Автор Тема: Українська політика. Війна. 15 листопада -
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10500 : Травень 08, 2024, 13:02:54 »
До речі цікавий факт, що на зеленського було скоєно вже 12 замахів.
Cпойлер
В 10 з них він вижив.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34810
  • Karma: 17060
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10501 : Травень 08, 2024, 13:35:01 »
Вова їде на передову вручати медалі, й не один раз, кацапи ігнорують це. І тут внізапно кацапи, зі слов СБУ,  придумують хитровиєбаний план як ліквідувати найвеличнішого, ще й Буданова з Малюком за компанію. Чому над цим не можна іронізувати?
Він в даному разі не Вова, а Верховний Головнокомандувач, але тобі цього не зрозуміти. Йди на хуй.
b) Прямий посил. Доба.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34810
  • Karma: 17060
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10502 : Травень 08, 2024, 13:35:33 »
А нашо зачеркнув написане, зрозумів шо написав хуйню? На тебе це не схоже.
b) Перехід на особистість опонента, намагання образити його. Три доби.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4723
  • Karma: 2827
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10503 : Травень 08, 2024, 13:54:00 »
Вже й кандидат є. Нібито розумний, і родина правильна
Я не знаю кого ти маєш на увазі, але це не важливо. Вибори нового президента у стані війни неможиві, будь який в.о. матиме обмежені повноваження. Кацапня цей тимчасовий дісрапт може використати на повну. Вже були прецеденти.
Якби ми не ненавиділи зелену владу, Хуйло їх ненавидить ще більше і не вважає союзниками. Зеленський який так сильно хотів замиритися з руснею тепер для русні такий самий нацик сепаратист. Іронічно але факт.

Online Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9955
  • Karma: 6010
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10504 : Травень 08, 2024, 15:53:14 »
Вбити президента, підписати з якимось в.о. "перемирья", набратись сил і напасти знов мотивуючи це тим що угода недійсна, бо підписана хрін знає ким.
Вже й кандидат є. Нібито розумний, і родина правильна
Звісно є. Сергій Притула.
Ні. Спробуй ще

Online Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9955
  • Karma: 6010
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10505 : Травень 08, 2024, 15:57:24 »
Ну як забанили, то скажу. Не обов'язково президент. Разумков. . У розшук не оголошували, не хейтили і взагалі  кругом краще нікуди. Для декого

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4120
  • Karma: 1785
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10506 : Травень 08, 2024, 17:36:00 »
Портніков висловлював думку що це спроба провернути в Україні Хасавюрт. Вбити президента, підписати з якимось в.о. "перемирья", набратись сил і напасти знов мотивуючи це тим що угода недійсна, бо підписана хрін знає ким.
В порядку обговорень теорій змов - ситуацію з легітимністю президента качають (ну або зі своєї сторони підрозкачують) депутати з Ради, в тому числі і з СН.
Якщо брати останні статті на УП і від Железняка, що депутати дуже невдоволені, що зараз вони мають лише номінальну владу, доступ до першої особи тільки через чиновника ОФ і даже губернатор якось області має змогу поспілкуватися з першою особою, а депутат може чекати аудієнції тижнями і те, що Кабмін давно не звітує в Раді і Прем'єр парламент просто ігнорує, то позбавлення повноважень Президенти (а з ним і свого офісу) - знімає для депутатів всі питання.
Парламент знову єдиний легітимний виборний влади в країні, керує спікер, який стає в.о. президента, а депутати повертають собі реальну владу та вплив.

В якості гіпотези під пиво покатить, а чи близко до реальності - хтозна :sarcastic:

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3655
  • Karma: 1902
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10507 : Травень 08, 2024, 18:03:36 »
Нелегитимность Зеленского после мая 2024 года и рашисты качают. Везде, где только могут - по телеку, в интернете на форумах, в Телеге. Ботов понасоздавали и дуют в одну дуду "Выборы отменили, Зеленский утратил доверие народа".
На вопрос "Да какое вам собачье дело до нашего Президента?" дружно воют "Рабы, рабы, вы теперь тоже рабы".
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4723
  • Karma: 2827
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10508 : Травень 08, 2024, 18:19:39 »
що депутати дуже невдоволені, що зараз вони мають лише номінальну владу, доступ до першої особи тільки через чиновника ОФ
Я прям не знаю, вони владу мають номінальну бо в них доступу до президента нема чи може тому шо вони навіть на роботу не ходять. Може б спробували не інтриги плести, а працювати. Зявлятися, голосувати, готувати і ініціювати законопроекти, домовлятися з опозицією...

Нє, я згодна шо ОПешка зарвалася, але й напівпустий парламент і італійські страйки співчуття не викликають.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10509 : Травень 08, 2024, 19:20:44 »
голосувати, готувати і ініціювати законопроекти
які не пройдуть комітети чи їх просто не поставлять на голосування.
Парламентаризм вмер, зараз Рада це чисто принтер для друкування потрібних законів, як на рашці. Непотрібні немає сенсу започатковувати.

Offline Leto

  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Karma: 142
  • Leto in Nl
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10510 : Травень 08, 2024, 19:29:26 »
Якби ми не ненавиділи зелену владу, Хуйло їх ненавидить ще більше і не вважає союзниками.

На мою думку 'зневажає', а не 'ненавидить'. Й Сватів, до речі, продовжує транслювати.

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8805
  • Karma: 9835
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10511 : Травень 08, 2024, 20:06:34 »
А чому обов*язково вибори, як що шо станеться з президентом? Голова ВР виконує обов*язки, держава це вже проходила, все признали законим.
Я Зеленськму смерті не бажаю. Бажаю законного суду и покарання. За все що він накоїв, починая з розгону Парламенту і далі по списку, список буде довгим. Шоб люди, які не мають належної освіти, опиту работи, моральних якостей і т.п. не мали бажання лізти до влади і гратися судьбами громадян своєї країни. Бо відповідати їм прийдеться своїм життям.
Це моє ідеалістичне бачення, але я вірю, що так буде.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10512 : Травень 08, 2024, 20:17:59 »
Цитувати (виділене)
Сьогодні столиця, рішенням Київради, висловила свою шану та повагу і нагородила званням "Почесний громадянин Києва" двох людей, які є справжніми моральними авторитетами для киян і всіх українців, – Ліну Костенко та Валерія Залужного
Депутати від СН під час голосування демонстративно покинули залу.

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8805
  • Karma: 9835
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10513 : Травень 08, 2024, 20:20:53 »
Єдине що вони вміють, так це влаштовувати демонстрації. Дурноваті.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3655
  • Karma: 1902
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10514 : Травень 09, 2024, 09:26:10 »
Горящие нефтебазы на России уже никого не штырят? Надоело читать такие новости? А вот мне нет, по-прежнему радуюсь как дитя.
Цитувати (виділене)
Оперативный штаб - Краснодарский край (https://t.me/opershtab23/8062)
В ночь со среды на четверг преступный киевский режим ( :razom:) совершил попытку атаки гражданского объекта - нефтебазы в селе Юровка под Анапой с помощью беспилотных летательных аппаратов.( :prapor2:)

По данным ЕДДС Анапы, около 6 БПЛА были подавлены,( :sho_za:) однако несколько упали на территории нефтебазы.( :pardon:) В результате начался пожар( :crazy:) - повреждены несколько резервуаров.( :good:)
Курсив смайл мой.
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline shtativ

  • *****
  • Повідомлень: 4306
  • Karma: 2306
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10515 : Травень 09, 2024, 10:21:51 »
Вибач, не можу втриматись
6 БПЛА были подавлены, однако несколько ОЧЕНЬ ГРУСТНЫХ В СОСТОЯНИИ ГЛУБОКОЙ ДЕПРЕССИИ упали на территории нефтебазы.
выспімся мы яшчэ на іхняй шкуры


Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4723
  • Karma: 2827
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10517 : Травень 09, 2024, 11:46:45 »
Цікаво. «Отделить украинских писателей от русских — не только запутанная, но и политическая проблема»
Писатель Джонатан Литтелл рассуждает о судьбе украинской литературы после российского вторжения — специально для «Новой-Европа»

Знову хорошоруські потуги злити українську культуру з російською. На мою думку відрізнити дуже просто - хто писав українською мовою - український письменник, хто російською - російський. Це цивілізаційний вибір.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10518 : Травень 09, 2024, 12:20:10 »
Це скоріш хорошофранцузський. Але зараз це дійсно не на часі.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12681
  • Karma: 6493
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10519 : Травень 09, 2024, 12:29:56 »
Знову хорошоруські потуги злити українську культуру з російською.
Я не бачу бажання "злити". Скоріше "забрати своє". З часом.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1510
  • Karma: 2528
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10520 : Травень 09, 2024, 12:38:10 »
Це скоріш хорошофранцузський
Як я зрозуміла з його біографії, для нього питання самоідентифікації не абстрактне - народився в США, в дитинстві з батьками переїхав до Франції, навчався у Франціїї та США, перші дві книжкі написав англійською.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7636
  • Karma: 5632
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10521 : Травень 09, 2024, 12:41:25 »
Знову хорошоруські потуги злити українську культуру з російською. На мою думку відрізнити дуже просто - хто писав українською мовою - український письменник, хто російською - російський. Це цивілізаційний вибір.
Це зараз цивілізаційний вибір, через існування незалежної України, та можливості отримувати освіту і публікуватися українською. Тому цей критерій поділу підходить для наших сучасників.
Раніше було «все складно». Мені не подобається жорсткий мовний підхід коли йдеться про минуле.
Українська література (точніше - література України) не унікальна в цьому сенсі, є інші зі схожими досвідом. Те, що, наприклад, Джойс або Бекет писали англійською, не впливає на факт, що вони були та лишаються ірландськими письменниками.
Енівей :), зараз, під час війни, ці копирсання в минулому не на часі.
The best is yet to come.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4723
  • Karma: 2827
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10522 : Травень 09, 2024, 13:22:04 »
Раніше було «все складно». Мені не подобається жорсткий мовний підхід коли йдеться про минуле.
Коли йдеться про колоніальний період цілком зрозуміло що багато письменників писали мовою метрополії, щоб реалізуватися і врешті решт заробляти на життя. Але творці які всупереч цьому писали мовою "колонії", яка не дуже продавалася, а може й навіть переслідувалася, якраз зробили вклад у збереження і розвиток культури своєї нації. Тому що  дійсно треба глибоко цікавитися біографіями, поглядами і переконаннями шоб дізнатися що Джойс ірландець, можна пишатися, але факт в тому що він зробив внесок в англійську літературу, а не ірландську.

Тому для мене Марко Вовчок - українська письменниця, а Булгаков і Гоголь ніц. Те що людина десь жила, і навіть десь народилася, не формує автоматично її привязку до певної національної спадщини.


І я не думаю що тоді було сильно складніше ніж за останні 30 років. Якшо подивитися на музику, є наприклад Океан Ельзи, які співали українською з 90-х коли це не було мейнстрімом, коли більшість пісень лунало російською, але вони зробили цим неоцінений внесок - покоління українців виросло на україномовних піснях ОЕ. А є всякі Лорак-Кароль-Лободи які співали російською бо це продавалося в більших обсягах.

На мою думку оце копирсання в біографіях російських письменників шоб знайти там український слід це теж такий собі прояв меншовартості, мовляв подивіться як наш етнічний українець класно реалізувався у російській культурі, досягнув успіху і тд.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35730
  • Karma: 23551
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10523 : Травень 09, 2024, 14:20:31 »
Це ж жива легенда.

Цитувати (виділене)
Зеленський змінив командувача Сил спеціальних операцій

Президент Володимир Зеленський підписав два укази про звільнення Сергія Лупанчука та призначення Олександра Трепака командувачем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України відповідно.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35730
  • Karma: 23551
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10524 : Травень 09, 2024, 16:15:10 »
Цитувати (виділене)
Російський Су-25 долітався біля Авдіївки

Offline AVI

  • *****
  • Повідомлень: 1904
  • Karma: 2474
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10525 : Травень 09, 2024, 17:07:00 »
Горящие нефтебазы на России уже никого не штырят? Надоело читать такие новости? А вот мне нет, по-прежнему радуюсь как дитя.
Там ще алаверди від башкортостану: Дрон СБУ вдарив по НПЗ у російській Башкирії, подолавши рекордні 1500 км - джерело
Цитувати (виділене)
За інформацією джерела, "Газпром нефтехим Салават" є одним із найбільших у РФ виробничих комплексів із нафтопереробки та нафтохімії. Він спеціалізується на виробництві бензину, дизпального та інших видів нафтопродуктів.

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3655
  • Karma: 1902
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10526 : Травень 09, 2024, 17:14:57 »
Валяюсь. :lol2:
Цитувати (виділене)
«Это попытка опорочить наш праздник, поддаваться провокациям мы не намерены. Всех еще раз с Днем Победы!» — добавил глава региона Хабиров.
"И хорошего вам настроения!" - забыл добавить.
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8292
  • Karma: 3325
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10527 : Травень 09, 2024, 18:32:33 »
Знову хорошоруські потуги злити українську культуру з російською. На мою думку відрізнити дуже просто - хто писав українською мовою - український письменник, хто російською - російський. Це цивілізаційний вибір.
Аплодую вашій впевненності, але маю питаннячко: яким письменником, чеським чи французським, був Мілан Кундера, який писав і чеською. і французською?

Online Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9955
  • Karma: 6010
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10528 : Травень 09, 2024, 18:42:50 »
British Embassy Kyiv
about an hour ago
  ·
Посол Мартін Гарріс:
"Щиро вітаю Валерія Залужного з призначенням Послом України до Великої Британії. З нетерпінням очікую на спільну роботу зі зміцнення незламного партнерства та розвитку нашого сторічного партнерства ".
***
Ambassador Martin Harris:
"Many congratulations to Valeriy Zaluzhny on his appointment as Ukraine’s Ambassador to the UK. I look forward to us working together in consolidating our unbreakable alliance and taking forward our 100 year partnership"

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4723
  • Karma: 2827
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10529 : Травень 09, 2024, 19:21:29 »
яким письменником, чеським чи французським, був Мілан Кундера, який писав і чеською. і французською?
А ви як вважаєте? Твір якою мовою є найвідомішим і найзначнішим доробком Кундери?

І ще раз, якщо я незрозуміла висловилась,  - я не бачу проблеми якщо письменник належить до кількох культур, якщо він творив кількома мовами. Я не погодилась з приналежністю до культури лише на підставі етнічності чи місця проживання.

Nick_13, Drakonchik і 3 Гостей дивляться цю тему.