Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5571
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Всім дяка. То я трохи занервувала, що робити з новими окулярами, не хотілось б зіпсувати. Завтра зателефоную в ту оптику, де робила, і запитаю і про фейрі, про ридину для монітору і вологі серветки.
Злобная заинька

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9133
  • Karma: 5436
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Завтра зателефоную в ту оптику
В наших краях в оптиці ще є спеціальні серветки (з тканини, не папір) проти запотівання. Вона суха і багаторазова - чимось прописана, обіцяють що на пару сотень протирань (не пам'ятаю). Цікава штука; але скажу чесно - я то для спортивних захисних окулярів тільки використовував.
Homo homini felis est.

Offline AVI

  • *****
  • Повідомлень: 1903
  • Karma: 2474
  • Стать: Чоловіча
В наших краях в оптиці ще є спеціальні серветки (з тканини, не папір) проти запотівання. Вона суха і багаторазова - чимось прописана, обіцяють що на пару сотень протирань (не пам'ятаю). Цікава штука; але скажу чесно - я то для спортивних захисних окулярів тільки використовував.
Можна ще використовувати старий прийом всіляких підводників: плюнути на маску, розтерти та змити водою.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9133
  • Karma: 5436
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Можна ще використовувати старий прийом всіляких підводників: плюнути на маску, розтерти та змити водою.
Гірше виходить і брудніше. Особливо якщо потім вода не під рукою а маску знімати категорично ніззя... :crazy: Насправді і для цього прискалки продають. Тут головне інструкції дивитись і не плутати. Бо деякі треба нанести і розтерти насухо, а деякі мають самі висохнути тоненьким шаром.
Homo homini felis est.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5571
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Я фігею, що не бояться нам щось закачувати і зберігати.

ЄС досяг мети зі зберігання газу на 2,5 місяці раніше запланованого терміну

Однак холодна зима може призвести до нестабільності цін і високої конкуренції за енергоносії.

90% поріг, встановлений ЄС на 1 листопада, було офіційно досягнуто 16 серпня. Це найвищий рівень для цієї пори року з 2016 року, коли почалися відповідні вимірювання.

ЄС став залежним від купівлі зрідженого природного газу, який компенсує відхід від газу з РФ. Тому в інтересах Європи використовувати альтернативні сховища.

Низка трейдерів, попри ризики, вже почали зберігати природний газ в підземних сховищах України.

@OstanniyCapitalist
Злобная заинька

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7636
  • Karma: 5632
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Я фігею, що не бояться нам щось закачувати і зберігати.
Я не впевнена що ризики великі. Підземні газосховища створені на місці вичерпаних родовищ, вони дуже-дуже глибокі, на глибині кілометру і більше.
Теоретично, росіяни можуть пошкодити обладнання на поверхні якщо точно влучать (сподіваюся це обладнання захищене). Але вже закачаний газ не постраждає.
The best is yet to come.

Online Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4712
  • Karma: 2818
  • Стать: Жіноча
Я фігею, що не бояться нам щось закачувати і зберігати.
Вірять в ЗСУ і ППО.
Зеркаль ще торік казала що в нас хороші глибокі сховища, можна юзать. Мабуть продала  ::)

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5571
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
А всі труби - теж підземні?
Злобная заинька

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6888
  • Karma: 3798
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Доброго всім дня! Буду пару днів у Львові, дуже хочеться зустрітися з піквіками. :girl_dance: Планується попередньо на понеділок, після 17 десь у центрі. Приймаю заявки та побажання. Можно писати мені чи Багирі.   :razom:

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
А хто взагалі у Львові зара?
Теми мітингів немає, а тут я і сама тільки ось побачила. В понеділок ще будуть Льолік і Лілька. Посидимо десь ціхутко. Де саме сорінтуємося вже в понеділок.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
В понеділок ще будуть Льолік і Лілька. Посидимо десь ціхутко.
Ще, можливо, Дід Вова буде.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
В понеділок ще будуть Льолік і Лілька. Посидимо десь ціхутко.
Ще, можливо, Дід Вова буде.

Чудово!
І ще буде декілька людей. Щось я не подумала, що захочуть не тільки ті, хто зараз у Львові  ::)

Offline Юльчча

  • *****
  • Повідомлень: 4007
  • Karma: 2538
  • Стать: Жіноча
  • Львів

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9099
  • Karma: 8163
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Эх!
І ще буде декілька людей. Щось я не подумала, що захочуть не тільки ті, хто зараз у Львові 
А прикинь, сколько хотят, но не могут...

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Всім дяка. То я трохи занервувала, що робити з новими окулярами, не хотілось б зіпсувати. Завтра зателефоную в ту оптику, де робила, і запитаю і про фейрі, про ридину для монітору і вологі серветки.
Вот эти мокрые салфетки мне настоятельно отсоветовали в оптике, они стекла типа гробят
Сказали тупо жидкость для мытья посуды и мягеньким (не салфетками!) протереть
Но я таки купила еще спрей для стекол и типа замши, бо мыть и вытирать потом мокрые совсем мне лень)))

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Эх!
І ще буде декілька людей. Щось я не подумала, що захочуть не тільки ті, хто зараз у Львові 
А прикинь, сколько хотят, но не могут...

Мне вчера посылку из Черновцов привезли и муж интересовался сколько стоит билет туда на человека)))
Не, ну понятно, что с крысой мы сейчас вообще никуда не можем поехать, но я мысль оценила)))

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5571
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Мне сказали в оптике, что моющие для посуды нельзя. Можно жидкое мыло, специальные спреи и средтства для монитора, если подходят и для очков. И тряпки с микрофибры можно.
Злобная заинька

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
и муж интересовался сколько стоит билет туда на человека
Квиток Львів - Пшемисль - Варшава (потяг) у лютому  вартував мені 1300 грн. + 37 зл.
Квиток Львів - Краків автобусом - 680 грн.
Краків - Пшемисль -Львів (двома потягами) -1300грн плюс 36 зл..
Та це ж легко взнати!
« Останнє редагування: Серпень 20, 2023, 20:11:20 від Lilьka »

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Мне сказали в оптике, что моющие для посуды нельзя. Можно жидкое мыло, специальные спреи и средтства для монитора, если подходят и для очков. И тряпки с микрофибры можно.
Так, мені те саме казали, коли я купувала дорогі окуляри  :sarcastic:

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6364
  • Karma: 6422
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Та це ж легко взнати!
Ну так Ре ж потрібно не Варшава-Львів, а щось типу Амстердам -Чернівці, що передбачає кілька видів транспорту та можливо ще й ночівлю на шляху. Зовсім не так просто.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Мне сказали в оптике, что моющие для посуды нельзя. Можно жидкое мыло, специальные спреи и средтства для монитора, если подходят и для очков. И тряпки с микрофибры можно.
Ну вот мне сказали, шо моющим))
И у меня супер дорогие навороченные стекла по 600 евро за одно)))
Но, опять же, я забила и таки вижу, шо их пошкрябала теми спреями :silly:
Но скоро новые надо делать из-за рения, может новые и буду честно мыть жидкостью для мытья посуды)))

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6888
  • Karma: 3798
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Я поцарапала скло окулярів (чи оті шари захисні та поліхромні) вологою серветкою для окулярів, коли мені в обличча пил з піском прилетіли, а я не змила його водою, а просто протерла. Навіть оті спиральні сліди були добре видно.  :facepalm:

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Та це ж легко взнати!
Ну так Ре ж потрібно не Варшава-Львів, а щось типу Амстердам -Чернівці, що передбачає кілька видів транспорту та можливо ще й ночівлю на шляху. Зовсім не так просто.
Мне еще до Амстера отсюда полтора часа пилить)))
Бусик, что привозил посылку прямо на месте и забирает и довозит в Черновцы))
Что удивило, что цены за 10 лет не выросли, как было 150 евро на человека , так и берут
Но это знакомые моей бывшей соседки, Кру Элка @Кру_Элл (привіт :)) вроде больше платила, но тут я не помню точно)

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Я поцарапала скло окулярів (чи оті шари захисні та поліхромні) вологою серветкою для окулярів, коли мені в обличча пил з піском прилетіли, а я не змила його водою, а просто протерла. Навіть оті спиральні сліди були добре видно.  :facepalm:
Ну вот так где-то да.
У меня тут нов ые стекла в доме и аппаратик для их мойки есть, так я им вот не делаю с улицы, бо царапаешь :silly:
Приходится по старинке вручную)))
В машине я лобовое покоцала тем песком, пылью, но уже как есть

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Мне еще до Амстера отсюда полтора часа пилить)))
Та й бог з вами. Якщо хочеш кудись їхати - то й їдь. Я діабетик, і мені важливо було розрахувати маршрут так, щоб вчасно вколоти інсулін, вчасно поїсти, вчасно попити і т.ін. Які пробеми у людей, які можуть пропустити прийом їжі? Стосовно поїсти - попити/ сходити в туалет, у Європі проблем немає. І на кордоні з Україною теж таких глупств немає.  :pardon:

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
и муж интересовался сколько стоит билет туда на человека
Квиток Львів - Пшемисль - Варшава (потяг) у лютому  вартував мені 1300 грн.
Квиток Львів - Краків автобусом - 680 грн.
Краків - Пшемисль -Львів (двома потягами) -1300грн.
Та це ж легко взнати!

Кстати, раз уж про поезда речь зашла)))
Мы один раз решили на поезде в Черновцы отсюда мотанутлся и сильно никому это не советую)))
Там до фига пересадок, приехали грязные шо швыни и замученые в хлам)))
Поэтому в идеале(ну до войны так было и если кто не оакой орус как я с теми самолетами), то был самолет, а так, то прыгаешь в машину(как мы годами и ездили) чи в тот бусик, кто курсирует(но тут у меня тоже вопросы, бо я сильно дергалась как Катя возвращалась, один шофер и он уже приехал с красными глазами сюда, лучше, чтобы 2 шофера были, конечно) и забирают из дома и отвозят до адреса
А так, то есть еще те большие рейсовые автобусы с кондиционером и туалетами, от Перемышля ездят, и недорого


Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Да, ну и флаг в руки! Навіщо я це розказую людині, яка жив в Європі? Якщо тобі потрібно, я можу допомогти, без питань. Намалюй маршрут, і все. В мене такий самий інтернет, як і в тебе  8)

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Мне еще до Амстера отсюда полтора часа пилить)))
Та й бог з вами. Якщо хочеш кудись їхати - то й їдь. Я діабетик, і мені важливо було розрахувати маршрут так, щоб вчасно вколоти інсулін, вчасно поїсти, вчасно попити і т.ін. Які пробеми у людей, які можуть пропустити прийом їжі? Стосовно поїсти - попити/ сходити в туалет, у Європі проблем немає. І на кордоні з Україною теж таких глупств немає.  :pardon:

Лилька, ты вообще прочитала, что это был ТЕОРЕТИЧЕСКИЙ вопрос про цену доехать в Черновцы?)))
Я вообще никуда не могу поехать, бо у меня на руках собака-сердечница, я сейчас в отпуске и тупо сижу дома из-а нее, потому что вон поехала Позавчера за грибами 8 км отсюда с моей украинской подругой , кондиционер на полную мощность, прошли 200;метров и все, она легла и отказалась идти. Как добирались до машины промолчу
Завтра иду к вету с ней, привет кондиционеру :silly:
ПС собака лежит у меня на ногах и я ее целый день отслеживаю, чтобы не дало воспаление на легкие. Какие Черновцы? Я только мечтать могу сейчас вообще куда поехать
Про котов молчу, муж еще аквариум завел громадный :silly:

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Може, відкриємо окрему тему про поїздки? Туди - сюди, з України\ в Україну. Про потяги, автобуси, перетини кордонів. В мене й досвіду, практично, не має. Два рази з'їздила в Польщу і назад.
Якщо комусь цікаво, то я б радила їхати в Польщу потягом до Пшемисля. Там нормальний розклад на всю Польщу, норм поїсти\попити, сходити в туалет (платний) якщо потрібно в аеропорт - теж раджу їхати потягом на Варшаву чи Краків. Зараз, кажуть страшні черги на кордоні з автобусами, затримка до 20 годин.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7636
  • Karma: 5632
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
якщо потрібно в аеропорт - теж раджу їхати потягом на Варшаву чи Краків. Зараз, кажуть страшні черги на кордоні з автобусами, затримка до 20 годин.
Зазвичай сімейна логістика на мені. У вівторок відправляю свого чоловіка до Німеччини, на тиждень. Спочатку хотіла купити квитки на автобус до Варшави, здавалося що це найпростіше - сісти в Києві в комфортабельний автобус і доїхати до варшавського аеропорту. Але кільком нашим знайомим дуже не пощастило з перетином кордону впродовж останніх тижнів, дуже довго стояли в черзі. Побоялася поєднувати таку часову невизначенність з фіксованим літаком, тож почала дивитися на потяги.
Від ідеї прямого потягу до Варшави відмовилася одразу, квитків просто немає у вільному доступі. Знайшла нічний Київ-Хелм, потім пересадка, і ще 3 години на польському інтерсіті до Варшави.
Купити реально, але треба робити все дуже швидко, тільки в додатку Укрзалізниці, о 8-й ранку, за 20 днів до дати відправлення. (О 8:30 квитків вже може не бути). Це до Хелма. Польскі купувати тут https://www.intercity.pl/
Так і планувала зробити коли виявилося, що у нас є блат :f1: і змога купити прямий квиток. Було соромно, але скористалася.
Найпростіше - квиток на літак з Польші до Німеччини, нічого не змінилося в порівнянні з минулим часом, через Приват24 - любі забаганки за ваші гроші.
The best is yet to come.

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.