Автор Тема: Портников
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20520
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Портников
« Reply #330 : Вересень 22, 2023, 13:43:34 »
Ага, це Портников який каже що вільно спілкується польською. По його словам. :mocking:
Взагалі дуже міцьна аналітика, коли він почав порівнювати "допомогу від росії" з її "дешевим газом" і допомогу від Польщі з біженцями і зброєю. Я так охуїв від цього порівняння що слухав ще хвилин п'ять, поки вихуїв назад і зміг вимкнути. :unknown:

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #331 : Вересень 22, 2023, 23:49:09 »
Vitaly Portnikov

Отже.
Я  не є прихильником польських правих, вважаю результати їхнього правління катастрофічними для Польщі, а останні рішення щодо України - чистим популізмом. Але це не змінює моїх теплих почуттів до Польщі і поляків. І це не заважало і не заважатиме мені підтримувати Качинського, Дуду чи Моравецького, коли вони ухвалюють державницькі рішення у справжніх інтересах Польщі і допомагають Україні.

Я був в жасі від «брексіту» й політичних авантюристів, які завели Велику Британію в оману. Мені здається несправедливим, що фіаско зазнав тільки Борис Джонсон і я із нетерпінням чекаю остаточного краху всіх політиків, які поставили на «брексіт». Це не змінило мого захоплення Великою Британією. І я щиро вітав позицію Джонсона і британського уряду по підтримці України й протистоянню Росії.

Я в нестямі від того, у що перетворився Нетаньяху і який уряд він сформував. Але це не може змінити моїх синівських почуттів до єврейської держави. І я завжди буду підтримувати всі зусилля її уряду по забезпеченню безпеки й самого існування Ізраїлю. А ставлення ізраїльских урядовців до війни Росії з Україною я й надалі критикуватиму.

Я не голосував за Володимира Зеленського та його дивовижну партію й попереджав українців про наслідки цього вибору. Але це не робить мене меншим патріотом України і не заважає підтримувати керівництво країни, коли воно захищає національні інтереси й називає речі своїми іменами.

Я так робив завжди й робитиму завжди. Це називається здоровий глузд.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #332 : Вересень 22, 2023, 23:50:33 »
І тут цього потопельника притягли  :(
Я, звісно, не так уважно мабуть слухав, але про потопельника він вірно переклав, як треба. Може це, правда, було після того як Вольфрам вимкнув.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #333 : Жовтень 06, 2023, 12:13:56 »

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #334 : Жовтень 06, 2023, 22:20:09 »

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #335 : Жовтень 10, 2023, 10:17:56 »
На ніч не раджу слухати. Зробив цю помилку вчора.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #336 : Жовтень 20, 2023, 12:40:36 »
Із цікавих для мене нових визначень - про безпечну форму антисемітизму.


Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20520
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Портников
« Reply #337 : Жовтень 20, 2023, 20:38:57 »
Так, влучно.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4635
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #338 : Листопад 11, 2023, 14:35:22 »
Вряди годи заспокійливий оптимістичний Портніков.
Те що ЄС готовий розпочати перемовини щодо вступу України - хороший знак, знак того що для України бачать майбутнє як незалежної європейської держави (навіть якщо там якісь росіяни все ще будуть протягом кількох років окупувати території). Те що перемовини будуть тривати довго не критично, головне напрямок. Конкуренція, супротив теперішніх членів ЄС - нормально, так завжди було, це можна подолати.
Ще раз прокоментував "скандальні" статті з Зеленським і Залужним (зради і жахливих протиріч нема).


Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8731
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Портников
« Reply #339 : Листопад 23, 2023, 17:10:55 »
Це для тих, хто не любить Портнікова. Можливо, це не ваш рівень. Та інколи варто послухати і зрозуміти
https://www.youtube.com/watch?v=92jAGd9Fy64



Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8731
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Портников
« Reply #340 : Листопад 23, 2023, 17:52:03 »
Ви маєте право на свою думку. Саме для цього придумали (?) свободу слова і свободу совісті. Наприклад, я не дуже вправна у вищій математиці, хоча її вивчала свого часу у ВИШі. Та це ж не означає, що винна вища математика, це просто мій мозок недолугий  :grin: або я не приклала більше зусиль, щоб вивчити ту вищу математику. Sorry, таке життя.  :pardon:

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4635
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #341 : Листопад 25, 2023, 21:21:33 »
Мені сподобалось інтервью але ведуча капець нерозумна. Якщо хтось не на рівні Портнікова то вона  :grin: Зараз дійшло до найцікавішого "історичні паралелі" і вона настирливо перебиває і несе свою чухню про білочорних лебедів  :facepalm: :grin: Але я все одно додивлюсь бо цікаво.

Offline Otrawa

  • *****
  • Повідомлень: 3679
  • Karma: 2639
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #342 : Листопад 25, 2023, 21:39:55 »
Мені сподобався сьогодні Політклуб. Говорили про голодомор, про все. Хороший випуск був, хоч і сумний.
Я про голодомор дізналася лише наприкінці школи, дома про це мовчали, боялися, хоча всі із центральної України.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20520
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Портников
« Reply #343 : Листопад 25, 2023, 22:57:19 »
Піздець :pardon:

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4635
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #344 : Листопад 26, 2023, 13:15:40 »
Піздець :pardon:
Could you be more specific?  :pardon:

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4635
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #345 : Листопад 26, 2023, 13:16:01 »
Мені сподобався сьогодні Політклуб. Говорили про голодомор, про все. Хороший випуск був, хоч і сумний.
Я про голодомор дізналася лише наприкінці школи, дома про це мовчали, боялися, хоча всі із центральної України.
Так, дуже цікавий виступ. Родина у Портнікова звичайно фантастична, бачили все.

Я про Голодомор вперше дізналась у початковій школі, років у 9, нам вчителька росказала. Я не знаю чи це було у програмі чи її власна ініціатива, але я звісно потім питалась вдома. Пізніше, на уроках історії в програмі також згадували Голодомор, але це вже були 2000ні.


Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20520
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Портников
« Reply #346 : Листопад 26, 2023, 16:15:17 »
Піздець :pardon:
Could you be more specific?  :pardon:
Це в рамках дискуссії. ::)
Cпойлер
Якби я був на місці той ведучої з відео, я б пішов додому через 10 хвилин спілкування з Портниковим. Я так думаю (скоріше це Портников так думає) на планеті Земля взагалі мало хто дотягує до його рівня.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4635
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #347 : Листопад 26, 2023, 18:39:48 »
Cпойлер
Якби я був на місці той ведучої з відео, я б пішов додому через 10 хвилин спілкування з Портниковим. Я так думаю (скоріше це Портников так думає) на планеті Земля взагалі мало хто дотягує до його рівня.
Cпойлер
Я не згодна. Він взагалі нічого несподіваного чи хамського не сказав щоб мало її змусити розвернутись і піти. Раз кликала на інтервью то мала розуміти кого.
Я часто дивлюсь його випуски з ведучими Радіо Свобода і вони себе ведуть професійно. На Укралайфі і Радіо НВ теж норм. І ще є хороші інтервьерки, але мало, я нажаль багато дивилась останні два роки і загалом рівень журналістів-інтервьюерів (не тільки наших) залишає бажати кращого. Ерудиція і знання предмета то звісно бажано але неможливо знати все, але навіть базово вести нормально розмову, відчувати співрозмовника наче мають вміти якщо йдуть у професію. Чи чого їх там вчать у вишах і на курсах.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4635
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #348 : Грудень 24, 2023, 14:48:50 »
Портніков з Фейгіним це завжди весело.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7025
  • Karma: 12819
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #349 : Січень 22, 2024, 15:06:53 »
Віталій Портников
1 д.  ·
Так чи є вихід з безвиході? Звичайно ж, є. Жити так, як вже 74 роки живе Тайвань. Не шукати миру з Росією – хіба що перемир'я. А шукати таких гарантій безпеки, які унеможливлять новий напад Росії на нашу територію. Розвиватися, але дбати про оборону як про головну задачу держави. Усвідомлювати, що до того часу, поки існуватиме російська держава, ми житимемо поруч із політичним вулканом. І так, ми можемо не залишити війну нашим дітям чи онукам – але вулкан поруч ми їм напевно залишимо. І знати, що вулкан є – це набагато краще, ніж думати, що за північнім кордоном – море миролюбності й покаяння.
Ну й останній, обов'язковий, хоча й нездійсненний пункт цієї програми виживання – у майбутньому голосувати не за тих, хто обіцяє вам домовитися з Росією й подивитися своїми дитячими оченятами в очі звіра.
А за тих, хто обіцяє від Росії відбитися.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4635
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #350 : Січень 22, 2024, 18:35:10 »
Повністю тут - Неострів Тайвань https://zbruc.eu/node/117517

Online Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1454
  • Karma: 2497
Re: Портников
« Reply #351 : Січень 31, 2024, 22:05:21 »


00:00 Диалоги с Портниковым
00:10 Отставка Залужного – это вопрос времени?
05:43 Портников: указа об отставках Залужного нет
08:05 Кто может занять должность Главнокомандующего ВСУ вместо Залужного?
10:43 Портников: Зеленский имеет конституционное право уволить Залужного
13:42 «Доверие к Залужному выше, чем к Зеленскому», – Портников.
17:31 Почему украинцы готовы голосовать за Залужного?
24:03 Что может изменить новый Главнокомандующий?
26:52 Зачем послы стран Большой семерки пригласили украинских журналистов?

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27652
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Re: Портников
« Reply #352 : Лютий 26, 2024, 11:16:27 »
Черговий історичний екскурс Портнікова. Як завжди, вражаюче від мого однолітка щодо пам'яті :), участі у купі великих подій, зустрічей з багатьма знаковими людьми. Це якийсь динозавр-мастодонт української журналістики та українського політичного життя :smile4:.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.