Автор Тема: Серіали
 

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Сериалы
« Reply #3570 : Вересень 06, 2022, 11:31:35 »
отому что "Сильмариллион" - нудное пафосное говно.
Это не Сильмариллион. Денег хватило только на Хоббита. Все остальное творчество сценаристов. Кароч,  я б рекомендовала посмотреть. Если, конечно, не смущает, что это не канон. *Завлекая*
Cпойлер
Довольно умный обозреватель мужескава пола   говорил, что сильный женский персонаж в лице Галадриэли внезапно  его совершенно не бесит и выглядит очень даж органично. По факту 2х первых серий, правда ))
« Останнє редагування: Вересень 06, 2022, 11:52:30 від Ash »
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Сериалы
« Reply #3571 : Вересень 06, 2022, 11:41:57 »
Ще розповім жахливе.
Десь 2-3 тижні тому в мене була невеличка перерва у замовленнях та спробах зробити перепланування та розхламлення у своїй кімнаті.
З щирою цікавістю та  не менш щирою насолодою подивилась 1,8 серії Місячного рицаря.  Перегляд був перерваний черговим замовленням і все закрутило..
Я щиро сподівалась, що ось зараз буде перерва та я вдумливо додивлюся цей багатообіцяючий серіал.
Ха! Три дні тому знов була невелика перерва, та здавалось би ось - дивись. Та я не змогла себе змусити дивитися  Місячного лицаря. Чому - сама не розумію :weep:
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
Re: Сериалы
« Reply #3572 : Вересень 06, 2022, 11:56:27 »
Три дні тому знов була невелика перерва, та здавалось би ось - дивись. Та я не змогла себе змусити дивитися  Місячного лицаря. Чому - сама не розумію
Я його теж кинула десь на третій серії. Починали добре а потім злились. Воно просто не варте свого часу.

Я за півроку з задоволенням подивилася лише четвертий сезон Міссіс Мейзел і "This is going to hurt" (дуже круто). Пацани теж нічогенькі. Вестворлд лише за звичкою. Ось Газліт почала і не можу додивитись. Воно наче й якісне але не зачіпає. Передивляюсь потроху останні сезони Гри Престолів.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
Re: Сериалы
« Reply #3573 : Вересень 06, 2022, 12:00:20 »
Я зараз почав дивитися "Брейкінг Бед". І актори грають непогано. І сценарій зроблений гарно (хоча людині з хімічною освітою дещо шкрябає око). Але вже кілька тижнів не можу себе змусити додивитися чергову серію.
Я його ще кілька років тому намагалась дивиться, але не змогла. Онкологія, наркоманія, надто болючі теми для мене. Якогось розважально-помякшувального компоненту взагалі нема, лише страждання. Хоча кажуть шо дуже якісна річ.

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3796
  • Karma: 2157
  • Стать: Чоловіча
Re: Сериалы
« Reply #3574 : Вересень 06, 2022, 12:16:22 »
отому что "Сильмариллион" - нудное пафосное говно.
Это не Сильмариллион. Денег хватило только на Хоббита. Все остальное творчество сценаристов. Кароч,  я б рекомендовала посмотреть. Если, конечно, не смущает, что это не канон. *Завлекая*
Cпойлер
Довольно умный обозреватель мужескава пола   говорил, что сильный женский персонаж в лице Галадриэли внезапно  его совершенно не бесит и выглядит очень даж органично. По факту 2х первых серий, правда ))
Цитувати (виділене)
І після цього туман трохи розсіюється. Амазону на цей проєкт не потрібні були талановиті автори з цікавим власним баченням. Їм потрібні були корпоративні службовці, які добре вміють працювати за вказівками продюсерів. Вони знайшли таких, але ці хлопці, що тренувалися плавати у болоті корпоративного кіна, дещо розгубилися, потрапивши в океан Толкінського лору.
Але це лише півбіди. Біда в тому, що вони ніколи не відповідали ні за жоден сюжет від початку до кінця, тому не знають бази, тіпа “врятувати котика” чи “Показуй, а не розповідай”. Більшість часу це робив хтось за них або разом з ними, вони лише допилювали напильником чужі проєкти.
Коли ти наймаєш корпоративного виконавця, який добре вміє, ну, виконувати, — ти на виході отримуєш банальні дешеві рішення. Тіпа, хочеш показати жінку крутою — нехай вона порубає тролля. Хочеш завдати ельфові траблів — нехай покохається зі смертною. Хочеш змалювати якесь незвичайне людське плем’я — ну, почепи їм роги на спину.
Взагалі-то ті роги на спині є квінтесенцією першого епізоду. В сенсі, ти на них дивишся і думаєш: от нахуя? Чому пацани мають на спині роги? Шоб шо?

ПЕРСНІ ВЛАДИ" БАРАХЛО, І ОСЬ ЧОМУ
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Сериалы
« Reply #3575 : Вересень 06, 2022, 12:36:01 »
Я тру толкієніст і сильної відрази не викликало. Докторе, що зі мною?
Особливого інтересу, правда, теж.
палимо танки з ночі до ранку

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3796
  • Karma: 2157
  • Стать: Чоловіча
Re: Сериалы
« Reply #3576 : Вересень 06, 2022, 12:46:37 »
Я тру толкієніст і сильної відрази не викликало. Докторе, що зі мною?
Особливого інтересу, правда, теж.
Може тому що це не Толкієн? Це якісь невідомі iстоти, які випадково мають таки ж імена?
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Сериалы
« Reply #3577 : Вересень 06, 2022, 13:46:37 »
Я тру толкієніст і сильної відрази не викликало. Докторе, що зі мною?
Особливого інтересу, правда, теж.

на реддіті трушні тисячі коментів списали, чому це не тру від слова зовсім.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Сериалы
« Reply #3578 : Вересень 06, 2022, 14:34:39 »
ступень мого офігіння від тупорилості бійки в ДД порівнюється зі ступенем офігіння від запливу Галі.

Cпойлер
Just cut to her, every few minutes, doing a different swimming stroke.

Freestyle.

Sidestroke.

Sleeping.

Back stroke.

Walking on water.

Butterfly.

ну і про камінь та корабель це окремий мегалулз
Cпойлер
The difference between a rock and a boat is that boats have buoyancy
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1499
  • Karma: 2521
Re: Сериалы
« Reply #3579 : Вересень 06, 2022, 16:56:07 »
Мені у Місячному лицарі сподобалися Оскар Айзек (особливо з британським акцентом) та пісня


Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Сериалы
« Reply #3580 : Вересень 06, 2022, 20:59:42 »
ну і про камінь та корабель це окремий мегалулз
Вспоминаю 90-е и "экзамен" на поступление в первый класс. Мальчику показали два рисунка, автобус и троллейбус и спросили про отличия. Мальчик рассказал что в первом двигатель внутреннего сгорания и он ездит на бензине, а второй с электромотором и работает от электричества. Ответ не засчитали, потому что правильным был: "У второго есть рожки, а у первого нет."
Cпойлер
Ещё смешнее у Пелевина про хуй и огурец, но "Числа" были написаны позднее. :grin:

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4113
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Сериалы
« Reply #3581 : Вересень 06, 2022, 21:39:23 »
Все хочу передивитися LOTR, який крайній раз бачив ще при виході.
Але зупиняє довжина фільмів. От якби хто його перемонтував в серіал, щоб по одній-дві серії в день після роботи хвилин по 40 :sneaky:

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Сериалы
« Reply #3582 : Вересень 06, 2022, 21:45:55 »
ну і про камінь та корабель це окремий мегалулз
Вспоминаю 90-е и "экзамен" на поступление в первый класс. Мальчику показали два рисунка, автобус и троллейбус и спросили про отличия. Мальчик рассказал что в первом двигатель внутреннего сгорания и он ездит на бензине, а второй с электромотором и работает от электричества. Ответ не засчитали, потому что правильным был: "У второго есть рожки, а у первого нет."


будь-яка співбесіда з ейчаром.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
Re: Сериалы
« Reply #3583 : Вересень 06, 2022, 22:09:21 »
От якби хто його перемонтував в серіал, щоб по одній-дві серії в день після роботи хвилин по 40
От якби можна було на паузу поставить кіно в будь якому місці, можна було б по 40-/+ хвилин дивиться кожного дня  :girl_in_dreams:

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Сериалы
« Reply #3584 : Вересень 07, 2022, 09:26:34 »
От якби можна було на паузу поставить кіно в будь якому місці
(озадаченно) А в чем проблема на паузу ставить ?

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
Re: Сериалы
« Reply #3585 : Вересень 08, 2022, 10:06:01 »
От якби можна було на паузу поставить кіно в будь якому місці
(озадаченно) А в чем проблема на паузу ставить ?
То була спроба пожартувати, мабуть невдала.

Вибачте за російськомовного оглядача але не можу не поділиться прекрасним  :smilie5: Це єдиний оглядач якого я іноді дивилась раніше бо в нього дуже смішні огляди. На Відьмака то взагалі шедевр був.


Поблукала ще трохи по його каналу, перевірить чи не ніс він якоїсь великоросійської чухні за останні півроку, та наче норм.

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3796
  • Karma: 2157
  • Стать: Чоловіча
Re: Сериалы
« Reply #3586 : Вересень 08, 2022, 11:54:20 »
Вибачте за російськомовного оглядача але не можу не поділиться прекрасним
Шикарно.
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Сериалы
« Reply #3587 : Вересень 08, 2022, 13:47:37 »
То була спроба пожартувати, мабуть невдала.
Пропоную вважати, що це винен я, не зрозумів.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Сериалы
« Reply #3588 : Вересень 09, 2022, 03:45:12 »
Вибачте за російськомовного оглядача але не можу не поділиться прекрасним  :smilie5: Це єдиний оглядач якого я іноді дивилась раніше бо в нього дуже смішні огляди.

Поблукала ще трохи по його каналу, перевірить чи не ніс він якоїсь великоросійської чухні за останні півроку, та наче норм.

Он же украинец из Украины, в целом «правильный». У него был первый выпуск о войне «Хотят ли русские в рай», от которого у кацапов так пригорело, что любо-дорого. Во-первых, почти все они охерели, узнав, что он украинец, ну и во-вторых, что оказался тоже нациком и бЕндеровцем. Слюной брызгали, мол как можно верить, что российская армия - мародеры (по этому поводу у них прям истерика была)?! Что русские убивают мирных?! Совсем уже хохлам мозги промыли, в такой бред нормальный человек не поверит никогда! Мы думали, Кот нормальный, а оказался как все они (мы, то есть). И ваще, он нас лаптями называет! Атписка!
В общем, агонь  :smilie5:

Cпойлер
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Сериалы
« Reply #3589 : Вересень 09, 2022, 09:44:02 »
Вибачте за російськомовного оглядача але не можу не поділиться прекрасним 
Спасибо за наводку. Просто отличные комментарии ))))

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Сериалы
« Reply #3590 : Вересень 09, 2022, 09:49:27 »

Он же украинец из Украины, в целом «правильный».

з формальної точки зору він забагато цитував Гобліна, що після 2014 року взагалі зашквар. та й в принципі врізки там з якимись руснявими чортами, ще Тьому впізнав. явна була праця на російських глядачів.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
Re: Сериалы
« Reply #3591 : Вересень 09, 2022, 10:22:17 »
Он же украинец из Украины, в целом «правильный».
Я й не знала, ось воно як. Але це в принципі багато пояснює. І той факт що в руснявій блогосфері раптом щось є достойне, і те що він нічого серіального не оглядав за півроку.

з формальної точки зору він забагато цитував Гобліна, що після 2014 року взагалі зашквар. та й в принципі врізки там з якимись руснявими чортами, ще Тьому впізнав. явна була праця на російських глядачів.
Він цитує ту всю шоблу в ключі троллінгу. Але так, очевидно що працював на російську аудиторію, тому я його й сприймала як росіянина.
Та є в цьому і позитивний момент. Він той самий "авторитет" який міг донести своїй аудиторії правду, але русня її не сприймає. Ще одне підтвердження що проблема не в тому що їм просто "нікому пояснити як воно насправді, зомбовані бідолахи".
Во-первых, почти все они охерели, узнав, что он украинец, ну и во-вторых, что оказался тоже нациком и бЕндеровцем....
Заради такої підлої й підступної зради варто було нарощувати аудиторію  :grin:

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
Re: Сериалы
« Reply #3592 : Вересень 09, 2022, 10:33:37 »
Вибачте за російськомовного оглядача але не можу не поділиться прекрасним 
Спасибо за наводку. Просто отличные комментарии ))))
:)
На Дім Драконів теж гарне, хоча загалом йому сподобалось, але є над чим пожартувать. Політичні відео ще не всі дивилась, але ті що дивилась ржачні.

Offline Destrie

  • *****
  • Повідомлень: 6983
  • Karma: 4014
  • Стать: Жіноча
  • Одесса
Re: Сериалы
« Reply #3593 : Вересень 15, 2022, 13:40:17 »
Від Володаря перстнів враження - шо се бля коїться і нахуя ... Логіка прям зовсім покинула сценарістів .
Будет новый завет, что война - это мир
Будет новый декрет, что незнание - сила

То, что Оруэлл видел во сне
Я вижу сейчас наяву (с) Louna

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245
Re: Сериалы
« Reply #3594 : Вересень 17, 2022, 12:40:03 »
Посмотрел я первую серию амазоновских колец. Не, я не толкиенист, но не смогу. Эльфийское политбюро не для меня. И попытки из мрачного, но поэтичного мира Сильмариллиона сделать сериал с юмором и для дедушки и для собачки жучки тоже. Художников жаль, нарисовано красиво.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Сериалы
« Reply #3595 : Вересень 19, 2022, 22:59:02 »
Кожен раз, коли я думаю, що не можна зняти нічого більш тупого за володаря перстнів, виходить нова серія ДД.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9095
  • Karma: 8163
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Сериалы
« Reply #3596 : Вересень 19, 2022, 23:25:34 »
Кожен раз, коли я думаю, що не можна зняти нічого більш тупого за володаря перстнів, виходить нова серія ДД.
Эт да. Им шахматы выдали, а они ими в "чапаева" играют.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Сериалы
« Reply #3597 : Вересень 23, 2022, 00:44:12 »
Шикарно.
:plusone:

Про другу серію:


Хлопець чудовий. Можна дивитись його огляди, навіть не дивлячись самі фільми  :). У тому огляді, що я потім подивилась, він збирався "гнобити" майбутні Кільця Влади за темношкірих хобитів  :smilie5:
Чекаю на огляди наступних серій :)

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Сериалы
« Reply #3598 : Вересень 23, 2022, 01:04:17 »
на реддіті трушні тисячі коментів списали, чому це не тру від слова зовсім.
Амазонці і не приховували, що Толкіна їм не дали. А до того вже було Колесо Часу, про яке, незважаючи на те, що Джордана їм дали, кажуть погані слова.

ступень мого офігіння від тупорилості бійки в ДД порівнюється зі ступенем офігіння від запливу Галі.
Для себе я вирішила розслабитися і сміятися :). Сценарій жахливий, але є симпатичні/цікаві персонажі.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Сериалы
« Reply #3599 : Вересень 23, 2022, 18:23:26 »
з формальної точки зору він забагато цитував Гобліна, що після 2014 року взагалі зашквар. та й в принципі врізки там з якимись руснявими чортами, ще Тьому впізнав. явна була праця на російських глядачів.
Подивилась його огляди про Колесо Часу і про Аквамена. Він також цитував Гордона і Зеленського (з українського каналу; більш бачила цитат з Гордона). Тобто нмд бере усіх, кого можно "залучити", а одіозні - саме мордорськи чорти і відьми. Що там одна верзла про секс між чоловіками! :smilie5: Ель Гато хоч і проти "повісточки", але явно висміював також мордорських потвор. Мабудь, дуже тонкий тролінг, якщо мордорці не збагнули :)

Цікаво, як ви ставитеся до Олді, які відкрито зізнавалися, що обрали писати російською мовою заради охоплення більшої кількості читачів?
Цікаво також, чи продовжать вони писати російською.

0 Користувачів і 11 Гостей дивляться цю тему.