Автор Тема: Українська політика. Війна. 15 листопада -
 

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16107
  • Karma: 15415
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10890 : Сьогодні в 16:58:10 »
Ти садист?
ні. і прошу пробачити.
просто іноді здається, що чим більше будуть люди про таке думати,  тим скоріше буде якесь припинення цієї кровавої бойні на будь яких умовах.

А ти повернешся до Харкова (до Києва, до Одеси - я забула, де ти жив до великої війни), якщо там будуть росіянці, їх влада й правила (бо «на будь яких умовах» = на умовах Росії, й ти це усвідомлюєш, тільки поки соромишся сказати прямо)? Й як бути мені, яка навіть думати спокійно не може, що таке може трапитися? Куди мені? Й як жити далі? Чи окремі випадки тебе не цикавлять в твоєї спраги до миру на умовах Росії?
І чим більше я буду про це думати, тим більше я не буду хотіти бачити біля свого дому росіянців. Тобто, ти, намагаючися мене схилити до згоди на мир на будь-яких умовах, досягаєш чогось суто протилежного.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3696
  • Karma: 1911
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10891 : Сьогодні в 17:00:44 »
що в США планово знищується військове знаряддя (в тому числі так потрібні нам снаряди 155 мм) ?
Если снаряды просрочены, их надо уничтожать, а не Украине передавать. От просрочки беды больше, чем пользы.
Это как просрочка в продуктах. Ты ж не призываешь просрочку бедным бесплатно раздавать - пусть травятся, вместо утилизации?
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Online Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Karma: 16
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10892 : Сьогодні в 17:02:01 »
можна воювати та, цілком можливо, загинути в лавах української армії під Харковом, або в складі російської армії під Варшавою. в першому варіанті є шанс вберегти Україну як державу. в другому ми її втратимо ще на років 50.
А я краще загину під Варшавою, але це може бути а може не бути десь через 5..10 років. за ці 5..10 років все змінеться ще 100 разів: Ще одна пандемія, астероїд чи прибульці.
Ніж під Роботіно через місяць після примусової бусіфікації.
І я гадаю, що українську державу, ту що була 33 роки, ми ВЖЕ втратили. Теперь років 20..30 буде якась напів військова  закрита країна-казарма, з якої  дієздатне населення буде втікати по можливості.
А ти повернешся до Харкова (до Києва, до Одеси - я забула, де ти жив до великої війни), якщо там будуть росіянці, їх влада й правила (бо «на будь яких умовах» = на умовах Росії, й ти це усвідомлюєш, тільки поки соромишся сказати прямо)?
Мені не подобається ні росіянська влада та правила ні те во що перетворюється українська, від Зеленського та його 5 менеджерів - копія росіянської тількі без грошей, з примусовою мобілізацією та закритими кордонами.

« Останнє редагування: Сьогодні в 17:34:18 від Behemot »

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16107
  • Karma: 15415
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10893 : Сьогодні в 17:06:51 »
А я краще загину під Варшавою…

Тре було давно так написати, щоб не ти, не інші не витрачали свій час на всі ці бла-бла-бла. Бо немає  про що говорити.

Звісно, маєш право. Але я тебе зневажаю за те, що саме так ти вирішив їм скористуватися. Не звертайся більше до мене.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12706
  • Karma: 6503
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10894 : Сьогодні в 17:13:26 »
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Online Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1520
  • Karma: 2540
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10895 : Сьогодні в 17:37:54 »
Цей факт легко перевірити.
Та якось не дуже й легко. Можна хоч одне посилання, а окрім Табаха нічого не знаходиться.

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23628
  • Karma: 9466
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10896 : Сьогодні в 18:33:26 »
Ти садист?
ні. і прошу пробачити.
просто іноді здається, що чим більше будуть люди про таке думати,  тим скоріше буде якесь припинення цієї кровавої бойні на будь яких умовах.

Будь які умови від кацапстану, можуть навіть тобі не сподобатись. Хоча якщо ти мешкаешь поза Україно, то може і мир будь якою ціною звучить добре.
Тю, ля, а шо?

Online Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Karma: 16
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10897 : Сьогодні в 18:48:35 »
Будь які умови від кацапстану, можуть навіть тобі не сподобатись.
наприклад, тіж Стамбульскі домовленності. То чого там було такого, що буде гірше ніж вмерти в посадці від КАБ-у?
Від нейтрального статусу вмирають? ТАк в ЄС та НАТО нас і так не пустять ще років 50.
Відкладання статусу Криму до 2040. - Це теж спричиняє ампутацію рук/ніг?
Російська мова друга в східних регіона -  це так проблема? ось на цій сторінці пишуть і росйською - це для когось проблема, що раді неї треба пійти та скалічитись?



Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35796
  • Karma: 23601
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10898 : Сьогодні в 18:52:58 »
Цитувати (виділене)
Интервью с бывшим госсекретарем канцелярии президента Анджея Дуды Якубом Кумохом, сопровождавшим украинскую делегацию в ходе российско-украинских переговоров весной 2022 года (на которые приезжал Роман Абрамович). По его словам, выныривающие в СМИ тезисы, что на тот момент Украина и РФ были близки к подписанию мира, и что от этого якобы отказался Киев - это 100%-я российская пропаганда, которая разносится Москвой, чтобы переложить ответственность за продолжение войны на украинскую сторону.

«Из разговора с ними нам сразу стало ясно, что у российской делегации не было никаких полномочий, они повторяли лозунги пропаганды и разбрасывалась обвинениями. Что в Украине присутствуют американские подразделения, что она сама виновата, потому что раздает оружие гражданским. Абсурд в абсурде. Разговоры без конкретики. То, что было в Беларуси - это был просто театр для отвлечения внимания. Идея якобы Лукашенко, то есть русских - вручить украинцам условия капитуляции, и все свидетельствует о том, что эти условия были готовы еще до полномасштабного вторжения. Русские не оценили по достоинству ситуацию на фронте. Во время первых встреч они вероятно зондировали настроения украинцев - возможна ли капитуляция».

«Не знаю, хватило бы в условиях войны мне профессионализма, чтобы просто не встать из-за стола или не взорваться. Однако они (украинская делегация) почтительно шаг за шагом описывали, почему тот или иной пункт договоренностей нужно убрать. Но они не срывали переговоры. Это было такое действие на опережение - ждать, пока русские не раскроются. А русские проявляли большое нетерпение и в определенный момент демаскировались. Украинцы загнали их в ловушку, дописав фрагмент о Будапештском меморандуме 1994 года, как-никак документ, который Россия подписала. А российский переговорщик в письменном виде ответил, что это недопустимо, потому что... изменились границы. И все. Так Россия признала, что предпринимает попытку захватить украинскую территорию».

Рекомендую к прочтению.  (https://novapolshcha.pl/article/chi-spravdi-mir-buv-blizko-zalashtunki-peremovin-rosiyi-i-ukrayini-2022-roku/)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35796
  • Karma: 23601
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10899 : Сьогодні в 18:54:10 »
Будь які умови від кацапстану, можуть навіть тобі не сподобатись.
наприклад, тіж Стамбульскі домовленності. То чого там було такого, що буде гірше ніж вмерти в посадці від КАБ-у?
Від нейтрального статусу вмирають? ТАк в ЄС та НАТО нас і так не пустять ще років 50.
Відкладання статусу Криму до 2040. - Це теж спричиняє ампутацію рук/ніг?
Ти б і в концтаборі гарно б прилаштувався, гнидо кремлівська. Там, до речі мирно, ніхто не бомбить і баланду дають гарантовано.

Як би росіяни захватили Україну, пішов би комендантом Бучі?

Online Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Karma: 16
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10900 : Сьогодні в 19:01:46 »
Ти б і в концтаборі гарно б прилаштувався
Ні. В нас вже є ціли підрозділи готові бути наглядачами в концтаборі та поліцаями від комендатури - вони зараз по вулицях ходят, аусвайси перевіряють і в ТЦК відправляють тих, хто немає правильного дозволу.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35796
  • Karma: 23601
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10901 : Сьогодні в 19:04:23 »
Ти б і в концтаборі гарно б прилаштувався
Ні. В нас вже є ціли підрозділи готові бути наглядачами в концтаборі- вони зараз по вулицях ходят и в ТЦК відправляють зустрічних.
Не пиздти, тваринопідор. Це люди, які пройшли фронт, більшість з них поранено і вони просто виконують свою роботу. Я отримав від них повістку, подякував за увагу і пройшов ВЛК. А ти, гандон, ховайся далі і чекай на своїх, вони тебе точно працевлаштують.

Online Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Karma: 16
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10902 : Сьогодні в 19:09:58 »
більшість з них поранено і вони просто виконують свою роботу
Поранених  держава повинна демобілізувати, лікувати, реабілітувати, платити компенсацію за те що вони за неї віддали своє здоров'я. Це так робиться в нормальної державі, яка вдячна своїм захисникам.
А не відправляти на вулиці - ловити цівільне населення.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35796
  • Karma: 23601
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10903 : Сьогодні в 19:11:31 »
більшість з них поранено і вони просто виконують свою роботу
Поранених  держава повинна демобілізувати, лікувати, реабілітувати, платити компенсацію за те що вот за неї віддали своє здоров'я. Це так робиться в нормальної державі, яка вдячна своїм захисникам.
А не відправляти на вулиці - ловити цівільне населення.
Пішов на хуй, підор.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6369
  • Karma: 6423
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10904 : Сьогодні в 19:12:59 »
Беда только, что Запад - не людоеды.
Ой лі?  Перші концентраційні табори смерті створили як раз брітанці, а потім у них навчились німці і навіть перевершили. Незважаючи на всю німецьку філософію та університети.
Є домовленность між умовним заходом та рашкою з Китаєм про нерасповсюдження війни за межі України ось і все.
Якась ходяча руснява методичка.  ::)
Це вже не просто методичка, це прям бенефіс соловьйова. Питаннячко, а нам оце точно треба?

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23628
  • Karma: 9466
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10905 : Сьогодні в 19:16:44 »
Будь які умови від кацапстану, можуть навіть тобі не сподобатись.
наприклад, тіж Стамбульскі домовленності. То чого там було такого, що буде гірше ніж вмерти в посадці від КАБ-у?
Від нейтрального статусу вмирають? ТАк в ЄС та НАТО нас і так не пустять ще років 50.
Відкладання статусу Криму до 2040. - Це теж спричиняє ампутацію рук/ніг?
Російська мова друга в східних регіона -  це так проблема? ось на цій сторінці пишуть і росйською - це для когось проблема, що раді неї треба пійти та скалічитись?
А скорочення армії і озброєння не забув? І далі жити мирно під чесне слово хуйла? Ти дійсно віришь, що через півроку після виконать всіх хуйловских вимог, росія б не почала новий наступ під будь-якими вимогами. Зрозуміло, що ти як "рускіє тоже люді, можна жить" особливо не постраждаєш. Ну отдаш освободітєлю машину чи що щось. Не вбили ж. А може, ще тушонку дадуть.


Тю, ля, а шо?

Online Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Karma: 16
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10906 : Сьогодні в 19:17:22 »
Питаннячко, а нам оце точно треба?
А тут дозволяється лише те, що співпадає з "Генеральной линией партии"?

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23628
  • Karma: 9466
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10907 : Сьогодні в 19:18:50 »
Питаннячко, а нам оце точно треба?
А тут дозволяється лише те, що співпадає з "Генеральной линией партии"?
Мені здається, що ти тішиш себе зайвими ілюзіями, щодо намірів росіян.
Тю, ля, а шо?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35796
  • Karma: 23601
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10908 : Сьогодні в 19:19:39 »
Питаннячко, а нам оце точно треба?
А тут дозволяється лише те, що співпадає з "Генеральной линией партии"?
Дійсно, чому у нас на форумі не діють закони війського часу? Таких гандонів треба банити років на 5-6ть. Потім нехайц приходять.

Online Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Karma: 16
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10909 : Сьогодні в 19:25:04 »
А скорочення армії і озброєння не забув? І далі жити мирно під чесне слово хуйла?
Ти дійсно віришь, що через півроку після виконать всіх хуйловских вимог, росія б не почала новий наступ під будь-якими вимогами
А це вже буде залежити від західних країн - нажаль. але "одвічна війна" це ще гірше за наслідками. тому що через 1..2 років такої війни і України просто не буде з кого їснувати. Тобто стовідсотково буде теж саме, що і с перемовинами, але населення буде скорочене війною та зубожіле від життя під ракетами та бомбами.
Краще зберегти людське життя, як можно більше, щоб було ким якось підтримувати функціонування країни.

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23628
  • Karma: 9466
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10910 : Сьогодні в 19:29:19 »
А це вже буде залежити від західних країн - нажаль. але "одвічна війна" це ще гірше за наслідками. тому що через 1..2 років такої війни і України просто не буде з кого їснувати.
Краще зберегти людське життя, як можно більше.
Ну ти цікавий. В твоїй концепції західні країни ведуть якісь мутняки з хуйлом, а тут раптом стануть принципові. Тим більш коли влада України на всьо согласная.
Ідеальний варіант для тебе: Канада, Європа, США заберить нас, і хуй з цією землею.
Тю, ля, а шо?

Online Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Karma: 16
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10911 : Сьогодні в 19:31:02 »
Ідеальний варіант для тебе: Канада, Європа, США заберить нас, і хуй з цією землею.
так. Життя людини та її розвиток  - найцініше за країну та землю.
а в Україні серед так званих патріотів чогось більш поширен культ смерті замість культу життя.

Online Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4127
  • Karma: 1792
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10912 : Сьогодні в 19:35:13 »
І це не суд - підараси, а ті, хто її неправомірно звільняв, причому знаючи, що суд її 100відсотково поверне.
Я іноді думаю, що це якісь договорняки так катають.
Максимально незграбно позбавляють посад/звільняють/відстороняють/затримують і т.д., щоб потім на елементарних формальних порушеннях процедури в суді все скасувати та повернути як було.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6369
  • Karma: 6423
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10913 : Сьогодні в 19:35:23 »
А це вже буде залежити від західних країн - нажаль. але "одвічна війна" це ще гірше за наслідками. тому що через 1..2 років такої війни і України просто не буде з кого їснувати.
Краще зберегти людське життя, як можно більше.
Ну ти цікавий. В твоїй концепції західні країни ведуть якісь мутняки з хуйлом, а тут раптом стануть принципові. Тим більш коли влада України на всьо согласная.
Ідеальний варіант для тебе: Канада, Європа, США заберить нас, і хуй з цією землею.

Нє, ти не розумієш логіку, усі ті словесні кружляння не мають ніякого сенсу. Йому абсолютно пофіг що саме потім буде з Україною, він хоче, щоб вона капітулювала, відкрили кордони і він швиденько з'їбеться, а тут хоч нова війна, хоч концтабір, що завгодно. Просто вочевидь людина погано плаває, тому такий складний шлях.

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23628
  • Karma: 9466
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10914 : Сьогодні в 19:35:45 »
Головне які гарантії нам можуть дати західні країни, в разі зупинки військових дій попри наші територіальні втрати. Бо гарантії росії не варті н-і-х-у-я.
Тю, ля, а шо?

Online Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Karma: 16
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10915 : Сьогодні в 19:38:53 »
В твоїй концепції західні країни ведуть якісь мутняки з хуйлом, а тут раптом стануть принципові
Саме так - вони спочатку домовляються про "мутняки" а потім принципово підпримуються ціх домовленностей.
Тобто задача українських перемовин була би домовитись про такі "мутки", яки унеможливлять напад або зроблять його с дуже тяжкими наслідками для нападника.
Головне які гарантії нам можуть дати західні країни, в разі зупинки військових дій попри наші територіальні втрати.
Це вже робота політиків та дипломатів -  надати гарантії прямого віськового втручання або якогось надання військової допомоги в великих об'ємах.

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23628
  • Karma: 9466
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10916 : Сьогодні в 19:38:54 »

Нє, ти не розумієш логіку, усі ті словесні кружляння не мають ніякого сенсу. Йому абсолютно пофіг що саме потім буде з Україною, він хоче, щоб вона капітулювала, відкрили кордони і він швиденько з'їбеться, а тут хоч нова війна, хоч концтабір, що завгодно. Просто вочевидь людина погано плаває, тому такий складний шлях.

Насправді таких багато.
Тю, ля, а шо?

Online Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Karma: 16
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10917 : Сьогодні в 19:43:41 »
Просто вочевидь людина погано плаває
Ох, що ж ви все про ту багатостраждальну Тису? вона вже охороняється більше за кордон на півночі. Це вже сестра-близнюк Берлинської стіни. І вам це напевно подобається?
Але по справжньому - це позор та ганьба української влади. Невже це не доходить то патріотів країни?

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6369
  • Karma: 6423
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10918 : Сьогодні в 19:44:40 »
Просто вочевидь людина погано плаває
Ох, що ж ви все про ту багатостраждальну Тису? вона вже охороняється більше за кордон на півночі. Це вже сестра-близнюк Берлинської стіни. І вам це напевно подобається?

Вивчав питання? 😂

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6369
  • Karma: 6423
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10919 : Сьогодні в 19:48:03 »
І вам це напевно подобається?
Мені похуй. От тобі вочевидь похуй чи не зґвалтує та вб'є мене русня, коли захопить мій дім знову в результаті твоєї омріяної капітуляції. А мені похуй чи не втопишся ти у Тисі.

Oak, Garfield, Behemot, Roman_V_M (+ 5 Схованих) і 10 Гостей дивляться цю тему.