Автор Тема: Околокомпьютерное (железо, программы, настройки, баги, глюки)
 

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8767
  • Karma: 1736
  • Стать: Чоловіча
ось прям зараз коли я цього хочу. не витрачати навіть 20 хвилин на якісь пошуки та закачки.
Со стриминга можно смотреть прямо сразу, не нужно никаких 20 минут.
тим більше весь мій контент UHD 4К HDR, всі стрімінги його нещадно пережимають, на великій діагоналі це дуже добре видно.
Совсем удивительно. А откуда у тебя этот контент, если не скачанный с тех же стримингов или Blue-Ray? Исходный материал напрямую из голливудской студии?
та я не про це, мені незрозуміло, чому тобі незрозуміло? люди сидять на Віндоус ХР досі, люди грають в ДОС ігри, люди взагалі мають купу дивних захоплень, які відрізняються від твоїх. і ця гілка не для флуду з поясненнями тобі банальних речей, що всі люди різні, вона для адресної допомоги.
Да я ж не против. И не в плане осуждения. Просто было интересно, в чем суть такой задачи.

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8767
  • Karma: 1736
  • Стать: Чоловіча
Не совсем стриминг, но тоже хранение данных. Кто это еще 5 лет назад заявлял, что при хранении фоток в сжатом качестве их количество не ограничено? Не всемогущий ли гугл? И чо? В один прекрасный момент обрезает всем до 15 гиг и делай со своими фотками что хочешь. А у меня они хранятся в оригинальном качестве с 2003 года, когда я купил первый свой цифровой фотоаппарат. И никакая падла мне их не уничтожит, как минимум, удаленно.
Личные фото/видео - это совсем другая вещь, нежели киношка. Да, для таких данных есть смысл пилить какое-то свое хранилище и бэкапы. Но тоже есть нюансики. Насчет "не уничтожит" - в контексте текущего дня, думаю, не очень уместный комментарий. Бомба/ракета может прилететь в квартиру - и накрылись все твои фотки. Я лично для такого все-таки свои фото в обязательном порядке в облака сливаю, причем в разные параллельно. Даже если у меня сгорит весь дом со всей техникой, свои данные я при этом не потеряю.

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8767
  • Karma: 1736
  • Стать: Чоловіча
Что касается торрентов - то это вообще удивительный вопрос. Торренты - это локальные хранилища у каждого. Которые работают круглосуточно. Ты как себе представляешь работу торрентов, если каждый после просмотра/прослушивании удалит все с диска либо вообще будет потреблять на ходу?
Есть люди, которые заморачиваются хранением и раздачей такого контента за денежку. Монетизируется это платной подпиской. Мне лично проще заплатить за такую подписку и не заморачиваться хранением и поддержанием локального хранилища.

Offline Kimy

  • *****
  • Повідомлень: 2553
  • Karma: 3193
  • Стать: Чоловіча
  • Kiev, UA, EU
Не всегда есть электричество и, как следствие - инет.
Без электричества и коллекция на домашнем диске бесполезна чуть менее, чем полностью.
Та ты шо! Мой ноут этого почему-то не знает и при локдауне как-то ухитряется развлечь меня часа три кином.

И не у всех есть смарт ТВ.
Цитувати (виділене)
Любой ТВ превращается в смарт с помощью копеечной ТВ-приставки, которая помещается в карман.
Еще бы он от копеечного аккумулятора при этом запитывался ...
Зберігай спокій та чисть зброю.

Offline bobr.dobr

  • ****
  • Повідомлень: 350
  • Karma: 236
Задача: треба організувати аудіо/відео зв'язок з літньою людиною, яка ледь вміє користуватись кнопковим телефоном.
Ідея була така: взяти старий смартфон  на андроїді (в наявності),  встановити месенджер і налаштувати автоматичне прийняття дзвінків. Тобто абонент мав просто почути дзвінок і взяти смартфон в руки. Принаймні в інтернеті попадалась інформація, що так можна зробити. На практиці поки реалізувати не вдалось. Наскільки я зрозумів, для андроїда така фішка підтримується лише для Skype. Але на наявному смартфоні андроїд версії 7 і з Play Market Skype встановити не вдається (ваш пристрій не сумісний з цією версією). Для WhatsApp, Viber такої функції не знайшов. Які ще є варіанти?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Alfred Home Security Camera
Перетворює смартфон на камеру спостереження з можливостю зворотнього зв'язку. Тобто 1 смартфон весь час ввімкнений, коли ти підключаєшся до нього з смарфону 2 ти все бачиш і чуєш як з ІР камери і в режимі рації можеш спілкуватись голосом з абонентом на тому кінці. Смарт 1 навіть не треба в руки брати.

Offline bobr.dobr

  • ****
  • Повідомлень: 350
  • Karma: 236

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34801
  • Karma: 17058
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Ще один варіант, якщо не потрібна каталогізація, імпорт IMDB даних та т.п., можна використовувати звичайні мережеві шари SMB, про які написав Roman_V_M, і VLC програвач. В цьому випадку HDD можна навіть до роутера підключити (якщо така можливість, звісно, є).
вирішив питання шляхом ASUS TUF-AX4200 з підключеним до нього WD Elements та VLC програвачем на всіх девайсах, Самбу не шарив, бо я все ж таки туплю відчайдушно з теками та налаштуваннями, Асус дає можливість зробити медіа-сервер, то я так і зробив, мені все одно тільки відео, фото, музика, файли я не передаю. всім дякую за консультації. :drinks:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6364
  • Karma: 6422
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Хтось з таким стикався, це повний пиздець чи що?

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27712
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Хтось з таким стикався, це повний пиздець чи що?

Диск збойнув. Якщо є флешка та інтернет, то можна залити потрібну редакцію вінди на флешку та згодувати її ноуту. Може щось вийде :).

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6364
  • Karma: 6422
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Схоже, що проблема з отим, що красним світиться, що воно може бути?

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6364
  • Karma: 6422
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Хтось з таким стикався, це повний пиздець чи що?

Диск збойнув. Якщо є флешка та інтернет, то можна залити потрібну редакцію вінди на флешку та згодувати її ноуту. Може щось вийде :).
Сама вже не зможу, він більше не запускається  :(

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27712
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Сама вже не зможу, він більше не запускається  :(
Неси спеціалісту. Треба ще один комп з віндою, щоб перевірити системний диск. А може ще щось здохло: Блок живлення, наприклад. Батарейка сіла. Якщо комп не старий, то це цілком виправдано. Новий диск десь 1000 грн, вінда безкоштовно :) .

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4120
  • Karma: 1785
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Хтось користується планшетами для перегляду кіно та ютуба?

Був ASUS NEXUS 2013 7 дюймів - ідеальний варіант подивитися щось перед сном. Дуже зручний щоб тримати - вага менше 300 г, руки не втомлюються. Зараз вже не актуальний - дуже тормозить, батарея вичерпала ресурс та китайський аналог після заміни також не тойво  :unknown:
По характеристикам до нього наближений iPad Mini, але ціна на продукти Apple негуманна.

Може хтось тестив реально якісь леново-телкасти схожого формфактору?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Як користувач в якого в сім'ї було два телефона Леново (дешевих) та один планшет (дорогий) більше я техніку цієї марки не купую.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4120
  • Karma: 1785
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Як користувач в якого в сім'ї було два телефона Леново (дешевих) та один планшет (дорогий) більше я техніку цієї марки не купую.
:smilie5: Накопичив досвід зато.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7801
  • Karma: 3636
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Та нормальна техніка. Якщо вдасться якось рут-права здобути.  :crazy:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4120
  • Karma: 1785
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Та нормальна техніка. Якщо вдасться якось рут-права здобути.  :crazy:
Нашо? :)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34801
  • Karma: 17058
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Хтось користується планшетами для перегляду кіно та ютуба?

Був ASUS NEXUS 2013 7 дюймів - ідеальний варіант подивитися щось перед сном. Дуже зручний щоб тримати - вага менше 300 г, руки не втомлюються. Зараз вже не актуальний - дуже тормозить, батарея вичерпала ресурс та китайський аналог після заміни також не тойво  :unknown:
По характеристикам до нього наближений iPad Mini, але ціна на продукти Apple негуманна.

Може хтось тестив реально якісь леново-телкасти схожого формфактору?
якщо треба дешево і сердито, то ось варіант

https://sota.kh.ua/ua/xiaomi-redmi-pad-se-6-128gb-wifi-graphite-gray-eu-148059.html

і такий самий, тільки усього більше

https://sota.kh.ua/ua/xiaomi-redmi-pad-se-8-256gb-wifi-graphite-gray-eu-148064.html

сенсу в планшеті 7 дюймів, коли всі телефони зараз 6,5-6,7 дюйма - я не бачу.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Та нормальна техніка. Якщо вдасться якось рут-права здобути.  :crazy:
Як рут-права допоможуть виправити калічну камеру? Ну і девайс повинен відпрацьовувати заявлене з коробки, а не чекати допилювання.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4120
  • Karma: 1785
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
якщо треба дешево і сердито, то ось варіант
https://sota.kh.ua/ua/xiaomi-redmi-pad-se-6-128gb-wifi-graphite-gray-eu-148059.html
і такий самий, тільки усього більше
https://sota.kh.ua/ua/xiaomi-redmi-pad-se-8-256gb-wifi-graphite-gray-eu-148064.html
сенсу в планшеті 7 дюймів, коли всі телефони зараз 6,5-6,7 дюйма - я не бачу.
Непогано, але здається завеликим. Думаю потрогати руками в якомусь ТЦ.
Ну і в ідеалі вже тоді брати без SE щоб без компромісів, але там ціна 13-14 т.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4120
  • Karma: 1785
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Як рут-права допоможуть виправити калічну камеру?
Не памятаю, коли останній раз щось знімав планшетом, якщо честно ::)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34801
  • Karma: 17058
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
якщо треба дешево і сердито, то ось варіант
https://sota.kh.ua/ua/xiaomi-redmi-pad-se-6-128gb-wifi-graphite-gray-eu-148059.html
і такий самий, тільки усього більше
https://sota.kh.ua/ua/xiaomi-redmi-pad-se-8-256gb-wifi-graphite-gray-eu-148064.html
сенсу в планшеті 7 дюймів, коли всі телефони зараз 6,5-6,7 дюйма - я не бачу.
Непогано, але здається завеликим. Думаю потрогати руками в якомусь ТЦ.
Ну і в ідеалі вже тоді брати без SE щоб без компромісів, але там ціна 13-14 т.

Якщо використовувати для відео та книг - то того процесора вистачить за очі. Сховище звісно ліпше взяти 256 ГБ. Ну а так-то звісно Mi Pad 6 топ за свої гроші, я дуже задоволений.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7801
  • Karma: 3636
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Нашо?
Щоб викинути непотрібне і поставити потрібне. Наприклад, погода в Малайзії мені була зовсім ні до чого, принаймні щодня.
Як рут-права допоможуть виправити калічну камеру? Ну і девайс повинен відпрацьовувати заявлене з коробки, а не чекати допилювання.
Ніяк, але то й не вимагається. А все те, що мав від леново, заявлене з коробки, своє відпрацьовувало... ну на ті 60...70 баксів, котрі були заплачені. А платити більше там гріх. :grin:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Якщо в девайсі стоїть камера на яку неможливо зняти розклад роботи магазину я не вважаю що девайс "відпрацьовує", я вважаю що виробник продає гівно.
Якщо девайс потребує перезагрузки двічи на день щоб він хоч якось працював - аналогічно.
Бо гівно за 60 доларів не перестає бути гівном. Просто воно дешеве гівно. :bad:

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6888
  • Karma: 3799
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Свекрусі минулого року купували Samsung Galaxy Tab A8 серіали дивитись. Не скаржилася. 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Планшети/смартфони які в мене були і які відробили на свої гроші це були Самсунг, Сяомі, Асус.
Ще згоден що зараз купувати планшет для кіно при шестизчимосьдюймовому смарті нема сенсу. То хоча б дюймів 10, щоб побачити різницю.
А там вже і до маленького телевізора недалечко.  :)

Offline fvk

  • *****
  • Повідомлень: 2182
  • Karma: 1980
  • Стать: Чоловіча
  • Иркутск
Покупал несколько Chuwi, себе и знакомым, очень хорошие впечатления. Чтение, youtube - идеально.
Вот такой, например.
Chuwi Hi10X Pro, Android 13, экран 10,1 дюймов, 4 Гб ОЗУ 128 Гб ПЗУ 7000Mah
https://aliexpress.ru/item/1005005730437315.html
2024, be nice

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7801
  • Karma: 3636
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Якщо в девайсі стоїть камера на яку неможливо зняти розклад роботи магазину я не вважаю що девайс "відпрацьовує", я вважаю що виробник продає гівно.
Якщо девайс потребує перезагрузки двічи на день щоб він хоч якось працював - аналогічно.
Бо гівно за 60 доларів не перестає бути гівном. Просто воно дешеве гівно. :bad:
Все так. Але те гівно розклад магазину знімало з цілком достатньою роздільною здатністю, перезавантажилося за власною ініціативою лише двічі за 4 роки експлуатації... може, щось я робив не так.  :grin: А от лівий софт вибішував.
Зараз маю специфічні стосунки з Сяомі і Самсунгом. Що те що те теж в межах сотні $. Більше - не дам!  :pardon:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4120
  • Karma: 1785
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Покупал несколько Chuwi, себе и знакомым, очень хорошие впечатления. Чтение, youtube - идеально.
Вот такой, например.
Chuwi Hi10X Pro, Android 13, экран 10,1 дюймов, 4 Гб ОЗУ 128 Гб ПЗУ 7000Mah
https://aliexpress.ru/item/1005005730437315.html
У нас не очень распространенная фирма, могут быть вопросы с ремонтом если что-то пойдет не так. Но сейчас просмотрел на алике - довольно пристойные характеристики за свои деньги.
Якщо використовувати для відео та книг - то того процесора вистачить за очі. Сховище звісно ліпше взяти 256 ГБ. Ну а так-то звісно Mi Pad 6 топ за свої гроші, я дуже задоволений.
В тебе Pad 6 ?
Свекрусі минулого року купували Samsung Galaxy Tab A8 серіали дивитись. Не скаржилася.
В мене колись був планшет самсунг невеличкий проміжок часу на тесті перед перепродажем.
Запам'ятався тормозним софтом. Але я розумію, що то була конкретна модель лохматого року. Думав за самсунги -все ж таки міцні середняки за свої гроші.

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.