Автор Тема: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
 

Offline Аксельбант

  • *****
  • Повідомлень: 1821
  • Karma: 789
  • Стать: Чоловіча
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1710 : Квітень 05, 2020, 01:07:53 »
Mount & Blade II: Bannerlord в дочасному доступі, хто чекав.

Ну подкрутили графику, да. Старая вообще была времен первой Готики. Эта версия времен, ну чтобы не сильно соврать Total War II. На уровне наверное 2008 года. Осады еще доделывать надо, дерево развития своеобразное, в городах стало больше народа, плюс влепили политику, в общем и целом - то что было интересным осталось ровно таким же как и в старой версии. Которая стоит пару баксов на GOG при распродажах. И да - наконец-то, если вырубают твоего персонажа, нет автоматом поражения.

И да - ничто не устоит против лавы топовых всадников, строй там пехоту в три строя или не строй. Хотя может не крутил уровни сложности.
There is no truce with Adam-zad, the Bear that looks like a Man!

Offline Poodle

  • *****
  • Повідомлень: 5865
  • Karma: 3171
  • Стать: Чоловіча
  • USA, Gold Country
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1711 : Квітень 05, 2020, 01:52:44 »
Если честно, посмотрел несколько роликов с записью проходов HL, Doom и RE и вдруг понял: сам не хочу, ни в шлеме ни без. Банальная потрата времени. Вот такой из мну гЭймер хреноватый...
 :(
Слава Украине!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1712 : Квітень 08, 2020, 18:10:06 »
вибив 500 карток зі Стіма. намагаюсь уявити, скільки часу займе виставити їх на продаж. цікава штука карантин.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline nps5oy

  • **
  • Повідомлень: 77
  • Karma: 11
  • Стать: Чоловіча
  • Не такой как не такие как все
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1713 : Квітень 09, 2020, 09:29:29 »
Не читайте первоапрельских газет :). Никто еще дизайна окончательного не видел.
Можно и на ты. :) Тогда всеапрельские газеты мне принесли DualSense

У меня встал вопрос: это традиция Сони каждые 2 консоли название пульта менять? Оригинал - Sixaxis - DualSense. Жду Дуалшок 5!

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27653
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1714 : Квітень 09, 2020, 09:31:57 »
Можно и на ты. :)
Это цитата вообще-то :).

Offline nps5oy

  • **
  • Повідомлень: 77
  • Karma: 11
  • Стать: Чоловіча
  • Не такой как не такие как все
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1715 : Квітень 09, 2020, 09:35:21 »
В цитате помню, что были совковые газеты, а других и не было, поэтому я никакие и не читаю.
Но да, пока по ссылке, откуда взял пульт дизайна и вправду нет: https://blog.us.playstation.com/category/ps5/ Хорошо купился.  :rofl: :wacko3:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1717 : Квітень 11, 2020, 15:15:16 »
наступного тижня буде Just Cause 4
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Zont

  • *****
  • Повідомлень: 9905
  • Karma: 5825
  • Стать: Чоловіча
  • Россия. Москва - Норильск.
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1718 : Квітень 11, 2020, 16:45:11 »
Just Cause 4
Тупее игры я не видел. А у меня тут Борда внезапно закончилась. В смысле сюжет. Я думал еще долго, она была у меня дежурной игрой. Скачал дополнение, атмосферненько так, но пошла какая-то муть со сложностью. Вычищаешь локацию, вроде всё, а нет, следом прет толпа, причем на уровень выше. Может я какой режим сдуру включил?

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1719 : Квітень 11, 2020, 17:09:47 »
Арену, мабуть. а Джас Коз і має бути тупою, чисто для відпочинку, все літає, стріляє, взривається та палає. Вона не про сюжет :grin: але 4 частина чомусь нікому не зашла, хоча 2 та 3 були веселі.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Zont

  • *****
  • Повідомлень: 9905
  • Karma: 5825
  • Стать: Чоловіча
  • Россия. Москва - Норильск.
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1720 : Квітень 11, 2020, 17:23:27 »
все літає, стріляє, взривається та палає.
Ага, и так до бесконечности, пока не убежишь. Если локация не сюжетная, а проходная, можно воевать вечно. Еще персонаж выдерживает прямое попадание из танковой пушки и удар башкой об скалу с высоты пятьсот метров.
А тут Anthem у нас распродают за 449 рублей. Ее тоже ругают, но за такие деньги я попробую. Они же за нее 3000 хотели раньше.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1721 : Квітень 11, 2020, 17:34:55 »
все літає, стріляє, взривається та палає.
Ага, и так до бесконечности, пока не убежишь. Если локация не сюжетная, а проходная, можно воевать вечно. Еще персонаж выдерживает прямое попадание из танковой пушки и удар башкой об скалу с высоты пятьсот метров.
А тут Anthem у нас распродают за 449 рублей. Ее тоже ругают, но за такие деньги я попробую. Они же за нее 3000 хотели раньше.
навіть не пробуй. я підписку оформляв на Оріджин ради неї та БФ5, був страшенно розчарований.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1722 : Квітень 14, 2020, 23:33:04 »
про всяк випадок, в Uplay Assassin's Creed 2 безкоштовно 3 дні роздають.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1723 : Квітень 16, 2020, 23:11:05 »
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1724 : Квітень 17, 2020, 01:21:03 »
Отличная игрушка!
До сих пор на ультре тормозит. :good:

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 852
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1725 : Квітень 22, 2020, 20:28:10 »
Калл оф Дюти. Приобщився. Навіть пройшов кампанію, бо скінчики. Но брав заради мультіплеєра. Враження:
1. 200 ГБ необхідно скачати. Раніше хоч можна було окремо мультіплеєр, а окремо сюжетку, а тепер все разом ще й на хєр мені невпавший беттлрояль Ворзон. Єбанати.
2. Брав гру ще пару місяців назад(тоді вона здається десь 100 ГБ важила доречі) тобто місяця через чотири після релізу й ця курва вилітала раз за разом, шукав причину по коду помилку, хуй хто дав відповідь шо в мене не так. Зараз працює норм(насправді навіть й не близько, та терпимо), але блять чотири місяця не могти виправити релізні баги. Єбанати.
3. Сюжетка. Кароче, кродуться акі тать внощі американські зольдати(морпіхі наче?) по якимось єбєням, долазять до якогось склада, і один каже шось на зразок:"ні слова кацапською побачите руськую армію ні в якому разі не стріляйте, джо, а ну глянь там точно руцькіх нема? нема, одні найманці, ок. реквестінг нуклеар страйк йобніть касетними запалювальними бомбами, вперьод чмо японське, в атаку, блять ми хуйнули оведофіга руськє спєтснац" Блядь. Й там весь сюжет такий. Мені ще сподобався фінт з помічницею посла в пародії на "13 годин" но в падло.  В першому Думі(90-х років) сюжет був краще принаймні мене його розробникі за олігофрена не вважали. Єбанати.
4. Мультіплеєр. Овер дохуя чітеров, але в принципі ніхуя принципіально нового, хіба шо режим "наземна війна" (спойлер кончене гівно яке навіть нормально з беттлфілда скопіпастити не змогли). А ну його дідька, я видохся писати про цю хуєту. мультиплеєр також кончене гівно насправді. Вся гра шматок лайна, команда яка її розробляла хай повним складом сконає від раку. Бобі Котик двічі.
P.s. А, да, мало не забув. Прайс гламурний підор. Але принаймні тут в мене не має претензій.
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1726 : Квітень 22, 2020, 21:32:05 »
брав на старті, все чудово було, в твоєму коменті відчувається фан група БФ, що полюбляє затишно відпочивати зі снайпою, і у якої завжди пригорає в КоД та в кожному вбачається праклятий чітєр :lol2: так, чисто для інфо, якщо гостра чітєрофобія, бери КоД від Трейарх, там їх немає.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 852
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1727 : Квітень 22, 2020, 22:06:25 »
брав на старті, все чудово було, в твоєму коменті відчувається фан група БФ, що полюбляє затишно відпочивати зі снайпою, і у якої завжди пригорає в КоД та в кожному вбачається праклятий чітєр  так, чисто для інфо, якщо гостра чітєрофобія, бери КоД від Трейарх, там їх немає.
Ніфіга. На повторах весь час підари паляться.
Про БФ. Я в основному за інженера ще з другого бед компані. ну й після БФ4 не грав в жоден(крм бети БФ1). А так я фонат Титанфола(особливо 2), але рефлекси вже не ті, а там залишились практично одні задроти. В колду в мультиплеєр грав тільки в другий Блек Опс, другий МВ, й трохі в адвансед(чи як там частина з Ка-Пексом називалась).
Курва. Чи оріджин встановить, да ТФ2.
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1728 : Квітень 22, 2020, 22:19:43 »
ТФ це тема, але я також все застарий. БФ не моє, скільки б не намагався, починаючи з 1942. наступний КоД має бути від 3арків, там точно чітерів не буде. чому 3аркі не дають юзати свій аничіт іншим компаніям кододєлатєлям, я не розумію. але факт - всі Блек опси чисті, чітери жили декілька днів зазвичай до бану.
пішли рубати в другий Блопс :grin: там швидкість така, що я ще буду встигати.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 852
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1729 : Квітень 22, 2020, 22:32:07 »
пішли рубати в другий Блопс  там швидкість така, що я ще буду встигати.
Тю та можна і в цей. Гроші уплочені ж :f1: тим більше шо я дебіл ще й сезон взяв(ну точніше 1000 копійок й потратив їх). Мо мене попустить.
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1730 : Квітень 22, 2020, 22:36:48 »
пішли в цей, я з Нового року не заходив. взагалі зараз в Файнал фентезі граю :facepalm:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 852
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1731 : Квітень 22, 2020, 22:48:16 »
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1732 : Квітень 22, 2020, 23:36:37 »
дякс за гру, трошки розімявся перед сном :grin:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1733 : Квітень 24, 2020, 12:03:43 »
Я за два дні жодного поки що не бачив чітера з еймботом, лише одна підозра на волхак була на чувака з луком, дуже він смачно роздавав.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 852
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1734 : Квітень 24, 2020, 12:44:42 »
Я за два дні жодного поки що не бачив чітера з еймботом, лише одна підозра на волхак була на чувака з луком, дуже він смачно роздавав.
А мене вчора один хер  з глока через півкарти з першого пострілу в голову. Й решту гри він подібні коники витворяв. Нє воно канєшно ще може бути консольщик з аімасистом но я хз як він там працює, прост бачив жалоби від ПеКа-бояр шо він якийсь тут занадто асистуючий.Режим був той шо два на два.
А з волхаком там взагалі мало не щодня "підозри". Особливо мені подобається коли на повторі ти біжиш по якомусь коридору складної конфігурації а в мудилs який мене вбив видно тільки маркер і приціл всі ті секунди чітко слідує за значком. Но в принципі мені пофіг на чітерів їх хватало й раніше, квікскопери й то більш гнітять.

Мені просто гра не подобається. Я ща як миша яка жре кактус. Схожа фігня була в Дестині, коли бабки заплатив, вроді як треба грати, а гра виклика стійку відразу, но терплю, думаю дай домучаю, а потім лізу в якусь яму по кулемет екзотичний й розумію шо для мене це вже якась хуєта, а не гра. От в колді я ще ні дійшов до такої точки, правда скоріш за все закінчиться сезон і я її удолю.
« Останнє редагування: Квітень 24, 2020, 13:09:21 від True Path Into Nowhere »
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 852
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1735 : Квітень 24, 2020, 12:54:28 »
а вопще, сижу тут і думаю шо якшо з баблом буде норм в травні то напевно треба буде брати відеокарту(6 років моїй). грошей є на 2070(в теорії можна й 2080 но ситуація не стабільна в країні) но мені його не радять брать, з іншого боку є аккордеон якийсь дешевший на третину(мо ще монітор тоді зможу також оновити бо наче й треба) головна перевага якого кажуть взимку з ним тепліше. такшо я на різдоріжжі, мо й ніфіга не візьму, складно. рейтрисинг пофіг бо майже й не граю в графонисті ігри
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1736 : Квітень 24, 2020, 13:46:42 »
Моя тобі порада - поки не бери. Чекай, коли Куртка викатить 3 серію, тоді бери будь яку, хоч 3060. Вони зараз дива роблять з DLSS, я в Контролі охрінів, якість збережено, швидкість стабільно 60+. Третьої серії вистачить дуже надовго. А цей КоД я мало награв, я тільки Трейарковські довго задрочую, вони якось цікавіші. Начебто мене і друга світова цікавить, і модерн ворфар тема, але якось не те. А всі Блек опси від 500 годин.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1737 : Квітень 25, 2020, 16:18:26 »
Хто-небудь грає в https://hero-wars.com ?
Я підвис. На 8 сервері.
Командна гра, нетяжка, але затягує. Як наркотик.
В команді 30 гравців. Але для успіху команди потрібно приділяти грі 30 хвилин на день або більше. Якщо без успіху - можна менше.
« Останнє редагування: Квітень 26, 2020, 10:45:27 від com »

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 852
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1738 : Квітень 27, 2020, 10:25:42 »
Моя тобі порада - поки не бери.
В мене хитрий план зародився. Взять якийсь аккордеон, потім через рік продать, коли вийдуть нові відяхі й стане ясно шо до чого, й купить шось вміняєме.  єслі шо ща взять можна навіть в розстрочку на пару місяців мій знайомий диллер торговець комп'ютерним металоломом сидить на мілі й за налічку готовий на багато шо :). Він мені так взагалі 2080 пропонував но я не ведусь.
Правда в цьому плані є одне тонке місце я в ігри граю на компі хвилями. Можу їбашить дні і ночі пару місяців, а можу пару років грать в косинку, бували преценденти.
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #1739 : Квітень 27, 2020, 18:38:43 »
Моя тобі порада - поки не бери.
В мене хитрий план зародився. Взять якийсь аккордеон, потім через рік продать, коли вийдуть нові відяхі й стане ясно шо до чого, й купить шось вміняєме.  єслі шо ща взять можна навіть в розстрочку на пару місяців мій знайомий диллер торговець комп'ютерним металоломом сидить на мілі й за налічку готовий на багато шо :). Він мені так взагалі 2080 пропонував но я не ведусь.
Правда в цьому плані є одне тонке місце я в ігри граю на компі хвилями. Можу їбашить дні і ночі пару місяців, а можу пару років грать в косинку, бували преценденти.


в мене апдейт на 4 серію Райзенів та ДДР 5 заплановано наступного року, відяха житиме ще пару років.
ти тоді бери 2060 Super, якщо 4к не плануєшь.
I always tell the truth. Even when I lie.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.