Автор Тема: Українська політика. Війна. 1 серпня - 15 листопада
 

Offline chucha

  • *****
  • Повідомлень: 2694
  • Karma: 1352
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5760 : Листопад 15, 2022, 16:33:10 »
Только что во Львове было два громких удара - хз, то ли ПВО работает, то ли прилетело к нам что-то. Дыма, вроде, пока не наблюдается.  :mad:

Четыре, как минимум. И тут же пропал свет.

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3609
  • Karma: 1877
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5761 : Листопад 15, 2022, 16:38:17 »
Ми теж без світла.
Тоже без.
Ещё и без мобильной сети были.
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5762 : Листопад 15, 2022, 16:39:26 »
Йобані достоєвські.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5763 : Листопад 15, 2022, 16:49:59 »
Vitalii Chepynoga
6 хв  ·
Україна може вести переговори лише з двох принципових питань:
1. Про повернення єнота
2. Про місце поховання росії

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5764 : Листопад 15, 2022, 16:56:51 »
Стерненко збирає на мавіки https://t.me/ssternenko/10873

Якщо комусь треба заспокоїти нерви. Я вже.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5765 : Листопад 15, 2022, 17:00:17 »
В одно место прилет куда и в прошлые разы точно. И два ПВО я сама видела. И сфотала, но не покажу.
После вторых бумов все без света, похоже. 

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5766 : Листопад 15, 2022, 17:01:29 »
Євген Карась
ППО працює дуже добре.

Це «незвичайний» обстріл. Кількість випущених ракет дуже серйозна. Близько сотні, по оцінці станом на 15:00.

І більшість збили. Ураження мирних будівель це уламки ракет, які недолетіли до енергетичних цілей.

Такі масові залпи тільки перед «особливими подіями».

І саміт G20. І ненависть за звільнений Херсон.

Вони економлять. І на щастя все рідше мають можливість вести подібні атаки.

ППО - це люта робота. Цілуйте їх коли побачите.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5767 : Листопад 15, 2022, 17:03:39 »
Євген Карась
Тут кажу про поточний залп 17-18:20 приліт.

Я передаю від штабу інформацію те що почув. Не більше.

Штаб в 15 сказав про підліт. В 15:16 вже вибухи.

Оця хвиля яка можливо остання  в 17-18:20 цілі і прильоти в указаних місцях.

Умовно, в Рівному і Черкасах би я не прям біг галопом у підвал, але за можливості.

У Львові і Житомирі - біг на годинку.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5768 : Листопад 15, 2022, 17:18:25 »
Ми теж чули і ракети і ППО. Тварюки. Світла намає, але воно вимкнулось за розкладом.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5769 : Листопад 15, 2022, 17:18:50 »
Нойнець

Ну хорошо, вот вы опять массировано ебанули по энергосистеме и отчитались об этом.

Как думаете, к чем же это приведёт? Накоплена же уже база, известно как мы на это реагируем, как мир на это реагирует.

К тому, что украинский солдат такой о, ебать, в Киеве темно, это очень плохо, страшно, поеду ка я домой, хватит этой войны? Так, думаете, дела обстоят? Или, может, все-таки дела обстоят так, что украинский солдат такой о, ебать, в Киеве темно, там моему ребенку темно, плохо, страшно, надо ещё сильнее ебать москалей, ещё больше насыпать, ещё дальше наступать, потому что чем больше насыпать и чем дальше наступать, тем быстрее я закончу эту войну и в домах появится свет.

С тех пор как вы перешли к тактике террора и уничтожения критических объектов гражданской инфраструктуры, вы умудрились впервые за 80 лет потерять целый как бы свой российский областной центр. Херсон называется, Путин указ о его присоединении 29 сентября подписал. Полтора месяца прошло и вот вы уже бежите из него, теряя шлепанцы.

Вы продолжайте обстреливать невоенные объекты. Каждая ракета по нам - это минус ракета по нашим солдатикам. А значит, лишний шанс нашим солдатикам дойти лично к каждому из вас и постучать прикладом в двери с вопросом, не найдётся ли у вас двадцать пять лет строгого режима поговорить о господе нашем ЗСУ и пророке его Залужном.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5770 : Листопад 15, 2022, 17:20:22 »
россияне выпустили около 100 ракет во время массированного удара, - пресс-секретарь Воздушных сил ВСУ.

"Они превзошли 10 октября, когда было выпущено 84 ракеты".

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5771 : Листопад 15, 2022, 17:24:28 »
Кажуть лаврова випиздували з Індонезії разом з бандою.
Офіційно поки нема, то мо й брешуть люди...

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5772 : Листопад 15, 2022, 17:32:05 »
Кажуть лаврова випиздували з Індонезії разом з бандою.
Треба було втопити :(. Хмельницький весь без світла. Довбойоби срані :(.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5773 : Листопад 15, 2022, 17:33:45 »
Кажуть лаврова випиздували з Індонезії разом з бандою.
Треба було втопити :(. Хмельницький весь без світла. Довбойоби срані :(.
Аналогічно. Причому в мене вимкнули через 5 хвл після чергового вмикання.

Offline Nerag

  • *****
  • Повідомлень: 3121
  • Karma: 2540
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5774 : Листопад 15, 2022, 17:40:51 »
У меня после первых ударов свет был, затем где-то через полчаса четырежды мигнул и пропал.
Не то ещё что-то прилетело, не то отключили, дабы не перегружать сеть (хотя, кмк, весь Львов сейчас без света, ждёт вторую волну). 😡

Offline AVI

  • *****
  • Повідомлень: 1901
  • Karma: 2472
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5775 : Листопад 15, 2022, 17:44:32 »
Хмельницький весь без світла.
Так, влучили в те ж саме місце. Якраз дивився у той бік: два спалахи, відключилося світло, потім вибухи та дим.
Не вистачає слів та злості - такі були плани на вечір!

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5776 : Листопад 15, 2022, 18:05:47 »
У меня после первых ударов свет был, затем где-то через полчаса четырежды мигнул и пропал.
Не то ещё что-то прилетело, не то отключили, дабы не перегружать сеть (хотя, кмк, весь Львов сейчас без света, ждёт вторую волну). 😡
Аналогично. Перед пропажей света был далекий бум.
Так что, может, и сами, а может и усугубилось. Тогда херовее. Но я надеюсь, что выключили, после того бума сразу писали про ППО.
У меня и воды нет.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5777 : Листопад 15, 2022, 18:16:42 »
Садовий

‼️Ситуаці дуже складна

🔹 80% Львова залишається без світла. Через відсутність електроенергії тимчасово призупинено подачу тепла. Гарячої води нема.  Наші комунальники вже запускають дизель-генератори.  

🔹Одну людину поранено внаслідок ракетного обстрілу. Потерпілого оперативно госпіталізували. 



🔹Трамваї та тролейбуси у місті не курсують. Відновлювальні  роботи почнуться після завершення тривоги. 

🔹Всі школярі та дошкільнята перебувають в укриттях разом з вчителями та вихователями до завершення тривоги.

🔹Про відбій тривоги у місті повідомлятимуть машини з гучномовцями.

Offline chucha

  • *****
  • Повідомлень: 2694
  • Karma: 1352
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5778 : Листопад 15, 2022, 18:18:02 »
Аналогично. Перед пропажей света был далекий бум.

Прилетело, к сожалению. Недалеко от нас. Сначала вырубило свет, потом, секунд через десять, дошла взрывная волна. Четыре взрыва, что то из них ППО, скорее всего, было.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5779 : Листопад 15, 2022, 18:19:35 »
Відбій. 5 годин 44 хвилин.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5780 : Листопад 15, 2022, 18:24:47 »
Так, відбій, але якось продовжує бути неспокійно.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5781 : Листопад 15, 2022, 18:43:54 »
Аналогично. Перед пропажей света был далекий бум.

Прилетело, к сожалению. Недалеко от нас. Сначала вырубило свет, потом, секунд через десять, дошла взрывная волна. Четыре взрыва, что то из них ППО, скорее всего, было.

? Я же писала, что прилетело.


В одно место прилет куда и в прошлые разы точно. И два ПВО я сама видела. И сфотала, но не покажу.
После вторых бумов все без света, похоже. 


Ты говоришь про это. В 16:07. Вы там рядом и у вас свет пропал сразу. А мы с Нерагом говорим про то, что случилось через полчаса. В 16:37 был еще бум. И после него пропал свет уже у нас. И вот был ли второй прилет, или это ПВО и аварийное отключение - вопрос.

Ваших взрывов я не слышала, слышала наше ПВО в тот момент (в 16:07) А то, что было в 16:37 было еще где-то третьем месте.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5782 : Листопад 15, 2022, 19:26:14 »
Тимошенко:

Ворог випустив по Україні більше 90 ракет!

Наші ППО збили 70!!!

Але є влучання – пошкоджено 15 об’єктів енергетичної інфраструктури.

❗️Зараз тривають аварійні відключення абонентів з метою стабілізації роботи системи.

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5783 : Листопад 15, 2022, 19:32:35 »
Якщо комусь треба заспокоїти нерви. Я вже.
І ми. Це єдине, що допомагає не поїхати кукухою.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5784 : Листопад 15, 2022, 19:37:14 »
Цитувати (виділене)
Dorje Batuu
22 хв  ·
Із загалом майже сотні ракет, понад 70 ракет збито. Дані ще вточнюються. Але вже можна сказати, що захист неба ЕФЕКТИВНИЙ.
Відбій тривоги по більшості території України (у Харківській і Луганській областях зберігається загроза).
Що я хочу сказати. Захист неба дійсно ефективний. Але хочу підкреслити, що незважаючі на суттєву допомогу від західних партнерів (я свідчу, що ми робимо все, що можемо на даний момент, бо так сталось, що я зараз частина цих партнерів), але головну роль зіграло ЗСУ.
Завдяки майстерності і чіткій роботі ППО і ПРО (підкреслюю - ПРО), вдалось досягнути такого результата.
Але. Те, що ми робимо максимум сьогодні, не означає, що ми не зможемо зробити більше завтра.
Після сьогоднішньої масованої ракетної атаки, концепція виступу зокрема США, на завтрашньому засіданні Контактної групи з питань оборони України, буде скоригована. І концепція ця доволі проста: більше озброєння, більше ракет, і глобальна інтеграція і координація систем ППО і ПРО.
Те, що робить росія - це залякування і примушення до так званих переговорів. Вже зараз очевидно, що спроби ворога приречені на поразку. Ці атаки лише об‘єднують українців. І не лише їх. Хочу, щоб ви побачили, як міцніше об‘єднуються інші країни завтра, на «Сьомому Рамштайні».
І так. Чим більше ракет ворог витрачає на мирні міста, тим менше він їх витрачатиме на наших хлопців і дівчат на передку. А вони там дуже злі. Дуже 🔥
Будьмо сильними. Кінець ворога близький.
Переможемо. 🇺🇦

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5785 : Листопад 15, 2022, 19:45:05 »
Начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко:

🚀«Я дякую нашим силам Протиповітряної оборони! Сьогодні в районі Києва підрозділами ППО збито 18 ракет з 21. Дякую захисникам нашого неба!»
Злобная заинька

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5786 : Листопад 15, 2022, 19:45:36 »
З метою наочності


Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5787 : Листопад 15, 2022, 20:08:23 »
Тезисно о ближайшем времени

Зимой с большей долей вероятности не будет заморозки фронта. ВСУ попытается реализовать свое существенное преимущество в зимнем обеспечении над ВС РФ.

Наступление с территории Беларуси это реальная угроза. Украинское руководство это прекрасно понимает и предпринимает все необходимые меры.

Поставки с Запада будут только расти. США впервые готовится передать танки, причем в количестве нескольких танковых батальонов.

В следующем году, уверен, можно будет ожидать и интересные пропозиции и новости по авиации для Украины. Западная авиация это не вопрос да или нет, это просто вопрос времени.

Мобилизация в РФ продолжится. Кремль планирует мобилизовать еще несколько сотен тысяч человек.

Инициатива по-прежнему остается в руках Генштаба Украины, и уверен, что будут предприняты все меры, чтобы сохранить ее за собой.

Россия ограниченна в современных вооружениях. Появление у них на фронте гаубиц Д-1 1943 года — не исключение, это тенденция, которая будет расти. Это касается всех видов вооружений, помимо их авиации.

Впрочем, авиацию они используют максимально отвратительно в силу скрытого дезертирства, низкой подготовки наземного персонала, бездарного высшего командования и постоянного усиления ПВО Украины.

Террор мирного населения с их стороны продолжится. Сейчас идет подготовка к следующему массированному удару ракетами по украинской гражданской инфраструктуре.

Кто бы ни пришел к власти в США, это никак не повлияет на поставки и военную помощь Украине. Это нисколько не связанные процессы.

Официальное сотрудничество между Израилем и Украиной в вопросах разведки и обороны уже начато и будет только расти. Как там голосуют обе страны в ООН, не имеет никакого отношения к реальным делам.

Украинцам и украинкам важно не забывать, что им никто ничего не должен и каждое государство действует исключительно исходя из своих национальных интересов.

Это работает и обратно, Украина тоже никому ничего не должна, в особенности русским оппозиционерам и противникам режима Путина.

Это важно не забывать на фоне растущей помощи Запада. Помогают не от доброты сердечной, а от того, что есть интерес в победе Украины и запрос на максимальное ослабление РФ.

Конфликт с использованием ядерного оружия по-прежнему маловероятен.

Возвращение Украины к границам 91 года — вопрос времени.

Это не означает, что война не будет еще сложнее или не будет долгой. Я постоянно это говорил и повторю еще раз: война надолго и очень долго. Ее интенсивность может меняться, но пока существует РФ, будет и война.

— Игаль Левин
Злобная заинька

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1499
  • Karma: 2521
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5788 : Листопад 15, 2022, 20:18:02 »
Цитувати (виділене)
Volodymyr Kudrytskyi

Ситуація серйозна, найсерйозніша за всю історію, але ми зберігаємо керованість системою. Ворог знову вразив українську енергомережу - під вогнем опинилися об’єкти по всій країні. З початку жовтня це вже шоста масована атака на енергетичну інфраструктуру країни, цього разу  найбільша: біля ста ракет.  Кожна ракета летіла з метою занурити Україну у темряву.
Атака здійснена з цинічним розрахунком — в момент початку пікового споживання, щоб енергетикам було важче справитися з навантаженням.
Зараз, в ці хвилини енергетики вже відновлюють об’єкти, вже працюють над ремонтами, щоб забезпечити постачання.
Ще раз скажу: ситуація серйозна, головне завдання Укренерго на цю хвилину: зберегти керованість енергосистеми. Саме для цього застосовуються аварійні відключення. Якщо ми запроваджуємо відключення —  значить система все ще керована. Від чого ми захищаємо всіх — від колапсу енергосистеми, на який сподівається ворог.
Зі зрозумілих причин я не буду говорити деталі руйнувань, скажу лиш так: ми будемо відновлювати живлення настільки швидко, наскільки дозволяють сили.
Будь ласка, дотримуйтесь тих самих правил, про які місцева влада і центральна влада нагадують  за кожної нагоди: Набирайте запаси води, заряджайте акамулятори і мобільні телефони. Це дасть нам час робити свою роботу: задіювати резервні схеми заживлення тримати баланс в енергомережі.
Немає жодної країни в світі, яка могла б підготуватися до ракетних атак на енергосистему такого масштабу. Мені постійно про це говорять закордонні колеги. Ми встоїмо, знайдемо шляхи подати електроенергію, ми працюватимемо всю ніч і всі наступні дні.
Мало приємного в тому, щоб бути головною ціллю ракетного запасу країни-терориста, але їм нас не зламати.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5789 : Листопад 17, 2022, 00:49:09 »
Закриваємо. Продовження тут.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.