Автор Тема: Телебачення, радіо, мультімедія. Технічний бік
 

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
На днях тут закодували деякі українські супутникові телеканали.
Мусів з батьками телевізорами помінятись.
Я дивився Т2 зі смарт функціями. Вони - супутник.
Тепер в мене немає смарт функцій та T2.
Треба глянути інструкцію до телевізора.
Є декілька дешевих супутникових тюнери, два з них мають слот для якоїсь карточки.
Але підключатись до Екстра-ТВ або Віасат не планую. Через абонплату. А також через те, що абонплату потрібно платити за кожен тюнер/карту окремо. Можливо, що карту можна переставляти з одного тюнера в інший, але я не пробував.

Зараз багато провайдерів інтернету пропонують IP-ТВ за додаткову плату.
Для перегляду потрібно мати смарт ТВ або смарт ТВ приставку. При цьому може бути декілька пристроїв, на яких можна активувати IP-ТВ. Недолік: потрібно мати та платити за інтернет.
« Останнє редагування: Лютий 01, 2020, 23:02:26 від com »

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Один з методів вивчення іноземних мов - дивитись ютуб або фільми з субтитрами. Для цього підходять комп'ютери, смарт ТБ та приставки. Перегляд іноземних каналів без субтитрів не так ефективне.

Польща теж супутникові канали закодувала, назв і час не пам'ятаю, було небагато відкритих польських.
« Останнє редагування: Лютий 01, 2020, 23:24:28 від com »

Offline Suddenly

  • *****
  • Повідомлень: 9141
  • Karma: 1861
  • Стать: Жіноча
Может, если с нуля учить, то не так, но вообще прослушивание подкастов и аудиокниг - это очень хорошая вещь, даже без субтитров.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
5-й канал на супутнику анонсує перехід в лютому в формат HD. В мене з 3-х супутникових тюнерів немає HD.
Але вартість тюнерів має впасти. Будуть майже безкоштовно віддавати внаслідок кодування каналів.

Offline Старина Z

  • *****
  • Повідомлень: 41886
  • Karma: 31805
  • Стать: Чоловіча
5-й канал на супутнику анонсує перехід в лютому в формат HD. В мене з 3-х супутникових тюнерів немає HD.
Але вартість тюнерів має впасти. Будуть майже безкоштовно віддавати внаслідок кодування каналів.
HD-тюнера и до этого были не особо дорогими. 379 грн за нормальное качество - это дорого?
https://www.agsat.com.ua/sputnikovye-resivery/openbox_s3_micro_hd/

А наши спутниковые HD-каналы обычно имеют на спутнике и SD-аналог. Во всяком случае, так было со 112 и "Прямым". Как сейчас - не знаю, давно телевизор не смотрю.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
5-й канал на супутнику анонсує перехід в лютому в формат HD. В мене з 3-х супутникових тюнерів немає HD.
Але вартість тюнерів має впасти. Будуть майже безкоштовно віддавати внаслідок кодування каналів.
HD-тюнера и до этого были не особо дорогими. 379 грн за нормальное качество - это дорого?
https://www.agsat.com.ua/sputnikovye-resivery/openbox_s3_micro_hd/

А наши спутниковые HD-каналы обычно имеют на спутнике и SD-аналог. Во всяком случае, так было со 112 и "Прямым". Как сейчас - не знаю, давно телевизор не смотрю.
Тюнери куплялись давно, тоді були дорожчими. SD-анологи так, є. В декількох каналів.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Цей Опенбокс вже 500 гривень, має слот для карти доступу. Попит збільшився?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26271
  • Karma: 20575
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Може бути. Коли вимкнули аналогове ТБ ціна Т2 тюнерів зросла вдвічі.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
На супутнику повернулись деякі канали. Але вони адаптовані. Замість ICTV - ICTV Україна. Нема передачі Свобода слова або вона в інший час.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
У Львові телебачення Т2 не працює. Подібне було на початку війни, коли поцілили у телевежу в Києві.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Вже працює.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Знову немає.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.