Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16084
  • Karma: 15393
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Тобто форум має бути стерільно-позитивним. Бо нерви.
А сухі офіційні новини можна і в ЗМІ прочитати.

Як форум може бути позитивним під час війни? В війні немає нічого позитивного із початку. Для мене навіть якщо ми десь щось збиваємо, підпалюємо та утилізуємо це все одно не позитив, а лише трошки перекриває хронічний негатив ака «війна». Але це наше життя сьогодні, фон, то, від чого не можна відволіктися й нікуди від цього не подітися. Й навіщо в оце усе ще навалювати додаткове у вигляді відвертої чорнухи на кшталт «кругом гівно й зрада»,  я хз.
Тим більш, що я не пишу як треба, я ділюся своїми відчуттями, почуттями й своєю емоційною реакцією. Й якщо не помиляюся, я вже давно цього тут не робила. Але якщо хтось вважає за потрібне відкривати мені, тупій курці, очі на «гівно й зраду», то й я хоч іноді можу на це відреагувати. Для балансу, так сказати.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12671
  • Karma: 6477
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Форум це підтримка  серед ооднодумців, а не майданчик для вигулу  токсичної поведінки.
Колись форум був місцем для обміну думками. А зараз час вивісити список джерел та авторів, яких в ніякому разі не можна цитувати.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19312
  • Karma: 6655
  • Стать: Жіноча
Форум це підтримка  серед ооднодумців, а не майданчик для вигулу  токсичної поведінки.
Колись форум був місцем для обміну думками. А зараз час вивісити список джерел та авторів, яких в ніякому разі не можна цитувати.
у важкі часи постити деяких авторів - це теж  може бути токсичною поведінкою.  Ти так не вважаєш?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16084
  • Karma: 15393
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Форум це підтримка  серед ооднодумців, а не майданчик для вигулу  токсичної поведінки.
Колись форум був місцем для обміну думками. А зараз час вивісити список джерел та авторів, яких в ніякому разі не можна цитувати.

Влада гівно, навколо суцільна зрада, нам піздець - це вже давно ніяки не думки, не тре це так красиво називати. Це й є виплеск негативу в навколишнє середовище, як на мене. Й головне, я нічого немаю проти, коли це дозовано. Але коли це й є основною темою, то це вже занадто.
Знов таки, для мене.

Ну й активність самого форуму нібито натякає. Звісно, що є багато інших причин та обставин, з яких форумчани все рідше заходять, але повір, ця - одна з них.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9505
  • Karma: 1578
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
у важкі часи постити деяких авторів - це теж  може бути токсичною поведінкою. 
Вибір тут між свободою слова (коли кожен пише те, що вважає за потрібне) та цензуруванням (або самоцензуруванням, як підмножиною). На жаль, вибір вже було тут зроблено на користь цензури.
Можливо, під час війни по-іншому і не можна. Але тоді дуже багато залежить від особистостей цензорів.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16084
  • Karma: 15393
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Господи, про яку цензуру тут йдеться? На хуй не можна посилати чи що? Когось забанили за те, що він назвав владу гівном або лапочками?
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19312
  • Karma: 6655
  • Стать: Жіноча
у важкі часи постити деяких авторів - це теж  може бути токсичною поведінкою.
Вибір тут між свободою слова (коли кожен пише те, що вважає за потрібне) та цензуруванням (або самоцензуруванням, як підмножиною). На жаль, вибір вже було тут зроблено на користь цензури.
Можливо, під час війни по-іншому і не можна. Але тоді дуже багато залежить від особистостей цензорів.
Не можна. Навіть не буду писати - на жаль.  Бо вибачайте, але в нас війна . Оце в мене викликає жаль, а не те, що в нас певним чином присутня  самоцензура
 Якщо тобі не подобається поведінка модераторів, то
1. Ти можеш  запропонувати їх переобрання
2. Залишити форум ( це не натяк і не бажання, я лише  переглядаю  всі можливості учасника форума).
Варіанти є.  Для мене це - норм.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12671
  • Karma: 6477
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Господи, про яку цензуру тут йдеться?
Коли цитуєшь якусь близьку тобі думку, а у відповідь - фу-фу-фу, цей автор поганий.
Звісно, подалі вже утримуєшся.
Так і зникають люди з форуму.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12671
  • Karma: 6477
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
у важкі часи постити деяких авторів - це теж  може бути токсичною поведінкою.  Ти так не вважаєш?
Той же ФЕР, тільки "в профіль".
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16084
  • Karma: 15393
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Господи, про яку цензуру тут йдеться?
Коли цитуєшь якусь близьку тобі думку, а у відповідь - фу-фу-фу, цей автор поганий.
Звісно, подалі вже утримуєшся.
Так і зникають люди з форуму.

Й це називається цензура? Наприклад, я завжди фу-фукаю на анонімні джерела, але ніколи не думала, що це може сприйматися як цензура.

Навіщо вживати слово «цензура» там, де воно ні до чого? Щоб страшніше було? Ну або я собі якось неправильно уявляю цензуру.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19312
  • Karma: 6655
  • Стать: Жіноча
у важкі часи постити деяких авторів - це теж  може бути токсичною поведінкою.  Ти так не вважаєш?
Той же ФЕР, тільки "в профіль".
Опа. Тебе просять бути  виваженою, не нагнітати, не тащити токсичний контент, і то вже ФЕР? Ну, ок. Як скажеш.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6888
  • Karma: 3798
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
До великої війни негативне ставлення до дій влади висловлювалось через мітинги, акції вживу та інеті, пресу. Зараз більша частина цього неможлива, і не тільки через війну. Але воно, бляха, нікуди не ділося, бо дії нашої влади не покращілися. І я не про військові дії кажу. А позитивних дій від них я чомусь не спостерігаю. І от и виходить, що написати про щось гарне я не можу, а про те чим невдоволена - нести зраду. Залишається варіант не писати, чи не так?

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19312
  • Karma: 6655
  • Стать: Жіноча
До великої війни негативне ставлення до дій влади висловлювалось через мітинги, акції вживу та інеті, пресу. Зараз більша частина цього неможлива, і не тільки через війну. Але воно, бляха, нікуди не ділося, бо дії нашої влади не покращілися. І я не про військові дії кажу. А позитивних дій від них я чомусь не спостерігаю. І от и виходить, що написати про щось гарне я не можу, а про те чим невдоволена - нести зраду. Залишається варіант не писати, чи не так?
Залишається варіант писати виважене та конструктивне.
 Особисто я  вважаю  недоцільними пости про АААААА, все погано нас зливають.
 І недоречними теж.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6888
  • Karma: 3798
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Думаю, це повинно працювати в обидва боки.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19312
  • Karma: 6655
  • Стать: Жіноча
Думаю, це повинно працювати в обидва боки.
Ти зараз про мене? Наведи приклад, будь ласка, бо я не розумію, про що мова.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6888
  • Karma: 3798
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Не про тебе звісно, ти всепропальшикам бити по єбалу не пропонуєшь. І зрадникам-провокаторам також.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19312
  • Karma: 6655
  • Стать: Жіноча
Не про тебе звісно, ти всепропальшикам бити по єбалу не пропонуєшь. І зрадникам-провокаторам також.

Якщо чесно, то я просто мовчу. Бо вибачте, всепропалення , хоч я й дуже добре  на власному прикладі розумію звідки в нього ноги ростуть( блядь, хто б знав як я інколи вию та  бігаю по стінах та потолку від того, що читаю в інеті), але вважаю  не гідною поведінкою, яка  до того ж і всім шкодить.  Ну приволоку я сюди своє виття/свій привід для виття, і що?  А ніщо, зато комусь можу дуже нашкодити.  Різкі випади у сторону тих, хто несе  негатив без жодного конструктиву, я розумію і частково поділяю.  Бо , блядь, навіщо?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6888
  • Karma: 3798
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
От і повертаємось до пункту "не писати". :pardon:

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19312
  • Karma: 6655
  • Стать: Жіноча
От і повертаємось до пункту "не писати". :pardon:
Писати , Но виважено. Та конструктивно.) Або вчитися те робити).
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19312
  • Karma: 6655
  • Стать: Жіноча
 Я все збираюся почати перекладати фанфіки на  ао3  українською, так що носії української мови, готуйтеся  я буду багато питати ( сподіваюсь)) Бо  прокрастинація та брак часу  чомусь :rofl: в мене йдуть рука об руку)))
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Online Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5316
  • Karma: 3269
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
От і повертаємось до пункту "не писати". :pardon:
Насправді ні, це як раз "працює в обидва боки". Якщо умовна я приношу якийсь пост, ну або власну думку, умовна ти маєш право спитати занахіба власне, або сказати, що думка моя чухня повна і джерело гімняне. В рамках правил форуму, звичайно, але то не дуже важко.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12671
  • Karma: 6477
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Залишається варіант писати виважене та конструктивне.
 Особисто я  вважаю  недоцільними пости про АААААА, все погано нас зливають.
 І недоречними теж.
Ласкаво просимо до "єдиного марафону"!  :smilie5:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19312
  • Karma: 6655
  • Стать: Жіноча
Залишається варіант писати виважене та конструктивне.
 Особисто я  вважаю  недоцільними пости про АААААА, все погано нас зливають.
 І недоречними теж.
Ласкаво просимо до "єдиного марафону"!  :smilie5:
Тобі стає легше, коли  ти намагаєшся мене принизити? Ок. Я просто не буду тебе читати.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4707
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Iнформаційна політика вже взагалі досягла якоїсь дикості. Хочеться інсайдів а вірити нікому. Офіційним джерелам віри нема, але коли приносять "інсайди" шо все пропало то теж якось не дуже. Хочеться думати шо може не все.

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.