Автор Тема: НІНАЧАСІ!
 

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9429
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #270 : Лютий 13, 2023, 21:04:17 »
В жодній аптеці не бачив фармацевта-чоловіка.
Цікаво, чому?
:f1:

В.И.Лемминг, тут пишуть, що ти директор).

Але я таки колись був директором, точніше власником маленької аптеки. Але в наш час домінуваня мережевих аптек не витримав конкуренції і пішов працювати на ворожий табір.
Через відсутність родини поруч їбошу, як дурний. Як повернуться, припиню це в такому обсязі.
Тю, ля, а шо?

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #271 : Лютий 13, 2023, 22:00:04 »
Тим не менш, два мільйони років еволюції коли чоловіки полювали а жінки збирали і виховували дітей неможливо забороти сучасними суспільними надбудовами яким менше ста років. Я не розумію чому потрібно робити вигляд що цього нема. Рівний доступ до освіти і професії можливий і без заперечення біологічних відмінностей чоловіків і жінок.

Тотально погоджуюсь

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #272 : Лютий 13, 2023, 22:04:07 »
І все це лише завдяки їх гормонам
Там доречі той Пітерсон якого я згадував нещодавно, в своїх мізогінних лекціях часто згадує масу всього іншого. Але я звісно не пам'ятаю, плюс змінив своє ставлення до нього як спікера.

А так я тільки за те щоб всім був рівний доступ до всього, хто ж проти. Початок же ж був із незаконної заборони виїзда із країни для чоловіків.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #273 : Лютий 13, 2023, 22:34:45 »
Ну то й не треба перегинати палку. В Україні, та й в усьому бувшому совку всім відомо відношення в компаніях до жінок і це стосується не тільки ІТ. Нашим жінкам майже всюди ці стелі треба пробивати і це не секрет. І до цього треба готуватися відпочатку, якщо дійсно хочеш цього досягти, на жаль. Але чомусь серед маркетологів та HR ломати ці скелі черга стоїть, а в ІТ та технологіях таке собі. Мабуть, не тому, що там стелі - навряд чи вони товші, ніж в інших місцях. Чому на фізичному факультеті в нас дівчат до хлопців було 1 до 4, а на радіофізичному - 1 до 10? Теж стелі? Чи просто бажання не було?
Бажання не було, це коли тебе ніхто не хоче брати і треба пробивати стелю головою? Ну дійсно, сама винна, треба до цього готуватись. А чоловік просто пішов і його взяли.
А звідки в нього бажання-то взялось? Йому ж не розказували, що ти там знаеш в ІТ, ти дівчинка, куди ти пхнешься, йди заміж, нащо тобі працювати і всім відомі анекдоти про морську свинку.
Знову сама винна, як звичайно. Народилась дівчинка, сама собі винна.

А читати вибірково і тільки те, що хочеться "заклеймить" - це сама собі винна чи хтось вчив?
Я ще раз питаю: Чому на фізичному факультеті в нас дівчат до хлопців було 1 до 4, а на радіофізичному - 1 до 10? Теж стелі? Чи просто бажання не було? Чи туди теж не брали тому, що дівчина?
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #274 : Лютий 13, 2023, 22:40:53 »
А потім наїхати на жінок
Це ж було вже

Цього не було.
Було, бо Няма щиро вважає, що це самостійний вибір жінок - не йти у розробники софту , і якщо якась жінка хоче чогось добитися, то не треба жалітися, що це( мається на увазі добитися) важко. Це досить розповсюджена точка зору , що про проблеми говорять слабкі та лениві, а сильні мовчки всього добиваються. І  проблеми  гендерної нерівності не потрібно постійно озвучувати, акцентувати та демонструвати, бо якщо справді чогось захотіти та прикласти зусиль, то все можливо. Для збереження   існуючої системи це  саме те що треба.
Так, це у більшості самостійний вибр. Страшне скажу - не йти в асенізатори теж самостійний вибір (ти бачила жінок-асенізаторів?). Чи будеш зараз доводити, що туди жіночі черги стоять, а там знову стелі? І хірурги в нас у більшості своїй теж чоловіки, упс. Там теж стелі чи щось інше? Я тут багато можу перелічувати, як і спеціальності, де мало чоловіків. Бо таки чоловіки та жінки - дещо різні створіння, знов упс. І навіть при абсолютно рівних правах уподобання в них будуть дещо різними, і це нормально. Що ви бачите в цьому ненормального, я не розумію, якщо чесно.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #275 : Лютий 14, 2023, 00:22:34 »
А читати вибірково і тільки те, що хочеться "заклеймить" - це сама собі винна чи хтось вчив?
Я ще раз питаю: Чому на фізичному факультеті в нас дівчат до хлопців було 1 до 4, а на радіофізичному - 1 до 10? Теж стелі? Чи просто бажання не було? Чи туди теж не брали тому, що дівчина?

Няма, я б ще зрозуміла, якби ти була чоловіком. І якщо ти натякаеш, що математика/фізика краще дається хлопцям, то ніт, статистика показує, що більш-менш однаково.
Що у нас чує стандартна дівчинка з дитинства?
- тобі треба вийти заміж
- навчання це добре, але по дому встигай все і навчайся бути хорошою хазяйкою
- нащо тобі йти в фізіку/ІТ, там складно, йди до гуманітарного вузу.
- нащо тобі йти в аспірантуру, все одно завагітнієш і кинеш

І якщо ти тут скажеш, що треба мати сильний характер і йти в той універ, куди хочеться, то батьки не завжди з цим згодні, а вони оплачують освіту, тим більш якщо хороший універ або контракт. Та і репетиторів шкільних теж, а школи зараз навчають, мммм, дуже посередне. І ми приходимо до того, з чого почали. Батьків переконати можна, технічну освіту отримати можна, роботу і кар'єру зробити можна. Нема питань. Але на кожному кроку в тебе буде купа маленьких і немаленьких проблем, яких у хлопців в принципі не буде.
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #276 : Лютий 14, 2023, 08:13:35 »
Тобто те, що Пітерсон наворотив після початку війни про велику росію і поганий захід і т.п., ніхто не читав? :consul:
Як його взагалі можна серйозно сприймати після цього?

йди до гуманітарного вузу
А в гуманітарному вузі нам відкритим текстом казали, що на іспитах вимоги до хлопців були мінімальні. Два слова зв'язав - молодець, пройшов. "Чого ви дивуєтесь, а якщо треба буде на факультеті меблі носить, чим ви [дівчата] допоможете?" Викарбувалось в пам'яті навіки  :crazy:

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4700
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #277 : Лютий 14, 2023, 09:43:19 »
Тобто те, що Пітерсон наворотив після початку війни про велику росію і поганий захід і т.п., ніхто не читав?
Нiц. Вiн не полiтик, не полiтолог, не icторик, не вiйськовий, нахiба взагaлi читати його обивательськi  думки про вiйну?
Це я звiсно не на захист Пiтерсона, просто дивилась колись давно ще до вiйни, згадалось на свою голову.

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #278 : Лютий 14, 2023, 10:01:54 »
Пітерсон відверта вата. Тут більше за обивательські думки, тут ідеологія.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #279 : Лютий 14, 2023, 10:28:17 »
Що у нас чує стандартна дівчинка з дитинства
В мене питання - від кого вона це чує?

Ті люди, хто це пропагує, наш форум не читають. І їх так переконати не вдасться.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #280 : Лютий 14, 2023, 10:28:56 »
тут ідеологія
У Арестовича теж ідеологія. України-Русі.

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6883
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #281 : Лютий 14, 2023, 10:47:04 »
В мене питання - від кого вона це чує?
Та звідусіль вона це чує і зараз. Пару років тому на сімейному святі сказала, що мабуть треба буде шукати дочці репетитора з фізики, бо в школі її можна сказати нема, і у відповідь від брата з невісткою: "а нафіга їй та фізика?" Хоча своєму сину у такій же ситуації вони репетитора нанимали. Але ж він хлопчик!(с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4700
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #282 : Лютий 14, 2023, 11:25:46 »
Пітерсон відверта вата. Тут більше за обивательські думки, тут ідеологія.
То його просто сильно поплавило від радикального фемінізму в Штатах. Він же не в курсі що там в Україні, шо там в РФії з гендерними стереотипами. І взагалі з усім. Обиватель. Не знає нічого про нашу політичну ситуацію, історію, і тд, але вариться в гендерних стаді по роботі, кожного дня среться мабуть з радфем, і воно в нього болить. І шо в нього не спитай від відповість через цю призму.

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #283 : Лютий 14, 2023, 13:21:54 »
Що у нас чує стандартна дівчинка з дитинства
В мене питання - від кого вона це чує?

Ті люди, хто це пропагує, наш форум не читають. І їх так переконати не вдасться.
А я нікого і не переконую. Питання було, чому дівчата мало йдуть в технічні універи. От тому. І чує це вона від всіх, сім'я, родичі, школа, універ. А потім ще на роботі їй скажуть "а нащо тобі більша зарплата, в тебе ж чоловік є/знайди багатого". А чоловіку навпаки зарплату підвищать, тому що "йому сім'ю годувати треба."
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4700
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #284 : Лютий 14, 2023, 14:40:04 »
на роботі їй скажуть "а нащо тобі більша зарплата, в тебе ж чоловік є/знайди багатого". А чоловіку навпаки зарплату підвищать, тому що "йому сім'ю годувати треба."
або не скажуть, але прийматимуть рішення за закритими дверима керуючись такою "логікою"
я коли працювала ассистентом в директора такого наслухалась
Cпойлер

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #285 : Лютий 14, 2023, 15:29:33 »
Ці всі приклади із життя звичайно добре (в лапках) але яке це відношення має до заборони виїзда чоловіків за кордон? Незаконне, якщо ми вирімо НАЗК.

Типу, якби родичі і прості українці не цькували дівчат, то все було б із виставками добре зараз, вірно я зрозумів?

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #286 : Лютий 14, 2023, 16:44:23 »
А читати вибірково і тільки те, що хочеться "заклеймить" - це сама собі винна чи хтось вчив?
Я ще раз питаю: Чому на фізичному факультеті в нас дівчат до хлопців було 1 до 4, а на радіофізичному - 1 до 10? Теж стелі? Чи просто бажання не було? Чи туди теж не брали тому, що дівчина?

Няма, я б ще зрозуміла, якби ти була чоловіком. І якщо ти натякаеш, що математика/фізика краще дається хлопцям, то ніт, статистика показує, що більш-менш однаково.
Що у нас чує стандартна дівчинка з дитинства?
- тобі треба вийти заміж
- навчання це добре, але по дому встигай все і навчайся бути хорошою хазяйкою
- нащо тобі йти в фізіку/ІТ, там складно, йди до гуманітарного вузу.
- нащо тобі йти в аспірантуру, все одно завагітнієш і кинеш

І якщо ти тут скажеш, що треба мати сильний характер і йти в той універ, куди хочеться, то батьки не завжди з цим згодні, а вони оплачують освіту, тим більш якщо хороший універ або контракт. Та і репетиторів шкільних теж, а школи зараз навчають, мммм, дуже посередне. І ми приходимо до того, з чого почали. Батьків переконати можна, технічну освіту отримати можна, роботу і кар'єру зробити можна. Нема питань. Але на кожному кроку в тебе буде купа маленьких і немаленьких проблем, яких у хлопців в принципі не буде.
Я, мабуть, десь в іншому світі живу. Бо ніколи оцієї маячні не чула ані я, ані мої однокласниці (частина з яких таки пішла в політех, але більш на хіміків та конструкторів), ані мої подружайки. Вчилась я у біологічній школі в Донецьку. Знущання над українською - чула. Питання "Коли заміж?" - чула, а от "нашо йти у фізики?" при тому, що я збиралась навіть не на фізику, а на астрономію - ніколи. Навпаки, вчителька фізики давала мені проводити деякі уроки з астрономії разом з нею, наша школа проводила конкурси з технологічних проектів із іншими і про це навіть розказувало місцеве телебачення. Я з 6 класу регулярно ходила на станцію Юних техників, бо мені було цікаво. Подруги не ходили, бо їм було НЕ ЦІКАВО. Так, нас на групу було 1-2 дівчини на 10-15 хлопців. Ніхто нікому нічого не забороняв, я запрошувала і однокласниць, і сусідок, але їм просто було не цікаво. Скажу ще страшну річ - я ніколи ляльками не гралась, бо якраз вони ніколи не були цікаві мені. А подруги грались. Я не розуміла, нащо ляльці в рота ложкою тикати, а вони не розуміли, як можуть бути цікаві залізячки та шайбочи різні, бо я цікавилась виключно конструкторами. Свою першу електросхему я зібрала у 6 рочків, хто заважав це зробити моїм сусідкам?
І не треба про соціальні стереотипи - вони на чоловіків також давлять. Але які б рівнесеньки права не були у жінок та чоловіків, все одно будуть сфери життя, які більш цікаві одним, а якісь - іншим. Так, саме в силу гендера. Як не роби рівні права в медицині, а травматологи та мануальщики все одно в більшості будуть чоловіками, бо там тупо потрібна фізична сила. А психологи в більшості жінки, раптово! Чи не раптово, а закономірно? Статистика все показує. В Європі на технічних спеціальностях теж більше чоловіків, хоча в них чоловіки в декрет ходять. І на технологичних виставках також більшість чоловіків по всьому світу не тому, що в них там стелі.
Але так, завжди можна знайти гарне пояснення та вимагати розподілу 50/50, хоча всі ми прекрасно знаємо, що не всюди це доречно.
Так, хтось з дитинства слухає батьків, суспільство, телевізор (незалежно від гендера), а потім свою "какаяразница" пояснює, що в мене не було іншого вибору. В нас он поряд суцільна країна таких.
А хтось багато чим цікавиться, ставить собі цілі і потім до них іде. Так, через труднощі, які закаляють. Дякувати долі, в Україні таких немало і буде більше. Кожен робить, що може, не відкараскуючись ані гендером, ані місцем знаходження, ані іншим приводом для срачів. Сремося - значить, на фроні не так погано, і це добре.
На цьому закінчую і більше на цю тему нічого казати не буду, не бачу сенсу. Є багато іншої важливої роботи. Вибачте за втрачений на це час.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6883
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #287 : Лютий 14, 2023, 17:26:49 »
Моя старша теж ляльками не грала, а дуже полюбляла різноманітні конструктори та пазли. А у друзів донька конструктори нє, а любить малювати і ліпити з глини. За дивним співпадінням  :smilie5: саме ці заняття подобаються батькам дівчат, і вони з ними змалечку у це грали.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9429
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #288 : Лютий 14, 2023, 17:32:03 »
Що у нас чує стандартна дівчинка з дитинства
В мене питання - від кого вона це чує?

Ті люди, хто це пропагує, наш форум не читають. І їх так переконати не вдасться.
А я нікого і не переконую. Питання було, чому дівчата мало йдуть в технічні універи. От тому. І чує це вона від всіх, сім'я, родичі, школа, універ. А потім ще на роботі їй скажуть "а нащо тобі більша зарплата, в тебе ж чоловік є/знайди багатого". А чоловіку навпаки зарплату підвищать, тому що "йому сім'ю годувати треба."
Я не знаю де так. Нам за яйця не доплачують. В продажах хозяїв цікавлять лише результати.
Тю, ля, а шо?

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #289 : Лютий 14, 2023, 17:35:54 »

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12655
  • Karma: 6477
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #290 : Лютий 14, 2023, 17:39:15 »
Я з 6 класу регулярно ходила на станцію Юних техників, бо мені було цікаво. Подруги не ходили, бо їм було НЕ ЦІКАВО. Так, нас на групу було 1-2 дівчини на 10-15 хлопців. Ніхто нікому нічого не забороняв, я запрошувала і однокласниць, і сусідок, але їм просто було не цікаво. Скажу ще страшну річ - я ніколи ляльками не гралась, бо якраз вони ніколи не були цікаві мені. А подруги грались. Я не розуміла, нащо ляльці в рота ложкою тикати, а вони не розуміли, як можуть бути цікаві залізячки та шайбочи різні, бо я цікавилась виключно конструкторами.
Сестро!  :drinks:
Я у судомодельний гурток ходила у Палаці піонерів. Єдиною дівчиною там була. На всеукраїнських змаганнях нас було лише чотири.
І з ляльками не гралася, любила іграшки-тварини.
А взагалі мені щастило працювати у чоловічих колективах. Де мене ніхто не дискрімінував і не принижував. А от у жіночих колективах було страшне - плітки, заздрість.
Цитувати (виділене)
Так, хтось з дитинства слухає батьків, суспільство, телевізор (незалежно від гендера), а потім свою "какаяразница" пояснює, що в мене не було іншого вибору. В нас он поряд суцільна країна таких.
А хтось багато чим цікавиться, ставить собі цілі і потім до них іде. Так, через труднощі, які закаляють.
Повністю згодна, що то не питання гендеру, а питання вибору.
Була в нас знайома - торакальний хірург. Дуже маленького зросту, менше 150 см, і худорлява. Розказувала, що під час навчання на медичному, іі категорично не хотіли брати на цю спеціалізацію. Посилалися на її фізичні дані, казали що їй сил не вистачить грудну клітину вскривати. Але то була жінка з залізною волею. Вона стала хірургом і пацієнти її дуже шанували.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #291 : Лютий 14, 2023, 17:56:59 »
То його просто сильно поплавило від радикального фемінізму в Штатах. Він же не в курсі що там в Україні, шо там в РФії з гендерними стереотипами. І взагалі з усім. Обиватель. Не знає нічого про нашу політичну ситуацію, історію, і тд, але вариться в гендерних стаді по роботі, кожного дня среться мабуть з радфем, і воно в нього болить. І шо в нього не спитай від відповість через цю призму.
Та ні. Пропагандист. Умовному Дугіну би дуже зайшов.
Це взагалі наївне уявлення, що в Штатах і Канаді на кожному кроці радфем. Але навіть якби було так, якщо радфем підштовхнув чоловіка до віри в росію - рятівницю світу, то людина або мерзотник або довбойоб. Безліч способів відстоювати більш консервативні погляди, окрім ватної ідеології.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9132
  • Karma: 5436
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #292 : Лютий 14, 2023, 18:03:55 »
Але так, завжди можна знайти гарне пояснення та вимагати розподілу 50/50, хоча всі ми прекрасно знаємо, що не всюди це доречно.
Угу... Вимагати щоб на позицію професора ("повного", голову групи) взяти тільки жінку - бо проценти ж... Знайти жінку професора на факультет математики важко (дивіться статистику вступу, причому вступ вільний без екзамену), а з конкретною досить екзотичною спеціальністю - безнадійно. Через пару років пошуків групу розформували. До речі в тому самому технічному універі студенток повно. Але ж на математиці їх обмаль, а от на "модній" архітектурі. :scare3:
Більшість будуть потім жалітися - на всіх роботи за цим фахом не буде.
Homo homini felis est.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4700
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #293 : Лютий 14, 2023, 18:14:05 »
Це взагалі наївне уявлення, що в Штатах і Канаді на кожному кроці радфем.
Я й не думаю що вони на кожному кроці. Але вони дуже голосно кричать і хайпують. Поки в них там доходить до абсурду, тут у нас і базового ще нема. Хоча, звичайно порівнюючи з Іраном наприклад, все топчик. Якщо десь шось було погано, то просто не пощастило.

На Пітерсона мені загалом пофіг, нема потреби класифікувати і досліджувати його ватність. Але буду знати тепер що в пристойному соціумі на нього не можна посилатися.

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #294 : Лютий 14, 2023, 19:04:23 »
вони дуже голосно кричать і хайпують.
Якщо ми саме про радфем, а не про фемінізм, то ні, якщо радфем кричать і хайпують, то досить локально. А фемінізм здорової людини - дуже корисна штука, як на мене.
Зараз інша повістка, але вона набагато більш срачегенеруюча за радфем, то я точно не буду її сюди тягнути.

Offline Drakonchik

  • *****
  • Повідомлень: 2092
  • Karma: 455
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #295 : Лютий 14, 2023, 19:05:04 »
А я нікого і не переконую. Питання було, чому дівчата мало йдуть в технічні універи. От тому. І чує це вона від всіх, сім'я, родичі, школа, універ. А потім ще на роботі їй скажуть "а нащо тобі більша зарплата, в тебе ж чоловік є/знайди багатого". А чоловіку навпаки зарплату підвищать, тому що "йому сім'ю годувати треба."
Як раз зараз спостерігаю у реальному часі на роботі - "в нього скоро народиться третя дитина, йому треба сім'ю годувати, а в неї нікого немає, тому вона стерва, та й з чого це вона більшу зарплатню хоче".
« Останнє редагування: Лютий 14, 2023, 20:05:46 від Drakonchik »

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20615
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20615
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #297 : Лютий 14, 2023, 19:09:27 »
Вимагати щоб на позицію професора ("повного", голову групи) взяти тільки жінку - бо проценти ж.
Якесь гендерне приниження жінок. Вимагати взяти не найкращого, а саме жінку. Апріорі маючи на увазі що жінка кращою бути не може. :silly:

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4700
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #298 : Лютий 14, 2023, 19:15:27 »
Більшість будуть потім жалітися - на всіх роботи за цим фахом не буде.
В чому проблема, підуть вчитися знов на те, де буде робота. Або вийдуть заміж за успішного стартапера

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.