Автор Тема: Українська політика. Війна. 15 листопада -
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20614
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6480 : Липень 13, 2023, 20:19:43 »
 В мережі як гриби з'являються доповіді що в цій війні Запад винен не меньше ніж рашка. Богданов. Горіха-Зерня (ось про неї я був кращої думки) та ін.
Нагадує статті хорошіх.ру про то що Запад виростив путєна.
Найвеличніший обідєвся. :pardon:

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34752
  • Karma: 17008
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6481 : Липень 13, 2023, 20:23:01 »
В мережі як гриби з'являються доповіді що в цій війні Запад винен не меньше ніж рашка. Богданов. Гріха-Зерня (ось про неї я був кращої думки) та ін.
Нагадує статті хорошіх.ру про то що Запад виростив путєна.
Найвеличніший обідєвся. :pardon:


вдягнув занадто коротку юбку та спровокував русню?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12655
  • Karma: 6476
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6482 : Липень 13, 2023, 20:32:20 »
Читав що Кравчук якраз не погоджувався, тому і довелось чекати на зміну влади. Мо брешуть. :unknown:
А все почалося не з Кравчука, і не з Кучми.  :smilie5:
Цитувати (виділене)
Если бы о судьбе ядерного оружия в Украине снимали блокбастер, сценаристы схватились бы за головы. Его главная интрига исчезла еще до начальных титров — 16 июля 1990 года.
В этот день Верховная Рада Украинской ССР проголосовала за Декларацию о государственном суверенитете Украины. 355 голосов "за", 4 "против".
Последний абзац девятого раздела торжественно объявлял о намерениях Украинской ССР в будущем стать внеблоковым и безъядерным государством.
Знову дам посилання на статтю: https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2020/12/3/7275645/
Все, як і було, у подробицях.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8805
  • Karma: 9833
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6483 : Липень 13, 2023, 21:15:44 »
В мережі як гриби з'являються доповіді що в цій війні Запад винен не меньше ніж рашка. Богданов. Горіха-Зерня (ось про неї я був кращої думки) та ін.
Нагадує статті хорошіх.ру про то що Запад виростив путєна.
Найвеличніший обідєвся. :pardon:

Я теж думаю, що запад гарно підкармлював хуйла. Скільки разів "чєловєк года"? "самий вліятєльний человек в міре?" Велика сімка+ хуйло. Мілий друг Володенька? Що це, як не зрощування? Уміротворяли, годували, закривали очі на війни (Карабах, Грузія, 2014 Україна). Одна Чечня чого варта! І що?! Навіть "фе" не сказали!
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6484 : Липень 13, 2023, 21:16:18 »
Мост не надо было путину строить, глядишь, денег было бы больше осталось на зелёную экономику. 
Цитувати (виділене)
Ну и еще раз, (бо знаю как люди читают))))
Ну вот первый пошел :sarcastic: :blum2:
А в том, на что я отреагировала вообще про это что-то было или там про совсем другое???
То, что сами монстра вырастили и платили за рост я писала с самых первых дней войны, если что
И да, не надо мне такое писать, потому что более про-украинского как я, которая сама еще и украинка, просто не бывает
Но это не означает, что я не могу свое мнение высказывать))
Или пост про Черновцы сегодняшний тоже убрать, а то ой-ой?
И я молчу,про то, что то мне рассказывают (с именами если что) что там вообще творится по воровству, проводу за бабки мужиков через границу и т д, потому что знаю, что везде более-менее одинаково, и форумчане это тоже прекрасно знают
Ты же тоже знаешь, да?
Или будем делать вид, что этого нет?




Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20614
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6485 : Липень 13, 2023, 21:30:56 »
Я теж думаю, що запад гарно підкармлював хуйла.
Все так. І Китай підкармлював. І нафтових тих упирів, від саудів до Ірака продовжує кормити. І шо робити? Ну, можна стати в позу і не брати в Запада їх криваві гроші. Але ми ж беремо, то й за базаром слідкувати треба.
« Останнє редагування: Липень 13, 2023, 22:50:07 від Volf Ram »

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5569
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6486 : Липень 13, 2023, 21:38:38 »
В мережі як гриби з'являються доповіді що в цій війні Запад винен не меньше ніж рашка. Богданов. Горіха-Зерня (ось про неї я був кращої думки) та ін.
Нагадує статті хорошіх.ру про то що Запад виростив путєна.
Найвеличніший обідєвся. :pardon:

)Сидеть в нато (как союз воыенный против россии) и самостоятельно залезть на газовую иглу и закрывать глаза на военные планы россии? + способствовать ее обогащению.
Да, таки выростил.

Более того, были в курсе ее планов собрать совок взад. И что они делали? Разоружались.
Злобная заинька

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8805
  • Karma: 9833
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6487 : Липень 13, 2023, 21:45:10 »
Я теж думаю, що запад гарно підкармлював хуйла.
Все так. І Китай підкармлював. І нафтових тих упирів, від саудів до Ірака продовжує кормити. І шо робити? Ну, можна стати в позу і не брати в Запада їх криваві грощі. Але ми ж беремо, то й за базаром слідкувати треба.
Я про те, що, так - запад зробив помилку. Тому і платимо разом. Ми за свої "грехі" незрілого  грамадянського суспільства, вони за свої. Нажаль наша ціна сама дорога. :smilie2:
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9132
  • Karma: 5436
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6488 : Липень 13, 2023, 22:18:24 »
Це робиться на рівні дивізійного обчислювального центру (розрахунок) та командного пункту (загрузка ПЗ).
Колись єдине, що бойова зміна пуску могла зробити - вибір з кількох варіантів. Навіть пам'ятаю систему, що динозаврів бачила - з завданням на рулоні плівки. :crazy: На заміну потрібні були спеціальні люди. Але то про ICBM в шахті.
Homo homini felis est.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20614
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6489 : Липень 13, 2023, 22:52:08 »
Я про те, що, так - запад зробив помилку.
Зробив. Так шо, повертаємо Петріоти?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20614
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6490 : Липень 13, 2023, 23:15:15 »
А во вторых, считаю, что несмотря на все наши косяки, нет причин изображать из себя виноватых просителей.
А кто-то просил изображать?

Offline chucha

  • *****
  • Повідомлень: 2695
  • Karma: 1354
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6491 : Липень 13, 2023, 23:22:13 »
А во вторых, считаю, что несмотря на все наши косяки, нет причин изображать из себя виноватых просителей.
А кто-то просил изображать?
Эээ, ну, в общем, да. Я про украинский сегмент, не про Уолеса.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20614
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6492 : Липень 13, 2023, 23:23:54 »
Просили не хамить, вроде.

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8805
  • Karma: 9833
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6493 : Липень 14, 2023, 07:54:23 »
Я про те, що, так - запад зробив помилку.
Зробив. Так шо, повертаємо Петріоти?
Навпаки - чекаємо нові!
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35670
  • Karma: 23525
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6494 : Липень 14, 2023, 09:02:24 »
Що тут коїться?  :scare3:

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35670
  • Karma: 23525
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6495 : Липень 14, 2023, 09:33:58 »
Цитувати (виділене)
Вночі Дніпропетровщину атакували ворожі безпілотники, - Сергій Лисак

Захисники з ПвК "Схід" збили 6 "Шахедів".

Втім ліквідувати всі повітряні цілі не вдалося. Влучання – у Кривому Розі.

▪️Пошкоджене комунальне підприємство. На його території одна адмінбудівля знищена, ще три – понівечені. Побита спецтехніка.

Зачепило й транспортне підприємство і два двоповерхові житлові будинки.

Постраждав 56-річний чоловік. Він лікуватиметься вдома.

▪️Вдарив агресор і по Синельниківщині. По Великомихайлівській громаді поцілив з артилерії. Пошкодив склад, приватний будинок і лінію електропередач. Люди не постраждали.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35670
  • Karma: 23525
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6496 : Липень 14, 2023, 09:35:07 »
Цитувати (виділене)
Вночі, 14 липня, близько 02:00, на Миколаївщині силами та засобами протиповітряної оборони знищено два ударних БпЛА типу «Shahed-136/131», - Віталій Кім

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35670
  • Karma: 23525
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6497 : Липень 14, 2023, 09:35:44 »
Цитувати (виділене)
За минулу добу противник здійснив 76 обстрілів Херсонщини, випустивши 487 снарядів з мінометів, артилерії, танків, «Градів», авіації  та  БПЛА, - Херсонська ОВА

По місту Херсон ворог випустив 40 снарядів.

російські військові поцілили  у житлові квартали населених пунктів області; адмінбудівлю у Новоолександрівській сільській громаді; територію двох підприємств та гаражний кооператив у Херсонському районі.

Через російську агресію 1 людина загинула, ще 1 дістала  поранення.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35670
  • Karma: 23525
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6498 : Липень 14, 2023, 09:38:57 »
Кстати, о беженцах. Если бы не безвиз, где бы прятались наши дети?
Люди выезжали даже без паспортов, с копиями, свидетельствами о рождении. Да и как остановить?
Дякуємо Польщі. Вона це в перший же день дозволила. Всім іншим вже просто було нікуди діватися, бо зрозуміло, що Польща всередині всіх не буде стримувати. Якби не Польща, то впевнена, що все було би важче.
Будь ласочка, не відмовте. Дякую. https://pikvik.com.ua/index.php?topic=4650.0#new

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6499 : Липень 14, 2023, 09:43:29 »
Кстати, о беженцах. Если бы не безвиз, где бы прятались наши дети?
Люди выезжали даже без паспортов, с копиями, свидетельствами о рождении. Да и как остановить?
Дякуємо Польщі. Вона це в перший же день дозволила. Всім іншим вже просто було нікуди діватися, бо зрозуміло, що Польща всередині всіх не буде стримувати. Якби не Польща, то впевнена, що все було би важче.
Будь ласочка, не відмовте. Дякую. https://pikvik.com.ua/index.php?topic=4650.0#new
Запроси Зеленського

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35670
  • Karma: 23525
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6500 : Липень 14, 2023, 09:47:02 »
Кстати, о беженцах. Если бы не безвиз, где бы прятались наши дети?
Люди выезжали даже без паспортов, с копиями, свидетельствами о рождении. Да и как остановить?
Дякуємо Польщі. Вона це в перший же день дозволила. Всім іншим вже просто було нікуди діватися, бо зрозуміло, що Польща всередині всіх не буде стримувати. Якби не Польща, то впевнена, що все було би важче.
Будь ласочка, не відмовте. Дякую. https://pikvik.com.ua/index.php?topic=4650.0#new
Запроси Зеленського
Ой, розумниці прийшли... Зеленський зареєстрований на цьому форумі? Під яким прізвиськом? Дайте знати, будь ласка. Дякую.  І за український допис дякую. Щоб два рази не вставати.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35670
  • Karma: 23525
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6501 : Липень 14, 2023, 09:55:30 »
Це велика втрата для Полтави і України. Небайдужі, приєднуйтеся.
Цитувати (виділене)
Головне управління розвідки Міністерства оборони України
1 д.  ·
‼️ На сайті Президента України з’явилась електронна петиція з проханням присвоїти розвідникові Юліану Матвійчуку звання Герой України (посмертно)
🫡 Юліан Матвійчук ― учасник Революції Гідності та ветеран російсько-української війни. У 2014-2015-му роках бився із московитами у складі полку «Азов».
⚔️ Як штурмовик, розвідник, коригувальник вогню артилерії захищав Україну під час боїв в районі Іловайська, Широкиного, Новоазовська, Сартани, Старобешевого, Донецька.
☑️ З початком повномасштабного вторгнення Юліан Матвійчук повернувся до лав української армії: служив розвідником у 116  окремій бригаді Сил Територіальної оборони ЗС України.
🔥 Юліан Матвійчук був аеророзвідником-віртуозом: його майстерність в умовах дії ворожих засобів РЕБ дозволяла нашій артилерії ефективно нищити живу силу та військову техніку ворога. Коригував усе ― від мінометів до HIMARSів. Філігранно працював зі «скидами».��☝️ На основі здобутих ним розвідувальних даних на полі бою відбувались потрібні маневри як для завдання ударів по російських окупантах, так і для збереження життя українських солдатів.
❗️ У березні 2022-го Юліан координував виведення взводу морської піхоти з ворожого оточення. Супроводжував з повітря медичну евакуацію командира батальйону однієї з бригад ЗС України.
✔️ Захищав державний кордон України на Харківщині та Сумщині. Знищував московитів на Донецькому напрямку, зокрема в районі Соледара та Мар’їнки.
▫️ Загинув Юліан Матвійчук 20 травня 2023 року від важкого поранення, отриманого внаслідок російського артилерійського обстрілу.
🙏 У 33-річного розвідника залишилась дружина та маленька донька.
🔗 Проголосувати за петицію про присвоєння Юліану Матвійчуку звання Герой України (посмертно) можна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/198126

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34752
  • Karma: 17008
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6502 : Липень 14, 2023, 10:07:59 »
Сунак закрив питання, мені здається

But Prime Minister Rishi Sunak pushed back against the defence secretary's comments, saying Mr Zelenskyy had "expressed his gratitude for what we've done on a number of occasions".

"Not least in his incredibly moving address that he made to parliament earlier this year," the prime minister added.

"He's done so again as he's done countless times when I've met him so I know he and his people are incredibly grateful for the support the UK has shown, the welcome that we have provided to many Ukrainian families but also the leadership that we've shown throughout this conflict - often being the first to move support forward whether it was the provision of tanks or long-range weapons," he said.

"People across Ukraine are also fighting for their lives and freedom every single day and they're paying a terrible price for it so I completely understand Volodymyr's desire to do everything he can protect his people and to stop this war.

"We will continue to give him the support he needs."
https://news.sky.com/story/uk-not-an-amazon-delivery-service-for-weapons-to-ukraine-says-defence-secretary-ben-wallace-12919765
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35670
  • Karma: 23525
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6503 : Липень 14, 2023, 10:13:09 »
Сунак закрив питання, мені здається

But Prime Minister Rishi Sunak pushed back against the defence secretary's comments, saying Mr Zelenskyy had "expressed his gratitude for what we've done on a number of occasions".

"Not least in his incredibly moving address that he made to parliament earlier this year," the prime minister added.

"He's done so again as he's done countless times when I've met him so I know he and his people are incredibly grateful for the support the UK has shown, the welcome that we have provided to many Ukrainian families but also the leadership that we've shown throughout this conflict - often being the first to move support forward whether it was the provision of tanks or long-range weapons," he said.

"People across Ukraine are also fighting for their lives and freedom every single day and they're paying a terrible price for it so I completely understand Volodymyr's desire to do everything he can protect his people and to stop this war.

"We will continue to give him the support he needs."
https://news.sky.com/story/uk-not-an-amazon-delivery-service-for-weapons-to-ukraine-says-defence-secretary-ben-wallace-12919765
https://pikvik.com.ua/index.php?topic=4650.msg1182394#msg1182394


Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34752
  • Karma: 17008
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6506 : Липень 14, 2023, 11:19:54 »
Кстати, о беженцах. Если бы не безвиз, где бы прятались наши дети?
Люди выезжали даже без паспортов, с копиями, свидетельствами о рождении. Да и как остановить?
Дякуємо Польщі. Вона це в перший же день дозволила. Всім іншим вже просто було нікуди діватися, бо зрозуміло, що Польща всередині всіх не буде стримувати. Якби не Польща, то впевнена, що все було би важче.
Будь ласочка, не відмовте. Дякую. https://pikvik.com.ua/index.php?topic=4650.0#new
Запроси Зеленського
Ой, розумниці прийшли... Зеленський зареєстрований на цьому форумі? Під яким прізвиськом? Дайте знати, будь ласка. Дякую.  І за український допис дякую. Щоб два рази не вставати.
Та встань уж, продублюй до відповідного треду, розумнику.

Offline Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Karma: 17
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6507 : Липень 14, 2023, 12:08:06 »
Що тут коїться?  :scare3:
Звичайна українська  політика - емігранти жалються як ім плохо не в Україні.. і звичайні емігрантськи розмови - де платять більші соціал.. але повертаться чогось не збираються.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34752
  • Karma: 17008
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6508 : Липень 14, 2023, 12:38:09 »
❗️Різдво будуть святкувати 25 грудня

Рада тільки що проголосувала відповідний законопроект.

Також переносяться дати святкування Дня Української Державності з 28 липня на 15 липня,, а також Дня захисників і захисниць України з 14 жовтня на 1 жовтня.

Ну що, будемо святкувати 25 грудня. Ми поступово до цього йшли останні роки і тепер остаточно рішення прийнято. Насправді, правильне рішення.

Важливе уточнення! Всі нововведення почнуть діяти з 1 вересня. Тобто День Української Державності відсвяткують ще 28 липня у цьому році. У наступному буде 15 липня. А вже День захисників і захисниць — 1 жовтня.

ПІДПИСУЙСЯ! (https://t.me/oleksiihoncharenko)
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27710
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6509 : Липень 14, 2023, 13:16:03 »
Що тут коїться?  :scare3:
Що тут коїться - ІІ?  :scare3:
Модератори, ау! У нас є окремий тред для всіх цих обговорень на багато сторінок.

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.