
Во главе воюющей страны оказался не просто человек со слабыми когнитивными способностями, но еще и эмоционально-психологически нестабильный.
Который полностью ушел в свой мир, в котором он и именно он «деоккупировал Киев», спас Украину, благодаря ему и только и ему журналисты Пятого канала еще живы и весь мир у его ног, все президенты хотят с ним ручкаться, все премьеры готовы хлопать ему в ладошки, стоит только выйти и прочитать стишок в Конгрессе, как обе партии заливаются овациями от восторга, Палата Лордов рукоплещет в Лондоне и все опры уинфри планеты выстраиваться в очередь за интервью.
Что истинная правда.

Это совершенно гениальные сценаристы.
Не могу не снять шляпу.

И этому человеку второй срок гарантировано обеспечен.
Вот где по-настоящему дикая ебнанина начнется.

https://site.ua/arkadiy.babchenko/klinika-bolnogo-samomneniya-i7zmmvl

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #307 : Лютий 26, 2023, 01:38:47 »
Вимагати щоб на позицію професора ("повного", голову групи) взяти тільки жінку - бо проценти ж.
Якесь гендерне приниження жінок. Вимагати взяти не найкращого, а саме жінку. Апріорі маючи на увазі що жінка кращою бути не може. :silly:
Брат, іди я тебе обійму  :drinks:
А я вам не сестра :smilie5:, бо ваша логіка шкульгає. Вимога взяти тільки жінку зовсім не передбачає, що жінка не може бути кращою. Вона лише припускає, що кращим кандидатом (за якимись критеріями) може виявитися чоловік або (за тими ж критеріями) переможцями вийдуть принаймні одна жінка і один чоловік.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20615
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #308 : Лютий 26, 2023, 15:37:36 »
переможцями вийдуть принаймні одна жінка і один чоловік.
І якщо чоловік буде кращою кандидатурою то на посаду візьмуть... Тадам! Жінку!
Що це, як не секзим, я навіть і не знаю.

Та все це лірика, бо за умовами завдання кандидатур чоловічої статі взагалі не розглядали.
Гендерна рівність, вона така.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9132
  • Karma: 5436
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #309 : Лютий 26, 2023, 15:59:14 »
Та все це лірика, бо за умовами завдання кандидатур чоловічої статі взагалі не розглядали.
Гендерна рівність, вона така.
То все ще більша лірика... От що вони сказали працівникам розформованої університетської групи - і жінкам теж, сюрприз!
Update: та до дупи тих працівників, вони до того докладаючи, хоч би й пассивно... Але студенти і аспіранти (знов наголошую - будь якого гендеру) тут до цього блюзнірства до чого?  :mad:
Homo homini felis est.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8287
  • Karma: 3325
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #310 : Лютий 26, 2023, 17:24:51 »
Во главе воюющей страны оказался не просто человек со слабыми когнитивными способностями, но еще и эмоционально-психологически нестабильный.
Да НЕ ОКАЗАЛСЯ он во главе...! Его 73%-ами избрал мудрий український нарід для приколу і, коли ті 20 з лишком, що не обирали, але воюють і переможуть ворога на фронті, 73% знову віддадуть йому свої голоси, але тепер за те, що невтік і так красиво промовляє до столпів і нестолпів демократії скайпом.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20615
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #311 : Лютий 26, 2023, 18:49:42 »
Его 73%-ами избрал мудрий український нарід для приколу
Мудрый нарід проголосував, а обирав Ігор Валерьович, особисто.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20615
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #312 : Лютий 27, 2023, 20:40:02 »
Цитувати (виділене)
Багато аргументованих і абсолютно логічних запитань від недопущеного на прес-конференцію Зеленського журналіста Юрія Бутусова.
https://myrotvorets.news/trahichni-pytannia-tsinoiu-u-tysiachi-zhytti/

Хоча, звичайно, до дупи зара ці питання.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7049
  • Karma: 12869
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #313 : Лютий 28, 2023, 15:51:25 »
Natalia Masanskaya
 
Судячи з усього, попереду на нас чекають досить не прості та повчальні часи, бо кожні дії мають свої наслідки.
Коли незначна частина населення, майже рік, попереджала іншу частину, яка є переважною більшістю, про те, що владою розкрадаються: гуманітарна допомога, фінансові благодійні надходження, бюджетні кошти, у відповідь отримувала: "Позакривайте роти! Тридцять років крали! Неначасі! Винуваті чиновники на місцях!"
А тепер почали вилазити наслідки цього мовчання, прогинання перед владою, цькування інших за критику.
 В Франківську "згнили" й утилізовані (хоча схиляюся до того, що ці тони віртуальні і були тільки на папері) майже дев'ять тон м'яса на мільйон гривен, призначених для харчування військових. В Києві оприлюднили факти псування складів з гуманітаркою з багатьох країн світу, які майже рік лежать псуються та розтягуються пацюками. Оприлюднили ці факти власники цих складів, добре розуміючи, що являються співучасниками цього злочину перед народом, і що міжнародний аудит найближчим часом добереться і до них, тому вчинили на випередження, розказавши про це журналістам. Хоча схожа ситуація відбувалася і в Чернігові, де ще в минулому році були виявлені подібні склади, але так ніхто й не відповів за подібну недбалість. В кращому випадку це можна назвати саботажем влади, яка робила це для того, щоб нагнітати паніку серед населення продуктовою кризою та зростанням цін на речі першої необхідності. А в гіршому, звичайне мародерство, продавали потихенько, бо таку кількість не просто відразу реалізувати. Думаю, що це тільки початок, і подібних історій буде ще достатньо вилазити. А тим часом, маючи знайомих в торгівлі, спостерігаю і просто чманію від росту цін на продукти харчування. Деякі позиції кожного тижня зростають в ціні мінімум на 5%, а деякі майже на всі 50. Це в першу чергу: риба, м'ясо, овочі, фрукти, солодощі, наприклад сік відомої марки, який ще на минулому тижні коштував 70 грн за два літри, то на цьому тижні поставщики привезли його вже по 124 грн. І таких прикладів безліч, і дорожчатиме все ще більше й надалі. І от  як ви думаєти, чи захочуть країни: Японія, Азейбаржан, Прибалтійські країни, Канада, допомога, яких згнила в центрі Києва надавати її нам знову? Мудрий нарід нехай навіть не розраховує на те, що ми самі впораємося з тією економічною кризою, яка на нас насуває. І цей ріст цін, навіть ще не обумовлений зростанням цін на енергоносії, про які вже заявила влада. А сьогодні побачила пост про те, як упали в ціні опуси (місячні спогади) нашого презЕдента, щось його поціновувачі не поспішають розкуповувати його шедеври. Скоро мабуть і бісерних ікон з його зображенням поменшає, бо прийдеться обирати між куснем хліба і тим же бісером.
Найбільше потерпаю за те, як будемо надалі допомогати продуктами харчування нашим військовим, бо люди здорово зубожіли, весна буде досить не простою, продукти дорожчають, а до нових врожаїв ще майже півроку, і дай, Боже, щоб вони були ті врожаї...

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #314 : Березень 09, 2023, 23:30:48 »
Anton Senenko
1h
  ·

Ми виграЄмо війну, але програЄмо мир
Це відчуття мене не полишає всі останні півроку.
Дикі корупційні історії, обридлі нахабні провладні пики, які в довторгенний час просто виглядали як шапіто, а нині - на фоні війни - взагалі скидаються на якийсь витончений садизм, відсутність відповідей на незручні питання, просування сумнівних персонажей на ключові державні посади...
Це не може не кидатись в очі.
І це, чесно кажучи, найкращий текст про перспективи післявоєнної України, що я читав не тільки з початку широкомасштабки, а за всі останні 3 роки.
На перший погляд здається, що Валерій Пекар намалював досить непривітне гіперболізоване майбутнє, де Україна лишається бідною корумпованою країною-переможницею, але таке враження може скластися хіба через те, що не по всім сферам суспільно-політичного життя в країні у читача є компетентності щось глибоко розуміти.
Але якщо читач глибоко розуміє свою сферу - як я науку і освіту - та екстраполює своє враження на інші галузі, тримаючи за "мапу" текст Валерія, то волосся стає дибки.
Я Вам спокійно і впевнено кажу - допоки в Україні міністром освіти є плагіатор, це не тільки означає, що влада не робить висновків з усіх своїх допущених прорахунків.
Це означає, що у освіти і науки в Україні досить примарне майбутнє.
Скажу різкіше - його немає.
Ви, можливо, спитаєте, а що взагалі освітня верхівка зробила корисного хоча б за останній рік? - і Ваше питання луною гоцатиме в порожнечі.
І якщо те саме коїться в інших міністерствах зараз, бо ж війна і реформи не на часі - то у мене для мене ж погані новини.
Загалом, дуже раджу прочитати цю статтю і мати її на увазі.
Не для того, щоб бути демотивованими.
А для того, щоб розуміти, що битву за перемогу в мирі слід починати вже зараз, уникаючи усього того, що написано у статті.
Період "не на часі" завершується.
І добре, що більше людей про це починають вголос говорити.

https://site.ua/valerii.pekar/vigrati-viinu-prograti-mir-inerciinii-scenarii-i0n112p

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5570
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #315 : Березень 09, 2023, 23:48:41 »
Скидываться на киллеров? Или же на адвокатские которы, способные утопить верхушку, и тем самым -0держать их в узде? Читать, какое нас дерьмо ожидает сил нет
Злобная заинька

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35672
  • Karma: 23529
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #316 : Березень 12, 2023, 11:03:12 »
Дмитро "Калинчук" Вовнянко
54 хв  ·
Під солодкі розповіді про "міжнародні успіхи" Зеленського та про "гумористичний наступ" від КварталуЗЕ, влада доводить "Нафтогаз" до банкрутства. Навіщо? Аби подеребанити майно. Аби найбільш смачні активи монополіста опинилися в руках самі-знаєте-яких олігархів. Так-так, тих які вже не громадяни України, і щодо яких влада демонструє "жорстокі репресії" у вигдяді обшуків нв 15 хв. СБУшниками в шкарпетках.
В мережу злили переписку голови "Нафтогазу" Чернишева, з керівництвом Укргазовидобутку. З переписки видно, "Нафтогаз" накопичує борги по платежах. Експерти вже б'ють на сполох, такі дії завжди виникають перед банкрутством компанії.
Саме для цього потрібні всі ці "хто критикує владу - працює на Пуйла", "спершу переможіть, а потім критикуйте" та "у воюючій країні не може бути опозиції". От для цього руйнували корпоративне керівництво "Нафтогазу", а зараз садять Коболева, граючи на настроях плебса байками про мільйонні премії.
Просто нагадаю, за Порошенка Нафтогаз був прибутковий. До Порошенка був збитковим і після став. А за Порошенка давав прибуток. Державі.
Що з цим робити? Нараз - спостерігати. Як не гірко, але спершу треба відбитися від ворога зовнішнього. А потім поговоримо. Опозицію задавити, на щастя, владі не сила.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20615
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #317 : Березень 13, 2023, 16:49:53 »
Виграти війну, програти мир: інерційний сценарій
Валерій Пекар
https://site.ua/valerii.pekar/vigrati-viinu-prograti-mir-inerciinii-scenarii-i0n112p

Читати не дуже приємно.
Але потрібно.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7049
  • Karma: 12869
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #318 : Березень 14, 2023, 10:54:55 »
 :mad:

Offline bobr.dobr

  • ****
  • Повідомлень: 347
  • Karma: 235
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #319 : Березень 14, 2023, 11:54:08 »
Нічого нового.


Хоча реально викликає огиду.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8287
  • Karma: 3325
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #320 : Березень 14, 2023, 12:03:21 »
:mad:
Cпойлер

Кошовий і Ткач вже на фронті? Яка сумна новина, плачу.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35672
  • Karma: 23529
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #321 : Березень 17, 2023, 09:38:17 »
Цитувати (виділене)
Дмитро "Калинчук" Вовнянко
20 хв  ·
ТОРГОВЕЦЬ НАДІЯМИ
Я все намагався підібрати точне формулювання, аби висловити те як Зеленський тримає маси у прихильності. Все за приказкою, на язиці крутилося а у фразу не складалося. Та один з коментаторів (щиро дякую, до речі) сказав стару вуличну фразу, яка зразу пояснила все: «Тримати лоха в надії». Точніше не скажеш.
Так. Секрет Зеленського – він постійно обнадіює. Він постійно обіцяє що буде краще, треба лише трошечки потерпіти. Про це – щоденні ролики Зеленського. Про це – байки Арестовича (поки не перевели на інший проект), Подоляка, Данілова, Буданова тощо. Згадайте, що обіцяли нам на початку війни? Завершення війни за кілька місяців. Війна не завершилася, і що? Нам знову обіцяють – і знову невдовзі. Заяви військових (Залужного, Назарова) які кажуть що перемога не буде скорою, суспільство сприймає з обуренням. Суспільство хоче надії.
Надію суспільству дають. В обгорточці.
Але чи унікальний у цьому Зеленський? Ні і ні. Давайте згадаємо. Всі без винятку президенти України робити те саме. На чому робив свій піар Кучма? Що буде краще ніж за Кравчука та за комуністів. Що обіцяв Ющенко? Покращення через шлях до Європи. Що обіцяв Янукович? Покращення через інтеграцію з Росією. Тимошенко, Порошенко – всі обіцяли. Обіцяли бо суспільство цього потребувало. Суспільство мріє аби особисто в їхній країні особисто для них всі їхні проблеми за них вирішив хтось. Не вони.
Це, насправді, вирок нашому суспільству. Суспільство де абсолютна більшість людей працює по найму (часто на держструктури), а не власними руками створює власне майбутнє, інакше і не голосуватиме. Воно шукатиме не ефективного топ-менеджера, воно шукатиме чарівника. Порошенко суспільство давав МОЖЛИВОСТІ – зміцнював армію, робив прибутковими Нафтогаз і Укрзалізницю, вибивав безвіз і створював Афтокефальну церкву, поліпшував умови роботи для бізнесу. Все це давало можливості нинішнім і майбутнім громадянам реалізувати себе в майбутньому.
Зеленський цим не заморочується. Він просто працює з очікуваннями людей. Навіть передвиборчу програму йому побудували так, що за нього проголосували прибічники і противники руху до НАТО водночас. Чому? Бо кожен побачив своє. Ілюзію теж треба уміти подати.
Чого-чого, а згодовувати ілюзії Зеленський уміє майстерно. Він який-сякий – але актор. На відміну від політиків які справді таки приймають рішення, Зеленський займається тільки формуванням власного образу силами фахових і висооплачуваних іміджмейкерів та стилістів. І не тільки. Зеленський за можливості роздає халяву (пригадуєте обіцянки по смартфону кожному пенсіонеру?). Зеленський монополізує медіа. Бід благим приводом боротьби з ворожими каналами, медіа-простір України став майже стерильний, на ньому панує моноЗЕмарафон. А ще Зеленський давить масою. Державні канали вже перетворені на агітмайданчики ЗЕ. Натовпи «експертів», журналістів і стендап-коміків вкладають у вуха масам про «найвпливовішого». Результат очевидний.
Існує такий тип шахраїв, які позичають гроші, а коли доходить до розплати не віддають гроші а роблять нову обіцянку і видурюють більші гроші. І знову не віддають. Знаєте що для них найстрашніше? Коли кількість боржників і обіцянок сягають критичної маси – тоді б’ють. Для торговця надіями нема нічого більш загрозливого за просте буденне життя де не стається пандемій і війн. Це сталося зимою 2021-2022 рр. коли люди адаптувалися до КОВІД і побачили що економіка летить в прірву, а держава робить велике нічого. Саме тоді (доки не наспіло вторгнення Путіна) рейтинг «Слуг народу» впав нижче ЄвроСолідарності. Це станеться знову.
І ще. Україна таки не Росія. В Росії Путін теж торгував ілюзіями, але там він зумів задавити опозицію. В Україні опозицію задавити не вдається попри титанічні зусилля влади. Опозиція діє. Ми з вами нікуди не поділися. І не подінемося. Ми спитаємо. Одного дня торговцеві надіями перестануть вірити. От тоді…
Я теж умію дарувати надію.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20615
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #322 : Квітень 06, 2023, 20:04:22 »
Цитувати (виділене)
Кулєба з посмішкою згадує у  Гордона як в вересні 2021 на зучстрічі в Госдепі йому з Єрмаком американські посадовці доводили інформацію про вторгнення рф та пропонували рити траншеї.

Вересень 2021 - за 5 місяців до нападу.

Скільки всього можна було встигнути.

Боялися паніки?

Ну тихенько замінувати небезпечні напрямки ж можна було?
Їх не так багато насправді, зручних доріг, що на Півдні, що на Півночі.

І взяти під вогневий контроль вихід з Криму теж можна було досить непомітно - щоби окупант одразу забуксовав, як вже рік буксує під Авдієвкою.

Замінувати акваторію Маріуполя, щоб запобігти блокаді?

Ну хоч дитячі будинки можна було евакуювати про всяк випадок?
........
Замість всього цього з помпою (достроково!) відкривали зручний перехід через Чонгар.

Кулєба сміється.

Prozapas

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20615
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #323 : Квітень 11, 2023, 15:57:54 »
Цитувати (виділене)
Колись, на самому початку каденції, Зеленський заявив: "Якщо в мене знайдуть "свинарчуків" - піду у відставку". З тих часів в нього "знайдено":
- Голову НБУ Кирило Шевченко ("саме той професіонал, якого потребує і НБУ,  і економіка, і вся Україна" (C), - оголошено в розшук за розкрадання 200 млн грн з Укрзагбанку)
- Голову фонду держмайна Дмитра Сенниченка (оголошено в розшук за розкрадання 500 млн грн)
- Друга дитинства Баканова, що притягнув з собою в СБУ цілу торбу кротів напряму з ФСБ (до Баканова питань немає, бо друг дитинства, - як його питати?)
- Кротів, колаборантів, зрадників у невідомій доки що (остаточно) кількості

"Свинарчуків", тобто людей, що тягли б запчастини з російскої армії для ЗСУ, серед оточення Зеленьского не виявлено. Чесна людина, не збрехав...

Автор: Анатолій Дацюк

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20615
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #324 : Квітень 19, 2023, 19:42:08 »
Цитувати (виділене)
Президент України Зеленський прокоментує сенсаційну справу ДБР та СБУ щодо російських "кротів", чи він боїться вступити у конфлікт з мережою ФСБ у своєму оточенні?

Два тижні я чекав. Тепер мовчання президента звучить як зізнання у злочині, і треба називати речі своїми іменами.

За два тижні президент Зеленський не знайшов ні хвилини прокоментувати сенсаційне викриття цілої групи агентів ФСБ РФ, яких президент Зеленський перед російським вторгненням призначив на найвищі посади в Службу безпеки України.

5 квітня ДБР та СБУ оприлюднили просто шокуючі докази по справі співробітника ФСБ РФ Володимира Сівковича - ФСБ якимось чином змусила президента Зеленського звільнити патріотично налаштованого генерала СБУ Баранецького, і призначити на найвищі посади - начальник Головного управління внутрішньої безпеки, начальник Головного управління СБУ по Криму російських агентів Наумова та Кулініча. 

Росія перед вторгненням взяла під повний контроль СБУ (за виключенням одного департаменту контррозвідки), і отримала доступ до усіх наших державних таємниць та секретів,  і все це завдяки указам президента Зеленського.

Зеленський та Баканов, згідно з кримінальною справою, яку оприлюднило СБУ та ДБР працювали на Росію, виконували завдання ФСБ, і внаслідок злочинних указів президента загинули десятки тисяч українців, Зеленський за законом несе повну відповідальність, він діяв як зрадник, призначаючи ворогів у порушення закону про люстрацію. Тому не треба дивуватись, чому не було підірвано жодного мосту, а Слуги народу не купували снаряди та не визнавали вторгнення.

Але хтось змусив викреслити з презентації ДБР та СБУ головне - чиїми указами призначали відкритих ворогів України та звільняли чесних контррозвідників?

Я сподівався, що президент визнає це сам, що скаже, що його ввели в оману, що йому збрехали, що він повірив. Треба вказати, звичайно, хто ж це зробив, щоб такі люди, які діяли цілою групою, були затримані та давали свідчення на суді. Але Зеленський обрав шлях мовчання - шлях брехні та ганьби. 

Що ж, утримання та захист Єрмака, Татарова, Демченка, Баканова, Кулініча, Наумова, Гетьманцева біля президента, порятунок контактерів з РФ та Сівковичем  від кримінальних справ, це красномовна відповідь. Який висновок з цього мовчання можемо зробити? Зеленський боїться, що якщо здати усіх негідників, то вони мовчати не будуть, і здадуть його самого. Тому мовчання президента у справі здачі СБУ під ФСБ РФ показує, що це не була помилка, це було зроблено свідомо. І потрібно використати усі можливості, щоб президент Зеленський був змушений відповідати, якби йому не хотілось врятувати себе та свої подільників від відповідальності. І тут доведеться говорити, бо ці ріки крові ніхто не пробачить.

Автор Юрій Бутусов

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20615
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #325 : Квітень 27, 2023, 11:02:10 »
Зіновій Бібрецький
16h
  ·
Вчорашній арешт полковника Червінського , це повторення того, що ми вже проходили перед  широкомасштабним вторгненням. Ніхто нічому не навчився, ніхто не зробив жодних висновків, ми знову на порозі катастрофи.
Генерал Марченко 11 листопада 2019 року Печерський районний суд  обрав запобіжний захід  — утримання під вартою . На заставу  20 млн гривень, понад три тисячі громадян зробили внески на суму понад 1,5 млн гривень. Решта грошей була внесена родиною п'ятого Президента України Петра Порошенка.
17 грудня 2019 року генерал Марченко вийшов із СІЗО під заставу. «За час тримання  його один раз вивозили на допит і чотири рази вивозили, щоб тиснути, без адвокатів», а Міністерство оборони  припинило масові закупівлі бронежилетів.
Генерал Павловський 11 жовтня 2017 року,  був затриманий детективами НАБУ і САП, підозрювало його в участі в корупційній схемі з розтрати державних коштів у сумі 149 млн грн під час закупівлі палива для потреб Міністерства оборони України. (Це ж не яйця по 17 і не яблука по 51 грв.)
9 листопада 2017 року, Апеляційний суд міста Києва скасував домашній арешт і відпустив його під особисту поруку двох військовослужбовців, які мають звання Героя України ― Олександра Порхуна та Ігоря Герасименка.
12 липня 2021 року, Печерський районний суд міста Києва у справі «катерів і санітарок», обрав ― арешт на два місяці, або застава у розмірі 476 млн грн. Суд відмовив у задоволенні клопотання щодо взяття на поруки в тому числі і Героїв України і народних депутатів України.
5 листопада 2021 року, за колишнього заступника Міноборони, генерала Ігоря Павловського, було внесено заставу і він вийшов з СІЗО на свободу. З 18 млн гривень, необхідних для застави, 15 млн 900 тисяч гривень до застави доклав фонд Порошенка, а 2 млн 100 тисяч гривень, зібрали «небайдужі українці через акцію у соцмережах».
 Сергія Кривоноса було звільнено з військової служби в ЗСУ 5 червня 2021 року. Від початку широкомасштабної збройної агресії Сергія Кривоноса, виключно як добровольця та враховуючи бойовий досвід щодо оборони краматорського аеродрому 2014 року, головнокомандувачем ЗС України було призначено керівником оборони аеропорту «Київ». Він протягом 39 діб керував обороною важливого стратегічного об'єкта,  слідчі ДБР порушили проти генерал-майора Кривоноса кримінальну справу за його діяльність навесні 2022 року, коли він за погодженням з начальником Генштабу генералом Валерієм Залужним відповідав за оборону аеропорту «Київ».
Антоненко(РІФ) В 2016—2017 роках був добровольцем  на посаді водія-санітара. За цей період має відзнаку Міністра оборони України «За сприяння Збройним Силам України». Є учасником анти-террористичної операції, має посвідчення «Учасник війни» та Нагрудний знак «Учасник АТО». Нагороджений відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».
З липня 2017 року проходив військову службу за контрактом в лавах Сили спеціальних операцій Збройних сил України(ССО ЗСУ), в Командуванні ССО з червня 2019 року.
12 грудня 2019 Антоненка заарештували за підозрою у підготовці вбивства  журналіста Павла Шеремета, 24 квітня 2021 року минуло 500 днів, які Антоненко знаходився за ґратами без доказів вини.
30 квітня Антоненку змінили запобіжний захід з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.
Р.S. Мудрий український народ  вже раз потопили в брехні перед тим як потопити в крові - і сьогодні зупинятись ніхто не збирається.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #326 : Квітень 27, 2023, 16:41:17 »
Мудрий треба в лапки брать. Хоча все одно нічого не зміниться.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7049
  • Karma: 12869
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #327 : Травень 08, 2023, 13:55:58 »

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #328 : Травень 08, 2023, 14:09:16 »
Я вчора слухав ще одного руського у нашого блогера на стрімі. Загалом вони сильно актівізувалися, що може свідчити про їх відчуття що у війні для них все іде гаразд. Вони вже там ділять ядерку між уламками чудової росії майбутнього.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20615
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #329 : Травень 08, 2023, 21:52:52 »
Цитувати (виділене)
Джон Сміт
42m  ·
Насправді, одне з найбільших, якщо не найбільше, питання по президентству Зеленського буде: яким саме важілем рускіє змусили його призначити кулінічей і стати співучасником наших вбивств?
Бо ракетна програма, відсутність оборони на Чонгарі, оголений Гостомель, відпущені вагнерівці і посадки військових робив не просто дурачок.
Це в Україні робили резиденти російських розвідслужб. А зеленський просто підписував.
І от 42-річний мужик, який має сім'ю, дітей, який давно перестав бути нікчемним клоуном, а став у своєму житті законно обраним президентом, чомусь продовжував бути слухняною маріонеткою своїх формальних підлеглих (агентів, які тримали його на контролі).
Чому?
Ось це те питання, від якого Зеленський намагається тіхонєчко уйті в лєс.

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.