Автор Тема: Призначення модераторів 2022
 

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #30 : Серпень 14, 2022, 23:11:45 »
Ну 4 мені теж здається липшим за трьох. Але краще непарна кількість модераторів, напевне. Інакше що робити, коли точки зору поділяться 2 на 2?
Для важких випадків є ще Елс.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #31 : Серпень 14, 2022, 23:17:37 »
Та я сама вже важкий випадок  :grin:
палимо танки з ночі до ранку

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #32 : Серпень 14, 2022, 23:40:32 »
Вибори "з нуля" трьох (чотирьох) демократичніше. Не зважаючи на війну, тому що цей аргумент я не дуже зрозуміла. Хто не може модерувати, той і не висувається.
Але треба розуміти специфіку нашего форуму. Тут це не "влада", тут це часто невдячна праця, яку всі знають, як робити кращє, але ніхто не хоче.
Після не демократичного (с) треду з "раз війна, то ви не проти, що ми ще залишимся", в якому, до речі, всі радісно відповіли, що не проти, був створений зовсім демократичний тред з висуванням кандидатур. І їх, прагнущіх влади, виявилось аж четверо.
Та най буде четверо. І без голосування. Не тому що старі владу захопили, а тому, що більше бажаючих нема. Деякі роки нас 3, деякі 4. Страшне. Дадуть собі раду. А інакше четвертому буде образливо, нє?

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #33 : Серпень 15, 2022, 00:00:05 »
Ніякий резерв не формується, кожного року влітку нові вибори, можна полістати сторінки, знайти теми про минулі вибори. Цей рік трошечки
Cпойлер відрізняється, тож і вибори також.
Шукати не буду, бо маю на увазі ось що:
У житті всяке трапляється (не обов'язково трагичне), тому люди і вигадали мати резервістів. На ПФ саме у цьому виборчому "сезоні" з 4-х модераторів двоє припинили модерувати. Можна було не чекати на закінчення сезону, замість них одразу залучити до модераторства Шеноу (з його згоди, звичайно), який на останніх виборах зайняв 5-ту позіцію, і тим самим зменшити навантаження на залишившихся модераторів. Хіба ж це не добре? :)

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #34 : Серпень 15, 2022, 00:33:48 »
Хіба ж це не добре? :)
Насправді добре -- це залишити процедуру виборів. Має ж хоч щось бути стабільним у цьому житті. До того ж чисто теоретично людину з минулорічного 5-го місця можуть цього року й не бажати бачити модератором, тому краще вже зробити як слід. Навіть якщо це буде простою формальністю. Але має бути порядок а не те, шо січас (с). :)

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #35 : Серпень 15, 2022, 03:04:33 »
BigSister, в нас немає ні влади, ні "низів". Модератори не влада, а, так би мовити, правоохоронна служба, вони мають не стільки більше прав, скільки більше обов'язків.
Боже ж ти мій! Невже ж я нагадую тобі немовля? :) Ми ж спілкувалися ще на фері :). Я знаю, що таке модераторство.

Господи, яка «влада», яки «низи»? Не знаю нікого, хто б так себе позиціонував.
Ну, власне влада - це  "здатність і можливість того, хто нею володіє, за допомогою авторитету, заохочення, або примусу впливати на дії інших", "возможность навязать свою волю другим людям, даже вопреки их сопротивлению". Політична влада - один з різновидів.
"Низи" були взяті мною у лапки. Модератори владою володіють, хоч і не політичною.

Якесь бурхління в склянці води, як на мене.

Я б взагалі пропонувала призначити модератора (двох) з тих, хто прошлого разу був наступними по голосах (в разі їх згоди), та й все, бо мені здавалося, що зара в більшості є актуальніші за вибори модераторів речі, зайняття та проблеми. Плюс до цього регулярність відвідування багатьма дописувачами форуму з початком великої війни дещо змінилася, що теж додає «нюансів». Але змію хотілось щоб було як найдемократичніше, а виявляється що то був замах на демократію (с)
Я сподівалась на це і дуже-дуже рада, що Змій мене зрозумів :). Зісталося порозумітися з іншими :smilie5:

У останніх передвиборчих тредах (включно початок цього) декілька разів говорилось про демократію, що і зачепило. Демократія включає свободу думок, можливість висловлювати їх, не боячись почути зневажливі оцінки (як-то "бурхління в склянці води") чи затикання рота іншими засобами. Люди різні, кожному здається своє, у кожного своє актульніше. Це нормально. Вибори усім дають можливість показати, що їм важливо. Три треда обговорюваннь і бог знає  скільки годин переконаннь у тому, що не-потрібно іншим (!) людям, - швидче було би провести вибори :). Ну тобто, наприклад, відкрити по треду-голосуванню на кожного кандідата з двома опціями "за" і "проти" і дати потенційним виборцям, наприклад, два тижня на голосування. Такі треди може відкрити кто завгодно, не обов'язково завантажувати цим модераторів. Чи у вас якась супер-складна процедура для голосуваннь? Тоді дайте хоча б лінк на попередній виборчий тред, будь ласка.

І, будь ласка, не шукайте чорного чорта в темній кімнаті, де його не має :)
« Останнє редагування: Серпень 15, 2022, 04:41:56 від BigSister »

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #36 : Серпень 15, 2022, 03:10:21 »
Коротше модераторів десь так три-читири.
Зовсім інша справа!  :mad:  Традиційна демо-анархія :smilie5:

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #37 : Серпень 15, 2022, 03:44:34 »
Після не демократичного (с) треду з "раз війна, то ви не проти, що ми ще залишимся", в якому, до речі, всі радісно відповіли, що не проти
Ні. І за проведення виборів проголосували 5 из 28 голосувавших.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #38 : Серпень 15, 2022, 04:30:30 »
Насправді добре -- це залишити процедуру виборів. Має ж хоч щось бути стабільним у цьому житті. До того ж чисто теоретично людину з минулорічного 5-го місця можуть цього року й не бажати бачити модератором, тому краще вже зробити як слід.
Теоретично можуть вже не бажати будь кого із обраних, але до кінця виборчого сезону звичайно терплять. Резервіста (при потребі) закликають лише до кінця сезону або до повернення тимчасово відсутнього. В кінці сезону - нові вибори.

Навіть якщо це буде простою формальністю. Але має бути порядок а не те, шо січас (с). :)
Німці на твоєму боці :)

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #39 : Серпень 15, 2022, 04:37:13 »
Оце винахідливість!  :grin:

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #40 : Серпень 15, 2022, 07:28:03 »
Зісталося порозумітися з іншими :smilie5:
Нав"язлива активність та багатослів"я з боку людини, яка зареєструвалася на форумі лише у квітні.  :kos:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #41 : Серпень 15, 2022, 11:01:41 »
Однажды ее выдвинули на общественную работу и с тех пор никак не могут задвинуть обратно (с)

BigSister, я знаю что это у тебя такой общий привычный стиль, и ты дорвалась до живого человеческого форума с демократией, но попробуй все таки у себя найти чуйство уместности. Ну хоть немного. {не наезд, дружелюбная рекомендация}

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8284
  • Karma: 3325
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #42 : Серпень 15, 2022, 11:28:00 »
Нав"язлива активність та багатослів"я з боку людини, яка зареєструвалася на форумі лише у квітні.
І навязливе сперечання з людиною, яка зареєструвалася на форумі лише у березні. Може ви обидві вже припините смітити тут? :crazy: 

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #43 : Серпень 15, 2022, 11:45:17 »
Нав"язлива активність та багатослів"я з боку людини, яка зареєструвалася на форумі лише у квітні.
І навязливе сперечання з людиною, яка зареєструвалася на форумі лише у березні. Може ви обидві вже припините смітити тут? :crazy: 
Якщо це камінь в мій город, то я своє в бані відбула і відправила БС в ігнор. Можу ще урочисто пообіцяти не реагувати взагалі на її пости, бо воно того не варте. Якщо тобі цього замало і хочеться більш радикального рішення, можеш на мене поскаржитися модераторам.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #44 : Серпень 15, 2022, 11:46:22 »
Та най буде четверо. І без голосування.
В радянському союзі завжди проводили вибори одного із одного і нічо, людям нравилось. :grin:


А інакше четвертому буде образливо, нє?
Ось для цього і потрібні вибори. :grin:

А якщо серйозно то сенсу робити голосування цього року не має. Всім хто зголосився модерувати подяка, розходимось.

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7462
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #45 : Серпень 15, 2022, 11:47:07 »
Всім хто зголосився модерувати подяка, розходимось.

Згоден

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8284
  • Karma: 3325
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #46 : Серпень 15, 2022, 11:49:44 »
Всім хто зголосився модерувати подяка, розходимось.
Згоден
:plusone:

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #47 : Серпень 15, 2022, 12:56:46 »
Попереджали мене вчора у приваті, що зацюцькують, так і сталося  :smilie5:

"Нав'язлива активність" (хоча не я відкрила цей тред, і нічого не від кого не вимагала), "багатослів'я" (хоча переважна більшість моїх постів - відповіді тим, кто відповідав на мої пости). Могли ж не відповідати, а просто ставити мінуси. Взагалі вже майже всі пости в треді під спойлером. Не бажаєшь читати "багато слів" - не відкривай спойлер та не читай, але ні: краще же "демократично" цюцькувати, включно з одним з модераторів. "Демократичний форум"  :lol2:

Тіган знову нахамила, а догану знову зроблять мені. І скоріше цього разу забанять за "нав'язливу активність". Та нехай. Принаймні визначила для себе, що тут розуміють під "демократією".

Усе, порозумілися  :smilie5:



« Останнє редагування: Серпень 15, 2022, 13:06:58 від BigSister »

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1499
  • Karma: 2521
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #48 : Серпень 15, 2022, 13:00:54 »
Cпойлер
тут гіфка з Дауні, що закочує очі

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #49 : Серпень 15, 2022, 13:09:37 »
Cпойлер
тут гіфка з Дауні, що закочує очі
Cпойлер
ні, з дауні мала бути вище, тут вже з бетменом
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #50 : Серпень 15, 2022, 13:13:10 »
Принаймні визначила для себе, що тут розуміють під "демократією".
Це невід'ємне право кожного розпочати срач з будь-якого (інколи доволі несподіванного) приводу.
Ми ще молода демократія. :)
Cпойлер
гіфка де Дауні молодший відриває Бєтмєну вушка

Offline Login

  • *****
  • Повідомлень: 736
  • Karma: 880
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #51 : Серпень 15, 2022, 13:23:37 »
Попереджали мене вчора у приваті, що зацюцькують, так і сталося  :smilie5:

"Нав'язлива активність" (хоча не я відкрила цей тред, і нічого не від кого не вимагала), "багатослів'я" (хоча переважна більшість моїх постів - відповіді тим, кто відповідав на мої пости). Могли ж не відповідати, а просто ставити мінуси. Взагалі вже майже всі пости в треді під спойлером. Не бажаєшь читати "багато слів" - не відкривай спойлер та не читай, але ні: краще же "демократично" цюцькувати, включно з одним з модераторів. "Демократичний форум"  :lol2:

Тіган знову нахамила, а догану знову зроблять мені. І скоріше цього разу забанять за "нав'язливу активність". Та нехай. Принаймні визначила для себе, що тут розуміють під "демократією".

Усе, порозумілися  :smilie5:


Все же Коменский прав был: "Наглядность - золотое правило дидактики". Вот смотри (это к разговору в ветке "родина убийц"): Я могу ошибаться, но на мой взгляд, тут как раз пример типичной схемы действия "русской либеральной оппозиции" . 1) Выбрать мелкий вопрос. 2) Говорить максимально непонятно о том, в чем собственно говоря проблема (особенно когда проблему и нет). 3) Обозначить, что тебя ущемляют (неважно режим или санкции). 4) Сказать как будет лучше и правильно. 5) Выразить свою готовность понести наказание.
PS: если чё я совсем не против твоих убеждений по вопросу этой ветки (я, если, честно не понимаю в чем тут соль). Просто использую этот пост как аргументацию для предыдущего разговора в ветке "родина убийц". 

Принаймні визначила для себе, що тут розуміють під "демократією".
Це невід'ємне право кожного розпочати срач з будь-якого (інколи доволі несподіванного) приводу.
Ми ще молода демократія. :)
Cпойлер
гіфка де Дауні молодший відриває Бєтмєну вушка

круто!

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5313
  • Karma: 3265
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #52 : Серпень 15, 2022, 13:24:54 »
Щось мені це нагадує, вибачте.
Існує форум 7+ років, всяке було за цей час, спілкуємося, сперечаємося, інколи сваримося, нормально тобто живемо, без розподілу на, простигосподи, владу та низи.
І тут приходить такий собі персонаж, пару місяців роздивляється. Притягує час від часу різних "хороших русских" для чогось. Потім активно - енергійно кидається повчати, як само ми би мали покращитися, щоб відповідати в його очах званню демократичного форуму.
О, і вже скаржиться на цькування. Класика жанру.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #53 : Серпень 15, 2022, 13:27:42 »
А я зрозуміла, що давно не дивилася за двома зайцями.  :smilie5:
Злобная заинька

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #54 : Серпень 15, 2022, 13:36:53 »
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #55 : Серпень 15, 2022, 14:16:46 »



зи: якось не в тему останньої суперечки, але не приберу, бо довго шукав.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #56 : Серпень 15, 2022, 14:19:02 »
Вот смотри (это к разговору в ветке "родина убийц"): Я могу ошибаться, но на мой взгляд, тут как раз пример типичной схемы действия "русской либеральной оппозиции" . 1) Выбрать мелкий вопрос. 2) Говорить максимально непонятно о том, в чем собственно говоря проблема (особенно когда проблему и нет). 3) Обозначить, что тебя ущемляют (неважно режим или санкции). 4) Сказать как будет лучше и правильно. 5) Выразить свою готовность понести наказание.
PS: если чё я совсем не против твоих убеждений по вопросу этой ветки (я, если, честно не понимаю в чем тут соль). Просто использую этот пост как аргументацию для предыдущего разговора в ветке "родина убийц". 
:obm:

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #57 : Серпень 15, 2022, 14:34:40 »
Це невід'ємне право кожного розпочати срач з будь-якого (інколи доволі несподіванного) приводу.
Cрач - это святое  :smilie5:. На нього часу всім вистачає  :)

Offline wounded_zmey

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 2614
  • Karma: 2099
  • Стать: Чоловіча
Re: Призначення модераторів 2022
« Reply #58 : Серпень 15, 2022, 19:34:05 »
Цю тему закриваю.
Ідемо голосувати
за кандидатів
та їх кількість

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.