Автор Тема: Українська політика
 

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #11340 : Грудень 06, 2020, 09:06:50 »
Наивный.  :popcorn:
Цитувати (виділене)
Глава делегации Украины в Трехсторонней контактной группе, первый президент Украины Леонид Кравчук считает, что если в переговорном процессе по урегулированию на Донбассе не будет подвижек до конца года, то Киев предложит усилить санкции против РФ, в частности отключив от международной платежной системы.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8275
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #11341 : Грудень 06, 2020, 09:51:40 »
Наивный.
От зеленой болезни мнимого величия вакцины еще нет, и пока не предвидится.

Online Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7458
  • Karma: 3765
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #11342 : Грудень 06, 2020, 10:33:13 »
Наш яструб!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #11343 : Грудень 06, 2020, 11:17:28 »
Цитувати (виділене)
- Він дуже багато працює! Над законами, проектами, стратегією ...
- Але ж він дурень!
- Хтось же повинен!

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #11344 : Грудень 06, 2020, 12:17:23 »
С просторов ФБ: "Когда-то историки назовут почти двухлетнее правление "95-го квартала" самым дорогим концертом в истории Украины. Во сколько миллиардов долларов обошелся стране этот концерт - предстоит подсчитать антикоррупционным органам, правоохранительным органам дать правовую оценку и обеспечить Зеленскому второй срок, не в кресле главнокомандующего, а в тесном офисе с окошком в решетку под потолком.
Просьба к 73%, больше не играть в рулетку и другие азартные игры. "  :kos:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Тинатин

  • *****
  • Повідомлень: 3216
  • Karma: 4339
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #11345 : Грудень 06, 2020, 13:20:11 »
почти двухлетнее правление "95-го квартала" самым дорогим концертом в истории Украины.
Он же еще не закончился, даже до антракта далеко. К сожалению. Еще столько наломают.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #11346 : Грудень 06, 2020, 14:05:56 »
почти двухлетнее правление "95-го квартала" самым дорогим концертом в истории Украины.
Он же еще не закончился, даже до антракта далеко. К сожалению. Еще столько наломают.

Это не отрицает написанного.  :yes:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #11348 : Грудень 06, 2020, 14:22:12 »
До дедушки только сейчас дошло?  :kos:
Пусть еще зеленому долбоебу это растолкует.
Цитувати (виділене)
Голова української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук не виключив, що піде з цієї посади за певних умов.
Про це він заявив у ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Що може мене зупинити? Подальша гра навколо війни на Донбасі. Коли я буду переконаний остаточно (а я вже майже переконався, кажу вам відверто), що Росія не хоче миру на Донбасі. І що ОРДЛО хоче статус-кво, тільки ще й стати легітимними”, – заявив Кравчук.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #11349 : Грудень 06, 2020, 15:43:17 »
Яким вам ще інвесторів треба?!
Цитувати (виділене)
5 грудня китайські інвестори ПАТ "Мотор Cіч" направили українському уряду звернення в міжнародний арбітраж проти держави Україна.

Неділя, 6 грудня 2020, 15:09
   
Про це повідомляє пресслужба групи DCH  http://dch.ua/presscenterrelease/1520/  , партнера компанії Skyrizon – одного з китайських акціонерів “Мотор Січі”.

Причиною позову стали дії української влади, в яких інвестори побачили експропріацію їх інвестицій в це підприємства.

Китайські інвестори придбали акції “Мотор Січі” ще в 2016 році, а також інвестували понад $ 100 млн у виробництво. Але фактичне керівництво підприємством сьогодні як і раніше здійснює екс-власник “Мотор Січі”, “почесний президент” підприємства В’ячеслав Богуслаєв.

Китайські інвестори досі не мають можливості реалізувати свої права, так як акції підприємства заарештовані за ініціативою СБУ і ГПУ, а Антимонопольний комітет систематично відмовляється розглядати заявки на концентрацію.

4 вересня 2020 року китайська інвестори “Мотор Січі” направили Міністерству юстиції України повідомлення про інвестиційному спорі (Notice of Investment Dispute) з вимогою відшкодувати збиток в розмірі $3,5 млрд.

Власник і президент DCH Олександр Ярославський зазначив, що китайські інвестори, і в їх числі компанія Skyrizon Aircraft Holdings, не бачать перспективи чесного вирішення питання в українському правовому полі.

“Експерти найшанованіших юридичних компаній світу переконані, що в української влади немає жодних підстав перешкоджати тому, щоб китайські інвестори ПАТ” Мотор Січ “внесли свій вклад в розвиток української економіки і відродження промисловості”, – зазначив Ярославський.

Він також підкреслив, що “Мотор Січ” – одне з найбільших підприємств України – сьогодні фактично простоює без ринків збуту, без інвестицій в модернізацію виробництва, втрачаючи унікальних фахівців і відправляючи робітників у вимушені відпустки.

Раніше відбулося одне засідання міжвідомчої робочої групи за участю Міністерства юстиції України. Доарбітражного врегулювання інвестиційного спору не відбулося.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #11350 : Грудень 06, 2020, 15:58:58 »
Яким вам ще інвесторів треба?!
У даанному випадку там дуже фейковий інвестор, з дуже лівими закидонами. Такм скоріше спонсор Гепи Япрославський намагається пограбувати Україну.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #11351 : Грудень 06, 2020, 16:05:37 »
спонсор Гепи Япрославський
Та й годі. Гєпа сам собі спонсор. Він що даремно працював стільки років на "благо города и всех харьковчан"?
А з Яріком в них тимчасова колаба проти Фельдмана.
Тю, ля, а шо?

Offline chucha

  • *****
  • Повідомлень: 2692
  • Karma: 1344
Re: Українська політика
« Reply #11352 : Грудень 06, 2020, 17:40:12 »
Там очень стремная история, которая Украине еще очень дорого и долго икаться будет. Либо китайцы отсудят денег. Либо вполне реально под санкции США можно попасть.

Offline AVI

  • *****
  • Повідомлень: 1891
  • Karma: 2463
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #11353 : Грудень 07, 2020, 11:06:03 »
Шо, опять?

Offline Kaa

  • *****
  • Повідомлень: 3024
  • Karma: 4554
  • Стать: Чоловіча
  • Жидомоскальский укр
Re: Українська політика
« Reply #11354 : Грудень 07, 2020, 11:32:36 »
Шо, опять?
Cпойлер
А чого ще чекати від 21-го року? Очко - воно і є очко.
Praise the Lord and pass the ammunition
And we'll all stay free

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #11355 : Грудень 07, 2020, 13:15:44 »
А почему у влогера Зеленского так мало просмотров? Он же там рассказывает что-то хорошее, интересное, не то что на каналах?
Опять же самый популярный политик.
А какой-нибудь Гончаренко его уделывает враз по просмотрам.
Тю, ля, а шо?

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #11356 : Грудень 07, 2020, 13:25:23 »
А почему у влогера Зеленского так мало просмотров? Он же там рассказывает что-то хорошее, интересное, не то что на каналах?
Опять же самый популярный политик.
А какой-нибудь Гончаренко его уделывает враз по просмотрам.

Люди жадають зради...

По перше зрада допомагає виправдати свою недбалість... По друге завжди приємно вподобати як хтось у чистому одязі  влізе у купу гімна...

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #11357 : Грудень 07, 2020, 13:30:00 »
Люди жадають зради...
У Льохи Гончаренко зради майже нема, навпаки, досить позитивна передача (чи як воно там зветься?)
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #11358 : Грудень 07, 2020, 13:31:34 »
У Льохи Гончаренко зради майже нема

То мабуть я дивлюсь іншого Льоху Гончаренко...

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #11359 : Грудень 07, 2020, 13:40:10 »
У Льохи Гончаренко зради майже нема

То мабуть я дивлюсь іншого Льоху Гончаренко...

Та годі. Льоха Г. так палко кохає пана П., що мені аж ніяково. А просмотрів 200.000
Тю, ля, а шо?

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #11360 : Грудень 07, 2020, 13:44:23 »
Та годі. Льоха Г. так палко кохає пана П., що мені аж ніяково. А просмотрів 200.000
  8) :pardon: Ну, не без того.
 Я не все в нього дивилася, але інтерв'ю він робить дійсно непогані.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #11361 : Грудень 07, 2020, 13:46:51 »
Я не все в нього дивилася, але інтерв'ю він робить дійсно непогані.

Так хлопчина меткий... Але я йому не вірю... Таке в мене передчуття що він з гівнецем...

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #11362 : Грудень 07, 2020, 13:50:33 »
Я не все в нього дивилася, але інтерв'ю він робить дійсно непогані.

Так хлопчина меткий... Але я йому не вірю... Таке в мене передчуття що він з гівнецем...
:smilie5:

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #11363 : Грудень 07, 2020, 14:06:14 »

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #11364 : Грудень 07, 2020, 14:25:26 »
Цитувати (виділене)
На території Росії в ніч на 4 грудня загинув громадянин України, житель Сумської області Голубєв Євген Володимирович (01.03.1993 р.н.). Про це Радіо Свобода повідомило власне джерело у правоохоронних органах.

За словами співрозмовника Радіо Свобода, вбитий добре відомий місцевим правоохоронцям, був фігурантом кількох кримінальних справ, звинувачувався у хуліганстві та в розбої. Часто їздив до прикордонної з Україною Бєлгородської області, де мав друзів. Як кажуть його знайомі, неодноразово організовував там вечірки на озерах «для своїх», які полюбляють рибалити.

Водночас співрозмовник Радіо Свобода у правоохоронних органах зазначає, що попри кримінальне минуле вбитого чоловіка, фактом залишається те, що представники Федеральної служби безпеки Росії вбили цивільну особу і не продемонстрували ніяких доказів його агресивних дій при затриманні.

Співрозмовник зазначає, що контрабандисти зазвичай зброю з собою не носять, максимум – тепловізор. Бо інакше, в разі затримання прикордонниками Росії, з ними простіше «домовитись» за гроші, ніж влаштовувати стрілянину. Тому, припускає джерело, цивільний громадянин України Євген Голубєв, росіянин за національністю, став випадковою жертвою прикордонників, а подальша «розкрутка» ними сценарію «героїчної» операції на кордоні схожа на спробу приховати відповідальність посадових осіб ФСБ за вбивство цивільної особи. Цілком ймовірно, зазначає співрозмовник, що найближчим часом російські прикордонники продемонструють зброю, яка начебто належала Голубєву чи навіть опублікують фотографії його тіла у формі військового зразка.

Російська сторона не оприлюднила даних про застреленого громадянина України.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-kordon-rosiya-zagybel-tsyvilnogo/30988004.html

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #11365 : Грудень 07, 2020, 14:37:01 »
На кой зеленому советники? Из офиса Ермака бумажку с текстом принесут, чтобы перед камерой зачитать, вот и вся работа.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15374
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика
« Reply #11366 : Грудень 07, 2020, 18:10:26 »
Разве Речинский не удалил этот пост?
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15374
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика
« Reply #11367 : Грудень 07, 2020, 18:59:59 »
что не меняет того факта, что этого руслана акиева (см.скриншот) в четверг "передали" в молдову по требованию россии, при том не предоставив предусмотренной законами возможности обжаловать решение об экстрадиции.

Это да. Я только о сообщении «умер от пыток». Видела, что Речинский его убрал.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #11368 : Грудень 07, 2020, 21:19:27 »
 :good:

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #11369 : Грудень 07, 2020, 21:23:25 »
Цитувати (виділене)
Правотворець
3 год  ·
Андрія Антоненка і далі триматимуть під вартою! Апеляційний суд Київської області лишив без змін найсуворіший запобіжний захід. Спецпризначенець та військовий музикант вже майже рік бездоказово позбавлений свободи.
Наводимо кричущі порушення у справі Ріффмастера з боку прокуратури та суддів:
1️⃣Порушення Європейської конвенції з прав людини. Прокуратура подає клопотання про продовження запобіжного заходу з порушеннями строку,  натомість Європейський суд з прав людини визнає це суттєвим порушенням. Водночас, слідчі судді замість ЄСПЛ дозволяють собі вирішувати, які порушення є суттєві, а які - ні.
2️⃣Порушення права Антоненка на розгляд справи протягом розумного строку. Засідання призначаються мляво - двічі на місяць, проте навіть за таким графіком вони не проводяться. Доки судді нібито хворіли, Антоненка бездоказово тримали  під вартою.
3️⃣Порушення принципу змагальності. Судді взагалі не вивчають докази невинуватості Андрія, які є в матеріалах справи, але оцінюють лише докази прокурорів. Судді фактично вірять на слово прокурорам, оскільки не досліджують відео з камер відеоспостереження, які мали б бути предметом дослідження. У справі є неповні відеозаписи осіб, які нібито причетні до вбивства журналіста Павла Шеремета. Проте  еталонних відео, де зображений Антоненко, взагалі  немає в матеріалах справи.
4️⃣Порушення принципу рівності сторін. Судді обрали іншим обвинуваченим у цій справі м’якші запобіжні заходи, попри те, що на обґрунтування причетності Антоненка до злочину не наведено жодних доказів і жодних нових обставин.
Тривале тримання під вартою спецпризначенця, волонтера медичного шпиталю та військового музиканта є невиправданим. Усі ризики захист знівелював, а лише тяжкість обвинувачення не може бути підставою для тривалого тримання під вартою. Натомість моральність, місце проживання, сімейні зв’язки, майновий стан, відсутність судимостей, місце роботи та репутацію Антоненка вчергове не враховують.
Прокурори вже рік штучно лишають  актуальним ризик втечі закордон, бо досі не забирають паспорти. Вкотре адвокати намагались віддати паспорти на зберігання, щоб показати, що ризик знівельований. Проте і сьогодні прокурор Тішин охрестив наявність паспортів актуальним ризиком втечі та знову їх не забрав.
Прокурор Михайло Тішин збрехав в судовому засіданні.  ось про що:
1️⃣Неправдиве алібі від, найімовірніше, підісланого прокуратурою свідка Андрія Єрмілова, мовляв, свідчить про можливий тиск підозрюваного на свідків. Так вважає прокурор. Утім, захист ніколи не посилався на показання цього свідка, не клопотав його допитати в суді і навіть самостійно перевірив це алібі та спростував його. Виявилось, що Єрмілов помилився в датах, а розповів журналістам хибні відомості після консультації з тодішнім заступником Генпрокурора Віктором Чумаком. То хіба це не вплив прокуратури, а не Антоненка на свідка? Сьогодні суд спитав у прокурора, яким чином Антоненко причетний до показань Єрмілова, проте той не спромігся відповісти. Спочатку мляво сказав, що не був на суді. А далі додав: “Сторона обвинувачення оцінює це як факт про вплив через невстановлених осіб. Я все ж таки вважаю, що з такими показаннями не жартують і їх просто так не висловлюють”. Хіба цей умовивід прокурора свідчить про те, що Антоненко впливав на свідка?
2️⃣Прокурору, нібито, була не відома військова спеціальність людини, публічне обвинувачення проти якої він тривалий час підтримує. Тішин на питання суду лицемірно апелював, що про це може сказати Антоненко. Судді зауважили, що на обґрунтування ризику вчинення іншого правопорушення лише вміння стріляти зі зброї недостатньо. Проте, на думку прокурора, якщо Антоненко - військовослужбовець, отже, точно може скоїти правопорушення... Як вам таке?
Андрій Антоненко - солдат прес-служби Сил спеціальних операцій з 2017 року, військово-облікова спеціальність - водій-кіномеханік, до його обов’язків належить виключно створення позитивного боразу спецпризначенця та мотивації для бійців.
⚡До вашої уваги - промова  Ріффмастера на суді:
“Я вже цілий рік не розумію, що відбувається у цій справі. Мене утримують за те, до чого я не маю жодного відношення. Щодо мотивів: спочатку з мене робили організатора вбивства і людину, яка зробила вибухівку, потім це теж зникло з підозри. Далі вони зробили з нас осіб з низькими моральними якостями. Юлія Кузьменко - людина, яка врятувала тисячі життів та рятувала дітей на фронті. Це характеристика людини з низькими моральними якостями? Яна Дугарь теж  врятувала не одного бійця.Так і в мене більше 30 нагород за патріотичне виховання військовослужбовців. То ми з низькими моральними якостями відгукнулись на заклик невстановлених осіб вбити невідомого нам журналіста? У них Вольф Мессінг у відділку сидить? Як це на голову налазить? У мене є підстави сказати, що вони цинічно брешуть. Слідчий, який тут сидить, неодноразово визнавав, що на відео інша особа, яка відрізняється за зростом від мене. Цілий рік цієї брехні та бруду - це боляче й несправедливо. Це жах по відношенню до сімей та дітей. Вони дурили моїх дітей побаченнями, діти сиділи вдягненими й чекали, а вони не брали слухавки. Я це все знаю, це елементарне знущання. Не маючи жодного доказу причетності, вони виконують злочинні накази і переслідують чесних людей”.
Як бачимо і з сьогоднішнього засідання, проти Андрія Антоненка немає жодних доказів.  Адвокати намагатимуться пришвидшити розгляд справи, аби отримати виправдувальний вирок. 10 грудня справу розглядатимуть по суті. Стежте за справою Шеремета, вона важлива.

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.