Автор Тема: Про одежки и обувки
 

Offline Skogkatt

  • *****
  • Повідомлень: 1483
  • Karma: 2545
  • Стать: Жіноча
  • Франція
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4950 : Грудень 13, 2023, 14:50:14 »
Наш ответ Чемберлену Ско.
Дочерь захотела пояс к этому платью, так пришлось сделать. Вот этими самыми руками. Купила верёвку, сплела косичку, завязала узелки.
Я, кстати, ошиблась с заказом, Настя хотела другое платье, с аистами  да блин, опять написала с аистами, с жар-птицей же ж! Ну, в другой раз.
Но вчера вся родня была в восторге. И, может быть, новый клиент появится у Т.Н.
Как я есть беспамятное чмо, тыщу лет сюда не заглядывала. Настя в платье - огонь! Очень ей идет, и пояс как родной.
Да простят меня marplik и Прекрасная Свинарка

Offline Skogkatt

  • *****
  • Повідомлень: 1483
  • Karma: 2545
  • Стать: Жіноча
  • Франція
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4951 : Грудень 13, 2023, 14:51:18 »
Чо пришло, чо пришло.
Ого. Даже огого. Где брали, мужчина?
Да простят меня marplik и Прекрасная Свинарка

Offline Skogkatt

  • *****
  • Повідомлень: 1483
  • Karma: 2545
  • Стать: Жіноча
  • Франція
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4952 : Грудень 13, 2023, 14:52:25 »
Ось такі в мене піраміди Хеопса з'явилися  :)

Да ну, не было у Хеопса таких пирамид, а у тебя есть. Очень красиво и оригинально.
Да простят меня marplik и Прекрасная Свинарка

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245

Offline Skogkatt

  • *****
  • Повідомлень: 1483
  • Karma: 2545
  • Стать: Жіноча
  • Франція
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4954 : Грудень 13, 2023, 19:18:23 »
Чо пришло, чо пришло.
Ого. Даже огого. Где брали, мужчина?
https://www.saintjavelin.com/products/morse-code-hoodie-brushed-fleece-green

Да нашла уже и назаказывала подарков всей семье.
Да простят меня marplik и Прекрасная Свинарка

Offline Винная Ягода

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 984
  • Karma: 1240
  • Стать: Жіноча
  • damsel in distress
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4955 : Грудень 14, 2023, 13:21:47 »
Да ну, не было у Хеопса таких пирамид, а у тебя есть. Очень красиво и оригинально.
Дякую  :yes: Взагалі, ось ця краса, рапотом хтось не бачив:
https://woolkrafts.com/category/sweaters

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6363
  • Karma: 6420
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4956 : Грудень 14, 2023, 20:10:08 »
Да ну, не было у Хеопса таких пирамид, а у тебя есть. Очень красиво и оригинально.
Дякую  :yes: Взагалі, ось ця краса, рапотом хтось не бачив:
https://woolkrafts.com/category/sweaters
з маяком хочу  ::) :(

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4957 : Січень 08, 2024, 18:49:18 »
Можливо, я тут багато чого пропустила, то вибачайте.
Зараз мені потрібні уггі.
Із взуттям у мене все надзвичайно добре, та от настав момент. Коли я сиджу вдягнутою під час тривоги, мої гарні теплі ботики стискаають ноги. Оскільки я діабетик, то це не добре. Отож, мені потрібні уггі.
Друзі, дайте посилання на фірми, які виробляють уггі, щоб можна було купити з України. Не на ФБ, його в мене немає. Буду дуже вдячна.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4958 : Січень 08, 2024, 23:35:03 »
Друзі, дайте посилання на фірми, які виробляють уггі, щоб можна було купити з України.

Не дуже зрозуміла запитання. Уггі виробляє Ugg. Все інше не уггі. А схожого на уггі є багато (але це все одно не уггі  :smilie1: )

Й самі Ugg-і й схожі на них можна подивитися на Шафі, там багато взуття по прийнятним цінам. Вибираєш фільтри (розмір, стан, колір, ціна тощо) й вперед )
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9094
  • Karma: 8156
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4959 : Січень 09, 2024, 02:07:33 »
Можливо, я тут багато чого пропустила, то вибачайте.
Зараз мені потрібні уггі.
Із взуттям у мене все надзвичайно добре, та от настав момент. Коли я сиджу вдягнутою під час тривоги, мої гарні теплі ботики стискаають ноги. Оскільки я діабетик, то це не добре. Отож, мені потрібні уггі.
Друзі, дайте посилання на фірми, які виробляють уггі, щоб можна було купити з України. Не на ФБ, його в мене немає. Буду дуже вдячна.
Подожди с покупкою, сейчас что-нибудь придумаем.

Offline Fiona

  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Karma: 62
  • Стать: Жіноча
  • Київ
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4960 : Січень 12, 2024, 20:08:00 »
Друзі, дайте посилання на фірми, які виробляють уггі, щоб можна було купити з України. Не на ФБ, його в мене немає. Буду дуже вдячна.
Купувала в магазині Obnova, тут це мережа стокових, у Львові теж є. Зараз знижки, то виходить 1100-1300 грн, (Ні, звичайно, не уггі, подібне, дуже зручні й теплі)

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4961 : Січень 13, 2024, 18:05:08 »
Всім дякую,
знайшла те, що треба, на Касті. За 30 баксів. Я ніколи не купувала взуття в інтернеті, тому трохи стрьомаюсь. В мене високий *підйом*. (Не знаю, як українською). У взуття без застібки нога не влізе, міряла уггі у невістки.  :smilie2: На Касті знайшла на блискавці, товста підошва, "натуральна замша і натуральне хутро". Мабуть, буду брати.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4962 : Січень 13, 2024, 18:18:54 »

Offline Drakonchik

  • *****
  • Повідомлень: 2092
  • Karma: 455
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4963 : Січень 13, 2024, 19:54:29 »
Оце
https://kasta.ua/uk/product/16280804:582/

Треба міряти, бо хто знає як воно буде. Я просто нещодавно поміряла якусь марку, була в шоці, настільки були незручні, хоча хутро, шкіра. А потім в звичайному супермаркеті німецькому купила за 20 євро - відчуття, як в хмаринки взулась. Але донька собі забрала, а більше немає в наявності.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4964 : Січень 14, 2024, 02:14:49 »
В мене високий *підйом*. (
Так і буде. В мене теж.Я постійно покупаю   взуття на Шафі, і всім продавцям пояснюю, що в мене дуже  особливі ноги)))
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4965 : Січень 14, 2024, 02:17:01 »
Оце
https://kasta.ua/uk/product/16280804:582/

Треба міряти, бо хто знає як воно буде. Я просто нещодавно поміряла якусь марку, була в шоці, настільки були незручні, хоча хутро, шкіра. А потім в звичайному супермаркеті німецькому купила за 20 євро - відчуття, як в хмаринки взулась. Але донька собі забрала, а більше немає в наявності.
Так, це найкраще, бо з високим підйомом і  блискавка може не врятувати. Я зі своїм так задовбалась, що ношу взуття на розмір більше- щоб нога пройшла. І все одне треба перевіряти.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4966 : Січень 14, 2024, 14:02:09 »
Оце
https://kasta.ua/uk/product/16280804:582/

Лільку, в мене є підозра, що вони можуть бути занадто важкими для ноги. Й не настільки теплими, як тобі хотілося б. Бо я такі бачила різні й вага дуже залежить від складу матеріала підошви. Одного разу міряла такі, від яких відчуття, що в мене гирі на ногах.
Тому я згодна з Дракончиком - таке тре міряти.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4967 : Січень 15, 2024, 19:09:23 »
Карочі  :smilie5: ходила сьогодні шукати ті уггі-шмуггі. Переміряла, передивилася всього різного. Нє, не для моїх ніг. Знайшла у секонд-хенді чудові натюрліх уггі: на ремінчиках, високі, красиві, легкі, не дуже покоцані ззовні. 1500 грн. Вдягла, посиділа, пальцями пошубовстяла. Ніт. Ноги не вільні  :cray:
Мабуть, куплю собі повстяні бурки (войлочні). Минулого року мамі такі купувала, вона задоволена.
Ну що ж, ті бурки є вишивані, різного кольору. І точно просторі.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4968 : Січень 15, 2024, 19:13:17 »
І за тим всім купила три пари трусів для чоловіка і дві пари для себе. Якісні, в яких всі резинки підгорнуті. 500 грн, Карл!  :scare3:
Минулого року за 300 таке було.
Треба або курити покинути, або ходити без трусів.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4969 : Січень 16, 2024, 12:09:42 »
Карочі  :smilie5: ходила сьогодні шукати ті уггі-шмуггі. Переміряла, передивилася всього різного. Нє, не для моїх ніг. Знайшла у секонд-хенді чудові натюрліх уггі: на ремінчиках, високі, красиві, легкі, не дуже покоцані ззовні. 1500 грн. Вдягла, посиділа, пальцями пошубовстяла. Ніт. Ноги не вільні  :cray:
Мабуть, куплю собі повстяні бурки (войлочні). Минулого року мамі такі купувала, вона задоволена.
Ну що ж, ті бурки є вишивані, різного кольору. І точно просторі.
є
Ну скажу свою думку, що весь хайп навколо уггів - то умілий маркетинг і мавпування. Ото взутися в Австралії на пляжу після серфінгу - саме воно. А для зими, снігу - ну таке. Важкуваті, товстуваті, до холери слизькі. Про красу мова не йдеться, бо вони хіпові. Купила якусь штучну іспанську репліку - виявилися кращі за оригінал.

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9094
  • Karma: 8156
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4970 : Січень 20, 2024, 19:38:40 »
Ну скажу свою думку, що весь хайп навколо уггів - то умілий маркетинг і мавпування. Ото взутися в Австралії на пляжу після серфінгу - саме воно. А для зими, снігу - ну таке. Важкуваті, товстуваті, до холери слизькі. Про красу мова не йдеться, бо вони хіпові. Купила якусь штучну іспанську репліку - виявилися кращі за оригінал.
Соглашусь. Вы тут вечно меня вопрошаете, как я эти угги ношу в Калифорнии, а вот так, как Охтирка написала. В снег я в них не полезу. Дочка надела мои погулять, намочила (дождь шёл и лужи), так разводы остались навечно, ничем не отмоешь, не отчистишь.
Лия мне сейчас шлёт фотки из колледжа, там всё засыпано снегом, так я у неё спросила, в чём она сейчас ходит. Не в Уггах, не в Мартинсах, а в таких сапогах типо валенках с вышивкой (Лилька, привет!), купленных в секонд-хэнде за какие-то смешные деньги. Не промокают, не портятся от снега, и очень тёплые, хоть и не на натуральном меху.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4971 : Лютий 01, 2024, 22:49:25 »
Я з уггів не вилізаю, надягаю десь в +5-7 й ношу до десь -10-15 (холодніше вже просто з дому не виходжу). Ношу взагалі на босу ногу завжди, незалежно від температури, ногам тепло, іноді навіть дуже. По склизькості в мене є й ті, що таки склизьки, а є такі, що ні. На мокру погоду в мене «пластикові» уггі (показувала  вже, начебто).
Тобто, вже багато років в мене немає іншого зимового взуття, ніж уггі. Є ще пара мувбутів, але її я бережу як можу, бо вона в мене залишилася одна, а фірма, яка їх виробляла (теж Австралія) вже кулька років як все, закрилася, тому надягаю їх тільки по святах )

Хтось мною маніпулює, бо сама ж я тупа курка, ходжу, мерзну, але терплю за для маркетингу )
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4972 : Лютий 01, 2024, 23:06:24 »
Атчьот  :smile4:

Уггі (чорні - в рубчик, білі - з мʼятої шкіри, на фото не дуже видно; чорно-білі й рожеві - пластикові)


Мувбути
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6363
  • Karma: 6420
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4973 : Лютий 01, 2024, 23:59:03 »
Красивеньки! Не знаю чому вони багатьом не подобаються  ::) :girl_in_dreams:

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4974 : Лютий 02, 2024, 11:50:44 »
Ранковий фото-бонус  :smile4:





Нажаль, не було помаранчових мого розміру, а рожевих - чоловіка, тому фемелі-лука не вийшло. Але ми не втрачаємо надії )
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6363
  • Karma: 6420
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4975 : Лютий 02, 2024, 12:49:13 »
Які милашкі  :girl_dance: в тебе і куртец якийсь красивий  :i_am_so_happy:

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4976 : Лютий 02, 2024, 13:30:29 »
Які милашкі  :girl_dance: в тебе і куртец якийсь красивий  :i_am_so_happy:

Дякую!
Цей пуховик я обожнюю, він типу ковдри, в нього два рази загорнутися можна ) В нього ще рукава відстебаються й тоді він стає жілєткою. Це якась німецька фірма, там й купувала в текамаксі з 70% знижкою.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Винная Ягода

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 984
  • Karma: 1240
  • Стать: Жіноча
  • damsel in distress
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4977 : Лютий 02, 2024, 14:02:36 »
Ксеня, які гарні та яскраві! Я тут майже два роки мрію про гумові чоботі, і все ніяк)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4978 : Лютий 03, 2024, 18:12:14 »
Я з уггів не вилізаю, надягаю десь в +5-7 й ношу до десь -10-15 (холодніше вже просто з дому не виходжу). Ношу взагалі на босу ногу завжди, незалежно від температури, ногам тепло, іноді навіть дуже. По склизькості в мене є й ті, що таки склизьки, а є такі, що ні. На мокру погоду в мене «пластикові» уггі (показувала  вже, начебто).
Тобто, вже багато років в мене немає іншого зимового взуття, ніж уггі. Є ще пара мувбутів, але її я бережу як можу, бо вона в мене залишилася одна, а фірма, яка їх виробляла (теж Австралія) вже кулька років як все, закрилася, тому надягаю їх тільки по святах )

Хтось мною маніпулює, бо сама ж я тупа курка, ходжу, мерзну, але терплю за для маркетингу )
Я просто хотіла сказати, що  уггі (зокрема, оригінальні) можуть бути не найкращим рішенням в пошуку теплого і зручного взуття на зиму, в сенсі value for money так напевно. А так в мене теж були і є, і оригінальні і репліки. І напевно ще будуть. Теж ношу на босу ногу.
« Останнє редагування: Лютий 03, 2024, 18:26:42 від Охтирка »

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9094
  • Karma: 8156
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Про одежки и обувки
« Reply #4979 : Лютий 03, 2024, 18:32:53 »
Пуховик прекрасен, Ксеня!
Я вот тут осталась в дурацком положении. Когда сидела на катке, всё время искала-покупала что-то тёплое, на том же катке потеряла две прекрасные куртки, хорошие, тёплые и красивые, осталось в живых одно полупальтецо, уже довольно потрёпанного вида. Но с натуральным пухом, и потому легчайшее, тёплое и не жаркое. И сейчас мне, по идее, вообще не нужны никакие пуховики или там тёплые пальто. Куртка на холодную ветреную погоду есть, всякие накидки есть (кстате, я ж уже хвасталась, да? мне же дочь подарила вот тот огромный тартан, жёлто-голубой, теплющий, однако!).
Но иногда я езжу к детям, обычно в феврале. А у них там бывает холодно. Или иногда с дочкой в Европу, и тоже зимой-ранней весной  - потому что у неё отпуск практически всегда зимой, и народу там меньше, и цены гуманнее на гостиницы. И найти себе что-то в моём размере, чтобы хорошо на мне сидело, чтобы было лёгкое и тёплое, и за вменяемые деньги - оказалось практически невозможно.
Сдала свой старый в химчистку.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.