Автор Тема: Портников
 

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #300 : Серпень 14, 2023, 13:28:11 »
Про захоплення влади чекістами на болотах
https://www.svoboda.org/a/tenj-lubyanki-vitaliy-portnikov-o-pisjme-alekseya-navaljnogo/32546236.html

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #301 : Серпень 14, 2023, 14:24:47 »
вираз обличчя Фейгіна

Я, в більшості випадків тільки слухаю, але по інтонаціях теж зрозуміло було, трошечки...

Із точки зору антропології то цікаве було відео Фейгіна із Яковенко, де Фейгін намагався пояснити майбутні дії повстанців росії. Не знаю, як те відчуття описати, десь іспанський сором 15% + відраза 10% + жаль %35.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #302 : Серпень 14, 2023, 14:35:52 »
Я, в більшості випадків тільки слухаю, але по інтонаціях теж зрозуміло було, трошечки...
Я теж тільки слухаю, але тут деякі моменти передивилась, бо то треба бачить.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #303 : Серпень 25, 2023, 14:01:22 »


Про проблемні моменти, в тому числі деіндустріалізацію.

Offline Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 184
  • Karma: 17
  • Стать: Чоловіча
Re: Портников
« Reply #304 : Серпень 25, 2023, 15:45:48 »
Про проблемні моменти, в тому числі деіндустріалізацію.
Но надо еще 3 млн здоровых и не очень мужчин из экономики вынуть. А потом , через год-полтора-два, обеспечить им государственное обеспечение, пенсию, лечение, восстановление. И на какие же это будет деньги делаться? Кто будет налоги платить, чтоб их лечить и содержать? Неужели те, кто вернется из Европы?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Портников
« Reply #305 : Серпень 25, 2023, 15:51:20 »
 Я бы с удовольствием ещё раз послушал версию Портникова про фейковый бунт пригожина необходимый чтобы перекинуть вагнеров в Белорусь для нападения на Польшу и Литву.
 И где? :grin:

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
Re: Портников
« Reply #306 : Серпень 25, 2023, 16:25:53 »
Я бы с удовольствием ещё раз послушал версию Портникова про фейковый бунт пригожина необходимый чтобы перекинуть вагнеров в Белорусь для нападения на Польшу и Литву.
 И где? :grin:
Ну, Портников не господь бог и ошибается только так. Тем не менее, проблемы депопуляции чем дальше тем страшнее и тут нет ничего оптимистического, увы.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Портников
« Reply #307 : Серпень 25, 2023, 20:30:29 »
Вариант, что НАТО даст нам некие гарантии безопасности до окончательного решения рашистского вопроса, мне кажется совсем утопичным.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #308 : Серпень 26, 2023, 15:22:18 »
Не треба ждати Портнікова - я тобі сам скажу. Той бунт міг би бути договорняком, це нічого би не змінило в реакціях пукіна. Просто Пригожина в темну використали. Версія така ж правдоподібна як і та, що Пригожин насправді бунтував. Тіко до мацкви не дійшов, втомився...

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Портников
« Reply #309 : Серпень 26, 2023, 16:57:41 »
Я розумію що серцю не накажеш, але ще раз напишу, головне в теорії Портнікова було те що бунт пригожина був імітацією задля легетимного переводу вагнеров до Білорусі. Мета - кошмарити поляків "іхтамнетами".
"Вистава" вдалася, вагнери в Білорусі, вбивають пригожина, вагнер розганяють. Приїхали. Поляків кошмарити нема кому.
Нашо город городили?

Хуйню Портников придумал, от чєсно.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #310 : Серпень 26, 2023, 19:54:49 »
Я розумію що серцю не накажеш, але ще раз напишу, головне в теорії Портнікова було те що бунт пригожина був імітацією задля легетимного переводу вагнеров до Білорусі. Мета - кошмарити поляків "іхтамнетами".
"Вистава" вдалася, вагнери в Білорусі, вбивають пригожина, вагнер розганяють. Приїхали. Поляків кошмарити нема кому.
Так а шо не так? В Портнікова мабуть єдиного не було теорій "як там найсправді", просто комментував факти. Вагрнерята після бунту були в Бєларусі? Були. Війська підтягували, планували провакації? Були і стягували, хотіли кошмарити, але через те що поляки не стали морозитись а підняли кіпіш і підтягнули свої війська, мабуть ідея кошмарить не задалась. Це взагалі правильно коли провокації попереджують і ламають плани.
Чому саме Пригожина два місяці маринували нам ніхто поки що не доповів. І чи це була  з самого початку многоходовочка, чи десь шось імпровізували теж невідомо.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Портников
« Reply #311 : Серпень 26, 2023, 20:16:39 »
Чому саме Пригожина два місяці маринували нам ніхто поки що не доповів.
Треба було перечекати та справи владнати в Африці.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #312 : Серпень 27, 2023, 15:56:59 »
Портніков у свіжому політклубі це питання розглядав і від своєї версії не відмовляється. Каже що в тому літаку були люди які знали що путч був постановочним і перемістили їх до Білорусі навмисно заради підготовки провокацій і гібридних дій. Тобто прибрали свідків. Хуйло просто використав йоську і прибрав бо вже занадто багато з себе уявив, і щоб залякати свої еліти. Косплеїть Сталіна, щоб знали що можуть раптово померти не тільки опозиціонери, а й соратники, якщо буде треба.

Не знаю, мені ця версія звучить більш логічною ніж те що йосік пішов на мацкву, потім раптом на півдорозі без жодної причини розвернувся й наслухавшись який він страшний зрадник думав що йому нічого не зробиться, що він такий наївний що повірив якимось гарантіям Лукашенка і поїхав ладнати справи в Африці.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7626
  • Karma: 5625
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Портников
« Reply #313 : Серпень 27, 2023, 18:03:50 »
Портніков… Каже що в тому літаку були люди які знали що путч був постановочним і перемістили їх до Білорусі навмисно заради підготовки провокацій і гібридних дій. Тобто прибрали свідків. Хуйло просто використав йоську і прибрав бо вже занадто багато з себе уявив, і щоб залякати свої еліти.
Мені важко погодитись з тим, що путч був постановочний. Репутаційні втрати для Путіна неймовірні, навіть серед зашуганого російського суспільства. Не кажучи вже про міжнародне. Зиски геть незрозумілі.
Путч був неспланованим і нерозважним. Тому бездарним. Насправді, він не був саме путчем, в класичному міжнародному розумінні як спроба державного перевороту. Це був російський бунт.
The best is yet to come.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #314 : Серпень 27, 2023, 18:26:24 »
Репутаційні втрати для Путіна неймовірні, навіть серед зашуганого російського суспільства.
якi cаме в нього втрати?  нiяких, зате гiрькiних пiдчистив щоб не патякали зайвого
головна нестиковка - так гарно йшли, чого зупинились? бо лукаш зателефонував?

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7626
  • Karma: 5625
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Портников
« Reply #315 : Серпень 27, 2023, 19:49:13 »
Репутаційні втрати для Путіна неймовірні, навіть серед зашуганого російського суспільства.
якi cаме в нього втрати?  нiяких, зате гiрькiних пiдчистив щоб не патякали зайвого
головна нестиковка - так гарно йшли, чого зупинились? бо лукаш зателефонував?
По-перше, втрата контролю. І обставини цієї втрати такі, що взагалі ставлять під сумнів ефективність путінського контролю. Пересічні росіяни цінують Путіна як жорсткого можновладного царя, гаранта стабільності. Як на мене, ця ставлення похитнулося. Реакція влади виглядала слабкою і недостатньо агресивною.
По-друге, завершення цього заворушення домовленностями. Не швидке криваве покарання - це б додало ваги голові діючої влади, а якісь «мутные тёрки». Захоплення великого міста (насправді, значної частини південного регіону), загибель військових і цивільних росіян - все минуло як і не було.
The best is yet to come.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6363
  • Karma: 6420
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Портников
« Reply #316 : Серпень 27, 2023, 22:52:21 »
Портніков у свіжому політклубі це питання розглядав і від своєї версії не відмовляється. Каже що в тому літаку були люди які знали що путч був постановочним і перемістили їх до Білорусі навмисно заради підготовки провокацій і гібридних дій. Тобто прибрали свідків. Хуйло просто використав йоську і прибрав бо вже занадто багато з себе уявив, і щоб залякати свої еліти. Косплеїть Сталіна, щоб знали що можуть раптово померти не тільки опозиціонери, а й соратники, якщо буде треба.
Оце аналітика... :facepalm: Просто цікаво, а у двійників путіна він теж вірить, ніхто не знає?

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #317 : Серпень 27, 2023, 23:01:23 »
Не вірить. Аналітіка норм, аналітична і логічна.

Там, доречі, в тому політклубі, цікаво про Сталіна, що відповідає на питання МейДей щодо ризиків і втрат пукіна.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #318 : Серпень 27, 2023, 23:17:42 »
По-перше, втрата контролю. І обставини цієї втрати такі, що взагалі ставлять під сумнів ефективність путінського контролю. Пересічні росіяни цінують Путіна як жорсткого можновладного царя, гаранта стабільності. Як на мене, ця ставлення похитнулося. Реакція влади виглядала слабкою і недостатньо агресивною.
По-друге, завершення цього заворушення домовленностями. Не швидке криваве покарання - це б додало ваги голові діючої влади, а якісь «мутные тёрки». Захоплення великого міста (насправді, значної частини південного регіону), загибель військових і цивільних росіян - все минуло як і не було.

Це все звучить правильно але відносно до боліт, на мій погляд, лірика. На практиці режим навіть трохи не похитнувся, ніяких реальних проявів цього не видно за два місяці. Пересічним все роса, а еліту якраз чистками (а тепер і літакопадом) добре припугнуть. Методи ідіотські, але що ще від них чекать.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Портников
« Reply #319 : Серпень 29, 2023, 08:05:52 »
 - Пригожинській бунт підробка, бо пригожина за це ніяк не наказали, а вагнеров замість розігнати перекинули в Білорусь щоб кошмарити Захід.

*вбивають пригожина, вагнеров розганяють*

 - Ось бачите - я був правий!!!
 :sarcastic:

Offline Drakonchik

  • *****
  • Повідомлень: 2092
  • Karma: 455
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Портников
« Reply #320 : Серпень 29, 2023, 08:19:05 »
- Пригожинській бунт підробка, бо пригожина за це ніяк не наказали, а вагнеров замість розігнати перекинули в Білорусь щоб кошмарити Захід.

*вбивають пригожина, вагнеров розганяють*

 - Ось бачите - я був правий!!!
 :sarcastic:

Щось мені зовсім не так сприймалося, лише як один за можливих варіантів така версія. Але передивлятися не буду.  :smilie1:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Портников
« Reply #321 : Серпень 29, 2023, 08:23:11 »
Ну, він це повторював у кожному інтервью, з десяток мабуть набереться, а в тепер у Кісєльова, здається, його спитали, чи він досі підтримує цю гіпотезу.
Підтримує.
Трохи премія велич натерла, нічо, розноситься. :)

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4651
  • Karma: 3532
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Портников
« Reply #322 : Вересень 01, 2023, 21:12:27 »

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #323 : Вересень 02, 2023, 22:51:38 »

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #324 : Вересень 07, 2023, 22:33:16 »

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #325 : Вересень 16, 2023, 11:26:35 »
Особливо цікаві останні хвилин 5, де Портніков пояснює що Хуйло проактивний політик а не реактивний. Що нам не треба думати що будь яка наша військова активність у Севастополі чи ще десь викличе "атвєточку". Що він робить те що вважає для себе безпечним (наприклад, підрив дамби). Я з цим особливо згодна, бо всі ці ридаючі ярославни ("тепер по нам прилетить атвєтка!!!) після кожного нашого успіху вже дістали.
Каже що нам треба вчитись також бути проактивними, робити і в політиці і на полі бою те що нам потрібно, а не чекати на якийсь хід агресора. Добре те що всі превентивні удари по кораблям і аеродромам це вже такі проактивні кроки.
Ну і там ще є про передчуття великої світової війни, можливо навіть ядерної, але є надія що ця можливість не реалізується. Але нам треба прийняти той факт що ми живемо у зовсім іншому світі, і будемо жити довго, де такі можливості знову реальні.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #326 : Вересень 19, 2023, 12:10:13 »
Vitaly Portnikov
19 minutes ago

Україна може бути успішною й багатою, а може бути бідною й кризовою, але вона все одно залишатиметься Україною. Якщо ви хочете жити в успішній і багатій державі, я щиро раджу вам еміграцію. Якщо ви хочете будувати Україну, залишатися українцями й виховувати як українців своїх дітей — ваше місце тут. Ця країна — просто притулок для українства і українців, не більше, але й не менше.

https://www.sestry.eu/statti/dialog-z-ukrayinoyu
« Останнє редагування: Вересень 19, 2023, 12:33:36 від Фрипп »

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #327 : Вересень 21, 2023, 20:10:43 »
Найцікавіше в кінці. Одне з відкриттів сьогоднішньої війни що науково технічний прогрес не йде в ногу з демократією. І що існують отакі Маски які здійснюють революцію у технологіях але залишаються зашореними імперськими ретроградами в своїх поглядах. (А мені згадалось як коли вийшла нова Дюна, якраз перед війною, на форумі деякі доказували що ну це нелогічно, такий просунутий світ, такі супер досягнення, а люди якось війни ведуть в дусі середньовіччя, і державний устрій якийсь феодальний, ну не може такого буть! Як не може коли ми в такому світі й зараз живем, де майже феодальні по суті диктатури запускають у космос спутники однією рукою, а іншою людське мясо на війну)

І ще цікава думка - найважливіша зараз задача цивілізованого світу - знайти інструмент запобігання ядерному шантажу, політичне або науково технічне. Так само як і ядерна зброя була винайдена для припинення страшної війни Гітлера з масовим знищенням мирного населення, яка вийшла за рамки традиційних війн. На кожну дію є протидія.

Я дуже сподіваюсь що таке рішення буде знайдене не запізно для України.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #328 : Вересень 21, 2023, 23:36:17 »
Аж декілька цікавих моментів. Особливо мені сподобалась про табуларасність українців. Також є про Польщу.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #329 : Вересень 22, 2023, 10:59:17 »
І тут цього потопельника притягли  :(

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.