Автор Тема: Українська політика до 16.08.2019
 

Offline Степанида Ластівченко

  • *****
  • Повідомлень: 1020
  • Karma: 1163
Re: Українська політика
« Reply #39240 : Липень 23, 2019, 11:08:31 »
Как там Азиров(тм) говорил, "запізнувся"?  :crazy:
Запіздався.
Опіздав?

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Українська політика
« Reply #39241 : Липень 23, 2019, 11:30:27 »
Корчинський - Гапон нашого часу.
Мне кажется, неверное сравнение. Гапон одноразовый был.
А Корчинский в своих провокациях, помимо сотрудничества с различными конторами, преследует попутно и какие то свои цели. В которые он, как мне кажется, искренне верит.

Online Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4661
  • Karma: 3532
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Українська політика
« Reply #39242 : Липень 23, 2019, 11:51:21 »
А що, вже думка агента КДБ/ФСБ пана Корчинського є поважним джерелом для обміркування? Цікаво, в своїх виступах на Селігері та перед російськими військовими/чекістами він говорив те ж саме?
Корчинський - Гапон нашого часу.
Хоча, ні. Гапон поряд з ним - дитя.
Стільки шкоди, скільки принесла Україні цей провокатор,
мало, хто наробив.
І ще, на жаль, наробить.
Тому мені не цікаво, що він пише. Бо питання тільки єдине: хто йому за цей текст платить та для якої мети. А виступає він впевнено та красиво, на тому ж Прямому. Прямо як зразковий патріот.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14736
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #39243 : Липень 23, 2019, 12:08:57 »
Іще ж і корупція зникла, як роса на сонці.
І наркотиками більше не торгують. :)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #39244 : Липень 23, 2019, 12:45:43 »
А що, вже думка агента КДБ/ФСБ пана Корчинського є поважним джерелом для обміркування? Цікаво, в своїх виступах на Селігері та перед російськими військовими/чекістами він говорив те ж саме?
Корчинський - Гапон нашого часу.
Хоча, ні. Гапон поряд з ним - дитя.
Стільки шкоди, скільки принесла Україні цей провокатор,
мало, хто наробив.
І ще, на жаль, наробить.
Тому мені не цікаво, що він пише. Бо питання тільки єдине: хто йому за цей текст платить та для якої мети. А виступає він впевнено та красиво, на тому ж Прямому. Прямо як зразковий патріот.

Я как-то услышала от Аристовича несколько слов по поводу Корчинского (они дружат, ага). Он о нем очень тепло отзывался, сказал, что он очень предан своей идее.
Лично у меня ощущение, что у Корчинского есть какое-то свое представление об Украине, отличное от ан-масс. И определенные заказчики умело играют на этом его представлении. А он, при всех всоих мозгах, как человек увлеченный, периодически отрывается от действительности и ради идеи на многое способен, зачастую на противоправное. Вот такой странный коктейль идиотизма, патриотизма и продажности.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Українська політика
« Reply #39245 : Липень 23, 2019, 13:01:38 »
Арестович и сам по себе тот еще персонаж.
палимо танки з ночі до ранку

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35629
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #39246 : Липень 23, 2019, 13:13:12 »
А що, вже думка агента КДБ/ФСБ пана Корчинського є поважним джерелом для обміркування? Цікаво, в своїх виступах на Селігері та перед російськими військовими/чекістами він говорив те ж саме?
Корчинський - Гапон нашого часу.
Хоча, ні. Гапон поряд з ним - дитя.
Стільки шкоди, скільки принесла Україні цей провокатор,
мало, хто наробив.
І ще, на жаль, наробить.
Тому мені не цікаво, що він пише. Бо питання тільки єдине: хто йому за цей текст платить та для якої мети. А виступає він впевнено та красиво, на тому ж Прямому. Прямо як зразковий патріот.
А мені не цікаво те, що ви пишете. І ще хтось... Мені про це постійно казати? Я привів його слова, які на даному етапі співпали з моїми думками. І не тільки моїми. Післязавтра я його не приведу у приклад, тому що його думки не співпадуть з моїми. Може. Це вас так саме цікавить? Ви теж будете запитувати, а чого ти не цитуєш Корчинського? 
До речі, просто цікаво, назівть хоч одного з керівників Майдану, кого на той час, в останні його дні,  не можна порівняти з Гапоном? 

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35629
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #39247 : Липень 23, 2019, 13:14:48 »
Прохання до адміністрації форуму, напишіть будь ласка перелік осіб, кого не можна тут цитувати. Дуже вас дякую.
Свинособачою писати можна, а приводити цитати, того, кого вважаєш потрібним не можна. Дорослі люди, бля.

Offline Begemot Fedya

  • *****
  • Повідомлень: 9154
  • Karma: 6269
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, Київ.
Re: Українська політика
« Reply #39248 : Липень 23, 2019, 13:21:51 »
Лично у меня ощущение, что у Корчинского есть какое-то свое представление об Украине, отличное от ан-масс.
Мне кажется, что представление Корчинского об Украине похоже на представление Ленина и большевиков о России (раз уж мы Гапона вспомнили), "все разрушить, а затем". Чем хуже, тем лучше, неидеальную существующую Украину развалить и уничтожить, что бы потом на ее развалинах построить существующую в воображении Корчинского "правильную" Украину.
Такой тип "профессионального революционера". Отсюда и готовность к диалогу хоть с чертом - для революционера не бывает "морального" и "аморального", есть полезное и вредное. И если Гитлер, например, полезен (или тупой революционер его таким считает) то нет никаких оснований не сотрудничать с ним.
Жаль подмога не пришла, подкрепленье не прислали.
Нас осталось только два, нас с тобою наебали.
Все братушки полягли и с патронами напряжно,
Но мы держим рубежи, мы сражаемся отважно...

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26305
  • Karma: 20597
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #39249 : Липень 23, 2019, 13:24:52 »
Повну хуйню можна писати будь якою мовою. Хуйньою вона від цього бути не перестає. Головне - вірити у себе.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26305
  • Karma: 20597
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #39250 : Липень 23, 2019, 13:27:00 »
Чем хуже, тем лучше, неидеальную существующую Украину развалить и уничтожить, что бы потом на ее развалинах построить существующую в воображении Корчинского "правильную" Украину.
Его жена именно это и декларирует.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35629
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #39251 : Липень 23, 2019, 13:28:03 »
Повну хуйню можна писати будь якою мовою. Хуйньою вона від цього бути не перестає. Головне - вірити у себе.
Розкажи це руськомовному поляку.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35629
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #39252 : Липень 23, 2019, 13:28:42 »
Чем хуже, тем лучше, неидеальную существующую Украину развалить и уничтожить, что бы потом на ее развалинах построить существующую в воображении Корчинского "правильную" Украину.
Его жена именно это и декларирует.
Назви мені любого українського політика, і про нього можна сказати те ж саме. Безпомилковий спосіб.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35629
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #39253 : Липень 23, 2019, 13:42:13 »
Ніколай Азаров. Міслі про кандидатів на премьер-міністра України.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #39254 : Липень 23, 2019, 13:43:11 »
Арестович и сам по себе тот еще персонаж.
Я в курсе, но иногда его интересно послушать. В частности, именно по поводу таких персонажей. От кого о них еще узнаешь?
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26305
  • Karma: 20597
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #39255 : Липень 23, 2019, 13:54:52 »
Цитувати (виділене)
Київський апеляційний суд надав дозвіл та видав виконавчий лист на стягнення з Російської Федерації 1,1 млрд доларів на користь Ощадбанку.

Про це йдеться в рішенні суду від 17 липня 2019 року, розміщеному в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Таким чином суд дозволив виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражу у Парижі на території України.

Крім того, суд дозволив стягнути з Росії відсотки з суми, розраховані за середньою піврічною ставкою ЛІБОР в доларах США плюс 2%, із щорічною капіталізацією.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35629
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #39256 : Липень 23, 2019, 13:57:38 »
Москалі хочуть купити 1+1. Чом би й ні.
Цитувати (виділене)
Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович заявив, що готовий купити канал «1+1» у олігарха, кінцевого бенефіціарного власника телеканалу та ексспіввласника «Приватбанку» Ігоря Коломойського.
Про це він сказав у коментарі журналісту руху «Чесно».
https://detector.media/rinok/article/169212/2019-07-22-rabinovich-zayaviv-pro-gotovnist-kupiti-kanal-11/

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Українська політика
« Reply #39257 : Липень 23, 2019, 14:06:33 »
Может, и не совсем украинская политика, но очень точно про нынешнюю эпоху постправды.
Anton Senenko
2 hrs
Наочна ілюстрація того, що таке "м'яка сила" і чому будь-яка література з росії, а особливо російськомовні переклади звідти, навіть науково-популярних книжок, є небажаними в Україні

Ювал Ной Харарі - мене дійсно вразив своєю книгою "Людина розумна". Оскільки я ніколи не був спеціалістом в питаннях розвитку людства, ця його праця стала справжнім ковтком неймовірних фактів про те, як та завдяки чому ми з прамавп стали людьми, а також чому саме люди типу підкорили цю планету.

Блискучий автор, прекрасний стиль, читається дуже легко і все зрозуміло.

І от виходить його нова книга "21 урок для 21 століття", де в тому числі розповідається про епоху постправди на прикладі анексії Криму та твердження, що "іхтамнєт":

Але в перекладі для росіян брехня путіна і Крим раптово були замінені на брехню Трампа.

В нормальних версіях - говорилося про те, що окупація Криму поселила у душах сусідів страх, а в російському перекладі - росія є великою державою, що успішно вторглася в Україну, не зустріла опору ні населення, ні Української Армії, і не вважає анексію анексією.

Як там зараз кажуть?
Лол кєк чебурєк?
Чи "шо ви, дяді?"

Але це не найбільша трагедія для мене.
То хай мені просто тепер пояснять адепти російськомовного наукпопу, як і хто має вишукувати такі нюанси, аби епоха постправди не ставала ще безглуздішою

Для мене найбільш сумно, що автор сам погодив такі зміни, мовляв, для того, аби його текст, нехай і у видозміненому варіанті, досягнув читача у недемократичних країнах, де книга могла б бути піддана цензурі.

Знаєте, що означає таке "прогинання" під російські реалії?

Це як спробувати натякнути росіянину, що з його країною не все гаразд, але потім поспішно заявити: "але це звісно, не про росію, а про Америку. Трампа бачили? Отож. Не робіть так".

Г.и.д.о.т.а.

Споживайте контент відповідально.

P.S. Дякую Andrey Chernikov, що узрів це неподобство, а Сергій Громенко, Atamas Natalia - що звернули увагу нашої інформаційної бульбашки на це.

адпт. Пост зі скрінами книги від Андрія - https://www.facebook.com/chernikov1/posts/10158092523440021
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35629
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #39258 : Липень 23, 2019, 14:17:37 »
Як раз просив доньку почитати щось у спектрі літнього читання, вона віднікувалась, але домовились на через годину... Може, дійсно, нафіг воно й треба.
Цитувати (виділене)
Eugenia Kuznetsova
Вчора о 11:24
У 2004 році мені було сімнадцять. Я думала, що Януковича обирають безнадійно старі люди з відмерлим інтелектом і іконою брєжнєва замість свідомості. У 2009 році мені було двадцять два, я думала, що Януковича обирають совки середнього віку, котрі не спромоглись знайти себе у новій реальності.

У 2019 році мені тридцять два і цього разу президента й парламент мені обрали мої ровесники. В цьому році я вперше прекрасно знаю і розумію тих, хто обрав Зеленського. Це мої ровесники, які не читали літнього читання, влаштовувались в університети за триста баксів хабаря і отримували там вищу освіту, яка не вища і не освіта, але й там вони примудрялись платити по сотні за залік із ОБЖ.

Це мої ровесники, які радо хапались за будь-яку можливість намутити ліві доходи на роботах, куди їх влаштовували дядьки, свекри й далекі родичі.

Мої ровесники, які радо ретранслюють почуте про войну олігархов і страшну Супрун просто тому, що інтелектуально ліниві, щоб хоч в чомусь розібратись. Вони не напрягались ані в школі, ані в псевдоуніверситетах. Не напрягатимуться і тепер. І обрали без напряга.

Того, хто пообіцяв їм, що вони й далі не напрягатимуться.

Що робити тим, хто напрягався літнім читанням?

Не знаю.

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Українська політика
« Reply #39259 : Липень 23, 2019, 14:27:26 »
Странная логика - что значит "ДАЖЕ перевод научпопа"?. Вот научпоп как раз и надо переводить самим - особенно по актуальной политической тематике. Понятное дело, что научПОП может стать элементом информационного воздействия и манипуляций - в силу широкой аудитории.
А вот специализированная литература, по поводу которой я например возмущался где то полгода назад - пребывает в намного меньшей зоне риска (хотя все возможно конечно).

Online Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4661
  • Karma: 3532
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Українська політика
« Reply #39260 : Липень 23, 2019, 14:35:11 »
А мені не цікаво те, що ви пишете. І ще хтось... Мені про це постійно казати? Я привів його слова, які на даному етапі співпали з моїми думками. І не тільки моїми. Післязавтра я його не приведу у приклад, тому що його думки не співпадуть з моїми. Може. Це вас так саме цікавить? Ви теж будете запитувати, а чого ти не цитуєш Корчинського? 
До речі, просто цікаво, назівть хоч одного з керівників Майдану, кого на той час, в останні його дні,  не можна порівняти з Гапоном? 
Так що ж пише цей гуру?
Цитувати (виділене)
Дмитро Корчинський
6 год ·
Не українці розвалили СССР, Бог його розвалив й утворив незалежну Україну всупереч пасивності українців.

Після цього українці спали ще 20 років, але Бог послав януковича їх розбудити.

Під час Революції Гідності українці (за рідкісними виключеннями) робили все, щоб програти, але Бог наслав запаморочення на януковича, тому програв янукович.

Українці намагалися потерпіти поразку на Донбасі точно так само, як у Криму, намагалися, після Іловайська здати Маріуполь і навіть Бердянськ, але Бог наслав запаморочення на московитів і просвітлив нас і ми таки вибудували нову лінію оборони.

Українці ледь не втратили Одесу, але Бог дав силу малій кількості одеситів і привів туди харківських фанатів і надіслав з неба Благодатний Вогонь і Одеса залишилася наша.

Значить у Бога є плани на нас.

На президентських і парламентських виборах ми вибрали всупереч Богові, проте, суперечити Богові є марним.

Україна є і буде завдяки Богові, а не завдяки українцям.

Бог утворює народи, а не народи утворюють самі себе.
Тобто "під час Революції Гідності українці (за рідкісними виключеннями) робили все, щоб програти...". Саме це робив Корчинський з його провокацією на Банківській. Для картинки, яка мала довести, що на Майдан вийшли бандити, він що тільки не робив на тому бульдозері. Ще одна провокація була перед Київрадою, але маленька, основні сподівання влади були на команду Корчинського.

Как штурмовали Банковую: бульдозер и кровавый разгон Беркутом (ФОТО, ВИДЕО)


Потім було багато що: імітація штурму, розкручування ланцюга, нож у помічника Порошенка.

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Українська політика
« Reply #39261 : Липень 23, 2019, 14:45:11 »
Тобто "під час Революції Гідності українці (за рідкісними виключеннями) робили все, щоб програти..."
Не знаю, что в голове у Корчинского. Могу лишь предположить, что он имел в виду - что любое восстание без четкого плана и реальных вождей обречено на провал. План на Майдане был ? Кроме того, как стоять и по мере сил отбиваться от беркутни ? Вожди были ? Не было ведь.
И будь на месте Янека кто-то типа Путина, менты бы раскатали баррикады бульдозерами, а активистов пиздили бы в РОВД местные участковые.

Так что, да, в определенном смысле личные качества Януковича сыграли ключевую роль в том, как все на Майдане закончилось.

Offline БабаМаня

  • ****
  • Повідомлень: 470
  • Karma: 767
  • Стать: Жіноча
  • пятикратная бабушка
Re: Українська політика
« Reply #39262 : Липень 23, 2019, 14:47:38 »
Для мене найбільш сумно, що автор сам погодив такі зміни, мовляв, для того, аби його текст, нехай і у видозміненому варіанті, досягнув читача у недемократичних країнах, де книга могла б бути піддана цензурі.
Только вчера пыталась пробиться на его страницу в ФБ, чтобы сказать, насколько омерзительно то, что он сделал, пытаясь выйти на российский рынок. Это полностью обесценивает всю книгу и все его мысли в ней. Вот такая постправда, в полной красе!
« Останнє редагування: Липень 23, 2019, 15:04:37 від БабаМаня »
Я не здамся без бою! (С)

Offline Post Scriptum

  • *****
  • Повідомлень: 2119
  • Karma: 2306
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Українська політика
« Reply #39263 : Липень 23, 2019, 14:52:42 »
Арестович и сам по себе тот еще персонаж.
Давным-давно, когда Post Scriptum был молодым и наивным, он часто бывал в киевском театре импровизации "Черный квадрат". Этот по сути любительский театр существует и сегодня. Играли там не профессиональные актеры, а люди, пытающиеся с помощью сцены решить свои психологические проблемы, самореализоваться или искупаться в бледных лучах местечковой славы.
Одним из актеров был Алексей Арестович. Обыкновенно играл картонных героев-любовников, которым "все должны давать".
Кстати, Мустафа Найем там тоже играл. Но тогда это имя никому ничего не говорило. Запомнился благодаря восточной внешности.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #39264 : Липень 23, 2019, 14:55:43 »
Цитувати (виділене)
Арестович и сам по себе тот еще персонаж.
Давным-давно, когда Post Scriptum был молодым и наивным, он часто бывал в киевском театре импровизации "Черный квадрат". Этот по сути любительский театр существует и сегодня. Играли там не профессиональные актеры, а люди, пытающиеся с помощью сцены решить свои психологические проблемы, самореализоваться или искупаться в бледных лучах местечковой славы.
Одним из актеров был Алексей Арестович. Обыкновенно играл картонных героев-любовников, которым "все должны давать".
Кстати, Мустафа Найем там тоже играл. Но тогда это имя никому ничего не говорило. Запомнился благодаря восточной внешности.
:rofl:
Спасибо, что рассказал. Ржу.

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Українська політика
« Reply #39265 : Липень 23, 2019, 15:03:24 »
Для мене найбільш сумно, що автор сам погодив такі зміни, мовляв, для того, аби його текст, нехай і у видозміненому варіанті, досягнув читача у недемократичних країнах, де книга могла б бути піддана цензурі.
Только вчера пыталась пробиться на его страницу в ФБ, чтобы сказать, насколько омерзительно то, что он сделал, пытаясь выйти на российский рынок. Это полностью обесценивает всю книгу и все его мысли в ней. Вот такая посправда, в полной красе!
Подождите немного - там вроде пока непонятки. Пройдите по ссылке на ФБ, которую привела Ellianna. Вроде бы точно неизвестно - утверждали ли они конкретно эти изменения. Автор поста, как я понял, написал, что новостные сообщения по этому поводу - фейкньюс, а в официальном ответе от представителей автора было лишь то, что они иногда допускают внесение изменений, но будут разбираться с конкретно этим делом.
Меня тоже в изначальной инфе больше возмутила позиция автора - но все таки надо дождаться официального подтверждения его вины.

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Українська політика
« Reply #39266 : Липень 23, 2019, 15:06:35 »
Не знаю, что в голове у Корчинского. Могу лишь предположить, что он имел в виду - что любое восстание без четкого плана и реальных вождей обречено на провал. План на Майдане был ? Кроме того, как стоять и по мере сил отбиваться от беркутни ? Вожди были ? Не было ведь.
И будь на месте Янека кто-то типа Путина, менты бы раскатали баррикады бульдозерами, а активистов пиздили бы в РОВД местные участковые.
Так что, да, в определенном смысле личные качества Януковича сыграли ключевую роль в том, как все на Майдане закончилось.
Да тут как раз понятно - вместо того, чтобы в первый же день штурмовать Банковую, выгонять Януковича и делать революцию, народ делал мирный протест. А разные Порошенки и Клички потом еще ходили и настоящих революционеров сбивали с верного революционного пути, проповедую гандизм. Такой подход - очевиден для Корчинского. Вопрос в другом - он реально в это верит, или это все просто отработка заказа?

Offline Varjatka

  • *****
  • Повідомлень: 1811
  • Karma: 605
  • Минск
Re: Українська політика
« Reply #39267 : Липень 23, 2019, 15:08:04 »
Подождите немного - там вроде пока непонятки. Пройдите по ссылке на ФБ, которую привела Ellianna. Вроде бы точно неизвестно - утверждали ли они конкретно эти изменения. Автор поста, как я понял, написал, что новостные сообщения по этому поводу - фейкньюс, а в официальном ответе от представителей автора было лишь то, что они иногда допускают внесение изменений, но будут разбираться с конкретно этим делом.
Меня тоже в изначальной инфе больше возмутила позиция автора - но все таки надо дождаться официального подтверждения его вины.
Уже подтвердили
Цитувати (виділене)
Изменения, внесенные в российское издание книги историка Юваля Ноя Харари "21 урок для XXI века", где вместо Владимира Путина и аннексии Крыма фигурирует Дональд Трамп и его ложные фактологические утверждения, были внесены с ведома самого автора.

Об этом редакции NEWSru.co.il сообщили представители профессора Юваля Ноя Харари.
http://www.newsru.co.il/world/22jul2019/harari_501.html?fbclid=IwAR1Z9FlbCFSMniDjOy4csoNjXYxqWKEwbL4MXCJ5a1H9HX2L1lEfsdNmDyg

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Українська політика
« Reply #39268 : Липень 23, 2019, 15:12:00 »
Уже подтвердили
Цитувати (виділене)
Изменения, внесенные в российское издание книги историка Юваля Ноя Харари "21 урок для XXI века", где вместо Владимира Путина и аннексии Крыма фигурирует Дональд Трамп и его ложные фактологические утверждения, были внесены с ведома самого автора.
Об этом редакции NEWSru.co.il сообщили представители профессора Юваля Ноя Харари.
http://www.newsru.co.il/world/22jul2019/harari_501.html?fbclid=IwAR1Z9FlbCFSMniDjOy4csoNjXYxqWKEwbL4MXCJ5a1H9HX2L1lEfsdNmDyg
Меня больше волнует сокращение (которое ведет к превратному толкованию) инфы об аннексии Крыма.
Локализация врунов - неприятна, но все таки не так важно ИМХО.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35629
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #39269 : Липень 23, 2019, 15:14:45 »
Cпойлер
А мені не цікаво те, що ви пишете. І ще хтось... Мені про це постійно казати? Я привів його слова, які на даному етапі співпали з моїми думками. І не тільки моїми. Післязавтра я його не приведу у приклад, тому що його думки не співпадуть з моїми. Може. Це вас так саме цікавить? Ви теж будете запитувати, а чого ти не цитуєш Корчинського? 
До речі, просто цікаво, назівть хоч одного з керівників Майдану, кого на той час, в останні його дні,  не можна порівняти з Гапоном? 
Так що ж пише цей гуру?
Цитувати (виділене)
Дмитро Корчинський
6 год ·
Не українці розвалили СССР, Бог його розвалив й утворив незалежну Україну всупереч пасивності українців.

Після цього українці спали ще 20 років, але Бог послав януковича їх розбудити.

Під час Революції Гідності українці (за рідкісними виключеннями) робили все, щоб програти, але Бог наслав запаморочення на януковича, тому програв янукович.

Українці намагалися потерпіти поразку на Донбасі точно так само, як у Криму, намагалися, після Іловайська здати Маріуполь і навіть Бердянськ, але Бог наслав запаморочення на московитів і просвітлив нас і ми таки вибудували нову лінію оборони.

Українці ледь не втратили Одесу, але Бог дав силу малій кількості одеситів і привів туди харківських фанатів і надіслав з неба Благодатний Вогонь і Одеса залишилася наша.

Значить у Бога є плани на нас.

На президентських і парламентських виборах ми вибрали всупереч Богові, проте, суперечити Богові є марним.

Україна є і буде завдяки Богові, а не завдяки українцям.

Бог утворює народи, а не народи утворюють самі себе.
Тобто "під час Революції Гідності українці (за рідкісними виключеннями) робили все, щоб програти...". Саме це робив Корчинський з його провокацією на Банківській. Для картинки, яка мала довести, що на Майдан вийшли бандити, він що тільки не робив на тому бульдозері. Ще одна провокація була перед Київрадою, але маленька, основні сподівання влади були на команду Корчинського.

Как штурмовали Банковую: бульдозер и кровавый разгон Беркутом (ФОТО, ВИДЕО)


Потім було багато що: імітація штурму, розкручування ланцюга, нож у помічника Порошенка.


0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.