Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Цитувати (виділене)
Гуркіт
3 ч.  ·
Ви багато питали, куди ж дівати pociйську літературу, книжки pociйською чи непотрібні coвєцькі видання.
І нарешті ми маємо відповідь!
Приносьте макулатуру на переробку в книгарні Vivat. Виручені кошти підуть на автівку для ППО.  Пропозиція діє для 4 міст: Києва, Харкова, Львова та Івано-Франківська.
Збираємо на авто (підвищеної прохідності типу "пікап 4х4", дизельний, з механічною коробкою передач та комплектом шин для бездоріжжя) для 1 МВГ (мобільно-вогнева група), яка працюватиме на напрямку, де найчастіше перетинаються траси шахедів.
За кожні 5 кг макулатури — знижка -30% на чек на наступну покупку.
Книжки можна приносити в книгарні за адресами:
📚 Київ, вул. Петра Сагайдачного, 8
📚 Київ, вул. Велика Васильківська,101
📚 Львів, Галицька площа, 12
📚 Харків, вул. Квітки-Основ‘яненка, 2
📚 Харків, вул. Сумська, 67
📚 Івано-Франківськ, вул. Труша, 4
📚 Івано-Франківськ, площа Ринок, 5
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
А отдел клерков - вроде, взрослые все люди, нельзя с ними обращаться, как с детьми неразумными, но, блин.
Та це типове коли чужа робота здається легкою і ненапряжною. Керувати дорослими людьми щоб на виході був результат і нормальний процес це теж треба вміти і мати хист. Не знаю шо роблять відділи "клерків", мабуть всі хто не на заводі в цехах, а в теплих офісах, падлюки. А найбільша падлюка та шо ними "керує". Якщо хріново керує, то згодна, падлюка, бо страждають усі.

Звісно це не применшує важкості роботи шахтаря і важливості роботи вчителя.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Один єдиний раз залишила коментарій на сторінці в Лещенка й одразу от таке )) Сцуко ))

Будьте обережними! Остерегайтесь выходить на болота в ночное время, когда силы зла властвуют безраздельно.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Один єдиний раз залишила коментарій на сторінці в Лещенка й одразу от таке )) Сцуко ))
Тобто 1(!) коментар робить тебе його топовим фаном. Дуже низька планка  :smilie5:

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Один єдиний раз залишила коментарій на сторінці в Лещенка й одразу от таке )) Сцуко ))
Тобто 1(!) коментар робить тебе його топовим фаном. Дуже низька планка  :smilie5:

Так! Оце ж мене й здивувало. Хоча це не зовсім те слово )
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Online Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4651
  • Karma: 3532
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Тобто 1(!) коментар робить тебе його топовим фаном.
"... но стоило мне один раз ..."

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
А давно коментувала? Може то за вислугу лєт.

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1499
  • Karma: 2521
Я у скота ріттера поставила іржучі смайли і написала в рекомендаціях до сторінки dirty russian propagandon і мені також топового прихильника видали.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
А давно коментувала? Може то за вислугу лєт.

Десь тиждень тому, чи коли він там жалівся, що йому вирвали контекст.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Minime

  • *****
  • Повідомлень: 6470
  • Karma: 4389
  • Стать: Чоловіча
  • Австралия: au2ua
Один єдиний раз залишила коментарій на сторінці в Лещенка й одразу от таке )) Сцуко ))

Будьте обережними! Остерегайтесь выходить на болота в ночное время, когда силы зла властвуют безраздельно.
Знаем, знаем, стоило мне  один раз написать обзор ресторана (честно, не помню какого, может, вообще не писал...)
Как после посещения очередного, я получаю гугл в спину, что я, оказывается, "вхожу в топ 10 ресторанных обозревателей". :grin:
"Ему немного подпоешь и делай с ним что хошь..."  :smilie5:
Хрен там, меня лестью не возьмешь, а цену себе в базарный день я и так знаю  :smilie5:
"Не забыть бы нам всё, не простить бы и не потерять". В. Высоцкий

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
у нас чтоли сертификат кончился, форумом колбасит?? или это у меня компом колбасит???

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
у нас чтоли сертификат кончился, форумом колбасит?? или это у меня компом колбасит???
То в тебе шось.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
пойду - выйду.. по колесам постучу  8)

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Мене аж розпирає. Вперше брови нафарбувала у перукарні. Як же це зручно! І зразу обличчя міняється.
Злобная заинька

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Мене аж розпирає. Вперше брови нафарбувала у перукарні. Як же це зручно! І зразу обличчя міняється.
Наступний крок - перманент. Зараз даже классно роблять. Нічого подібного до того кошмару, що колись малювали.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Потім - вії, подовше. Дуже зручно. Зимой сніг в очі не лізе, влітку комарів відганяти.

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5313
  • Karma: 3265
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Мене аж розпирає. Вперше брови нафарбувала у перукарні. Як же це зручно! І зразу обличчя міняється.
Наступний крок - перманент. Зараз даже классно роблять. Нічого подібного до того кошмару, що колись малювали.
Disputable. Ну тобто може, звичайно, й пощастити. А може ні.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Disputable. Ну тобто може, звичайно, й пощастити. А може ні.
А шо, немалий відсоток - що може ні?
Бо хоч і невеликі гроші, ходити і фарбуватися раз на 2 тижні, але все ж таки...
Злобная заинька

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Потім - вії, подовше. Дуже зручно. Зимой сніг в очі не лізе, влітку комарів відганяти.
Ніт. Шось приклеювати я не готова.
Злобная заинька

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5313
  • Karma: 3265
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Disputable. Ну тобто може, звичайно, й пощастити. А може ні.
А шо, немалий відсоток - що може ні?
Бо хоч і невеликі гроші, ходити і фарбуватися раз на 2 тижні, але все ж таки...
От за відсоток точно не скажу, до того ж смаки у всіх різні. Але вибирати тре дуже ретельно.
Тут просто багато хто з дівчат біженців рекламує послуги - нігтики, брівки, волосся, і перманент, як же ж без нього. Тому у мене в стрічці купа фоток портфоліо, тобто точно роботи, якими майстриня гордиться. Бувають дуже вдалі, дійсно. На мій смак, звісно. Але не більшість, і навіть не половина.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Мене аж розпирає. Вперше брови нафарбувала у перукарні. Як же це зручно! І зразу обличчя міняється.
Наступний крок - перманент. Зараз даже классно роблять. Нічого подібного до того кошмару, що колись малювали.
Disputable. Ну тобто може, звичайно, й пощастити. А може ні.

Ну до першої ліпшої йти не треба. Зараз майстри ведуть інстаграмі, з тих робіт що викладають, можна зрозуміти, чи збігаються у вас смаки.деякі показують, як виправляють чужі невдалі роботи.я сама довго тверда і не могла зрозуміти що брови які мені подобаються, то перманент.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Мене аж розпирає. Вперше брови нафарбувала у перукарні. Як же це зручно! І зразу обличчя міняється.
Наступний крок - перманент. Зараз даже классно роблять. Нічого подібного до того кошмару, що колись малювали.
Ну от я порахувала, що мені півтора року перманентну то само і вийде. Ці прості господі архітектори брів за корекцію з фарбуванням неслабо  беруть.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6363
  • Karma: 6420
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
А шо, немалий відсоток - що може ні?
Дуже великий, величезний, як на мене. Особливо через деякий час, коли воно починає сходити.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
А шо, немалий відсоток - що може ні?
Дуже великий, величезний, як на мене. Особливо через деякий час, коли воно починає сходити.
Я думаю, що це стосується того, як робили ПМ років 10-20 тому. Мені теж тоді не подобалося. Робили здебільшого ті, у кого брів або немає, або зовсім мало, форму малювали півмісяцем, а з часом колір мінявся на якийсь синій.
Зараз помінялися і інструменті, і фарби, і технологія. Якщо щось не так, можна підправляти і видаляти. У тих кого, є свої більш-менш нормальні брови, виглядає як розтушовка пудровим олівцем. Для тих, у кого брів немає, теж нові техніки нанесення.
Загалом, пропоную придивитися. Я теж мала упередження, поки не зрозуміла, що те, що мені подобається на дівчатах, то і є ПМ.


Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34710
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
не знаю, в який топік краще, хай тут
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Які інколи дивовижні речі мімохить з'ясовуються.

В мене бабуля сиділа, виявляється, у тюрьми 2 чи 3 рази. Бо вона працювала у магазині, в Миргороді. І коли там відбувалися крадіжки - саджали її. Ненадовго. Знаходили винного, її випускали.  :silly:

Ну і ще деякі речі і ставлення до де чого стало більш зрозуміло у сім'ї. Посадили замміністра газу чого то там у 60-х. А посадили, щоб зайняти його посаду.  :kos: Це був добре знайомий у сім'ї.
Злобная заинька

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
А посадили, щоб зайняти його посаду. 
Свекор моєї подруги легше відбувся. Він очолював Укргаз до початку "шалених 90-х". Швиденько відправили на пенсію і почався дерібан...
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
У вас працює телега?
Злобная заинька

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
У вас працює телега?

Цитувати (виділене)
LIGA.net
📩 Масштабний збій стався у Telegram.

Українські користувачі повідомляють про проблеми із завантаженням та надсиланням повідомлень.
У мене ніби працює.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.