Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Формально воно все в чоловічому роді, але ж мається на увазі шо це нейтраль, нє? Ну заради здорового глузду.
Якщо я вже застала (10 років тому) вимоги від жінок, які наполягали на запис у трудовій книжці із фемінітивом, то мабуть, час таки настав. І здоровий глузд вимагає оте все змінити. Так, зрозуміло, що "не на часі". Та ж дофіга людей зараз займаються такою хуйньою, що на голову не налазить. От пішла б Безугла в армію і зайнялась чимось корисним для суспільства   :girl_in_dreams:

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Якщо я вже застала (10 років тому) вимоги від жінок, які наполягали на запис у трудовій книжці із фемінітивом
Мене в банку 12 років тому записали в трудову ассистентом, потім економістом, потім менеджером і ніхто мене навіть не питав. Прям не знаю як я це пережила.
Я й трудову свою бачила 2 рази - коли здавала і коли забирала.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Чому слово "фемінітив" чоловічого роду? Доколє?!!

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Насправді,  пропонується чомусь використовувати іменник  чоловічого роду.Це не є нейтральне воно.Це дивує мене більше за інше.
І в цьому головна відмінність від police officer, бо англіська мова не має граматичної категорії роду. Тобто вони обирають не підкреслювати стать, а в нас таким чином все зводиться до чоловічої статі. Цікаво, чи сподобалося б чоловікам, якби було навпаки, і хотілося б якомусь умовному директору Іванову бути директоркою Івановим.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Взагалі, якщо чесно, всі ці нескінченні скиглення про фемінітиви (вживання яких не є обов'язковим!) дедалі більше нагадують такі самі нескінченні розмови на тему "Зачєм ви атмєнілі русскій язик?!".

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Згоден. Не треба скиглити, треба брати лопатиню і йти годувати москалів гроші заробляти.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Твій допис чудовий! Мені ніколи таке навіть і на думку не спадало! От що значить сучасна жінка.  :give_rose: А я вже старе скостеніле чудовисько, хоч інколи й просинаюся.  :grin:

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Взагалі, якщо чесно, всі ці нескінченні скиглення про фемінітиви (вживання яких не є обов'язковим!) дедалі більше нагадують такі самі нескінченні розмови на тему "Зачєм ви атмєнілі русскій язик?!".
Фемінітиви теж заборонена тема, зрозуміло.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245
Взагалі, якщо чесно, всі ці нескінченні скиглення про фемінітиви (вживання яких не є обов'язковим!) дедалі більше нагадують такі самі нескінченні розмови на тему "Зачєм ви атмєнілі русскій язик?!".
У нас часто километровые простыни про то, почему феминитивы это плохо и компентарии на высшем политическом уровне идут в сочетании с заявлением,.что это совсем не важная тема.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
В доньки в однієї з ляльок відломалась голова. Тепер діти називають це путін.
Тю, ля, а шо?

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Та ну ))))Жінкі "паприроді" стають вчительками?))))) Чи тому, що це одна з найперших професій, куди їх допустили?
А ще на даний час  одна з низькооплачуваних, куди чоловіки  взагалі-то йдуть рідко?
Вау, вау, вау! :smilie5:
А може через те, що з прадавніх часів саме жінки опікувались підростаючим поколінням?
Саме тому у Древній Греції вчителями були лише чоловіки?:)))
 У древньому Римі? Та ще багато де?Чи  у римлян саме чоловіки дітлахами опікувались?:)))
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline AVI

  • *****
  • Повідомлень: 1901
  • Karma: 2472
  • Стать: Чоловіча
Вчора вранці повертався з базару. Проходячи повз двоповерховий будинок, почув зверху зловісний стукіт. Встиг тільки зробити крок вправо та вперед і відразу отримав відчутний удар по плечі. Добре, що навскіс, бо брила була не менше за пів кіло. Ще краще, що зміг хоч якось зреагувати. Решта, загальним розміром з м'яч, пролетіла повз.

Мораль: завжди будьте пильними та обережними

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6878
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Нічого собі! Добре, що встиг зреагувати!

Offline Skazochnik

  • ***
  • Повідомлень: 198
  • Karma: 97
  • Стать: Чоловіча
Саме тому у Древній Греції вчителями були лише чоловіки?))
Дуже довго лише чоловіки були не тільки вчителями. І не тільки в Древній Греції.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Саме тому у Древній Греції вчителями були лише чоловіки?))
Дуже довго лише чоловіки були не тільки вчителями. І не тільки в Древній Греції.

Ну от як би про це й мова  :sneaky:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Вже не памʼятаю, яке це в нас коло дискусій навколо фемінітивів, мабуть 125 )

В мене нічого не змінилося:
А мне нормально. Я вообще за феминитивы, они - дело привычки и только. Лет через 20 никто и не вспомнит (ну, если будут вводить, использовать и не обращать внимание на «фуу»), что когда-то все это употреблялось только в мужском роде. 
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Нічого собі! Добре, що встиг зреагувати!
:up: Десь в 2003...4 було, ось у цьому місці. З даху "Кванта" перед носом гепнулася бурулька довжиною з півметра. Два-три кроки "не вистачило".
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Юльчча

  • *****
  • Повідомлень: 4007
  • Karma: 2538
  • Стать: Жіноча
  • Львів
А може через те, що з прадавніх часів саме жінки опікувались підростаючим поколінням?
Вони опікувались дупи йому мити. І то, тому що це безкоштовно. Вчителі весь час в більшості були чоловіки.
Коли вчителям стали платити погано, то чоловіки пішли, то жінкам з'явилося у школі місце. В країнах, де вчителям добре платять, багато працює чоловіків у школах і навіть в дітячих садках.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
А може через те, що з прадавніх часів саме жінки опікувались підростаючим поколінням?
Вони опікувались дупи йому мити. І то, тому що це безкоштовно. Вчителі весь час в більшості були чоловіки.
Коли вчителям стали платити погано, то чоловіки пішли, то жінкам з'явилося у школі місце. В країнах, де вчителям добре платять, багато працює чоловіків у школах і навіть в дітячих садках.

Класне спостереження. Ніколи не задумувалася, а правда.  :up:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Вже не памʼятаю, яке це в нас коло дискусій навколо фемінітивів, мабуть 125 )

В мене нічого не змінилося:
А мне нормально. Я вообще за феминитивы, они - дело привычки и только. Лет через 20 никто и не вспомнит (ну, если будут вводить, использовать и не обращать внимание на «фуу»), что когда-то все это употреблялось только в мужском роде. 
Лет через 20 будет непримиримая борьба с инфинитивами как отрыжкой сексисткого прошлого.
Запомните этот тви... Пост.

Offline Юльчча

  • *****
  • Повідомлень: 4007
  • Karma: 2538
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Класне спостереження. Ніколи не задумувалася, а правда
Це в багатьох традиційно жіночих професіях та сама тенденція. Жінки "традиційно" працюють там, де низка оплата. Як тільки вектор змінюється в будь яку сторону, змінюється і гендер.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Класне спостереження. Ніколи не задумувалася, а правда
Це в багатьох традиційно жіночих професіях та сама тенденція. Жінки "традиційно" працюють там, де низка оплата. Як тільки вектор змінюється в будь яку сторону, змінюється і гендер.
Колись у нас тут була гаряча дискусія про жінок - водіїв громадського транспорту. Здається, хтось тоді мені дав "пояснення", яким керувалися в СРСР, коли дозволяли жінкам бути водіями електространспорту, а автобусів  - ні. Але я забула. Чому? Здається, десь читала, що в Україні нарешті жінкам дадуть можливість працювати водіями автобусів. Не було щастя, то нещастя помогло.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Здається, десь читала, що в Україні нарешті жінкам дадуть можливість працювати водіями автобусів. Не було щастя, то нещастя помогло.
Якщо це сучасні автобуси з автоматичною коробкою передач або електричні, то чому б ні? А бути водієм отого ведра з гайками та механічною коробкою, то мало бути щастям?
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Юльчча

  • *****
  • Повідомлень: 4007
  • Karma: 2538
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Здається, десь читала, що в Україні нарешті жінкам дадуть можливість працювати водіями автобусів.
Зараз, де я жіву, водіями автобусів, працюють навіть бабусі. Ну як бабусі. Років 60. Ну оно і зрозуміло, до пенсії ще працювати і працювати.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Здається, десь читала, що в Україні нарешті жінкам дадуть можливість працювати водіями автобусів.
Зараз, де я жіву, водіями автобусів, працюють навіть бабусі. Ну як бабусі. Років 60. Ну оно і зрозуміло, до пенсії ще працювати і працювати.

Та всюди. Я, коли в Америку попала, прийняла це як даність, навіть не звернула уваги, що щось не так. Потім, пам’ятаю, як оповідала комусь автобус і про водійку, а хтось здивувався, що жінка - водій автобуса, я спочатку і не зрозуміла, в чому здивування, бо ніколи не помічала, що саме на автобусах у нас жінкі не працюють.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Здається, десь читала, що в Україні нарешті жінкам дадуть можливість працювати водіями автобусів. Не було щастя, то нещастя помогло.
Якщо це сучасні автобуси з автоматичною коробкою передач або електричні, то чому б ні? А бути водієм отого ведра з гайками та механічною коробкою, то мало бути щастям?
Ну штанги тролейбуса піднімати та рельси переставляти теж таке собі щастя. Праця - то взагалі примус.

Offline Юльчча

  • *****
  • Повідомлень: 4007
  • Karma: 2538
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Ну штанги тролейбуса піднімати та рельси переставляти теж таке собі щастя. Праця - то взагалі примус.
Та багато є фізично важких професій. Прачка, наприклад. "Традиційно" жиноча. "Жіночі" професії вони не тому що легкі.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245
Учитель тоже тяжёлая и вредная профессия. Не в шахте уголь дробить, но куда тяжелее, чем отделом клерков руководить.

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3796
  • Karma: 2157
  • Стать: Чоловіча
Класне спостереження. Ніколи не задумувалася, а правда
Це в багатьох традиційно жіночих професіях та сама тенденція. Жінки "традиційно" працюють там, де низка оплата. Як тільки вектор змінюється в будь яку сторону, змінюється і гендер.
Потому, что мужчина, который плохо зарабатывает, не имеет никаких шансов на брачном рынке.
« Останнє редагування: Січень 15, 2024, 08:03:44 від Smoke »
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9095
  • Karma: 8156
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Учитель тоже тяжёлая и вредная профессия. Не в шахте уголь дробить, но куда тяжелее, чем отделом клерков руководить.
Как делавшая и то, и другое (не, уголь в шахте не дробила, чего нет, того нет),соглашусь, но не совсем. Учитель получает больше позитивных эмоций. А если попадается в классе кошко учителемучитель, так всё-таки знаешь, что он уйдёт рано или поздно. А отдел клерков - вроде, взрослые все люди, нельзя с ними обращаться, как с детьми неразумными, но, блин. Очень похоже иной раз.

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.