Автор Тема: Коронавіруси, грип
 

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20970 : Серпень 04, 2020, 14:23:15 »
Доречі, повертаючись до теми треду - антимасочна, ковідфейк та антидистінційна пропаганда іде з одного джерела - російських фейкостворювачів.
 Вони полюбляють давити на емоції, замість фактів.
Тож, не треба їй піддаватись. :)
Не, ну это несерьезный аргумент - предложение не верить глазам своим, если (если - потому что вообще без понятия, где такая пропаганда есть и где вы ее берете, я не в теме, то мне и не встречалось особо) какая-то там пропаганда говорит то же самое.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14728
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20971 : Серпень 04, 2020, 14:23:23 »
Вони полюбляють давити на емоції, замість фактів.
Ти дійсно не розумієш? Всі батьки, хто тут відписався проти дистанційного навчання, мають справу саме з фактами, а не з емоціями, страхами та чимось іншим. На відміну від.

Ре

  • Гість
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20972 : Серпень 04, 2020, 14:23:32 »
Вони полюбляють давити на емоції, замість фактів.
Ну так давай факты
А то я у тебя только ярлыки типа « те, кто против дистанционки-курвы« вижу :smilie5:

Ре

  • Гість
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20973 : Серпень 04, 2020, 14:25:36 »
отписались родители современных школьников.
1)Відповідальність за вміння навчатись у їх дітей не вийде перекласти на школу. 2) Жіночий та віковий консерватизм

А расскажи, не стесняйся, ты у нас самостоятельно таки доучился до ученого мирового масштаба? :girl_in_dreams:
И это вот его высказывание?

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20974 : Серпень 04, 2020, 14:28:02 »
У мене дитинка має до першого класу йти, читаю крізь сльози.
Не плач, у нас начебто буде офлайн-навчання. :)
То старший мій неабияке задоволення від дистанційки отримав, та й успіхи гарні показував, розумничка, не треба з іншими спілкуватися, сидів і робив все, що задавали, ще й дотаткових занять хотів.
 А менший то соціально активна непосидюча шкодлива істота.  :sarcastic:
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5313
  • Karma: 3266
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20975 : Серпень 04, 2020, 14:32:16 »
антидистінційна пропаганда іде з одного джерела - російських фейкостворювачів
Не уверена, что все поголовно здешние родители охвачены роспропагандой, но не я встретила ещё ни одного, кого бы перспектива дистанционного обучения хоть как то радовала.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20976 : Серпень 04, 2020, 14:33:39 »
Ну так давай факты
Проти дистанційного навчання виступає сучасна "освіта" та "вчителі", бо воно а)може зламати монополію та започаткувати конкуренцію б)вони не можуть засвоїти нові методи, в) реальна кількість вчителів по деяких видах може значно скоротитись, до дійсно потрібних г)усі зашвари дистанційної освіти - то зашквари очної , але ви їх просто змогли побачити, тож вчителі намагаються уникнути контролю а ви намагаєтесь заплющити очі. 

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14728
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20977 : Серпень 04, 2020, 14:42:24 »
Проти дистанційного навчання виступає сучасна "освіта" та "вчителі"
Я нічого не знаю, за що або проти чого виступає там сучасна освіта або вчителі, але я точно знаю, як відбувається дистанційне навчання та який воно дає результат. Я спострерігала за цим безпосередньо, наживо, не читаючи взагалі нічого на цю тему, ані в російських, ані в українських джерелах. Цей результат гірший, ніж під час навчання в школі. І мені абсолютно байдуже, хто та як буде мені розказувати, що різниці нема, або дистанційне навчання навіть краще. Я бачу на власні очі, що це не так. Навіть у тих випадках, коли вчитель добросовісно працює та намагається надати максимум.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20978 : Серпень 04, 2020, 14:47:09 »
Навіть у тих випадках, коли вчитель добросовісно працює та намагається надати максимум.
Більшість з них на уроках працюють гірше ніж під контролем відеокамер, як і всі нетворчі професії.  :pardon: Ви побачили на дистанційному навчанні яку херню вони розповідають, але очно вони толкають ту саму херню, тільки значно більшій кількості. Вас влаштовує те, що ви того не бачите. 

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14728
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20979 : Серпень 04, 2020, 14:50:06 »
Більшість з них на уроках працюють гірше ніж під контролем відеокамер
Ні.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14728
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20980 : Серпень 04, 2020, 14:51:04 »
Ви побачили на дистанційному навчанні яку херню вони розповідають
Ні. Я вкотре кажу, що результат гірший навіть там, де вчителі працюють добре.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20981 : Серпень 04, 2020, 14:54:28 »
результат гірший навіть там, де вчителі працюють добре.
Гірший чому ?  Якісь факти окрім емоційної оцінки будуть ? Вони не вміють користуватися технікою ? Вони шаріються перед камерою ? Вони не вміють тримати аудиторію? Шо виходить гірше? Вони звикли матюками та стусанами тримати контроль, а на, та через камеру вже не можна ?

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20982 : Серпень 04, 2020, 14:56:04 »
Ви побачили на дистанційному навчанні яку херню вони розповідають, але очно вони толкають ту саму херню, тільки значно більшій кількості. Вас влаштовує те, що ви того не бачите. 
Слухай. Ось у нас є набір вхідних даних: учень, вчителі у кількості 9-10 людей - це постійні. Далі змінний фактор: очне навчання або дистанційне навчання.
І при однаковому наборі постійних при очному навчанні результат кращій. Чому саме, як на твою думку?

Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Ре

  • Гість
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20983 : Серпень 04, 2020, 15:01:51 »
Вони не вміють тримати аудиторію?
Ну вот как пример, потому что лица, глаза ты не видишь, контакта нет,Взаимодействия,  точка
И это работает в обе стороны, если что

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14728
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20984 : Серпень 04, 2020, 15:06:12 »
Гірший чому ?  Якісь факти окрім емоційної оцінки будуть ?
Е-е-е... Гірший тому, що отримані знання менш глибокі, більш поверхневі. Це не емоційна оцінка, це і є факт, який ми отримали на руки після двох місяців дистанційного навчання. Якщо ти хочеш конкретні подробиці саме про мою дитину, то вибач, я не готова викладати це в широкий загал. Тут ти або віриш, що мені відомо про мою дитину більше, ніж тобі, або залишаєшся з думкою, що ти про навчання абсолютно незнайомої тобі дитини знаєш краще, ніж її батьки. :pardon:

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20985 : Серпень 04, 2020, 15:07:45 »
Чому саме, як на твою думку?
Тому що зміни завжди на першому етапі реформ завжди приводять до тимчасового погіршення. Я вже перечислив деякі причини. У нас переважно предпенсійний склад вчителів. Їх  треба переобучати та конторювати, значна частина з них - зовсім професійно непригодні, як і у інших сферах госструктур, що пройшли 28 років без реальних змін. Наша освіта потрубувала реформ ще 30 років тому, і ми таки прийшли до ситуації коли " верхи не можуть"

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14728
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20986 : Серпень 04, 2020, 15:09:09 »
на имеющемся этапе. при включении и активном использовании технологически реализованной "обратной связи" и контроля. вроде даже зума хватает. учитель видит и может мониторить поведение по получаемому от вебкамер в видео-шахматку. может обращаться к каждому ученику.
Качество взаимодействия учителя и ученика, если это не урок один на один, все равно очень сильно отличается. Не в лучшую сторону.

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20987 : Серпень 04, 2020, 15:10:00 »
И снова возвращаемся к вопросу младшей школы, с кем оставлять 6-9-леток на весь день? В западных странах этот вопрос еще больнее, там  раньше 12-13 лет на целый день ребенка никто не оставит. Все это из серии фантастики, ну пока по крайней мере домашних роботов в каждую квартиру для присмотра за детьми не выдадут.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20988 : Серпень 04, 2020, 15:10:27 »
все равно очень сильно отличается. Не в лучшую сторону.
Тому що треба переучувати вчителів на сучасні технології. 

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14728
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20989 : Серпень 04, 2020, 15:10:40 »
І що цікаво, ті вчителі, що працювали добре в ці два місяці, років на 10 молодші за мене. :smilie5: І з сучасними технологіями в них все гаразд.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20990 : Серпень 04, 2020, 15:12:03 »
глаза ты не видишь,
А куди дивиться вчитель? щоб не бачити де глаза учнів. :blush:

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20991 : Серпень 04, 2020, 15:14:33 »
И снова возвращаемся к вопросу младшей школы, с кем оставлять 6-9-леток на весь день? В западных странах этот вопрос еще больнее, там  раньше 12-13 лет на целый день ребенка никто не оставит. Все это из серии фантастики, ну пока по крайней мере домашних роботов в каждую квартиру для присмотра за детьми не выдадут.

Вот это и есть  корень проблемы, а не все это бла-бла-бла про низкое качество дистанционного образования... детей не с  кем оставить...

Ре

  • Гість
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20992 : Серпень 04, 2020, 15:15:34 »
глаза ты не видишь,
А куди дивиться вчитель? щоб не бачити де глаза учнів. :blush:

Расскажи мне, когда у тебя в последний раз было совещание или еще чего онлайн, со сколькими людьми, как прошло
В подробностях, пожалуйста, меня очень один момент интересует из Твоего описания
Сравним-с, а то чем у меня подозрение что ты там из теории вещаешь, а я из практики пишу :)
Или у вас техника вперед улетела в заоблочные дали, а мы тут сзади плетемся...

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20993 : Серпень 04, 2020, 15:17:14 »
Качество взаимодействия учителя и ученика.
Вчителям потрібно починати вчитися постійно, як у багатьох інших професіях. Бо їх замінять роботами. Ваш КО.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20994 : Серпень 04, 2020, 15:20:30 »
Вот это и есть  корень проблемы,...
Якщо виставити старші класи на дистанційку, то молодші можна поділити по 8-10 у класі та забезпечити безпечні умови. Але ж тут рішеннь не шукають.
Коли школярі перезаражать вчителів, як вже було з невідкладною допомогою у медицині. Що паньство буде робити тоді? На крок уперед продумати?

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20995 : Серпень 04, 2020, 15:22:16 »
Вот это и есть  корень проблемы,...
Якщо виставити старші класи на дистанційку, то молодші можна поділити по 8-10 у класі та забезпечити безпечні умови. Але ж тут рішеннь не шукають.
Правильно! А старшокласників і "тимчасове" погіршення їхнього навчання можна просто забити. Ну перехідний жеж період.
До речі, у сина в ліцеї самий молодший клас - восьмий. Нас куди?

Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20996 : Серпень 04, 2020, 15:25:00 »
А старшокласників і "тимчасове" погіршення їхнього навчання можна просто забити. Ну перехідний жеж період.
А відсутність вчителів бо перехворіли - це краще ніж дистанційне навчання для старшокласників ? Чи потім будемо вводити  дистанційку авралом, бо на 5-6 класів буде один вчитель?

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7626
  • Karma: 5626
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20997 : Серпень 04, 2020, 15:25:53 »
Вот это и есть  корень проблемы,...
Якщо виставити старші класи на дистанційку, то молодші можна поділити по 8-10 у класі та забезпечити безпечні умови. Але ж тут рішеннь не шукають.
Якщо поділити класи, де взяти вчителів? Ті, що є, не можуть потроїти своє навантаження.
The best is yet to come.

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20998 : Серпень 04, 2020, 15:28:02 »
А где набрать учителей в 3 раза больше для младших классов, если их на классы по 8-10 делить?  Или пусть учителя старших срочно переучиваются а в свободное от работы время готовят презентации и задания и проверяют работы старших?
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #20999 : Серпень 04, 2020, 15:28:06 »
Ті, що є, не можуть потроїти своє навантаження.
Дистанційників - можна уплотнити класи, бо є 30 а є 1-5.

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.