Автор Тема: Дуже скажена хата
 

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5550 : Січень 20, 2023, 22:34:46 »
Кожен рік бачу такі новини :mad:. От і сьогодні
Цитувати (виділене)
Повідомлення про надзвичайну подію надійшло рятувальникам сьогодні пообіді, 20 січня.
Виявилося, що група рибалок  дрейфували на крижині у м. Вишгород на Київському водосховищі.
За допомогою човна «Шторм» рятувальники доправили до берега 11 рибалок, які дрейфували на крижині.
Зими вже давно теплішають. Цьогорічна температура в області танцює навкруги нуля, сьогодні взагалі було +10, а вчора +9. Останній йолоп повинен розуміти, що немає нормальної криги. Яка може бути рибалка?!
Але ж знаходяться дивовижні істоти.
ну, гриби ж хтось збирає, тут те саме, на 11 йолопів сотні тих, хто знає що і як
Cпойлер
якщо що, я не розумію ні грибників, ні підльодних (слово то яке) рибалок
і ладно б ще риба була нормальна, а не прісноводна :facepalm:

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1689
  • Karma: 464
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5551 : Січень 20, 2023, 23:41:52 »
Кожен рік бачу такі новини :mad:. От і сьогодні
Цитувати (виділене)
Повідомлення про надзвичайну подію надійшло рятувальникам сьогодні пообіді, 20 січня.
Виявилося, що група рибалок  дрейфували на крижині у м. Вишгород на Київському водосховищі.
За допомогою човна «Шторм» рятувальники доправили до берега 11 рибалок, які дрейфували на крижині.
Зими вже давно теплішають. Цьогорічна температура в області танцює навкруги нуля, сьогодні взагалі було +10, а вчора +9. Останній йолоп повинен розуміти, що немає нормальної криги. Яка може бути рибалка?!
Але ж знаходяться дивовижні істоти.
ну, гриби ж хтось збирає, тут те саме, на 11 йолопів сотні тих, хто знає що і як
Cпойлер
якщо що, я не розумію ні грибників, ні підльодних (слово то яке) рибалок
і ладно б ще риба була нормальна, а не прісноводна :facepalm:
Грибы тут ни при чем(я их собираю, если что, вот только сегодня жареные опята ела))))), но я очень серьезную школу прошла перед тем как домой чего тащить)))) тут скорее что с грибами что с теми рыбаками люди несерьезно относятся к делу
Инстинкт самосохранения выключен, что ли. Или на авось надеятся, я хз , но сильно что таких грибников (не разбирающихся) что рыбаков не одобряю!

Online Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5552 : Січень 26, 2023, 18:39:09 »
Цитувати (виділене)
Сьогодні починаючи з 17:20 почали декларації річні за формою F0103307 та F0103405 відхилятись, тому що з'явились нові форми серед звітного періоду без попередження податкової F0103406 та F0103308. Процес прийняття їх податковою ще не налагоджено.

Будь ласка, очікуйте сповіщення про початок прийому таких форм та їх можливість подання через Таксер.

Нє, я розумію шо я сама лошара і винна що не відправила звіт на годину раніше. Дедлайн 9го лютого, думала час є.  :mad: :mad: :mad:

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5553 : Січень 26, 2023, 21:05:44 »
Так, треба було трохи спритнішою бути. Великий штраф світить?

Online Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5554 : Січень 26, 2023, 21:10:52 »
Так, треба було трохи спритнішою бути. Великий штраф світить?
поки що нічого не світить, бо є ще час
може ще завантажать нову форму і встигну подать
але ж бісить ця блядська податкова - міняти форму у звітний період бо раптом захотілось
тому що коли ще міняти форму як не в період коли всі (за законом) подають звітність
в період коли через обстріли вічно нема то світла, то інтернету

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5555 : Січень 26, 2023, 21:11:19 »
Великий штраф світить?
Якщо нічого не помінялось то звітність можна не здавати бо військовий час і якщо немає можливості. Що значить "немає можливості" ще досі до кінця не зрозуміло, але було так.

Offline Лиса_Алиса

  • *****
  • Повідомлень: 1161
  • Karma: 1295
  • Стать: Жіноча
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5556 : Січень 26, 2023, 21:35:55 »
Хвала Ктулху, що податкові реєструю не я.
Це я про своє.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5557 : Січень 31, 2023, 14:43:07 »
анабой янсур.. :mad: півдня тривоги, ще й повідомлення про "замінування" семи шкіл, от біс його зна,  а раптом і правда замінували

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5558 : Лютий 05, 2023, 08:14:15 »
Телуровий цвях в тім'ячко альтернативно-обдарованому креативщику фейсбука за відкриття коментів у спливаючому вікні.  :diablo:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5559 : Лютий 05, 2023, 13:45:18 »
А мені навпаки, сподобалося. Меньше спокуси ті коменти читати. :sarcastic:

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5560 : Лютий 05, 2023, 14:58:15 »
Може в тому щось і є, і переписка в коментах перейде в приват.  :pardon:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5561 : Лютий 19, 2023, 19:13:27 »
От оплачую я комірне за січень в ПБ. І щось мені не подобається сума. Якась дивна сума, я такої ніколи не платила. Ну, думаю, війна. Заплатила, ок. А потім почала роздивлятися паперові рахунки. 1580 грн. за воду і каналізацію.  :scare3:
880 кубів за місяць! Та йоб вашу мать!
Так, у нас поки що немає лічильника. Та ж мають нараховувати по середньому споживанню Якщо я 100 років споживала 100 кубів на місяць (емпірично), то якого милого мені пред"явили 880 кубів? В мене що, з"явився в хаті атомний реактор? Я купаю у ванні роту військових? 

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5562 : Лютий 19, 2023, 19:29:00 »
Так, наша помилка, що ми своєчасно не встановили лічильник. Та ж, блін, :dash2: :dash2: :dash2:
ми ніяким чином не змогли б вилити стільки води! 880 кубів за місяць!
Навіть не знаю, чи варто звертатася у наш ЛьвіВодоканал. Просто цікаво, - чому саме я маю сплачувати за якихось довбаних бабушок, що не вміють зчитати показники зі своїх лічильників.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5563 : Лютий 19, 2023, 19:34:46 »
Та просто завтра поставимо лічильник (чому ми раніше не поставили - у нас трохи неправильний  і дебільний водовід у квартирі)
Слава ссср  :smilie5:

Online Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6878
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5564 : Лютий 19, 2023, 19:37:27 »
Хня якась. Кубів, не литрів? Яким чином стільки можна спожити?
В Харкові, якщо немає лічильника, рахують по нормам скількі-то кубів на людину. Гарячої якщо вірно пам'ятаю 3, а холодної 8. Можу помилятися, але не на порядок. Чи два :scare3:

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5565 : Лютий 19, 2023, 19:52:14 »
Кубів, не литрів?
880 кубів за місяць!
Так отож бо! Не то шо я в шоці, я навіть хочу побачити тих математиків, які такими страшними цифрами оперують!

Offline Leto

  • ****
  • Повідомлень: 358
  • Karma: 141
  • Leto in Nl
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5566 : Лютий 19, 2023, 19:52:19 »
Я теж так гадала, поки мені не нарахували 20 кубів за місяць.
Зате був стимул одразу встановити лічильник.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5567 : Лютий 19, 2023, 20:23:14 »
Так, наша помилка, що ми своєчасно не встановили лічильник. Та ж, блін, :dash2: :dash2: :dash2:
ми ніяким чином не змогли б вилити стільки води! 880 кубів за місяць!
Навіть не знаю, чи варто звертатася у наш ЛьвіВодоканал. Просто цікаво, - чому саме я маю сплачувати за якихось довбаних бабушок, що не вміють зчитати показники зі своїх лічильників.
Помилка, очевидно. Просто не плати. В наступному місяці скоріше за все прийде коректировка. Норми нікуди не поділися. Якщо будуть нараховувати, то йти в водоканал. Насправді то може бути не так страшно, як здається.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5568 : Березень 02, 2023, 08:45:04 »
коли ми вже викоріними цей довбаний совок  :mad:
зробити на центральній вулиці затори щоб показати як гарно вони пофарбували отримані від Польщі тролейбуси

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5569 : Березень 14, 2023, 20:20:07 »
Професійно-деформаційне.
Капець як ефір заср засмічений в дециметровому діапазоні. Навіть на околицях міста. Девайс, котрий пробиває в Альпах сотні км, ледве витягує 5.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5570 : Березень 14, 2023, 23:54:50 »
А чим, що і хто передає?

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5571 : Березень 15, 2023, 07:55:35 »
Комп'ютери, імпульсні блоки живлення і т.д. Окремо взяті - майже нічого, але коли в офісній будівлі їх кількасот стоїть...
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5572 : Березень 22, 2023, 13:57:20 »
Ненавижу современные пылесосы. Специально ограничили мощность. Эти гребаные экодвигатели еле еле тянут. И ломаются.

У меня дома уже коллекция этих ненадежных девайсов. И самые рабочие - слабенькие вертикальные. Они хотя бы предсказуемы, легки, не особо громкие и не сильно хуже обычных.

5 пылесосов дома, 5 Карл.

И теперь мне нужно для генералки искать 6-й.  :bad: :facepalm:
Злобная заинька

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7626
  • Karma: 5625
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5573 : Березень 22, 2023, 14:18:49 »
И теперь мне нужно для генералки искать 6-й.  :bad: :facepalm:
Пара-тройка генералок в исполнении профессиональных уборщиков (с их пылесосом) могут обойтись дешевле.
The best is yet to come.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5574 : Березень 22, 2023, 14:36:37 »
Ненавижу современные пылесосы. Специально ограничили мощность. Эти гребаные экодвигатели еле еле тянут. И ломаются.

У меня дома уже коллекция этих ненадежных девайсов. И самые рабочие - слабенькие вертикальные. Они хотя бы предсказуемы, легки, не особо громкие и не сильно хуже обычных.

5 пылесосов дома, 5 Карл.

И теперь мне нужно для генералки искать 6-й.  :bad: :facepalm:
А яку потужність вказують? Екологічність екологічністю, але вказану потужність має видавати.
Я останній купувала років 8 тому. І то був звір.
В Польщі стикнулася з двома типу еко. Еко заключається в тому , що тихіше працює, але тягнув номально, по вказана потужність була висока. Ну якщо мішок не забитий і отвір на ручці прикритий, звичайно.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5575 : Березень 22, 2023, 14:50:49 »
300-500 всасывания.
Злобная заинька

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5576 : Березень 22, 2023, 15:03:33 »
Пара-тройка генералок в исполнении профессиональных уборщиков (с их пылесосом) могут обойтись дешевле.
Мені, наприклад, не комфортно коли в мене вдома порпаються якісь чужі "професіонали", та й не навизиваєшься їх на кожен раз.

Подивився, мій старенький звичайний побутовий хвіліпс видає тиск 32 кПа  (450  Вт всмоктування) , самий потужнішій з сучасних - 22. На третину меньше, дауншіфтінг якійсь.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5577 : Березень 22, 2023, 15:23:54 »
Ненавижу современные пылесосы. Специально ограничили мощность. Эти гребаные экодвигатели еле еле тянут. И ломаются.

У меня дома уже коллекция этих ненадежных девайсов. И самые рабочие - слабенькие вертикальные. Они хотя бы предсказуемы, легки, не особо громкие и не сильно хуже обычных.

5 пылесосов дома, 5 Карл.

И теперь мне нужно для генералки искать 6-й.  :bad: :facepalm:
Не знаю, скільки тягне мій робот, але мене повністю влаштовує. І пил збирає, і миє. Так, час від часу треба робити генералку, але для підтримування комфортного життя достатньо.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5578 : Березень 22, 2023, 15:33:16 »
В мене два бандіта які окрім того що приймають участь в утепленні різних місць в квартирі власним коштом мєхом, так ще й наповнювач потроху розносять з лотків. Мені здається що роботи для цього не дуже підходять. А хвіліпс 1800 Вт втягує все на раз два. Піду погладжу його, моя прєлєсссссть.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Дуже скажена хата
« Reply #5579 : Березень 22, 2023, 15:50:22 »
В мене два бандіта які окрім того що приймають участь в утепленні різних місць в квартирі власним коштом мєхом, так ще й наповнювач потроху розносять з лотків. Мені здається що роботи для цього не дуже підходять. А хвіліпс 1800 Вт втягує все на раз два. Піду погладжу його, моя прєлєсссссть.
Ну вибачте, в мене утеплювачів нема. Я про стандартний мінімальний набір, а там вже кожен додає свої додаткові умови.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.