Автор Тема: НІНАЧАСІ!
 

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
НІНАЧАСІ!
« : Вересень 03, 2022, 13:03:45 »
Кому війна, а кому - мати рідна...
Відкрила цей тред, щоб не дратувати тих, кому зараз "ніначасі" стежити за брудними рученьками влади.

Якщо тобі громадський контроль завжди "начасі", якщо єднання чекаєш не тільки від опозиції, якщо не хочеш, щоб поза лінією фронту тихенько (чи нахрапненько) проросла росія в шароварах - пиши тут в спільний зошит, за що треба в'єбати владоможців якщо не зараз, то після перемоги.
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/


Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #2 : Вересень 03, 2022, 13:37:20 »
Криве посилання.
https://detector.media/infospace/article/202381/2022-08-31-tse-shche-marafon-chy-vzhe-zlovzhyvannya-vladoyu/

При держ. перевороті що захоплюють? Пошту, телеграф, телефон. Тобто змі. Переворот може бути з боку Зеленського або його оточення, принаймні спроба.
https://pikvik.com.ua/index.php?topic=4183

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #4 : Вересень 03, 2022, 14:00:17 »
Криве посилання.
Дякую!
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #5 : Вересень 03, 2022, 14:42:44 »
Якісь сумні нові повноваження РНБО щодо оголошення будь-кого терористом/терористичною організацією - під виглядом боротьбі з корупцією, звісно, бо це добре заходить.
Але я не знайшла самого цього закону, чи постанови, тому новина під спойлером.

Cпойлер
https://t.me/OstapDrozdovOfficial/787

... Коаліція Слуга Народу + опзж проголосувала диктаторський законопроєкт, який цементує автократію узурпаторів.

РНБО отримає право без суду й слідства, на власний розсуд, без нічиєї персональної відповідальності (бо це колективний орган) оголошувати будь-яку організацію терористичною. Як і в росії.

РНБО далі є безкарним, але каральним органом, який собою підміняє систему правосуддя і спецслужби. На підставі політичного замовлення будь-яка протестна, опозиційна, незгодна з культом особистості структура методом підняття рук міністрів може оголошуватися  терористичною організацією. Без доказів і права захиститися.

Нагадаю, в росії та бєларусі всі опозиціонери до режиму оголошені власне терористами. Очевидно, наш бункер вирішив не морочитися з довгими судами та репресіями проти волонтерів, військовиків і політичних противників – а одразу скопіювати рос. практику без суду й слідства одразу запаковувати усіх неугодних.

Росія не перемагає. Росія настає.
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #6 : Вересень 03, 2022, 16:05:29 »
Цитувати (виділене)
Максим Опанасенко
Уявіть. Малий бізнес. Ні, середній. Пекарня. У пекарні печуть хліб. Кожного ранку за ним приходять покупці - бо всі хочуть хліба. А пекарі хочуть його пекти.

І раптом держава каже: "Борошно тимчасово заборонене. Воно є, не переживайте. Просто зараз треба пекти без борошна".

Пекарі знизують плечима, чухають потилиці і починають пекти без борошна. Щось виходить. Навіть нормально. На трієчку.

Знову приходить держава. Каже: "Хліб то важливо. Як повітря. Тому треба пекти. Але сорі, ми забороняємо печі. Це тимчасово. Мабуть. Чи ні. Ми ще не знаємо. Але поки треба пекти без печей".

Пекарі волають. Але продовжують. Виходить поганенько. Але виходить.

І. Приходить держава. Каже: "Таке діло. Хліб критично важливий. Але він загрожує безпеці народних депутатів. Не питайте як. Вірте нам. Це правда. Печіть. Але так, щоб без хліба. Бо всі помремо".

Ідіотизм же, правда?

Так півроку живуть всі українські журналісти. Бо держава кричить про те, що дуже важливо на весь світ розповідати про злочини окупантів. Про війну. Що треба контролювати корупціонерів, бо ж зараз красти то взагалі нічого святого не мати. Що треба робочі місця. Що треба працювати.

І вона ж закриває доступ до інформації. Закриває реєстри. Без законів, указів чи постанов. Просто. Відкритість декларації Тищенка шкодить нацбезпеці, угу. Як і глянути на кого колаборанти переписують бізнес - теж шкідливо. Та і запити на публічку - вигризений у (на секундочку) Януковича закон - всім до дупи. Підходи до Парламенту заблоковані - знахабнілі мандатоносці тепер тупо кричать в телефонні слухавки про свої мутки, йдучи на засідання. Бо нікому чути. Хата Єрмака - за блокпостом. Ну щоб чергову зміну броньованих Мерсів невідомого походження ніхто не бачив.

Війна повинна мобілізувати. Війна змушує змінюватися. Війна багато чого забороняє. Але в усіх цих діях - не війна. Єрмак, Татаров, Тищенко, жмут усіляких галушок, пушкаренків і горобців. Бо так зручно. Комфортно. І тихо. Мила серцю локальна диктатура.

Амінь.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #7 : Вересень 03, 2022, 17:45:59 »
Так, в нас вже зробили маленьку диктатурку імені єрмака. Законів нема, бо війна. Рада приймає шо хоче насрав на регламент, телебачення під тотальним контролем зелені. Нарід танцює "зеленський молодець!!! (розкажіть мені про тупих росіян які жеруть любе лайно з телевізора, ага)"
Я не знаю як дати цьому раду окрім як влаштуватися працювати на 1+1 і розвалювати їх потроху із середини. :unknown:

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #8 : Вересень 03, 2022, 22:43:34 »
Сьогодні Портніков дуже цікаво на цю тему висказався. По-перше, як він сказав, після війни влада завжди змінюється, в основному, на опозиційну. По-друге, зовсім немає значення, які закони зараз намагаються приймати та які рейтинги хто собі пише, бо ситуація до перемоги і після - це дві різні країни. По-трете, частини нинішніх політиків (більшої) ми вже ніколи не побачимо, натомість прийдуть зовсім інші, і в них може бути принципово інший погляд на світ ті ці всі писульки. Ну й взагалі саме після перемоги постане дуже багато запитань до того, як все це могло статися. Розслабухи зразу не буде, тому варто готуватись до всяких цікавих подій.
Я б у все це хотіла вірити, але подивимось.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8284
  • Karma: 3325
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #9 : Вересень 04, 2022, 02:34:11 »
Сьогодні Портніков дуже цікаво на цю тему висказався.
Cпойлер
По-перше, як він сказав, після війни влада завжди змінюється, в основному, на опозиційну. По-друге, зовсім немає значення, які закони зараз намагаються приймати та які рейтинги хто собі пише, бо ситуація до перемоги і після - це дві різні країни. По-трете, частини нинішніх політиків (більшої) ми вже ніколи не побачимо, натомість прийдуть зовсім інші, і в них може бути принципово інший погляд на світ ті ці всі писульки. Ну й взагалі саме після перемоги постане дуже багато запитань до того, як все це могло статися. Розслабухи зразу не буде, тому варто готуватись до всяких цікавих подій.
Я б у все це хотіла вірити, але подивимось.

Портніков глобально рідко помиляється, тому є сенс прислухатись і до цих його "пророцтв".

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #10 : Вересень 05, 2022, 11:12:34 »
демсокира: коломойский понад усе

(поки я намагалась знайдти, де я про це читала/дивилась, gromich принес на фер, дякую єму)
((не спроможна бабця вставити ютуб, то вже як вийшло))


Фрейя полагодила - дякую!!!
« Останнє редагування: Вересень 05, 2022, 12:18:50 від Galuska »
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #11 : Вересень 05, 2022, 11:22:19 »
Портніков глобально рідко помиляється, тому є сенс прислухатись і до цих його "пророцтв".
Так. Сподиваюсь, що з цим теж так буде.
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1499
  • Karma: 2521
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #12 : Вересень 05, 2022, 11:44:34 »

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #13 : Вересень 05, 2022, 12:16:07 »
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #14 : Вересень 05, 2022, 14:10:23 »
https://t.me/VinnytsiaTelegram/6042

‼️У депутата Вінницької обласної ради під час митного контролю знайшли пігулки, набої і наркотики.
Цитувати (виділене)
Anton Bulhakov
4 год  ·
облстратега, палкого поціновувача рпц, який працює окрім безкоштовного депутатства головою фонду власного імені, зловили на в'їзді в Україну. точніше, вирішили перевірити у "зеленому коридорі"... і виявилось, що Ігор Хміль повертався через молдовсько-український митний пункт із кавалком плану, незрозумілими таблами та патронами.
цікаво, в стратегів скрєпи не тріснуть, їздити за кордон пошмалити та пошмаляти?
ЗІЖ як показує досвід, скоро варто чекати розлого інтерв'ю в одній газетці про те, шо рафік неуїноуєн, шо то наговорюють вороги демократії. як вже було, наприклад, з одним чесним стратегом, замголовою ВОР, який собі будиночок звів у Іспанії 😊
« Останнє редагування: Вересень 05, 2022, 15:56:15 від RedCat »

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #15 : Вересень 07, 2022, 07:04:47 »
Цитувати (виділене)
Mason Lemberg

В Британії вибрали Ліз Трасс.

А в Україні, нагадаю, вибрали Володимира Зеленського.
І Миколу Тищенка. Бо коклєтами безкоштовно пригощав. І всі хотіли жити без корупції.
І Давида Арахамію. Бо волонтьор, ніколи не скурвиться.
І Маряну Безуглу, Лізу Богуцьку, Ірину Верещук, ту пані що "сосна корабельна" (ніхто й не пригадає її прізвища без гуглу). Тому що, патамушта.

А от Андрія Єрмака ніхто не обирав.

До чого це я? - А до того, що це наша реальність. І не варто її підміняти тими реальностями, які б нам хотілося. Ліз Трасс - не наш керівник. Наш керівник - Володимир Зеленський. І нам ще якийсь час жити під його "мудрим" правлінням. І всіх вищеперечислених.
А на думку Володимира Зеленського цей "час" - не якийсь, а до кінця його віку. Ми маємо цілувати його дупу, радіти його телячим рішенням з порятунку іканоміки і дякувати що не втік.

Це наша реальність, а не закордонна пані яка прийшла до влади тому, що попередній закордонний керівник проводив вечірку під час коронавірусу і змушений був подати у відставку через цю страшну "провину".

Я знаю, всі ми, і я теж, вболівали за Трасс в іншому контексті. Як друга України. Точніше, ймовірно, більшого друга ніж її суперник. Але, друзі мої, чи не зарано видавати аванси? Давайте будемо дякувати за конкретні дії, а не просто так, радіти як діти, а потім розчаровуватись. І я зараз не про Ліз Трасс, я про нашу поведінку. Поведінку інфантильну, яка має зникнути.

На її місце має прийти прагматизм і усвідомлення реальності. Що ми обрали не Ліз Трасс. А Володимира Зеленського. Андрія Єрмака ж ніхто не обирав...

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #16 : Вересень 07, 2022, 14:05:03 »
Otar Dovzhenko
21h
  ·
Перебуваю під глибоким враженням від коментарів до новини про відкриття біля Львова нового великого гіпермаркету «Епіцентр».  Це коментарі, написані протягом години.
Усі вони написані українською мовою, жоден із них не містить навіть натяку на проросійську позицію, і за всіма зовнішніми ознаками писали їх аж ніяк не боти, а самобутні проукраїнські українці — складові того самого «ми», яке так часто згадується в конструкціях на зразок «ми змінилися і вже ніколи», «ми не такі, як вони» і тому подібне.
Ось деякі коментарі (ще раз: це реакція на відкриття нового гіпермаркету):
Анна: «А люди збирають по копійці щоб сину чи чоловіку купити носочки білизну теплу бо іде зима а вони з жиру бісяться»
Маряна (sic): «Не той час щоб відкривати такі магазини,.»
Марія: «В країні війна, де “бідні” гроші взяли для відкриття такого “Епіцентру”».
Інша Марія: «Зараз не час відкривати нові супермаркети ,цих вистарчить ,гроші треба на армію,маскалів вигнати з України,це перше що треба зробити.А то баригам війни нема їм би тільки нахапати.»
Віктор: «Бо люди барани ,замість того щоб купляти товар в малого бізнесу ідуть і супермаркети і збагачують олігархів а ті в свою чергу виводять гроші в офшори,якби ж це розум то і війни можна було уникнути»
Крістіна: «Сукі».
Павло: «Отак і живемо! Простий люд по копійці збирає на фронт а вони гіпермаркети відкривають. Це звісно життя продовжується.... АЛЕ.... скоро і на них прийде судний день....»
Оксана: «А де будуть крадені гроші дівати,країни по коопійці збирають,а ті скоти
вкладають в нерухомість»
Алекс: «По обїздній тепер не проїдеш,там буде колапс такий як у Львові....урбаністи Садового зробили там один заїзд і один виїзд і то все на кільцеву дорогу....жах.»
Уляна: «То точно якраз на часі, щоб москалюги подумали що то ангар з воєнною технікою,ще біди нароблять»
Інша Уляна: «Напевно мають 100 відсоткову домовленість з путіним, раз планують відкриття.»
Олександра: «Ще точні координати вкажіть, щоб москальня довго не шукала! У Львові стільки патріотів, а клепки вставити, тим, в кого її бракує, нема кому!»
Світлана: «З їхніми статками могли б і на шпиталь військовий розщедритися,гріхи свої замолювати.Гниди.»
Любов: «Чекайте нового прильоту.Люди не ходіть туди.»
Саша: «Ліпше сміттєпереробний з таким розмахом збудували»
Ярослава: «ЙДЕ ВІЙНА МОЛОДЬ ГИНЕ БІДА ТАКА А ВОНИ МАРКЕТИ ВІДКРИВАЮТЬ І ХО ИТЕ ДОБРА НА УКРАЇНІ З ТАКИМИ ЛЮДЬМИ НЕНАДІЙТЕСЯ СОВІСТІ НЕМА І БОГА НЕБОЯЦЯ»
Оля: «Закуплятись хто буде? Пенсіонеру з 2 тис гр. там не має ,що робити. Безробітнім ?Для кого і для чого його побудували. Воїни голодні і без зимового одягу.Що це подуріли всі хто над нами?»
Віра: «Нормального укриття у Львові немає а вони маркети відкривають.позор .де та влада.направду люди вже нічого не розуміють що це твориться.»
Яна: «Для кого будують ці магазини?? Люди на хліб немають грошей»
Хтось може подумати, що ці коментарі хоча б частково спричинені поганою репутацією подружжя Герег. Але ні, згадки про репутацію там теж були — дві-три зі ста (і ще парочка про нібито продаж гуманітарки в якомусь із «Епіцентрів»).
Також є два-три позитивні коментарі («ура, росте економіка» — можливо, це сарказм) і кілька претензій до видання, яке опублікувало новину: мовляв, не слід повідомляти такі речі, бо росіяни знатимуть, куди стріляти.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #17 : Вересень 07, 2022, 14:05:53 »
Додам від себе - вищенаведене я вважаю серйознішою проблемою ніж зелена влада зараз.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #18 : Вересень 07, 2022, 14:13:07 »
Це взагалі не проблема. Просто вони живуть далеко від цього Епіцентру.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #19 : Вересень 07, 2022, 14:24:19 »
А в нас відкрили великий м'ясний магазин. І жодної зради я не чув.
Тю, ля, а шо?

Online Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6878
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #20 : Вересень 07, 2022, 14:27:53 »
А в нас відкрили великий м'ясний магазин. І жодної зради я не чув.
Знайома написала, що в тому спорткомплексі, куди в березні прилетіло, вже басейн працює.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #21 : Вересень 07, 2022, 17:02:36 »
Це взагалі не проблема. Просто вони живуть далеко від цього Епіцентру.
Я нічого не зрозуміла з допису Фриппа, та від мене ВСІ львівські епіцентри дуже далеко.  :scratch_one-s_head:

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #22 : Вересень 07, 2022, 17:07:50 »
Та є й "хороша" новина: на канал Гада Рада
Cпойлер
то описка була, чесслово
буде виділено з бюджету  100500 грн. Та ж трансляції з ВР заборонені?  :consul:
Cпойлер
зара пошукаю посилання  про суму

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #23 : Вересень 07, 2022, 19:28:21 »
Поки що не знайшла нічого, крім каналу Еспресо. Буду слідкувати. Якщо, звичайно, буде інформація у відкритих джерелах.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #24 : Вересень 08, 2022, 10:38:26 »
Якщо потрібно я, звісно, зможу написати пояснення, але думаю цього не треба, хтось бачить проблему, комусь норм.
Наступна зрада нижче.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #25 : Вересень 08, 2022, 10:39:07 »
Kostiantyn Korsun
17m  ·
X
Кібер-фултонська промова, не менше. Саме так я б назвав цей камінг-аут.
Віднині Україну слід величати «країною розвинутої кібербезпеки».
І це не якийсь SММ-ник ляпнув не подумавши, про це голосно та чітко повідомив сам Президент України: https://cutt.ly/1CWyOZ3
Ризикуючи (вкотре) викликати тупотіння ніжками у владних кабінетах, все ж прокоментую деякі з найодіозніших тез.
Теза1: «Побудована інфраструктури кібербезпеки».
Реальність: в Україні існує наразі 10 державних установ, які постійно гризуться між собою за «керівну роль» та бюджети; при цьому довіра до державних кібер-інституцій у суспільстві – близька до нульової; кваліфікація держпрацівників – низька або дуже низька (про це нижче); у сфері «державної кібербезпеки» - вирує ніким і нічим не контрольована корупція; державно-приватне партнерства відсутнє як явище, ним називають промислове хабарництво через пригодовані фірмочки та «тендери без тендерів» із заздалегідь визначеними переможцями; до міжнародних програм з «розвитку кібербезпеки» допускаються лише політично лояльні експерти, жодного незалежного (та і жодного експерта насправді); кіберзаконодавство – слабо розвинуте, і воно фактично не працює; кіберполіція ніяк не захищає громадян, зовсім; захист персональних даних у країні просто не здійснюється, лише декларується; на більшість керівних державних посад призначаються некваліфіковані, зате «ідейно віддані»  персонажі, звісно без жодних конкурсів. Тобто певна «інфраструктура» - побудована, але це точно не про кібербезпеку.
Теза2: Тому ми створили Міністерство цифрової трансформації України. …  І ця мережа, яку ми побудували, спрацювала»
Реальність: Справа у тому, що МЦТ зовсім, ніяк, ніколи не призначалося для виконання завдань з кібербезпеки. У їхньому штаті досі немає жодного(!) фахівця належної кваліфікації (або його прізвище ретельно приховується, роками). Ніхто ніколи також не чув про підрозділ кібербезпеки в МЦТ.
У листопаді 2019 в інтерв’ю виданню LB особисто керівник МЦТ Федоров промовив легендарну фразу-мем: «Роль кібербезпеки дещо перебільшена»: https://cutt.ly/ECWyD8r
До того як стати міністром, він же збирався ліквідувати Держспецзв'язку (є скріншоти), а коли отримав над ним контроль – посилив «вірними людьми» та почав прославляти та просувати.
Або інший приклад: коли вийшов додаток Дія, офіційні особи МЦТ прямо заявляли, що не здатні забезпечити безпеку реєстрів, з яких Дія бере дані. https://cutt.ly/ICWyLvu
Що таке СЕО – вже не буду пояснювати (як колишній СЕО). Навіщо такі дрібниці знати Президенту України?
Теза3: «..в державну структуру були інтегровані найкращі ІТ-фахівці з ринку. А щоб платити їм ринкові зарплати, використовувалися різноманітні грантові програми»
Реальність: Щодо «найкращих фахівців» - це приблизно одна десята правди. Так, дехто був «інтегрований», але далеко не найкращі. І зовсім не в кібербезпеку. Це були виключно «друзі Федорова», які мали безліч напів-божевільних ІТ-прожектів різного ступеню ідіотизму, і які буквально сміялися над кібербезпекою. «Ха-ха-ха, ми всіх звільнили і все працювало» - це майже дослівна фраза з того ж-таки інтерв’ю Федорова. А звільнили вони саме фахівців з кібербезпеки Адміністрації Президента України, які побудували потужну систему кіберзахисту, але ж «за часів злочинного режиму папередників».
У березні 2022, вже під час воєнного стану, Держспецзв’язку вдалося добровільно-примусово «мобілізувати» кількох дійсно серйозних фахівців, але навряд чи їх можна вважати «інтегрованими». Та й не може свіжепризначений лейтенант особливо впливати на стан кібербезпеки країни, не вірю.
А от визнання найвищим керівником виконавчої влади факту отримання своїми підлеглими інших доходів, крім офіційної зарплати (за ту ж роботу), особливо від закордонних організацій – це вже предмет розслідування НАБУ, ДБР, САП, СБУ, НПУ та інших непрацюючих абревіатур (стаття 25 Закону України «Про запобігання корупції», https://cutt.ly/gCWyV1e : «…забороняється займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю».
Теза4: «..1 березня, російська ракета вдарила по Національному центру резервування даних у середмісті Києва. У центрі зберігаються резервні копії держреєстрів.»
Реальність: у листопаді 2021 зазначений Центр існував лише як план: https://cutt.ly/XCWy0gO
Станом на кінець грудня 2021, згаданий Центр ще не був добудований, а МЦТ лише «забезпечила умови його функціонування»: https://cutt.ly/uCWy80m
Інформація про початок роботи Центру – відсутня у відкритих офіційних джерелах.
Діяльність зазначеного Центру була (частково) легалізована лише у травні 2022: https://cutt.ly/nCWuqWn
Тобто на кінець лютого 2022 згаданий Президентом «Центр резервування даних» ніяк не міг зберігати копії усіх реєстрів. Навіть не більшості, і не половини, можливо – лише окремих, тестових, у якості експерименту.
І шось я не пам’ятаю прильотів ракет по середмістю Києва.
Теза 5: «..Але жоден базовий реєстр та жодна критична держпослуга не були зупинені»
Реальність: Про зупинку усіх реєстрів офіційно повідомляв особисто віце-прем’єр Федоров: https://cutt.ly/tCWuikN
Циата: «..Служби нацбезпеки відключать усі держреєстри, щоб гарантувати безпеку даних українців. Це буде до тих пір, поки ситуація в Україні не стабілізується» - 24 лютого 2022.
Роботу найкритичніших реєстрів почали відновлювати з середини березня 2022, а деяких реєстрів – аж у серпні 2022, хоча значна частина реєстрів не працює в нормальному режимі і донині. Наприклад, ЄДР.
Дозвіл відключати реєстри був наданий Кабінетом Міністрів України, постанова КМУ № 263 https://cutt.ly/ICWusxK
Відповідно, про все це було багато офіційних та публічних повідомлень у медіа.
Але! У всьому цьому слід бути гнучким і розуміти «ми продаємо чи купуємо?»
Бо усі ці запевняння у потужності української кібербезпеки – зовсім не привід забути про західну «кібер-допомогу» та «кібер-лендліз», у жодному разі.
Дія президентської програми «Ми вистояли бо ми круті як поросячий хвіст» - тимчасово припиняється під час випрошування грошей у західних партнерів грошей «на кібербезпеку». Після отримання бажаного статус «ми вистояли бо ми круті» - відновлюється.
Ось такою проголошена нова реальність. А той, хто її заперечуватиме – зрадник, агент кремля і єретик. На багаття його. Так надо. Ви нє панімайєтє.
Це просто божа роса, вмивайтеся.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #26 : Вересень 08, 2022, 11:48:54 »
Якщо потрібно я, звісно, зможу написати пояснення, але думаю цього не треба, хтось бачить проблему, комусь норм.
Наступна зрада нижче.
Ой, про це краще зовсім не згадувати! От зовсім! Бо коли туди лізеш - там такий треш!
В деяких міністерствах дійсно є непогані фахівці, які все на собі тримають. Що буде, коли вони підуть - страшно подумати! Це одиниці. Все інше - це трешак. Ну й у Шона з Д7 також можна багато що про це почитати.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #27 : Вересень 08, 2022, 12:12:14 »
Андрій Боднарчук
1 вересня о 23:53  ·
Мене переслідує одна думка. От скажіть, як ви вважаєте, правильна чи ні. Я наведу весь фактаж, а потім поставлю запитання.
Ми постійно бачимо і чуємо, як волонтери збирають кошти на ЗСУ. Та навіть діти продають пиріжки і браслетики на ЗСУ. Деякі діти таким чином позбирали значно більше, ніж я можу виділити на благодійність, наприклад. Честь їм і хвала, і їх батькам.
З іншого боку - потреби військових значні, і досить різні. Я можу зрозуміти що в нас бракує танків, гармат, високоточної зброї, можу це якось прийняти, хоча в нас 8 років війни, і мали би краще готуватися. Але ок, нехай, ми крайні три роки "думали про мир", це втрачений час. Ну і, окрім того, ясно, що рашисти це хвора нація, котра не робить нічого окрім ракет і танків з автоматами, так. Тобто тут збіг факторів, і він не на нашу користь.
Але я на тижні бачив потреби від якогось підрозділу, з Донееччини. Просять цвяхи, лопати, сокири, плівку, саморізи, бензопили... ноутбук... їм цього бракує. Дуже. Скажіть, в Україні немає цвяхів? Я не можу цього зрозуміти, чому так. Не можу.
І, нарешті. У тому ж Тернополі - ремонтуються двори. На один великий двір, недавно казали мені, 8 млн грн виділено. Це скільки цвяхів буде, плівки, ноутбуків, лопат і бензопил?
Це у Тернополі. А Верховна Рада от зараз якраз підтримала законопроект №7669 про бюджетні зміни, яким знову дозволяється витрачати гроші на будівництво доріг. Спершу заборонили, тепер вважають що вже мир, вже можна.
От тепер, увага, запитання!
А ми от ніяк не можемо рік-два без ремонтів доріг і дворів пожити... чи нам конче щоби рашисти нас убивали в відремонтованому дворі, щоби красиво?
Якого біса діти збирають по пару гривень на балаклави і наколінники? Якого біса немає цвяхів?? Повторюся: скільки можна купити цвяхів і бензопил, якщо перестати зараз марафетити двори і перестати імітувати будівництво доріг, котре зараз всім до сраки, бо кожен думає не про дорогу, а про те, що робити в разі загострення ситуації?
Отож, конкретизую запитання: якого біса в воєнному стані ми тратимо гроші на те, від чого можливо відмовитися - на користь армії? Бо ЗСУ зараз - це наше життя. Ні більше, ні менше. Вони тримають на собі наші життя.
От напишіть, будь ласка, що ви про це думаєте. Мене вже чесно кажучи це задрало, це розривання реальностей, коли одне каже влада, а друге бійці. І замахало вишкрябувати ті копійки на цвяхи, бо нема з чого вишкрябувати вже. От невже не логічно, що спочатку би треба закопати всіх орків, а потім вже асфальт по них стелити?

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #28 : Вересень 08, 2022, 12:16:45 »
Оцей законопроєкт №7669 мене вкурвив дуже сильно. Якась гидота там так щільно сидить на схематозі з дорогами.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #29 : Вересень 08, 2022, 13:18:29 »
Оцей законопроєкт №7669 мене вкурвив дуже сильно. Якась гидота там так щільно сидить на схематозі з дорогами.
Що значить "якась гидота"? Вона не одна і ми всіх прекрасно знаємо...  :mad:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.