Автор Тема: Катрусин кинозал наносит ответный удар
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4110 : Грудень 27, 2023, 16:27:37 »
David Leitch, Jordan Peele, David Mackenzie, Taika Waititi, Rian Johnson, Joel та Ethan Coens, Leigh Whannell...
Та режисерів дофігіща, не треба скіглити, треба брати лопату та знімати кіно.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34710
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4111 : Грудень 28, 2023, 13:54:47 »
ми й так це знаємо, але зайве підтвердження, що до влади в другий раз може прийти психічно хвора людина

Дональд Трамп заявил, что фильм «Один дома 2» стал популярен только благодаря его роли

Он рассказал, что режиссёр фильма Крис Коламбус умолял его сняться в эпизодической роли.

@nexta_live
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4112 : Грудень 28, 2023, 15:31:49 »
Коламбус мабуть вже сто разів пожалкував що зняв цього кадра в кіно  :grin: Бо треба було нормальних мільярдерів вмовляти, Гейтса, Джобса.

Як на мене Один Дома став суперпопулярним бо в ньому звучить наш Щедрик  ::)

До речі, вчора жаліли шо таких як Коламбус більше нема, але я зараз глянула фільмографию - він активно знімає всяке але воно не таке класне й культове як Один Дома чи Місіс Даутфайр. Просто часи вже не ті, чи аудиторія.

Online Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9127
  • Karma: 5435
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4113 : Січень 02, 2024, 13:40:56 »
ми й так це знаємо, але зайве підтвердження, що до влади в другий раз може прийти психічно хвора людина

Дональд Трамп заявил, что фильм «Один дома 2» стал популярен только благодаря его роли

Он рассказал, что режиссёр фильма Крис Коламбус умолял его сняться в эпизодической роли.

@nexta_live
Я схильний вірити, що було навпаки: Трамп вимагав щоб його зняли. Бо його нерухомість в кадрі.
Homo homini felis est.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34710
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4114 : Січень 02, 2024, 13:58:33 »
ми й так це знаємо, але зайве підтвердження, що до влади в другий раз може прийти психічно хвора людина

Дональд Трамп заявил, что фильм «Один дома 2» стал популярен только благодаря его роли

Он рассказал, что режиссёр фильма Крис Коламбус умолял его сняться в эпизодической роли.

@nexta_live
Я схильний вірити, що було навпаки: Трамп вимагав щоб його зняли. Бо його нерухомість в кадрі.
Speaking about how the Trump scene came to be, Columbus explained to Business Insider:

“Like most locations in New York City, you just pay a fee and you are allowed to shoot in that location. We approached The Plaza Hotel, which Trump owned at the time, because we wanted to shoot in the lobby. We couldn’t rebuild The Plaza on a soundstage. Trump said OK. We paid the fee, but he also said, ‘The only way you can use the Plaza is if I’m in the movie.’ So we agreed to put him in the movie, and when we screened it for the first time the oddest thing happened: People cheered when Trump showed up on-screen. So I said to my editor, ‘Leave him in the movie. It’s a moment for the audience.’ But he did bully his way into the movie.”
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4115 : Січень 14, 2024, 10:34:22 »
The Holdovers чудове олдскульне розмовне кіно. Місцями смішно, загалом сумно але затишно. Не Банші Інішеріну, але десь з того ж розділу.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4116 : Січень 22, 2024, 19:20:19 »
Якщо комусь треба свіже приємне мелодраматичне кіно без драми і цукрової банальщини, Past Lives чудовий вибір. Медитативно, атмосферно, олдскульно, з цікавими діалогами і  легким корейським колоритом. Рідкісний випадок коли фестивальне кіно можна і варто дивитись.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34710
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4117 : Січень 23, 2024, 22:51:12 »
Oscar Nominations 2024: ‘Oppenheimer’ Dominates With 13 Nods, ‘Poor Things’ Follows With 11
https://variety.com/2024/film/awards/oscar-nominations-2024-list-1235877798/
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34710
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4118 : Січень 24, 2024, 10:36:15 »
Феррарі взагалі не сподобався. Якось очікуєш більше побачити про нього, як про гонщика, конструктора, керівника команди, підприємства, а не його страждання з визнанням позашлюбного сину (і в цьому також примудрилися прибрехати). Цікавих перегонів аж 1 момент на 5 хвилин. Не рекомендую, краще ще раз подивіться Форд проти Феррарі.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4119 : Січень 26, 2024, 12:44:39 »
Це мабуть тренд зараз такий, зосереджувати в байопіках все на особистих відносинах, ще й прибріхувати, як і з новим Наполеоном було. Це при тому що "прогресивні" активісти пропагандують з кожної праски протилежне  :sarcastic:

Нові характерні постери Дюни  :girl_in_dreams: Ірулан і Фейд Раута прям топчик https://www.joblo.com/dune-part-two-character-posters/

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4120 : Лютий 06, 2024, 14:55:04 »
Pain Hustlers свіжий Нетфлікс на основі реальних подій, чергова історія американського успіху і падіння у бізнесі знеболювальної фарми. В головних ролях Емілі Блант і Кріс Еванс. Не шедевр але зроблено якісно, мені сподобалось.

Offline Лиса_Алиса

  • *****
  • Повідомлень: 1161
  • Karma: 1295
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4121 : Лютий 07, 2024, 22:05:55 »
Аргайл. Стильно, модно, молодіжно. Не Кінгсмени , але не погано. Одержали задоволення. Прекрасне кіно вихідного дня.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34710
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4122 : Лютий 12, 2024, 09:05:56 »
Аргайл. Стильно, модно, молодіжно. Не Кінгсмени , але не погано. Одержали задоволення. Прекрасне кіно вихідного дня.
трохи затягнуто, але наприкінці я ржав акі кінь. на один раз цілком.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34710
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4123 : Лютий 12, 2024, 09:06:01 »
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4124 : Лютий 18, 2024, 19:45:42 »
Аргайл у кінотеатрі норм. Смішно, весело, захоплююче. Мені навіть більше сподобалось ніж перший Кінгсмен.

Аmerican Fiction дуже сподобався. Приємний фільм у стилі Вуді Аллена, життєві трагедії і сатира з мякою посмішкою. Браун (Реджі з Міссіс Мейзел) там просто афігенний.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4125 : Лютий 18, 2024, 19:51:55 »
, але наприкінці я ржав акі кінь
Танцювальний номер під Леону Льюіс? :grin:

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34710
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4126 : Лютий 18, 2024, 21:28:34 »
подивився Perfect days, фестивальне кіно, два тижні з життя прибиральника громадських вбиральнь в Токіо. мені неочікувано сподобався, медитативний, світлий фільм, і тепер я знаю як користуватися вбиральнями в Японії :grin:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline bobr.dobr

  • ****
  • Повідомлень: 346
  • Karma: 235
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4127 : Лютий 19, 2024, 00:05:47 »
і тепер я знаю як користуватися вбиральнями в Японії :grin:
Навряд чи колись доведеться побувати в країні сонця, що сходить, але стало цікаво. Там в процесі треба читати Хайку і відточувати мистецтво каліграфії на папері? Чи процес  комп'ютеризовано з голосовим управлінням японською?

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34710
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4128 : Лютий 19, 2024, 09:16:20 »
і тепер я знаю як користуватися вбиральнями в Японії :grin:
Навряд чи колись доведеться побувати в країні сонця, що сходить, але стало цікаво. Там в процесі треба читати Хайку і відточувати мистецтво каліграфії на папері? Чи процес  комп'ютеризовано з голосовим управлінням японською?

там прозорі кабінки, які потім затіняються віртуальними жалюзі) і біде вбудоване в унітаз.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34710
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4129 : Лютий 29, 2024, 13:20:16 »
Дюна частина друга - кайф агонь марожена. тільки вссяті кацапи та тривога обірвали мені перегляд за 15 хвилин до кінця фільму. довелося качати екранку вдома та додивитися.
писи. дивитися тільки в аймакс, якщо є така можливість.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4130 : Лютий 29, 2024, 13:22:40 »
тільки вссяті кацапи та тривога обірвали мені перегляд за 15 хвилин до кінця фільму
Значить треба знов йти в кіно щоб додивитися  ::)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34710
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4131 : Лютий 29, 2024, 15:48:13 »
так, товариші кіномани, зізнавайтеся, хто вже дивився Poor things? Годно, вартує перегляду?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4132 : Лютий 29, 2024, 19:15:17 »
так, товариші кіномани, зізнавайтеся, хто вже дивився Poor things? Годно, вартує перегляду?
Я навіть не планую, мені свого часу Фаворитки вистачило. Судячи з промоматеріалів і трейлерів там відбірна претензіозна фестивальщина зі стрьомною еротикою.
А ще знайомим яким сподобалося, також сподобався Трикутник Печалі і не сподобалась перша Дюна. Для мене це антирекомендація  :smilie5:

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9094
  • Karma: 8156
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4133 : Лютий 29, 2024, 21:16:54 »
так, товариші кіномани, зізнавайтеся, хто вже дивився Poor things? Годно, вартує перегляду?
У меня в планах.
Но вот это настораживает:

А ще знайомим яким сподобалося, також сподобався Трикутник Печалі і не сподобалась перша Дюна. Для мене це антирекомендація  :smilie5:

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9094
  • Karma: 8156
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4134 : Лютий 29, 2024, 21:27:29 »
Посмотрела The Holdovers.
Ну, мило. Впрочем, если Da'Vine Joy Randolph - буду за неё рада. Она там очень хороша.
Saltburn. Сегодня буду досматривать, но пока что как-то не очень. Есть всё, но чего-то не хватает. Может быть, какой-то нормальности. Хоть у кого-нибудь.
Хочу пожаловаться, что  в самолётах нечего стало смотреть, какая-то муть стародавняя, "новых" фильмов - раз-два, и обчёлся. Нынеча не то, что давеча.
В общем, пока мой фаворит за прошлый год - Barbie.
Cпойлер
(тут подумалось, какая я уже старая, что могу в этом признаться без зазрения совести)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34710
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4135 : Лютий 29, 2024, 21:56:54 »
Нойнець

Запросили значить мене в Український Дім на церемонію закриття кінофестивалю Cinema for Victory, я так зрозумів, це проект Шона Пенна.

В рамках цього урочистого закриття показали фільм-переможець. Фільм-переможець - фільм "Довга доба", режисер Алан Бадоєв.

Фільм настільки талановитий, що я зміг подивитися двадцять хвилин і пішов. Зараз пишу, а він там ще йде.

Реально, без шуток, фільм гіперталановитий, велике кино, настільки велике, що рівень імпакту по психіці несумісний з життям.

Це просто тисячі годин відео з телефонів, які люди просто знімали, сторіз, тіктоків, відеокульок рідним, які робилися в перші дні війни.

Йде дитина, дитині років мабуть шість, на дворі ніч, зима, записує відео, серйозно розповідає, що ось його випустили погуляти, тому що весь день сиділи в сховищі, там душно і тісно, а тут холодно, війна це страшно, хотілося б щоб вона скоріше закінчилася. Тут починається обстріл, чути як в паніці мати кричить і шукає цю дитину.

За перші п'ятнадцять хвилин таких епізодів штук десять. Краще б мене били весь цей час.

Кожен американець і європеєць має подивитися це кіно.

Хочу, щоб конкретно спікер Джонсон особисто сидів як у фільмі "Заводний апельсин" прив'язаний до крісла з прищіпками на очах і дивився. Потім спитати його шо там з допомогою Україні, чи не пора на канікули, і що б він не відповів - знову прив'язати до стула і показати це кіно знову.

Сам буду дивитися в багато раундів, по шматочку. Подивився, проморгався, пішов пожив життя, подивився ще.

Це реально кіно для перемоги. Найкраща реалізація в рамках формату завдання "зробити щось таке, щоб американці зрозуміли навіщо нам допомагати".

Великий респект. Краще нема куди.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4136 : Березень 01, 2024, 12:45:11 »
Saltburn. Сегодня буду досматривать, но пока что как-то не очень. Есть всё, но чего-то не хватает. Может быть, какой-то нормальности. Хоть у кого-нибудь
Не вистачає там мотивації головному герою, як на мене. Її просто нема, треба самим фантазувати.
Але взагалі фільм непоганий, якщо не звертати увагу на декілька абсолютно крінжових провокаційних епізодів. Каст чудовий, всі на своїх місцях. Місцями трапляється то гумор, то абсолютно шикарні естетичні кадри.
З Баррі Кеоганом в головній ролі я здається все що завгодно готова дивитися. Дуже талановитий хлоп.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4137 : Березень 01, 2024, 12:46:44 »
пока мой фаворит за прошлый год - Barbie
В мене однозначно Оппенгеймер.

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7462
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4138 : Березень 01, 2024, 13:50:10 »
так, товариші кіномани, зізнавайтеся, хто вже дивився Poor things? Годно, вартує перегляду?

Так, мені дуже зайшло.
Але з дітями дуже не рекомендується.

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9094
  • Karma: 8156
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4139 : Березень 01, 2024, 18:09:46 »
В мене однозначно Оппенгеймер.
Он у всех фаворит. Уверена, что получит немало Оскаров в этом году.

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.