Автор Тема: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
 

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8295
  • Karma: 3325
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2490 : Травень 17, 2022, 19:54:14 »
Все равно не поняла. Есть с нашей стороны сообщение про прилёт. Есть озвученая версия с России. При чем тут гужва, какой именно и почему нельзя озвучивать версию рашки?
Аля извини, но мое имхо: озвучивать надо сообщения из наших источников, и еще желательно "официальных", а не рашенские версии.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23618
  • Karma: 9444
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2491 : Травень 17, 2022, 19:54:48 »
Тю, ля, а шо?

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26491
  • Karma: 5572
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2492 : Травень 17, 2022, 19:56:00 »
не рашенские версии.
Почему нет? Ход их мыслей тоже интересен.
Злобная заинька

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23618
  • Karma: 9444
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2493 : Травень 17, 2022, 19:57:02 »
Зеленый дебил хоть понял, что натворил, отдав "азовцев" рашке?
Що значить віддав? Це дорослі люди, яких віддати не можливо.
Проте, дійсно, будь яка домовленість з кацапами лайна варта.
І кацапи вже відігрують.
Тю, ля, а шо?

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12695
  • Karma: 6503
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2494 : Травень 17, 2022, 20:00:21 »
Це дорослі люди, яких віддати не можливо.
Был отдан приказ.
І кацапи вже відігрують.
Как бы "вагнеровцы" наоборот.
И уж рашка своего шанса не упустит.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Nerag

  • *****
  • Повідомлень: 3121
  • Karma: 2540
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2495 : Травень 17, 2022, 20:02:18 »
Горска и Сиротиного
Имхо, как с Горском и Сиротиного выше - по картам они наши, но орки подошли достаточно близко для прорыва.
Или какие-то ДРГ забежали, а за ними попыталась орда проломиться.

В общем, хоть такие прорывы и нехорошо, но покрошили орков - и ладно.  :prapor2:

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8295
  • Karma: 3325
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2496 : Травень 17, 2022, 20:04:05 »
не рашенские версии.
Почему нет? Ход их мыслей тоже интересен.
Для их мыслей есть специальный тред, а здесь - об украинской политике.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23618
  • Karma: 9444
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2497 : Травень 17, 2022, 20:05:42 »
Был отдан приказ.
Поки що в кацапів лише поранені.
Наші якось морозяться щодо цієї операції, на яких умовах, під які гарантії.
Але врятувати на зараз азовців ми не можемо. Надати допомогу пораненим ми не можемо.
Звичайно,Ю що кацапня буде використовувати це в своїх пропагандистскіх цілях.

Не вір, мій сину, цьому підорасу, це єдине правило у спілкуванні з кацапами.
 
Тю, ля, а шо?

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12695
  • Karma: 6503
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2498 : Травень 17, 2022, 20:29:08 »
Цитувати (виділене)
Слідчі СК РФ допитають українських бійців, які перебували на комбінаті "Азовсталь" у Маріуполі.

Джерело: Слідком Росії у Telegram

Дослівно: "Слідчі СК Росії в рамках розслідування кримінальних справ про злочини українського режиму проти мирного населення Донбасу допитають бойовиків, які здалися і які перебували на комбінаті "Азовсталь" у Маріуполі".

Деталі: У СК заявили, що слідчі встановлять особи "націоналістів", перевірять їх на причетність до скоєних проти цивільного населення злочинів, а отримані під час допитів відомості будуть зіставлені з іншими даними, що є в матеріалах російських кримінальних справ.

Що передувало: Держдума РФ у середу розгляне проєкт ухвали про заборону обміну так званих "нацистських злочинців", а Верховний суд РФ 26 травня розгляне визнання українського полку "Азов" терористичною організацією.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9510
  • Karma: 1578
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2499 : Травень 17, 2022, 20:42:25 »
Але врятувати на зараз азовців ми не можемо. Надати допомогу пораненим ми не можемо.
Оскільки там було багато тяжкопоранених та вже неодноразово казали, що в умовах Азовсталі їм не мали можливості чимось допомогти, я б припустив, що вибір був - померти від ран в підвалах Азовсталі, чи скористатись примарним шансом вижити (через здачу, по суті, у полон ворогу і потім обмін).
Я б також припустив, що в кожного з цих поранених запитували, чи готові вони піти на такой ризик.
Щодо наказу з нашої сторони - ті азовці, які там б'ються, не стали б його виконувати, якщо би не вважали, що іншого шансу вижити у цих поранених нема.

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2500 : Травень 17, 2022, 20:44:15 »
Як вони вже відмовлялися виконувати його раніше.
палимо танки з ночі до ранку

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27719
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2501 : Травень 17, 2022, 21:04:39 »
Як вони вже відмовлялися виконувати його раніше.
Можливо, просто скінчився час? Вже не було їжи, ліків, сил, зброї. Я згоден з Леонідом. Конче вірогідно, що їх загибель вже була неминуча в найкоротший термін. А так вони здобули шанс. Не знаю, як кому, мені зовсім не потрібна їх геройська загибель. Живі герої набагато краще мертвих. Ну а далі подивимось. Русня зараз на гівно зійде неодноразово. До дупи, якщо вдасться.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2502 : Травень 17, 2022, 21:08:27 »
Як вони вже відмовлялися виконувати його раніше.
Любой шанс надо брать
То, что ничего хорошего их не ждет там было понятно сразу
Но если сдыхаешь от гангрены, то это без шанса в их условиях было, а так, то может хоть какой-то…

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2503 : Травень 17, 2022, 21:11:18 »
Як вони вже відмовлялися виконувати його раніше.
Можливо, просто скінчився час? Вже не було їжи, ліків, сил, зброї. Я згоден з Леонідом. Конче вірогідно, що їх загибель вже була неминуча в найкоротший термін. А так вони здобули шанс. Не знаю, як кому, мені зовсім не потрібна їх геройська загибель. Живі герої набагато краще мертвих. Ну а далі подивимось. Русня зараз на гівно зійде неодноразово. До дупи, якщо вдасться.
Я теж з ним згідна.
Я лише до того, що вони не повинувалися наказу сліпо.
палимо танки з ночі до ранку

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2504 : Травень 17, 2022, 21:28:18 »
Як вони вже відмовлялися виконувати його раніше.
Можливо, просто скінчився час? Вже не було їжи, ліків, сил, зброї. Я згоден з Леонідом. Конче вірогідно, що їх загибель вже була неминуча в найкоротший термін. А так вони здобули шанс. Не знаю, як кому, мені зовсім не потрібна їх геройська загибель. Живі герої набагато краще мертвих. Ну а далі подивимось. Русня зараз на гівно зійде неодноразово. До дупи, якщо вдасться.
Все може бути. Тепер питання - що стане обміном. Мертвечук? Не вірю. Русня? Ще більше не вірю, навіть якщо вся, їм на неї плювати. Що? І тут я не бачу хоча б нормальних варіантів. Зраду розганяти не буду, але дуже сумнівно, якщо вони їх повернуть. Хіба що на Крим обміняють, але чи згодяться на це самі азовці? Та й ми самі. Я особисто не знаю, що відповісти на такий вибір. 
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2505 : Травень 17, 2022, 21:35:10 »
Все може бути. Тепер питання - що стане обміном.
У когось я прочитав, що до повної перемоги над парашкою не варто сподіватися на обмін бійців "Азову". Інших, нацгвардію, поліцію та морпехів, скоріш за все обміняють. Могуть обміняти й жінок з "Азову", тому що русня у своєму гендерному шовінізмі не вважає жінок комбатантами.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12695
  • Karma: 6503
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2506 : Травень 17, 2022, 22:00:47 »
Тепер питання - що стане обміном.
Кто-то писал, что могут потребовать освободить Бута из американской тюрьмы.
В любом случае, "азовцы" теперь в руках рашки, и она не постесняется требовать за них любые ништяки.
И бубочка, чтобы сохранить морду лица, будет идти на уступки. За недавними примерами далеко ходить не надо.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2507 : Травень 17, 2022, 22:03:47 »
Все може бути. Тепер питання - що стане обміном.
У когось я прочитав, що до повної перемоги над парашкою не варто сподіватися на обмін бійців "Азову". Інших, нацгвардію, поліцію та морпехів, скоріш за все обміняють. Могуть обміняти й жінок з "Азову", тому що русня у своєму гендерному шовінізмі не вважає жінок комбатантами.
Це я прекрасно розумію. Яким буде це їх життя там? І їх родин тут? І в якому вигляді вони звідти вернуться? Бо мені це дуже близько, ти ж знаєш.  :smilie9:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2508 : Травень 17, 2022, 22:31:20 »
Все може бути. Тепер питання - що стане обміном.
У когось я прочитав, що до повної перемоги над парашкою не варто сподіватися на обмін бійців "Азову". Інших, нацгвардію, поліцію та морпехів, скоріш за все обміняють. Могуть обміняти й жінок з "Азову", тому що русня у своєму гендерному шовінізмі не вважає жінок комбатантами.
Це я прекрасно розумію. Яким буде це їх життя там? І їх родин тут? І в якому вигляді вони звідти вернуться? Бо мені це дуже близько, ти ж знаєш.  :smilie9:
Над ними поиздеваются и кто и каким вернется тоже вопрос
Но главное, чтобы кто-то смог бы вернуться
Думаю при принятии решения все это понимали, не дураки там и выбора просто не было
Понятно, что все хотели бы их вытащить в Украину, но чудеса редко случаются, по остальному вчера все было более-менее ясно, сегодняшнии визги из мордорской Думы и т д вполне ожидаемы
Надеюсь, что пойдут давить какими-то рычагами и дальше их вытаскивать
Ну и Мордор таки может добьют не до капитуляции, а вообще(но то у меня пока под вопросом)
Пока есть как есть и за этим вытаскиванием хотя бы пока так тоже стоит гигантская работа и давление очень многих влиятельных людей
Пока, дай бог, чтобы ребята выздоровели, так много тяжелораненых


Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2509 : Травень 17, 2022, 22:51:28 »
А оце: наших розбили на півдні, не було сил, а він бюджет на дороги витрачав - це не конкретика.
Тобто розкрадання мільярдів гривень та  два роки недофінансування армії то не конкретика. А провина Порошенка, Турчинова, Яценюка які в країні з хуєм на держрахунках зуміли створити армію з нуля то піздець яка конкретика.
Добре, буду знати.

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2510 : Травень 17, 2022, 22:53:28 »
Тепер питання - що стане обміном.
Кто-то писал, что могут потребовать освободить Бута из американской тюрьмы.
В любом случае, "азовцы" теперь в руках рашки, и она не постесняется требовать за них любые ништяки.
И бубочка, чтобы сохранить морду лица, будет идти на уступки. За недавними примерами далеко ходить не надо.
Вообще то с него сейчас как раз взятки гладки. И ни на что он идти не обязан. Даже если все сорвётся- его имиджу это никак не повредит.
Он то что - попытался вытащить. Договорился (допустим- об обмене на пленных кацапов). Альтернативы все равно не было. Если сейчас русня нарушает договорённости- Зеленский то тут при чем?
Это если рационально смотреть на вещи. Иррационально - хз, если он и правда такой человеколюб, как презентуется, то всякое может быть.

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2511 : Травень 17, 2022, 23:01:34 »
А оце: наших розбили на півдні, не було сил, а він бюджет на дороги витрачав - це не конкретика.
Тобто розкрадання мільярдів гривень та  два роки недофінансування армії то не конкретика. А провина Порошенка, Турчинова, Яценюка які в країні з хуєм на держрахунках зуміли створити армію з нуля то піздець яка конкретика.
Добре, буду знати.
Ага, саме так. Бо оце загальне "будував дороги замість армії" нічим не відрізняється від "генерали зрадники" зразка 14 року. Багато дуже загальних слів та звинувачень-але мало по справі. Тоді до речі нічим цей крик так і не закінчився. Зараз- буде аналогічний результат. Бо розбиратися ж, і збирати інфу про конкретні порушення та пройоби, які будуть підставою для юридичної оцінки дій або бездіяльності- то ж нахєр треба. Простіше повторити зайвий раз гучний лозунг - і ок, з почуттям виконаного обов'язку готуватися до другого терміну Зеленського... 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2512 : Травень 17, 2022, 23:22:44 »
Бо розбиратися ж, і збирати інфу про конкретні порушення та пройоби, які будуть підставою для юридичної оцінки дій або бездіяльності- то ж нахєр треба.
Ну чому, венедіктова, татаров, ці зберуть, зуб зеленського даю.
Мо ще й портнов вернеться.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34834
  • Karma: 17070
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2513 : Травень 17, 2022, 23:40:07 »
ви зарано почали, ми ще й близько не перемогли
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2514 : Травень 17, 2022, 23:53:35 »
Гаразд, коли буде можно - повідомь окремо.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8295
  • Karma: 3325
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2515 : Травень 18, 2022, 00:37:35 »
Вообще то с него сейчас как раз взятки гладки. И ни на что он идти не обязан. Даже если все сорвётся- его имиджу это никак не повредит. Он то что - попытался вытащить. Договорился (допустим- об обмене на пленных кацапов). Альтернативы все равно не было. Если сейчас русня нарушает договорённости- Зеленский то тут при чем? Это если рационально смотреть на вещи. Иррационально - хз, если он и правда такой человеколюб, как презентуется, то всякое может быть.
Это вам, уважаемый, что важнее - попиздеть о процессе , или спасти азовцев? :smile10:

Offline düsha

  • *****
  • Повідомлень: 13004
  • Karma: 11310
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2516 : Травень 18, 2022, 02:01:46 »
международный суд послал следователей и судмедэкспертов в Украину

Цитувати (виділене)
I can confirm that today my Office has deployed a team of 42 investigators, forensic experts and support personnel to Ukraine to advance our investigations into crimes falling into the jurisdiction of the International Criminal Court (“ICC” or the “Court”) and provide support to Ukrainian national authorities. This represents the largest ever single field deployment by my Office since its establishment.
отправили 42 человека расследовать преступления, попадающие под юрисдикцию международного суда

Цитувати (виділене)
it will allow us to collect more testimonial accounts, support the identification of relevant forensic and digital materials and ensure that information and evidence is collected in a manner that strengthens its admissibility in future proceedings before the ICC.
соберут показания, улики и цифровые материалы, и всё правильно оформят для будущих судов

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2517 : Травень 18, 2022, 07:29:09 »
Вообще то с него сейчас как раз взятки гладки. И ни на что он идти не обязан. Даже если все сорвётся- его имиджу это никак не повредит. Он то что - попытался вытащить. Договорился (допустим- об обмене на пленных кацапов). Альтернативы все равно не было. Если сейчас русня нарушает договорённости- Зеленский то тут при чем? Это если рационально смотреть на вещи. Иррационально - хз, если он и правда такой человеколюб, как презентуется, то всякое может быть.
Это вам, уважаемый, что важнее - попиздеть о процессе , или спасти азовцев? :smile10:
Альтернативы тому что произошло - все равно не было к сожалению. Так что на данный момент единственное, что можно сделать с нашей стороны - это продолжать кричать на каждом углу об этой проблеме, чтобы она оставалась в центре внимания на международной арене.
Наверное стоит изучить потенциальные действия России и заранее подготовить аргументы для развенчания ее заявлений по Азову (надо будет руководству подать идею - все равно сейчас запросов других нет). Но к сожалению это опять же не помешает россиянам сделать что то, если они это запланировали. Только упростит ответ в информ пространстве.

Отдавать территорию или капитулиррвать из за нескольких сотен военнослужащих Зеленский не будет. Если б он хотел или мог это сделать- давно б сделал.

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
палимо танки з ночі до ранку

Offline Minime

  • *****
  • Повідомлень: 6490
  • Karma: 4399
  • Стать: Чоловіча
  • Австралия: au2ua
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2519 : Травень 18, 2022, 09:08:18 »
Дневник российского солдата
Цитувати (виділене)
Надеюсь, что наши «доблестные» правоохранительные органы не возбудят против меня никакого уголовного дела – никаких секретов и мест расположения наших войск – я не выдавал.

Нет, нет, нет... И еще раз нет...
Конечно, не возбудят.
А если возбудят, пусть наймет хорошего адвоката, чтобы избежать чудовищной ошибки.
Тада, крайнем случае, двушечку получит за кавычки в слове "доблестные".
"Не забыть бы нам всё, не простить бы и не потерять". В. Высоцкий

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.