Автор Тема: Подорожі в умовах воєнного стану - обмін досвідом
 

Offline Roman_V_M

  • *****
  • Повідомлень: 1270
  • Karma: 685
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
    • Roman's Blog
Киів-Перемишль для початку. Якщо з Жешува є літаки до Будапешта, то це найкомфортніший варіант бо там дуже близько, таксі, автобуси.
Лише через Варшаву. Я поки схиляюся до цього варіанту.

Теоретично, потяг Київ-Перемишль, і звідти гугл показує, що є прямий до Будапешту, о 8:20. Але минулого тижня потяг запізнився на 5 годин, знайома не встигла на свою пересадку (не в Будапешт)

Саме це й лякає - дуже малий інтервал для пересадки.

Offline Drakonchik

  • *****
  • Повідомлень: 2090
  • Karma: 455
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Саме це й лякає - дуже малий інтервал для пересадки.
Насправді, це екстра-запізнення, зазвичай десь година-дві.
В будь-якому випадку, потяг краще за автобус.
« Останнє редагування: Січень 13, 2024, 19:57:21 від Drakonchik »

Offline Roman_V_M

  • *****
  • Повідомлень: 1270
  • Karma: 685
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
    • Roman's Blog
Насправді, це екстра-запізнення, зазвичай десь година-дві.
У тому й справа. 51-й поїзд за розкладом повинен прибувати десь о 5:55, тобто різниця з поїздом на Будапешт усього 2 години. Коли я минулого разу їхав восени, поїзд запізнився десь на годину. Поки що найкращий варіант, що мені бачиться, це літаком Жешув - Варшава - Будапешт.

Offline Drakonchik

  • *****
  • Повідомлень: 2090
  • Karma: 455
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Ще можна розглянути ночівлю в Перемишлі. Щоправда два готелі з цілодобовою реєстрацію та непоганим розташуванням ненайкращої якості. Я мала вже досвід перебування в одному з них - спражня ілюстрація виразу "Блиск і злидні". Величезний шикарнейший за задумом чи за проектом готель та страшні кімнати з ремонтом та меблями мабуть 90-років і вонючим ковролином.

Offline Roman_V_M

  • *****
  • Повідомлень: 1270
  • Karma: 685
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
    • Roman's Blog
Ще можна розглянути ночівлю в Перемишлі.
Сидіти добу в Пшемислі, щоб вранці встигнути на поїзд - не дуже привабливий варіант (крім того, ще на день треба брати відгул). Нічого, я на початку лютого хочу з'їздити в Брюсель на FOSDEM, от і розвідаю маршрут Пшемисль - Жешув - Варшава і далі. Головне, щоб люба держава не намутила чергову х...ню з виїздом інвалідів.

Offline Drakonchik

  • *****
  • Повідомлень: 2090
  • Karma: 455
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Ще можна розглянути ночівлю в Перемишлі.
Сидіти добу в Пшемислі, щоб вранці встигнути на поїзд - не дуже привабливий варіант (крім того, ще на день треба брати відгул). Нічого, я на початку лютого хочу з'їздити в Брюсель на FOSDEM, от і розвідаю маршрут Пшемисль - Жешув - Варшава і далі. Головне, щоб люба держава не намутила чергову х...ню з виїздом інвалідів.
Ми просто якимося зі Львову приїзжали, десь о 10 вечора, і зранку на потяг.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.