Автор Тема: Коронавіруси, грип
 

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35610 : Липень 30, 2021, 12:21:01 »
Цікаво, якщо сімейній розповісти про поїздку до Чехії на канікули, вона довідку напише?
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35611 : Липень 30, 2021, 12:22:13 »
Кабзда навчальному року  :kos:
Не обов'язково, якщо таки прищепять 80% вчителів. А це цілком можливо. Зараз у серпні їх усіх будуть щепити  вже не цілком добровільно, а частково примусово- на місцевому рівні, звісно
Але  я б рекомендувала ще й прищепити 80% батьків школярів, цього  гарантовано не буде, отже  навчальні заклади закривати таки будуть , але не раніше, ніж у жовтні -листопаді.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35612 : Липень 30, 2021, 12:33:29 »
Кабзда навчальному року  :kos:
Не обов'язково, якщо таки прищепять 80% вчителів. А це цілком можливо. Зараз у серпні їх усіх будуть щепити  вже не цілком добровільно, а частково примусово- на місцевому рівні, звісно
Але  я б рекомендувала ще й прищепити 80% батьків школярів, цього  гарантовано не буде, отже  навчальні заклади закривати таки будуть , але не раніше, ніж у жовтні -листопаді.
Ми планували конференцію на средину вересня. Тепер думаємо над форматом, бо якось стрьомно....
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35613 : Липень 30, 2021, 12:37:07 »
Ми планували конференцію на средину вересня. Тепер думаємо над форматом, бо якось стрьомно....
В вересні  вже буде гуляти повсюди. Я б планувала онлайн-формат.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22185
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35614 : Липень 30, 2021, 12:40:02 »
Кабзда навчальному року  :kos:
Не обов'язково, якщо таки прищепять 80% вчителів. А це цілком можливо. Зараз у серпні їх усіх будуть щепити  вже не цілком добровільно, а частково примусово- на місцевому рівні, звісно
Але  я б рекомендувала ще й прищепити 80% батьків школярів, цього  гарантовано не буде, отже  навчальні заклади закривати таки будуть , але не раніше, ніж у жовтні -листопаді.
Угу, тільки пік буде у вересні.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35615 : Липень 30, 2021, 12:44:52 »
Угу, тільки пік буде у вересні.
Пік буде у серпні-вересні а локдаун у жовтні-листопаді. Усе як і раніше робилось при зеккоманді.  :pardon:

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35616 : Липень 30, 2021, 12:53:46 »
Угу, тільки пік буде у вересні.
Пік у серпні-вересні а локдаун у жовтні-листопаді. Усе як і раніше робилось при зеккоманді.  :pardon:

Я більше скажу - повного локдауну , скоріш за все,  не буде,  в нас все буде добре  або майже добре ( тільки на словах) у лікарнях. Навіть якщо буде, як навесні цього року, коли кисневозалежним хворим у деяких лікарнях давали кисень на годину за добу, бо кисневих апаратів/кисню катастрофічно не вистачало. Все буде, як і минулого разу, питання лише в тім, наскільки буде більше хворих та померлих.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22185
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35617 : Липень 30, 2021, 13:01:43 »
Угу, тільки пік буде у вересні.
Пік у серпні-вересні а локдаун у жовтні-листопаді. Усе як і раніше робилось при зеккоманді.  :pardon:

Я більше скажу - повного локдауну , скоріш за все,  не буде,  в нас все буде добре  або майже добре ( тільки на словах) у лікарнях. Навіть якщо буде, як навесні цього року, коли кисневозалежним хворим у деяких лікарнях давали кисень на годину за добу, бо кисневих апаратів/кисню катастрофічно не вистачало. Все буде, як і минулого разу, питання лише в тім, наскільки буде більше хворих та померлих.
Ну і добре, якщо не буде, вони лише шкодили. Доступ до вакцини зараз практично вільний. Хто не заховався -- сам винуватий. Підвищена обережність під час зростання -- теж на совісті самих громадян.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35618 : Липень 30, 2021, 13:02:02 »
питання лише в тім, наскільки буде більше хворих та померлих.
Можна подивитись на РФ-ю там картина з вакцинацією схожа. А завдяки російськомовним каналам пропаганди антиваксерів в нас по вінця, тож це явно не остання хвиля.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35619 : Липень 30, 2021, 13:13:33 »
Хто не заховався -- сам винуватий.
А ще є ті , кого не можна щепити. І с заховався все відносно. 
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22185
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35620 : Липень 30, 2021, 13:14:47 »
Хто не заховався -- сам винуватий.
А ще є ті , кого не можна щепити. І с заховався все відносно. 

А чим їм допоможе локдаун в тому вигляді, як у нас?

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7802
  • Karma: 3638
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35621 : Липень 30, 2021, 13:14:54 »
Ну що, мережа 5G поповнилася абонентом. :)
Модерна, сьогодні в БК "Зоря". Організовано досить цивільно, весь процес зайняв часу з 10.20 до 11.38 (сама вакцинація - 11.08, півгодини чесно висидів в інтернеті). В черзі був десь 20-й, а коли виходив - черги не було взагалі.
Спостерігається почервоніння і свербіння, але не там, куди кололи, а там, де вчора на пляжі вкусила якась кузька.  :pardon:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35622 : Липень 30, 2021, 13:20:13 »
питання лише в тім, наскільки буде більше хворих та померлих.
Можна подивитись на РФ-ю там картина з вакцинацією схожа. А завдяки російськомовним каналам пропаганди антиваксерів в нас по вінця, тож це явно не остання хвиля.

У РФ така статистика по ковіду, що там, напевно, не на 2 потрібно множити, а на 3, або навіть на 4. Отже справжні цифри ( за надлишковою смертністю) ми дізнаємося ще  не скоро.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35623 : Липень 30, 2021, 13:28:12 »
Хто не заховався -- сам винуватий.
А ще є ті , кого не можна щепити. І с заховався все відносно. 

А чим їм допоможе локдаун в тому вигляді, як у нас?
Локдаун розриває ланцюжки та згладжує піки, якщо його проводити як слід. Чи можливо в умовах нашої держави це зробити - я не знаю. Але не робити , посилаючись на те, що це не можливо,  я не вважаю  вірним модус операнді.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22185
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35624 : Липень 30, 2021, 13:33:34 »
Хто не заховався -- сам винуватий.
А ще є ті , кого не можна щепити. І с заховався все відносно. 

А чим їм допоможе локдаун в тому вигляді, як у нас?
Локдаун розриває ланцюжки та згладжує піки, якщо його проводити як слід. Чи можливо в умовах нашої держави це зробити - я не знаю. Але не робити , посилаючись на те, що це не можливо,  я не вважаю  вірним модус операнді.

А я вважаю. Бо так менше шкоди.

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35625 : Липень 30, 2021, 13:34:17 »
Але не робити , посилаючись на те, що це не можливо
Чи є сенс робити те, що робиться у нас?
До речі, з кожним наступним локдауном воно буде робитися все гірше.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35626 : Липень 30, 2021, 13:38:30 »
Чи є сенс робити те, що робиться у нас?

Сенс є. Робиться у нас так як можуть. Якби могли робити краще, то краще б робили. Що буває коли не робити вже всі бачили не раз і не два.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16098
  • Karma: 15403
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35627 : Липень 30, 2021, 13:49:56 »
У меня слегка спало общее напряжение и страх заразиться, но зато теперь дико угнетает невозможность строить какие-либо более-менее долгосрочные планы.
У нас с прошлого года зависла предоплата за Турцию, во второй половине августа надо будет принимать решение, едем или нет в этом году. Если да, то надо оплачивать оставшуюся часть, а если нет, то, в случае отсутствия оснований типа закрытия границ или локдаунов, терять зависшие деньги. Но в середине августа невозможно прогнозировать, что будет в конце сентября. А потерять или пусть даже просто «законсервировать» приличную сумму, очень не хочется (мягко говоря).
Короче, я уже начинаю психологически сильно уставать от происходящего и наваливается какая-то безысходность  :smilie2: Ощущение, что теперь вот так будет всегда и возврата к привычной жизни больше не будет.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22185
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35628 : Липень 30, 2021, 14:00:18 »
У меня слегка спало общее напряжение и страх заразиться, но зато теперь дико угнетает невозможность строить какие-либо более-менее долгосрочные планы.
У нас с прошлого года зависла предоплата за Турцию, во второй половине августа надо будет принимать решение, едем или нет в этом году. Если да, то надо оплачивать оставшуюся часть, а если нет, то, в случае отсутствия оснований типа закрытия границ или локдаунов, терять зависшие деньги. Но в середине августа невозможно прогнозировать, что будет в конце сентября. А потерять или пусть даже просто «законсервировать» приличную сумму, очень не хочется (мягко говоря).
Короче, я уже начинаю психологически сильно уставать от происходящего и наваливается какая-то безысходность  :smilie2: Ощущение, что теперь вот так будет всегда и возврата к привычной жизни больше не будет.
Ну многие и до ковида больше чем на месяц вперед ничего планировать не могли. Так что...
А в Турцию езжайте. В сентябре будет все то же.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35629 : Липень 30, 2021, 14:04:41 »
вот так будет всегда и возврата к привычной жизни больше не будет..
Поняття "норми" - воно змінюється. У іспанки  було 4 хвілі за три роки, у чуми - понад 100 хвиль протягом 320 років.  :kos:

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35630 : Липень 30, 2021, 14:16:58 »
А в Турцию езжайте. В сентябре будет все то же
Если не сгорит.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35631 : Липень 30, 2021, 14:42:44 »
А в Турцию езжайте. В сентябре будет все то же.
Зараз МЗС офіційно не рокомендує їхати до Анталії. Навіть збираються евакуювати звідти туристів.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22185
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35632 : Липень 30, 2021, 14:59:15 »
А в Турцию езжайте. В сентябре будет все то же.
Зараз МЗС офіційно не рокомендує їхати до Анталії. Навіть збираються евакуювати звідти туристів.

дада, до сентября пожар не потушат.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35633 : Липень 30, 2021, 15:03:41 »
А в Турцию езжайте. В сентябре будет все то же.
Зараз МЗС офіційно не рокомендує їхати до Анталії. Навіть збираються евакуювати звідти туристів.

дада, до сентября пожар не потушат.
а там по плану потоп
Cпойлер
(простите, это нервное)  :crazy:

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35634 : Липень 30, 2021, 15:43:37 »
но зато теперь дико угнетает невозможность строить какие-либо более-менее долгосрочные планы.
Оскільки я до можливості захворіти ставлюся як до чогось неминучого і не дуже переймалася, то мене оце вибішує з минулого березня.

Короче, я уже начинаю психологически сильно уставать от происходящего и наваливается какая-то безысходность  :smilie2: Ощущение, что теперь вот так будет всегда и возврата к привычной жизни больше не будет.
Тримайся. Я вірю, що якось налагодиться.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35635 : Липень 30, 2021, 15:47:35 »
Людоньки, а підкажіть, оці сертифікати про вакцинацію вони скільки дійсні? Чи це ще невідомо?
Бо мені чоловік сказав "півроку", за цей час ми за кордон точно не поїдемо, то я й не буду вимагати їх з сімейної.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16098
  • Karma: 15403
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35636 : Липень 30, 2021, 15:54:35 »
Людоньки, а підкажіть, оці сертифікати про вакцинацію вони скільки дійсні? Чи це ще невідомо?
Бо мені чоловік сказав "півроку", за цей час ми за кордон точно не поїдемо, то я й не буду вимагати їх з сімейної.

На нем написан «срок годности». С даты последней прививки (вариант - с даты выдачи) на год.

Cпойлер
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16098
  • Karma: 15403
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35637 : Липень 30, 2021, 15:59:23 »
Ну многие и до ковида больше чем на месяц вперед ничего планировать не могли. Так что...
И? Меня это как-то должно подбодрить или утешить? Ну и раз и раньше не могли, то их и теперь это не парит. А меня угнетает, я же о себе поплакалась написала.
Что это вообще за аргумент - «а вот у многих…» Многие за меня мою жизнь не проживут.

Поняття "норми" - воно змінюється.
Я про «норму» ничего не писала.
Cпойлер
Не учись у Алекса плохому.


*ушла плакать непожалетая*
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Marfa Ivanovna

  • ***
  • Повідомлень: 243
  • Karma: 347
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35638 : Липень 30, 2021, 16:15:25 »
Людоньки, а підкажіть, оці сертифікати про вакцинацію вони скільки дійсні? Чи це ще невідомо?

Кабінет Міністрів України постановою від 29 червня 2021 року №677 затвердив Порядок формування та використання COVID-сертифікатів. Для вакцинації срок дії - 180 днів.

На нем написан «срок годности». С даты последней прививки (вариант - с даты выдачи) на год.

Вы успели получить раньше и у вас на год.

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #35639 : Липень 30, 2021, 16:16:41 »
У них всё хорошо.
чем именно они привиты?

Двумя АЗ - первая индийская, вторая корейская.
Ну вот, значит, эта комбинация хорошо работает.

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.