Автор Тема: Українська політика
 

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 853
Re: Українська політика
« Reply #5490 : Липень 09, 2020, 13:54:51 »
Звичайно ж. І що це класична білопальтова підводка, якою Старина намагався підсумувати все, написане на адресу Кіндрат на декількох сторінках. А не відповідально поставився до тебе та інших, як до особистостей, та не відповів кожному окремо.
Добре в нього вийшло, тема ожила, сакура розцвіла, я радий.
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #5491 : Липень 09, 2020, 13:55:57 »
Втім, прошу вибачення, в мене несамовито вирує реальне життя. було добре побачити, що деякі речі роками залишаються незмінними. Всім па-па.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #5492 : Липень 09, 2020, 13:59:16 »
Питання яке я вже рік задаю усім, хто не встиг сховатися. Поганого Петра (який погано люстрував, погано реформував, армійські друзі, свинарчуки, ліпецька фабріка, поздоровлення з днем раїсі, томос, мільярдер... продовжуйте, хто хоче) забороли. І як? Краще стало? Ну у когось "так само". Мабуть у когось не відводять війська, не кидають МВФ, не звільняють голову НБУ, не погрожують змінити мовний закон, а також зростає ВВП, і нема дефіцита бюджету. Скажіть мені де та Україна, я хочу в неї.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline chucha

  • *****
  • Повідомлень: 2692
  • Karma: 1344
Re: Українська політика
« Reply #5493 : Липень 09, 2020, 14:00:43 »
Ну, в сухом остатке, "Сторонники Порошенко - сепартисты" и "Сайт Кремля источник заслуживающий доверия" это норма. Чужое мнение, требующее уважения.

Offline Helenka

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1342
  • Karma: 3048
  • Эстония
Re: Українська політика
« Reply #5494 : Липень 09, 2020, 14:09:11 »
Ось ми і підібралися до лейтмотиву існування форуму - він не поділяє наші почуття, а нас так мало і ми дуже налякані - тому давайте затравимо цю падлюку. І ось так за 5 років кудись усі не з тими почуттями і зникли. Лишилися самі тонкі перелякані натури.
Это так мило - читать про недопустимость травли от человека, из-за которого с форума ушла форумчанка, о чем она, к слову, сама публично рассказала.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #5495 : Липень 09, 2020, 14:09:28 »
Цитувати (виділене)
Ну, в сухом остатке, "Сторонники Порошенко - сепартисты" и "Сайт Кремля источник заслуживающий доверия" это норма. Чужое мнение, требующее уважения.
Нет, ты читал дупой и так и не понял глубину глубин.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #5496 : Липень 09, 2020, 14:10:06 »
Ну, в сухом остатке, "Сторонники Порошенко - сепартисты" и "Сайт Кремля источник заслуживающий доверия" это норма. Чужое мнение, требующее уважения.
Зазвичай ти розумні речі кажеш, але в цей раз я не можу погодитись, дуже дуже притягнуто. А там вже Деркач нові плівки отримав від товаришів з півночі своїх.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Старина Z

  • *****
  • Повідомлень: 41886
  • Karma: 31805
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #5497 : Липень 09, 2020, 14:11:35 »
Старина, объяснись. Ты взагали чи конкрєтно?
Пришлось перечитать.
Я конкретно, но переходя от частного к общему, чтобы указать на системность проблемы.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #5498 : Липень 09, 2020, 14:12:16 »
Ось ми і підібралися до лейтмотиву існування форуму - він не поділяє наші почуття, а нас так мало і ми дуже налякані - тому давайте затравимо цю падлюку. І ось так за 5 років кудись усі не з тими почуттями і зникли. Лишилися самі тонкі перелякані натури.
Это так мило - читать про недопустимость травли от человека, из-за которого с форума ушла форумчанка, о чем она, к слову, сама публично рассказала.

Це ми про кого зараз? Бо я вже збився з рахунку, скільки з-за мене людей покинуло форум.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #5499 : Липень 09, 2020, 14:13:29 »
Цитувати (виділене)
Ну, в сухом остатке, "Сторонники Порошенко - сепартисты" и "Сайт Кремля источник заслуживающий доверия" это норма. Чужое мнение, требующее уважения.
Нет, ты читал дупой и так и не понял глубину глубин.

Воно якось мабуть треба спитати в Кіндрата, що саме він мав на увазі. Та відразу кидатися висновками своїми трохи простіше.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Helenka

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1342
  • Karma: 3048
  • Эстония
Re: Українська політика
« Reply #5500 : Липень 09, 2020, 14:13:42 »
Це ми про кого зараз? Бо я вже збився з рахунку, скільки з-за мене людей покинуло форум.
Марика.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14720
  • Karma: 9209
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #5501 : Липень 09, 2020, 14:14:47 »
Ось ми і підібралися до лейтмотиву існування форуму - він не поділяє наші почуття, а нас так мало і ми дуже налякані - тому давайте затравимо цю падлюку.
Я вже двічі звернула увагу на те, що, коли Кіндрат у більшості, він діє точнісенько так само. Але це чомусь не викликає обурення ні в тебе, ні в Старини. Вибач, я бачу тут подвійні стандарти.
І ще повторюю: коли твоя думка відрізняється від думки інших, в тебе є лише кілька варіантів: висловити її, а потім відстоювати, висловити та більше до розмови не повертатися, ну й останній варіант -- не висловлювати зовсім. Кожен обирає для себе. В одних випадках ти в більшості, в інших -- навпаки, навіть в одній і тій самій компанії. Плакатися, що я щось сказав, а зі мною не згодні, -- це інфантилізм. А форма, в якій з тобою сперечаються, -- ще раз -- зазвичай прямо залежить від того, яку форму для спілкування обираєш ти сам.
« Останнє редагування: Липень 09, 2020, 14:28:50 від Чиби »

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #5502 : Липень 09, 2020, 14:16:11 »
Це ми про кого зараз? Бо я вже збився з рахунку, скільки з-за мене людей покинуло форум.
Марика.

І ми з нею цей момент обговорили, я вибачився, після цього вона періодично (як і раніше) щось писала. Але ж про це ти чомусь не згадала.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Helenka

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1342
  • Karma: 3048
  • Эстония
Re: Українська політика
« Reply #5503 : Липень 09, 2020, 14:19:25 »
І ми з нею цей момент обговорили, я вибачився, після цього вона періодично (як і раніше) щось писала. Але ж про це ти чомусь не згадала.
То, что ты извинился, не значит, что травли не было.

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #5504 : Липень 09, 2020, 14:19:45 »
Я вже двічі звернула увагу на те,
Дуже тонко. Цитату ніхто не впізнав.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #5505 : Липень 09, 2020, 14:21:58 »
Ось ми і підібралися до лейтмотиву існування форуму - він не поділяє наші почуття, а нас так мало і ми дуже налякані - тому давайте затравимо цю падлюку.
Я вже двічі звернула увагу на те, що, коли Кіндрат у більшості, він діє точнісенько так само. Але це чомусь не викликає обурення ні в тебе, ні в Старини. Вибач, я бачу тут подвійні стандарти.
І ще повторюю: коли твоя думка відрізняється від думки інших, в тебе є лише кілька варіантів: висловити її, а потім відстоювати, висловити та більше до розмови не повертатися, ну й останній варіант -- не висловлювати зовсім. Кожен обирає для себе. В одних випадках ти в більшості, в інших -- навпаки, навіть в одній і тій самій компанії. Плакатися, що я щось сказав, а зі мною не згодні, -- це інфантилізм. А форма, в якій з тобою сперечаються, -- ще раз -- зазвичай прямо залежить від того, яку форуму для спілкування обираєш ти сам.
Ти бачиш в чому справа - коли я висловлюю свою думку та потім її відстоюю, то з-за мене або люди кажуть кидають форум, або окремі правила для форуму пишуть та остракізму вимагають. Якщо Кіндрат не відповідає на хамство купи ніків в моєму стилі - це вже для тебе інфантілзм. А так звісно всі ми люди, і в залежності від питання та умов, в яких воно було задане, хтось буде в меншості, хтось в більшості.ай, ні, вважай, я нічого не писав, дійсно немає часу по сотому разу цю платівку заводити.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #5506 : Липень 09, 2020, 14:27:28 »
І ми з нею цей момент обговорили, я вибачився, після цього вона періодично (як і раніше) щось писала. Але ж про це ти чомусь не згадала.
То, что ты извинился, не значит, что травли не было.

Те, що я вибачився, і є тим чинником, що відрізняє мене. Я міг би довго з тобою дискутувати щодо класифікації травлі, булінгу, моббінгу, розказати тобі, де і куди слід писати, щоб не ризикувати отримати жорстку відповідь, привести класифікацію Охтирки щодо відповідей Кіндрату, порівняти з тим, що відповідав Мариці я, довести, що це не була травлі, а тільки хамство. Проте, навіщо це мені, тобі, комусь ще? Особливо, коли відомий результат заздалегідь, який я десятки разів тут бачив. Факти, посилання - у відповідь бебебе ти все одно мудак.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 853
Re: Українська політика
« Reply #5507 : Липень 09, 2020, 14:27:55 »
Шось швидко набридло. Альо модератори можна винести в окрему тему будь ласка це обговоренняу про богатий внутрішній світ користувачів. Або взагалі кхуям знести, а то розвели тут плюралізьм думок шо аж Шанноу вирвали  з виру його реального життя чи як він там писав.
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 853
Re: Українська політика
« Reply #5508 : Липень 09, 2020, 14:28:53 »
Дуже тонко. Цитату ніхто не впізнав.
Шо за цитата?
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline chucha

  • *****
  • Повідомлень: 2692
  • Karma: 1344
Re: Українська політика
« Reply #5509 : Липень 09, 2020, 14:33:19 »
Зазвичай ти розумні речі кажеш, але в цей раз я не можу погодитись, дуже дуже притягнуто. А там вже Деркач нові плівки отримав від товаришів з півночі своїх.

Я, насколько тебе может быть известно,  в некотором роде беженец. От того самого сайта Кремля и сепаратистов. Поэтому, несколько нервно реагирую на подобное. Обещаю исправится и быть терпимей к чужому мнению. Деркача с Шарием тоже включу в список источников, заслуживающих доверия.

П.С. Меня этот информационный фон реально бесит до скрежета зубовного, особенно в свете достижений нынешней власти. Но надо сидеть и молчать в тряпочку, а иначе тебе тут же расскажут как было при Порошенко. И кажется, что это не я в прошлом застрял.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #5510 : Липень 09, 2020, 14:33:31 »
Шось швидко набридло. Альо модератори можна винести в окрему тему будь ласка це обговоренняу про богатий внутрішній світ користувачів. Або взагалі кхуям знести, а то розвели тут плюралізьм думок шо аж Шанноу вирвали  з виру його реального життя чи як він там писав.
Приєднуюсь до цього чувака. Давайте це все в резервацію, бо на мою справді класну новину про те, що Штати нам збільшили суму допомоги на літал зброю аж до 125 лямів взагалі ніхто не відреагував.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #5511 : Липень 09, 2020, 14:35:30 »
Зазвичай ти розумні речі кажеш, але в цей раз я не можу погодитись, дуже дуже притягнуто. А там вже Деркач нові плівки отримав від товаришів з півночі своїх.

Я, насколько тебе может быть известно,  в некотором роде беженец. От того самого сайта Кремля и сепаратистов. Поэтому, несколько нервно реагирую на подобное. Обещаю исправится и быть терпимей к чужому мнению. Деркача с Шарием тоже включу в список источников, заслуживающих доверия.

П.С. Меня этот информационный фон реально бесит до скрежета зубовного, особенно в свете достижений нынешней власти. Но надо сидеть и молчать в тряпочку, а иначе тебе тут же расскажут как было при Порошенко. И кажется, что это не я в прошлом застрял.
Ну бачиш, я ж ніде не сказав ні про Деркача як заслуговуючого на довіру, ні про Шарія. Більш того, про Шарія дав посилання на Суп 6 річної давнини, де я висловлюю свою про нього думку. Но ти вже мені встиг також влепити.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14720
  • Karma: 9209
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #5512 : Липень 09, 2020, 14:38:16 »
дійсно немає часу по сотому разу цю платівку заводити
Дійсно немає ані часу, ані сенсу, бо все це вже неодноразово проговорювалося, а позиція "ви всі недолугі, тупенькі та агресивні, а я невинна жертва, яку гноблять за інакомислення" так і залишаєтся. Мені теж набридло.

Offline Марика

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 455
  • Karma: 523
  • Стать: Жіноча
  • Варшава
Re: Українська політика
« Reply #5513 : Липень 09, 2020, 14:40:03 »
Це ми про кого зараз? Бо я вже збився з рахунку, скільки з-за мене людей покинуло форум.
Марика.
?

Offline Старина Z

  • *****
  • Повідомлень: 41886
  • Karma: 31805
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #5514 : Липень 09, 2020, 14:40:11 »
Ось ми і підібралися до лейтмотиву існування форуму - він не поділяє наші почуття, а нас так мало і ми дуже налякані - тому давайте затравимо цю падлюку.
Я вже двічі звернула увагу на те, що, коли Кіндрат у більшості, він діє точнісенько так само. Але це чомусь не викликає обурення ні в тебе, ні в Старини. Вибач, я бачу тут подвійні стандарти.
І ще повторюю: коли твоя думка відрізняється від думки інших, в тебе є лише кілька варіантів: висловити її, а потім відстоювати, висловити та більше до розмови не повертатися, ну й останній варіант -- не висловлювати зовсім. Кожен обирає для себе. В одних випадках ти в більшості, в інших -- навпаки, навіть в одній і тій самій компанії. Плакатися, що я щось сказав, а зі мною не згодні, -- це інфантилізм. А форма, в якій з тобою сперечаються, -- ще раз -- зазвичай прямо залежить від того, яку форуму для спілкування обираєш ти сам.
Простите, я не настолько глубоко изучаю эпистолярное творчество Кіндрата Калистратовича, чтобы помнить где он был в большинстве, а где - в меньшинстве, но переходы на личности, наклеивание ярлыков и деление на лагеря однозначно осуждаю.

Offline Helenka

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1342
  • Karma: 3048
  • Эстония
Re: Українська політика
« Reply #5515 : Липень 09, 2020, 14:44:04 »
Те, що я вибачився, і є тим чинником, що відрізняє мене. Я міг би довго з тобою дискутувати щодо класифікації травлі, булінгу, моббінгу, розказати тобі, де і куди слід писати, щоб не ризикувати отримати жорстку відповідь, привести класифікацію Охтирки щодо відповідей Кіндрату, порівняти з тим, що відповідав Мариці я, довести, що це не була травлі, а тільки хамство. Проте, навіщо це мені, тобі, комусь ще? Особливо, коли відомий результат заздалегідь, який я десятки разів тут бачив. Факти, посилання - у відповідь бебебе ти все одно мудак.
Киндрат ест попкорн, есличо, а не уходит с форма он невыносимой травли. Это раз.
 Марика прямо написала, что не выдержала твоей агрессивной манеры общения, и то, что она приняла твои извинения, говорит хорошо о ней, а не о тебе. Можешь продолжать объяснять, что ты всего-лишь мягонько хамил, в отличие от жесткого буллинга Охтырки.

Offline chucha

  • *****
  • Повідомлень: 2692
  • Karma: 1344
Re: Українська політика
« Reply #5516 : Липень 09, 2020, 14:44:45 »
Ну бачиш, я ж ніде не сказав ні про Деркача як заслуговуючого на довіру, ні про Шарія. Більш того, про Шарія дав посилання на Суп 6 річної давнини, де я висловлюю свою про нього думку. Но ти вже мені встиг також влепити.

Надо уже красненькое вводить, похоже. Как на дётичке. Сложно удержаться от сарказма, при упоминании какого нибудь Деркача или Онищенко, к примеру.

Offline Helenka

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1342
  • Karma: 3048
  • Эстония
Re: Українська політика
« Reply #5517 : Липень 09, 2020, 14:47:54 »
?
Так, я, кажется, ник перепутала? Прошу прощения.
В любом случае, Шенноу понял,  о ком речь.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 853
Re: Українська політика
« Reply #5518 : Липень 09, 2020, 14:48:21 »
Надо уже красненькое вводить, похоже. Как на дётичке. Сложно удержаться от сарказма, при упоминании какого нибудь Деркача или Онищенко, к пример
зелененькє(на одному підфорумі Д3, ну той шо українській політікс, так і зробили)
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14720
  • Karma: 9209
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #5519 : Липень 09, 2020, 14:49:17 »
Простите, я не настолько глубоко изучаю эпистолярное творчество Кіндрата Калистратовича
Нет, конечно. Но тебе же понравился мой вариант? Ты же согласен, что стилистически он безупречен и вызывает желание у оппонента (который как раз в абсолютном меньшинстве) продолжить плодотворную дискуссию?

0 Користувачів і 16 Гостей дивляться цю тему.