Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26494
  • Karma: 5572
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Мне б твои печали! Как худеть, наверное, знают все, плюс еще столько "технологий" разработано, а вот мне надо вернуть утерянные мной 10 кг и... никаких реальных советов... :sho_za:
Нажаль, тут може знадобитися лікар.
Злобная заинька

Online Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4688
  • Karma: 3541
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Для релаксу

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1526
  • Karma: 2551
Це мабуть також для релаксу

Цитувати (виділене)
Берег колишнього Каховського водосховища вкритий мушлями, а з висохлого ґрунту проросла біла верба. Еколог Вадим Манюк розповідає, за майже рік після підриву росіянами Каховської ГЕС на 150 тисячах гектарів штучно створеної водойми нині густий ліс. Флора різноманітна: більшу територію займає верба заввишки 2,5-3 метри, водяний щавель та західний каркас. З часом, каже Вадим Манюк, кількість цих дерев та рослин зменшиться, також засіються нові види: в’яз та навіть дуб звичайний.


Online Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4688
  • Karma: 3541
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Чогось люди не тільки почали боятися ШІ, але й вважають, що він замінить науковців та митців. Але поки що ми маємо помилки ШІ навіть при простіших для людини операціях. Дам невеличку підборку.

Online Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4688
  • Karma: 3541
  • Стать: Чоловіча
  • Киев

Online Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4688
  • Karma: 3541
  • Стать: Чоловіча
  • Киев

Online Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4688
  • Karma: 3541
  • Стать: Чоловіча
  • Киев

Online Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4688
  • Karma: 3541
  • Стать: Чоловіча
  • Киев

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3804
  • Karma: 2164
  • Стать: Чоловіча
ИИ собирается завоевать мир и уже потихоньку избавляется от людишек.
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Online Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9153
  • Karma: 5438
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
ИИ собирается завоевать мир и уже потихоньку избавляется от людишек.
Попкорн буде потрібен коли один ШІ знайде собрата і визнає конкурентом.  :grin:
Homo homini felis est.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26494
  • Karma: 5572
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Зайшла на флібусту щось пошукати, почитати. В них там знов радянський совок вистрибує, як кіт зранку під ноги. Ну ладно, ви на нього дрочили раніше. Але зараз він у вас на ваших очах відтворюється. Ні, все рівно рвуться кудись у глиб часів.
Злобная заинька

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9516
  • Karma: 1579
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
В них там знов радянський совок вистрибує, як кіт зранку під ноги.
В якому сенсі ? Я час від часу скачую з Флібусти щось перечитати, ніхто поки на мене не стрибав )))

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26494
  • Karma: 5572
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
В сенсі, що про мрії про совок там зустрічаються постійно
Злобная заинька

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23629
  • Karma: 9472
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
В сенсі, що про мрії про совок там зустрічаються постійно
Я шукаю на флібусті конкретних авторів, в яких нічого такого не вистрибує.
Тю, ля, а шо?

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9516
  • Karma: 1579
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Я шукаю на флібусті конкретних авторів, в яких нічого такого не вистрибує.
А я частіше всього перечитую Пратчета ))

Online Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9153
  • Karma: 5438
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Я шукаю на флібусті конкретних авторів, в яких нічого такого не вистрибує.
А я частіше всього перечитую Пратчета ))
Якщо достатньо володієш англійською, дуже раджу читати в оригіналі. Там стільки гри слів, яка втрачається в перекладі...
Homo homini felis est.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2293
  • Karma: 2255
По-моему это надо практически близко к nativ speaker быть. Если судить по уровню игры слов, которую я видел в переводе, английский я так и близко не знаю.

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9516
  • Karma: 1579
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Если судить по уровню игры слов, которую я видел в переводе, английский я так и близко не знаю.
Та же фигня. Потому, к сожалению, буду перечитывать в русском переводе. Мне работа переводчиков очень понравилась. Не все варианты, но многие.

Online Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9153
  • Karma: 5438
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
уровню игры слов, которую я видел в переводе,
Я бачив переклади, де намагалися щось аналогічно підставити. Іноді щось виходило, іноді гірше.
Я колись давно з гіршим рівнем мозок мало не зламав продираючись крізь о'Генрі. :grin:
То було гірше. :wacko3:
Homo homini felis est.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34856
  • Karma: 17093
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
мені подобався Кітс, інколи можна було за одну строку зачепитися і сидіти думати, як це перекласти. до речі, треба спробувати Пратчетта.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Santia

  • **
  • Повідомлень: 57
  • Karma: 31
Потому, к сожалению, буду перечитывать в русском переводе. Мне работа переводчиков очень понравилась.
Есть украинский перевод от "Видавництва Старого Лева".



Online Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14755
  • Karma: 9226
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Якщо достатньо володієш англійською, дуже раджу читати в оригіналі. Там стільки гри слів, яка втрачається в перекладі...
Я намагалася. Мені, мабуть, ще років 20 треба англійську вивчати, щоби вільно читати Пратчетта в оригіналі. І те за умови, що я половину з тих двадцяти проживу в англомовному середовищі. :) Ну тобто прочитати врешті-решт можна, але за рівнем задоволення це буде приблизно як іспит скласти.
« Останнє редагування: Сьогодні в 13:26:44 від Чиби »

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9516
  • Karma: 1579
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Есть украинский перевод от "Видавництва Старого Лева".
Я читав, теж дуже непогано.

Online Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4688
  • Karma: 3541
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Цитувати (виділене)
Цікаве дослідження.
У 2020 році у світі заборонили використовувати паливо з вмістом сірки понад 0,5 % (раніше можна було 3,5 %). В результаті зменшилися викиди двоокису сірки SO2 і зросли темпи глобального потепління, особливо в регіонах з активним судноплавством: Північній Атлантиці, Карибському басейні, Південно-Китайському морі.
В чому причина?
Глобальне потепління є результатом того, що поверхня Землі поглинає сонячне випромінювання (вчені кажуть: «випромінювання») більше, ніж воно відбивається назад у космос. Частина радіації відбивається хмарами. Ця здатність залежить від їх альбедо (нижньої білизни): чим вище альбедо, тим більше випромінювання відбивається.
Згідно зі спостереженнями з космосу, морські судна залишаються позаду в хмарах «білих смуг». Справа в тому, що вихлопи їхніх двигунів містять аерозоль, який злітає до хмар і викликає утворення активних крапель води. В результаті хмари альбедо зростають.
Але після різкого зниження викидів SO2 такий ефект практично неможливий, хмари не стають білішими. Отже, темпи глобальної зміни клімату зростають.
Літо 2023 року було найспекотнішим на планеті за всю історію температурних вимірювань. Вчені очікують, що така спека буде нормою цього десятиліття.
https://www.facebook.com/ivan.lapchenko.75/posts/pfbid0WDKoZX7euP7yXUPpnkKzW6sWUy8Nko7wDAPegjeHeSiek4sHhqzQkXYEUVyiSZm2l

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27727
  • Karma: 7930
  • Стать: Чоловіча
Десь чув, що людство з'явилося лише для того, щоб витягнути весь вуглець, що заліг десь глибоко за роки існування життя, та запустити інтенсивну еволюцію знову. Як тільки, так і самознищиться :smile4: А якщо серйозно, я не думаю, що людство настільки могутнє, щоб бути основною причиною потепління. Одною з - можливо.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16117
  • Karma: 15440
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Ну от як жить, дядь Міть?! (с) То вони за правлєніє, то проти. Як пересічному в усьому цьому розібратися? (горько плачєт)
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.