Автор Тема: Українська політика
 

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1710
  • Karma: 851
Re: Українська політика
« Reply #3900 : Травень 22, 2020, 23:36:56 »
у нас тут плитку кладуть/ложать на тротуарах і дорогі роблять бо вибори скоро, а працівникі місцевого водоканалу два місяці зарплату не отримують,
заєбали порохоботами вкрай, коли ж ви вже вгомонитесь нещастя ви білопальтові, одно вони вам жить щасливо не дають
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1710
  • Karma: 851
Re: Українська політика
« Reply #3901 : Травень 22, 2020, 23:42:14 »
Просто интересно, тебе самому не противно настолько нелепую хуйню нест
мо краще не чіпати шаноу, бо він ще знову почне не впопад подерв'янського цитувати й виглядатиме мудаком, й мені за нього буде соромно, а тільки но ставиться до нього став краще, і вобще, замість того шоб шось актуальне обговорювати чи дружно гнать на АльошуРУ гілка скотился в якийсь тупий срач ні про шо, жалько оливкі закінчилися
о, бльо, 503 омента, я тепер майже повноцінний піквік по критеріям акселбанта, ладно, пофіг, в мене був ще якийсь сир в холодильнику
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34693
  • Karma: 16978
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #3902 : Травень 22, 2020, 23:58:51 »
Просто интересно, тебе самому не противно настолько нелепую хуйню нест
мо краще не чіпати шаноу, бо він ще знову почне не впопад подерв'янського цитувати й виглядатиме мудаком, й мені за нього буде соромно, а тільки но ставиться до нього став краще, і вобще, замість того шоб шось актуальне обговорювати чи дружно гнать на АльошуРУ гілка скотился в якийсь тупий срач ні про шо, жалько оливкі закінчилися
о, бльо, 503 омента, я тепер майже повноцінний піквік по критеріям акселбанта, ладно, пофіг, в мене був ще якийсь сир в холодильнику
чувак, до сліз, мені завжди було важливо, щоб ти ставився до мене краще. і це, падругу свою підітри будь-ласка кудись звідси, бо вона щось по пятницях не в адекваті ближче до ночі.
і так, пропоную далі обговорювати АльошуРУ. ой, трясця, він в мене ж у блеклисті вже рік чи щось таке. піду, мабуть, також до холодильника навідаюсь.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6363
  • Karma: 6420
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Українська політика
« Reply #3903 : Травень 23, 2020, 00:02:15 »
 :facepalm:

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1710
  • Karma: 851
Re: Українська політика
« Reply #3904 : Травень 23, 2020, 00:04:17 »
до сліз, мені завжди було важливо, щоб ти ставився до мене краще.
та я взагалі то про свій внутрішній світ переживаю,
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34693
  • Karma: 16978
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #3905 : Травень 23, 2020, 00:07:01 »
до сліз, мені завжди було важливо, щоб ти ставився до мене краще.
та я взагалі то про свій внутрішній світ переживаю,
ти ж смартфоном не користуєшься - знач захищений, не хвилюйся.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34693
  • Karma: 16978
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #3906 : Травень 23, 2020, 00:13:13 »
а тепер до дійсно важливих новин, бо без цього в холодильнику буде велика гладка миша. і то не в усіх.

“The International Monetary Fund (IMF) staff and the Ukrainian authorities have reached staff-level agreement on economic policies for a new 18-month Stand-By Arrangement (SBA). The new SBA, with a requested access of SDR 3.6 billion (equivalent to US$5 billion), aims to provide balance of payments and budget support to help the authorities address the effects of the COVID-19 shock, while consolidating achievements to date, and moving forward on important structural reforms to reduce key vulnerabilities. This will ensure that Ukraine is well-poised to return to growth and resume broader reform efforts when the crisis ends. The arrangement is also expected to catalyze additional bilateral and multilateral financial support.
“The agreement is subject to approval by Fund Management and the IMF Executive Board. Board consideration is expected in the coming weeks.”
https://www.imf.org/en/News/Articles/2020/05/21/pr20223-ukraine-imf-and-ukrainian-authorities-reach-staff-lvl-agreement-new-sba-address-covid19
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34693
  • Karma: 16978
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #3907 : Травень 23, 2020, 00:49:38 »
не омину і я вишиванки своєю увагою

I always tell the truth. Even when I lie.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3908 : Травень 23, 2020, 02:02:26 »
во как оно-то оказывается...

Я не понял, это претензия китайцам что ли что они нам ничего бесплатно не прислали?

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3909 : Травень 23, 2020, 02:14:27 »
...бла-бла-бла...

Претензия в чем? О чем срыв покровов?

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3910 : Травень 23, 2020, 02:22:30 »
даже и не знаю, что тебе ответить. но ты главное не волнуйся.

Ну может ты вопрос не понял, так мне не сложно повторить...

Гуманитарную помощь оказывает другое государство - собирает, покупает и доставляет само... Мрия летела с коммерческим грузом (о чем было сказано сразу) и за счет коммерческой организации.

Поэтому мне не понятен как сам запрос так твое многозначительное

во как оно-то оказывается...

Что ты узнал нового что не знал до этого?

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3911 : Травень 23, 2020, 03:36:37 »
я узнал, что вопреки заявлениям о том, что в торжественно встреченной презедентом "мрие" (с предварительно распиаренным якобы гуманитарным грузом - на фоне которого делегация слуг народа и аффилированных лиц даже пофоталась для надувания своего, хм, авторитета) - вопреки заявлениям презедента (официальным заявлениям - и опу тоже) - не содержалось никаких гуманитарных грузов. никаких. от слова "совсем". только коммерческие, для гереги. этого я не знал. а ты - знал? (не торопись отвечать, вопрос во-первых риторический, а во-вторых, требует особого внимания к используемому в нем глаголу)

Если бы внимательно почитал то что постишь то там написано что на 20.05.2020 гуманитарной помощи не было...

А везли гуманитарный груз - мед.оборудование.

О чем кстати сам клоун и написал...

Цитувати (виділене)
В Международный аэропорт «Антонов» (пгт Гостомель Киевской области) прибыл крупнейший транспортный самолет Ан-225 «Мрия» (ГП «Антонов»), который доставил из Китая 111,5 тонны гуманитарного груза для украинских медицинских учреждений.

Цитувати (виділене)
Медицинское оборудование и средства защиты закупила НАК «Нафтогаз Украины» при поддержке Офиса Президента и Министерства здравоохранения.

https://www.president.gov.ua/ru/news/litak-mriya-dostaviv-v-ukrayinu-ponad-111-tonn-medichnogo-va-61029

Гуманитарная помощь -

Цитувати (виділене)
Гуманитарная помощь — вид безвозмездной помощи (содействия); средства для жизни, бесплатно распространяемые среди населения районов, охваченных гуманитарной катастрофой или стоящих на её грани.

Поэтому я и не понял о чем собственно вот оно как...

Гуманитарную помощь никто не оказывал,не говорил что оказывают и не вез... Груз был коммерческим изначально - его купили. Написали что будут распространять бесплатно. Распространяли ли бесплатно в твоем письме не написано...

Пока что выглядит как надуманный предлог похуесосить клоуна...

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6875
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Українська політика
« Reply #3912 : Травень 23, 2020, 07:29:47 »
Cпойлер
допускаю, что бессмысленный повтор хуйни в форме вопроса по твоим представлениям должен поставить в тупик твоего оппонента и продемонстрировать всем твою полемическую гениальность, но - увы, это не сработало (точнее - если и сработало, то совсем наоборот, хм).
там (чуть выше) даже продублировано (под спойлером) содержание исходного поста, которое содержит ответ на твои вопросы - причем. что характерно, еще до того, как ты эти вопросы задал (и уж точно до того как они превратились в ту хуйню. которую ты полагаешь свидетельством своей когнитивной состоятельности или чего поболе).
если у тебя опять ничего понять не получится - не тушуйся. попробуй по слогам - говорят, иногда помогает. и - прошу, перестань адресовать мне опять всякую свою хуйню.
удачи тебе, непонятливый ты наш...
Настойчивый троллинг/флейм. Предупреждение.

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6875
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Українська політика
« Reply #3913 : Травень 23, 2020, 07:34:01 »
Может, нам всем стоит вспомнить, что мы взрослые люди, и не пытаться уязвить 
Cпойлер
прямо, не прямо, витиевато, по-простому или с подвыподвертом
собеседника, комментируя его слова? Выяснять отношения в личке, если уж очень хочется, а не в Украинской политике.


Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3914 : Травень 23, 2020, 07:39:28 »
Личку придумали трусы...

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3915 : Травень 23, 2020, 08:00:23 »
Не спалось и ночью посмотрел последнюю Свободу слова на тему подведения итогов года Зеленского... ну щас думаю 3 часа будут чехвостить, шоу маст го он... ага...  :grin:

Больше половины терли Гордона (там кстати свеженький кацапский наброс про Ермака), а оставшуюся половину терли будут ли украинские выборы в лугандоне в октябре...

Больше итогов видимо не нашлось...  :grin:

З.Ы. Была Геращенко и смотрелась откровенно бледно...

З.Ы.Ы.Еще было забавно посмотреть как голосовали бы сейчас на всех выборах с 1991 года... Порошенко позорно слил оба раза в т.ч. Тимошенко в 2014... Черновил выиграл у Кравчука (1991) Кравчук у Кучмы (1994) Кучма у Симоненко (1999) Ющенко у Януковича (2005) Тимошенко у Януковича (2010)... А вы говорите нарид тупий...


Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12634
  • Karma: 6461
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #3916 : Травень 23, 2020, 08:27:24 »
Народ, вам не надоело еще кормить? Оно ж вашими эмоциями питается.  :bad:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Саминсусамин

  • *****
  • Повідомлень: 2633
  • Karma: 498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3917 : Травень 23, 2020, 08:30:50 »
они там выпивали, а потом
Ой, тёмная история! Семерых фронтовиков из ружья... Двоих ещё поверил бы, но семерых только из калаша очередью. А что, с Калашниковым на карасиков ходют?

Здесь достаточно подробненько описаны события: Семь жертв на рыбалке. Все подробности массового убийства в Житомирской области, где погибли участники ООС

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34693
  • Karma: 16978
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #3918 : Травень 23, 2020, 13:03:00 »
вже місяць пройшов, можно наступного мінздоровя?

09:51
Пом'якшення карантину в Києві поки неможливе – Степанов

11:47
Степанов передумав: Київ може послабити карантин
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Старина Z

  • *****
  • Повідомлень: 41886
  • Karma: 31805
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3919 : Травень 23, 2020, 13:15:12 »
вже місяць пройшов, можно наступного мінздоровя?

09:51
Пом'якшення карантину в Києві поки неможливе – Степанов

11:47
Степанов передумав: Київ може послабити карантин
"Купатися чи не купатися мені?" (С)
Ляшко все еще сомневается в целесообразности открытия метро Киева 25 мая

Если не с 25, то с 26 таки запустят с большой долей вероятности.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35601
  • Karma: 23487
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3920 : Травень 23, 2020, 13:39:30 »
Цитувати (виділене)
Павло Ковтонюк
20 хв. · Публічно
Що не так з показниками для послаблення карантину.
Коротке пояснення:
МОЗ взяв показники з правильними назвами, але не думаючи, що вони йому показують. Кількість нових випадків зовсім не показує зростання/спадання спалаху covid. А кількість тестів зовсім не показує готовність системи тестування виявити новий спалах.
Тому карантин послаблюють регіони, які не повинні цього робити. І не послаблюють ті, які повинні.
Довге пояснення:
Переходити на послаблений режим карантину можна тоді, коли спалах іде на спад, але при цьому є готовність дати раду, якщо станеться новий спалах.
До цього мають бути готові лікарні (цей показник МОЗ міряє). Але головне - система тестування. Щоб швидко виявити новий спалах, вона повинна бути активна. Це коли система проактивно працює над пошуком та виявленням потенційно інфікованих людей. Для того, щоб швидко дати сигнал, якщо кількість випадків почне збільшуватися.
Якщо ваша система тестування лише фіксує явно хворих, які надходять у медичні заклади - вона пасивна. Від такої системи немає особливої користі, крім збору статистики.   
Я вже не раз писав, що в Україні офіційний протокол тестування стимулює саме пасивний підхід. Саме через це Україна аутсайдер в Європі за рівнем тестування, а не тому, що тестів немає.
Тепер що не так з показниками послаблення карантину.
У таблиці міністерства їх три. Це нові випадки (для неї вчора А̶Н̶Г̶С̶О̶Ц̶ МОЗ ввів новомовний термін - інцидентність), завантаженість ліжок та кількість тестів, які проводяться.
До таблиці МОЗ я додав ще два показники.
Перший - це динаміка кількості активних хворих. Він краще показує картину щодо нових випадків. Якщо кількість хворих день у день більша - спалах covid ще активний. Якщо зменшується - область “пройшла пік” і спалах іде на спад.
Другий - це проведені тести на один виявлений випадок. Цей індикатор показує активність або пасивність тестування в області. Якщо він дорівнює 1 - система максимально пасивна. Вона лише фіксує хворих, які потрапили до медичної системи. Якщо більше 1 - тестують ще контакти та підозри. З показника можна приблизно уявити наскільки широко їх виявляють, відстежують та тестують.
Я розділив значення на дві категорії. До 5 - це пасивне тестування. Більше 5 - це відносно активне тестування. Відносно, тому що навіть високі показники в Україні є низькими порівняно з нашими сусідами в Європі. У Польщі, наприклад, в середньому проводять 50 тестів на 1 виявлений випадок.
Що ми бачимо.
По-перше, у нас виходять з карантину області, де кількість хворих продовжує зростати. І не виходять ті, де вона спадає.
По-друге, половина областей, які виходять з карантину - проводять тестування пасивно, а отже, пропустять новий спалах, якщо він буде. Навіть якщо загальна кількість тестів в них велика.
Але найцікавіше - що в деяких областях є і одне, і друге.
Найбільш яскравий приклад - Львівська та Полтавська області.
У першій зараз 993 хворих на covid людини, і ця цифра зростає щодня. Спалах covid -  в активній фазі. Система тестування - найбільш пасивна в Україні, вона лише фіксує активних хворих. При цьому Львівщина переходить до послаблення карантину. Імовірність, що там буде новий спалах - висока. Імовірність, що там його не помітять - теж висока.
У Полтавській області зараз 36 хворих. Ця цифра щодня зменшується, а кількість людей що одужали - зростає. Причому динаміка - найкраща в Україні. На Полтавщині роблять 18 тестів на 1 виявлений випадок. Система тестування активна. Полтавщина, каже МОЗ, не може послаблювати карантин.
Чому так виходить? Про це я писав вчора. І̶с̶с̶я̶к̶ ̶к̶а̶д̶р̶о̶в̶и̶й̶ ̶п̶о̶т̶е̶н̶ц̶і̶а̶л̶.
P.S. Ну і про “інцидентність”. Це слово до української літературної мови було запроваджено вчора Міністерством охорони здоров’я. Воно є калькою (яка доволі криво звучить) з аглійського “incidence”, що означає “нові випадки”. До вчора всі так і говорили - нові випадки. Але за правилами новомови, як відомо, словник повинен постійно скорочуватися. Тому тепер буде одне слово “індицентність”, замість двох.
https://www.facebook.com/pavlo.kovtonyuk/posts/3064924066879037

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34693
  • Karma: 16978
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #3922 : Травень 23, 2020, 15:37:24 »
Да, местные паблики, они такие, хотя политика тоже иногда проскакивает. Сегодня в местном паблике народ сокрушался, что маршрутки на Киев так и не запустили, интересовался рассадой, рекламировали стерилизацию животных практически на шару в соседнем райцентре, День вышиванки, качество ремонта во дворах, расписание ЗНО. Обычная жизнь обычных людей.
Мне вчеерась рассказывали, как в одном новоявленном городе Полтавской области (недалеко от Новых Санжар) в период, когда  массово возвращались заробитчане, организовали местную "милицию", которая каждый день проверяла все закоулки и гнала их домой на 2-недельный карантин. Если сопротивлялись - таки морду били, потому шо "в нас же інакше не можна, люди ж інакше не розуміють". Но до сих пор по статистике ни одного заболевшего.  :pardon:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Старина Z

  • *****
  • Повідомлень: 41886
  • Karma: 31805
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3923 : Травень 23, 2020, 15:49:11 »
Да, местные паблики, они такие, хотя политика тоже иногда проскакивает. Сегодня в местном паблике народ сокрушался, что маршрутки на Киев так и не запустили, интересовался рассадой, рекламировали стерилизацию животных практически на шару в соседнем райцентре, День вышиванки, качество ремонта во дворах, расписание ЗНО. Обычная жизнь обычных людей.
Мне вчеерась рассказывали, как в одном новоявленном городе Полтавской области (недалеко от Новых Санжар) в период, когда  массово возвращались заробитчане, организовали местную "милицию", которая каждый день проверяла все закоулки и гнала их домой на 2-недельный карантин. Если сопротивлялись - таки морду били, потому шо "в нас же інакше не можна, люди ж інакше не розуміють". Но до сих пор по статистике ни одного заболевшего.  :pardon:

У нас народ в большинстве своем относится со здравомыслием к карантинным мероприятиям в общественных местах. Вот буквально сегодня при мне в мясной ларек зашла покупательница. Продавец ее спрашивает:
- А маска у Вас есть?
- Есть.
- Тогда надевайте.
- Ой, дома забыла.
- Тогда вон на Вас шарфик - замотайте шарфиком лицо.

В местном паблике, если кто-то начинает рассказывать, что коронавируса нет и зачем нужен карантин, предлагают пойти поволонтерить в больницу, чтобы своими глазами увидеть, есть он или нет. Общий настрой: "Давайте соблюдать карантинные мероприятия, чтобы они побыстрее закончились".

Что характерно, власть не ругают с таким энтузиазмом, как это при Петре Алексеевиче было. Возможно, проявление волшебной силы телевизора.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23603
  • Karma: 9421
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #3924 : Травень 23, 2020, 15:55:48 »
У нас как-то публика ан-масс скептически относится уже к коронавирусу и необходимости карантина. Заболевших действительно не много.
Тю, ля, а шо?

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34693
  • Karma: 16978
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #3925 : Травень 23, 2020, 16:01:28 »
Поліція затримали близько 20 активістів, які проводили акцію під офісом глави політради партії Опозиційна платформа – За життя Віктора Медведчука.

Всі вони доставлені у відділення за те, що палили фаєри і кидали димові шашки.

– Близько 20 активістів доставлені в райуправління поліції за скоєні правопорушення – вони палили фаєри і кидали димові шашки під час акції, – сказали в Печерському райуправлінні поліції.

Читайте: Медведчука можуть позбавити звання заслуженого юриста: петиція набрала голоси

Нині встановлюються правова кваліфікація інциденту.

– Ніяких вибухів під офісом не було, – додали поліцейські.

Нагадаємо, про вибух біля офісу Віктора Медведчука в Києві повідомили очевидці.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23603
  • Karma: 9421
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #3926 : Травень 23, 2020, 16:11:34 »
Нагадаємо, про вибух біля офісу Віктора Медведчука в Києві повідомили очевидці.
Мені здається шо щось таке ж униле вже з Медведчуком було?
Тю, ля, а шо?

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3927 : Травень 23, 2020, 16:24:51 »
Что характерно, власть не ругают с таким энтузиазмом, как это при Петре Алексеевиче было. Возможно, проявление волшебной силы телевизора.

Ну во первых рано...
Во вторых короновирус сильно помог - как бы обьективный фактор...
В третьих, реально власть ничего не делает... Т.е. вот таких фортелей как комуналка в разы или там цены скачут шо угорелые и хватает только на вареник, такого вот нет...

Т.е. можно сравнить с Януковичем у которого 2010-2011 были вполне благополучными... Другое дело что сейчас закладываются предпосылки для обвала, но пересичные, в большинстве своем, этого не видят....

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12634
  • Karma: 6461
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #3928 : Травень 23, 2020, 16:33:10 »
Мені здається шо щось таке ж униле вже з Медведчуком було?
В здание 112 канала стреляли.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3929 : Травень 23, 2020, 16:36:13 »
20 закончился сезон нереста, так что приехали они скорее всего таки на рыбалку...

Цитувати (виділене)
Суд продовжує обирати запобіжний захід 58-річному чоловіку, який ймовірно застрілив 7 друзів на Житомирщині. Трагедія сталася у ніч проти 22 травня. Стрілець розповів про те, що сталося у ніч вбивства.

Захарченко розповів, що знав убитих багато років. Про це він сказав під час засідання суду, передає телеграм-канал Teza.

За версією стрілка, у нього виникла сварка з гостями й вони йому погрожували. Потім Захарченко взяв рушницю і почав стріляти.

Їх було восьмеро, а я – сам. Коли все скінчилось, я не переховувався, хоча міг. Подзвонив в органи й чекав, коли за мною приїдуть. Я міг і не повідомляти про все, але я – чесна людина,
– заявив стрілець.

Після цього суддя пішов у нарадчу кімнату, аби вирішити, яким буде запобіжний захід. Адвокат Захарченка просить домашній арешт, аргументуючи тим, що 58-річний чоловік має хворобу серця і вогнепальне поранення правої руки. Натомість прокурори просять для Захаренка СІЗО без права внесення застави.

https://24tv.ua/ya-ne-perehovuvavsya-strilok-rozpoviv-perebig-podiy-masovogo_n1348568

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.