Автор Тема: Українська політика до 23.01.20
 

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Українська політика
« Reply #6090 : Листопад 21, 2019, 21:05:35 »
А изнасилование, оказывается, было групповое. Четыре парня на одну девчонку. Портнов в Телеграм уже и копию приговора выложил.
Вот просто интересно, а если бы это раскопали до выборов, он бы всё равно прошёл? Хотя, наверное, лучше не знать, чтобы окончательно не разочароваться в человечестве.
В комментариях писали, что на предыдущих он от блока Порошенко в облсовет шел, но не прошел, а до этого еще от какой-то партии, так что у него не первая попытка в политику идти.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #6091 : Листопад 21, 2019, 21:05:40 »
Первые выступающие с трибуны со сцены - прям дежавью какое-то. Комсомольское собрание на заводе.
На причитаниях Балуха о том, что продавать землю это как продавать грудное молоко матери мы поехали домой. Не дожидаясь, когда перейдут к злочинным тарифам за комуналку.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #6092 : Листопад 21, 2019, 21:10:02 »
А изнасилование, оказывается, было групповое. Четыре парня на одну девчонку. Портнов в Телеграм уже и копию приговора выложил.
Вот просто интересно, а если бы это раскопали до выборов, он бы всё равно прошёл? Хотя, наверное, лучше не знать, чтобы окончательно не разочароваться в человечестве.
Не прошел бы. У нас народ простит врунов, поймет воров, но не проголосует за насильника или того, кто детей калечит.

Offline Begemot Fedya

  • *****
  • Повідомлень: 9154
  • Karma: 6269
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, Київ.
Re: Українська політика
« Reply #6093 : Листопад 21, 2019, 21:11:01 »
На причитаниях Балуха он том, что продавать землю это как продавать грудное молоко матери мы поехали домой.
Да ладно. Не обязаны все придерживаться строго одной ТЗ. Сейчас разлом не там проходит.
Жаль подмога не пришла, подкрепленье не прислали.
Нас осталось только два, нас с тобою наебали.
Все братушки полягли и с патронами напряжно,
Но мы держим рубежи, мы сражаемся отважно...

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #6094 : Листопад 21, 2019, 21:11:11 »
Злочин депутата Романа Іванісова підтвердила сама жертва зґвалтування.
А стоило ли будоражить воспоминания?
Это же ТСН.

Offline massii

  • ****
  • Повідомлень: 400
  • Karma: 593
Re: Українська політика
« Reply #6095 : Листопад 21, 2019, 21:16:24 »
Я была на обоих. В разных ролях. Вынесла четкое убеждение, что за свое надо бороться. И борьба - это не только постоять на Майдане. В общем, народ не умеет бороться долго.
На Майдане боролись за общее, вне его, при разочаровании, могут бороться за свое. Жизнь-коротка и не все идеалисты или (профессиональные) революционеры
У меня, двоюродная сестра, как пример, таки свалила сюда, хотя и не хотела сначала из Украины уезжать.
На самом деле, читая новости, грустно это всё :(

І ми були на обох майданах. Розчарування? Було. Боротися за своє? Не знаю.. Як на мене, то Майдан - це дещо більше, це не розум вирішує, а щось інше, те, що не дає всидіти вдома чи деінде, це життєвий вибір тієї меншості, яку називають "агресивною". І так, Слава Україні! (вибачте за пафос, це щиро)

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Українська політика
« Reply #6096 : Листопад 21, 2019, 21:19:14 »
Я не розумію, що відбувається
Люди, що підтримували Майдан та Революцію гідності, зараз кажуть мені: "та забудь, тітко, ми тоді в це вірили! а зараз у нас різні проблеми", а ти "зосталася позаду, хоч і гроші на то давала".

Разочарование?
Мне люди, стоявшие на первом, во времена второго Майдана говорили, что больше уже не верят и не пойдут опять.
Сейчас по прошествии времени я уже по-другому смотрю на их высказывание, чем тогда.
Говорят все разное. А потом все равно идут.
палимо танки з ночі до ранку

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Українська політика
« Reply #6097 : Листопад 21, 2019, 21:19:46 »
Ну, меньше народу, чем было в октябре и на Вече и на Марше. Наверное, тысяч 5ть сейчас. Может 7мь.
Холод собачий.
палимо танки з ночі до ранку

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #6098 : Листопад 21, 2019, 21:21:24 »
Не обязаны все придерживаться строго одной ТЗ.
Естественно. Поэтому если бы Балух начал топить ЗА право покупать землю я бы отреагировал так же.
Тут вроде бы люди немножечко за другое собрались.

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Українська політика
« Reply #6099 : Листопад 21, 2019, 21:21:31 »
Я была на обоих. В разных ролях. Вынесла четкое убеждение, что за свое надо бороться. И борьба - это не только постоять на Майдане. В общем, народ не умеет бороться долго.
На Майдане боролись за общее, вне его, при разочаровании, могут бороться за свое. Жизнь-коротка и не все идеалисты или (профессиональные) революционеры
У меня, двоюродная сестра, как пример, таки свалила сюда, хотя и не хотела сначала из Украины уезжать.
На самом деле, читая новости, грустно это всё :(

І ми були на обох майданах. Розчарування? Було. Боротися за своє? Не знаю.. Як на мене, то Майдан - це дещо більше, це не розум вирішує, а щось інше, те, що не дає всидіти вдома чи деінде, це життєвий вибір тієї меншості, яку називають "агресивною". І так, Слава Україні! (вибачте за пафос, це щиро)

Героям Слава!
Згідна з вами.
палимо танки з ночі до ранку

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #6100 : Листопад 21, 2019, 21:23:19 »
Цитувати (виділене)
Президент Володимир Зеленський не виключив (http://bit.ly/34aFDGd) відновлення Україною співробітництва у військово-промисловому комплексі з РФ.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #6101 : Листопад 21, 2019, 21:29:40 »
Цитувати (виділене)
Президент Володимир Зеленський не виключив (http://bit.ly/34aFDGd) відновлення Україною співробітництва у військово-промисловому комплексі з РФ.
Поставлять бушные гальюны  :good:

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Українська політика
« Reply #6102 : Листопад 21, 2019, 21:42:46 »
 :shok:
Not all those who wander are lost

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #6103 : Листопад 21, 2019, 21:47:15 »
Я вообще не понимаю, зачем кому-то говорить, что больше на майдан не пойду. Ты туда для кого-то ходил? Ответ держишь только перед собой. Лично у меня каждый раз одно и то же: если не я, то кто. (и здесь не пафос, а отчаянье).

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #6104 : Листопад 21, 2019, 21:52:55 »
Вакарчук


Cпойлер
Я вийшов на цю сцену, і у мене такі теплі відчуття. Я пам'ятаю, 6 років тому тут, на Майдані, коло цієї стели, ми говорили про те, що таке Європа. І тоді була дуже непевна ситуація, як ви пам'ятаєте. Ще до кінця не було відомо, що колишній президент розверне країну в інший бік, але ми вже відчували щось в повітрі — і ми стояли тут.

Я пам'ятаю, як, звертаючись до студентів, до старших людей, до всіх, хто прийшов, я сказав: «Чи всі ми добре розуміємо, до для нас таке Європа? Чи це прапори Євросоюзу і тільки угода про асоціацію чи це щось більше?» І у мене було таке відчуття, що не сто відсотків людей до кінця розуміли, про що я говорю.

Але пройшов Майдан — і всі змінились. Тому що тепер в жодної людини не виникає запитання, що ж таке для нас Європа.

Це в першу чергу, свобода і в другу — гідність. За це ми стояли тут на Майдані. За це, на жаль, вмирали наші герої — Небесна сотня. І за це сьогодні віддають найдорожче, що в них є, наші добровольці і наші воїни на Сході.

Свобода і гідність — це ті речі, якими українці ніколи не торгуватимуть і які українці ніколи не здадуть.

Я пам'ятаю, після побиття студентів, коли ми вийшли сюди в неділю, мільйон людей, на цей Майдан. І блаженніший Любомир, царство йому небесне, говорив свої мудрі слова.

Я пам'ятаю, в ніч на 11 грудня тут по Інститутській стояли наші добровольці з тими дерев'яними щитами і захищали Майдан від розгону. І як ми вночі всі разом з вами приїхали сюди захищати його — і з 500-600 людей, які були тут увечері, нас стало 10, а можливо, і 15 тисяч.

Я добре пам'ятаю, як зранку отут на Майдані прямо біля сцени навпроти вже на світанку я зустрів свого колишнього колегу по групі Павла Гудімова, з яким ми починали нашу велику музичну дорогу. І ми прямо там домовилися з ним зробити спільний концерт. Який я теж пам'ятаю тут, і пам'ятаю ці вогники і ці сотні тисяч людей.

А потім я пам'ятаю, як в Михайлівському відспівували нашого побратима з Білорусі Жизневського… Я пам'ятаю, скільки нас з вами було людей. Я пам'ятаю ці перші смерті на Майдані… Я зараз говорю і аж ком стоїть в горлі… Я пам'ятаю цей будинок, коли він горів. І таке відчуття було — аж жили на горлі вздувалися, і ти думав: або ми — або нас.

Але я добре знав — десь в душі, в серці відчував, — що ми переможемо. Тому що правда за нами, тому що свобода за нами і тому що гідність за нами.

Тоді, після Майдану, як ми бачим зараз, наші випробовування тільки починались. І сьогодні ми з вами розуміємо, що гідність і свобода, незалежність і наше світле майбутнє не даються просто так. Ми добре це з вами усвідомлюємо, кожен з нас.

Багато хто втратив на цій війні і на Майдані найближчих. Багато хто втратив своїх друзів. Особисто я знав людей, яких немає більше з нами, — вони віддали своє життя на Сході. І за кожне таке життя наші вороги будуть відповідати!

Я впевнений, що наше завзяття, наша сила і наша єдність буде запорукою нашої перемоги. Мир в Україні настане, але тільки на наших умовах!

І я думаю, що сьогодні, щоб ця омріяна перемога стала реальністю, нам потрібно декілька дуже важливих речей.

Перша річ, яка нам потрібна, — це розум, який дозволить нам робити правильні висновки, який дозволить нам не хибити в складних ситуаціях, який дозволить нам тримати в фокусі нашу головну мету — перемогу.

І річ друга, яка нам дуже з вами сьогодні потрібна, — це єдність. Тому що дуже просто, особливо в сучасних політичних обставинах, втратити цю єдність. Я як людина, яка останнім часом стикається з політикою і з нею на «ти», знаю, як складно тримати цю єдність серед людей, які мають одну велику мету, але так чи інакше можуть по-різному на неї дивитися. Не дамо нікому роз'єднати нас. В нас одна спільна мета, яка щойно була вами так сміливо озвучена: це — наша перемога.

І, нарешті, третя річ, яка нам з вами дуже сьогодні знадобиться, — це завзяття, терпіння. Це — не зупинятись перед труднощами. А труднощів буде багато.

Тож давайте візьмемо долю нашої країни, наших сімей, наших людей в свої руки і разом поведемо всіх до перемоги і до процвітання нашої рідної держави. Я вірю в те, що разом ми можемо перевернути гори.

Я дякую всім, що ви прийшли сюди сьогодні. Я низько схиляюсь перед всіма, хто своїм жертовним підходом, своїми життями фактично зробив так, щоб ми сьогодні у своїй рідній державі стоїмо тут.

Але — попереду дуже серйозне випробовування, в тому числі й найближчими тижнями. Давайте зробим так, щоб всі — і в Україні, і поза її межами — знали: ми не здамо наші національні інтереси! Ми не перейдемо наші червоні лінії! Ми нікому не дамо торгувати ні нашими територіями, ні нашою свободою, ні нашою гідністю! Ми переможемо! Слава Україні!

Offline Begemot Fedya

  • *****
  • Повідомлень: 9154
  • Karma: 6269
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, Київ.
Re: Українська політика
« Reply #6105 : Листопад 21, 2019, 22:02:18 »
Цитувати (виділене)
Liza Bogutskaya
 Иногда думаю: может ну его, этот Фейсбук? Удалить свою страничку и дело с концом!
...
Это же невыносимо. Такая волна мерзости в адрес Зеленского и СН, кошмар. Девятый вал говна.
А в принципе, знаете, почему это все? Потому что интересы олигархов и монополистов не учитываются. Полный игнор. Топтуны в ОП за постами и должностями, после отказа от обсуждений своих кандидатур на эти посты, готовы смешать в кучу все отхожее и выплеснуть этот концентрат, разведенный на дрожжах, в СМИ.
Ради того, чтобы сбить "некомпетентного" Зеленского, в ход идет даже братание Юли с Ляшком, Порохом и Медведчуком. Заклятые "друзья" держутся на поруках один у другого.
...
Тут в сеть ежедневно выбрасывают тоннаж "инсайдов" о Слугах. Читаю комменты под "новостями". Похоже, что боты всех мастей объединились, как и их папки с мамками. Держут друг друга поруками и извиваются в омерзительных эпитетах.
...
А ведь началось все с исключения из фракции Скороход и Полякова. Они, кстати говоря, не одни такие. Есть еще. И это было видно сразу. И не только мне.
Сейчас должно быть предельно ясно: всех пишут. Всех снимают. У всех ищут компромат.
Насиловал? Не насиловал? Это дело, конечно, надо вскопать правоохранительным органам и дать ответ. НО! Я приблизительно понимаю, почему именно сейчас ударили по Иванисову. Я с ним не дружу. Знаю в лицо и все. Но ради правды: на форуме по кадастру он в голос обвинил конкретных лиц в рейдерских махинацинаях с землей в Ровенской области. Один из названных присутствовал на форуме. Все материалы с депутатскими запросами Иванисов передал по назначению для расследований. Вот ему и прилетела обратка.
...
По компенсации квартир- то вообще смешно. Почему тот, кто арендует у знакомого или родственника, должен обязательно арендовать бесплатно? Кто установил такие нормы?
Другое дело: я вообще против компенсаций. И давно писала о том, что Рада должна обеспечивать стандартным жильем. А вот если оно не подходит, депутат должен оплачивать другое сам.
Кстати говоря, когда мне забрасывают еще и компенсацию бензина- вообще смешно. Или лечения, санаториев и т.д. Не знаю, может кому-то удалось... Когда мне понадобилась мед помощь, я пошла в больницу по месту жительства.
...
Понимаю, что по нам стреляют из всех орудий чернухи, порнухи и прочей мерзости.
Но нам нужно выстоять, вытерпеть и идти дальше.
Ахметов, Коломойский, Пинчук, Порошенко, Медведчук- теряют сейчас огромные средства. Колоссальные. Так это еще конфискаций не было. Это только недополученные сверхприбыли.
Как вы думаете? Будут они драться за то, что считают своим?
Абыдна, да!  :cray:
Жаль подмога не пришла, подкрепленье не прислали.
Нас осталось только два, нас с тобою наебали.
Все братушки полягли и с патронами напряжно,
Но мы держим рубежи, мы сражаемся отважно...

Offline Сеня

  • *****
  • Повідомлень: 890
  • Karma: 422
Re: Українська політика
« Reply #6106 : Листопад 21, 2019, 22:14:40 »
Чувак 78 года, а повязали его в 95-м  т.е. 17 лет... Высосали из пальца...
Зная что творилось в 90-х я допускаю все возможные варианты вплоть до развода  на  бабки за "секс"... 
В данном случае интересна готовность навешивать ярлыки без всякой проверки фактажа...

И да, 17 лет это 17 лет - ограниченная правовая ответственность как не крути...
В данном случае мне удивительно что нет инфы чем чувак занимался последние надцать лет, зато про судимость в лохматые 90-е говно по всем трубам идет... А лично мне интересно как раз первое, а не кого и как он там пытался по малолетке...
Цитувати (виділене)
Антон Ходза
4 мин. ·
Іванісов - це звісно квінтесенція українського феодального пиздеця.

В 1996 разом з компанією мажорів і мерським синком згвалтували дівчину.

Справу могли взагалі зам'яти, але був резонанс і ментів прислали із Запоріжжя.

Тож строки таки дали, але дуже маленькі, а потім взагалі помилували. Ну дійсно, не ламати ж пацанам життя, у них попереду ще політична кар'єра.

Балотуватися в рідному місці з такою історією важкувато, тож пан майбутній депутат упиздив в іншу область, де досяг неабияких успіхів.

У 2010 році був обраний депутатом Рівненської обласної ради за списком ВО “Батьківщина”, також балотувався від тієї ж партії по 37 округу.

У 2015 році балотувався до Рівненської обласної ради по 63 округу (м.Рівне) від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” як член партії.

У 2019 році став народним депутатом України від партії "Слуга народу" по 153 округу (Рівненська область).

У листопаді 2019 року карма нарешті наздогнала героя.

Offline Сеня

  • *****
  • Повідомлень: 890
  • Karma: 422
Re: Українська політика
« Reply #6107 : Листопад 21, 2019, 22:18:15 »

Цитувати (виділене)
Strichka.UA
3 ч. ·
Як умру, то поховайте
мене на могилі
серед степу широкого
На Вкраїні милій.

Кінооб'єднання Babylon'13 зняли вражаюче відео, присвячене річниці Революції Гідності.

Offline shtativ

  • *****
  • Повідомлень: 4293
  • Karma: 2287
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6108 : Листопад 21, 2019, 22:18:38 »
Абыдна, да!
А это он и есть .. этот.. как его... не то, чтобы недоеб, но такое стремление вылизывать явно свидетельствует о перверсивных намерениях.
Так что резюме абсолютно верное - именно что абыдна, и отсюда такое многобуквие.
выспімся мы яшчэ на іхняй шкуры

Ре

  • Гість
Re: Українська політика
« Reply #6109 : Листопад 21, 2019, 22:19:24 »
Я вообще не понимаю, зачем кому-то говорить, что больше на майдан не пойду. Ты туда для кого-то ходил? Ответ держишь только перед собой. Лично у меня каждый раз одно и то же: если не я, то кто. (и здесь не пафос, а отчаянье).
Говорили близким людям (в этом случае мне), а не на публику. Был ответ на мой вопрос, при обсуждении вопроса.
Ничего страшного в том, что я спросила, а мне ответили я не вижу.

Ре

  • Гість
Re: Українська політика
« Reply #6110 : Листопад 21, 2019, 22:28:47 »
Я была на обоих. В разных ролях. Вынесла четкое убеждение, что за свое надо бороться. И борьба - это не только постоять на Майдане. В общем, народ не умеет бороться долго.
На Майдане боролись за общее, вне его, при разочаровании, могут бороться за свое. Жизнь-коротка и не все идеалисты или (профессиональные) революционеры
У меня, двоюродная сестра, как пример, таки свалила сюда, хотя и не хотела сначала из Украины уезжать.
На самом деле, читая новости, грустно это всё :(

І ми були на обох майданах. Розчарування? Було. Боротися за своє? Не знаю.. Як на мене, то Майдан - це дещо більше, це не розум вирішує, а щось інше, те, що не дає всидіти вдома чи деінде, це життєвий вибір тієї меншості, яку називають "агресивною". І так, Слава Україні! (вибачте за пафос, це щиро)

Извините за вопрос, но вы в Киеве живете или из другого города/страны на Майдан ездили?
Это тоже роль играет кмк.
А так, то мое вам уважение! :give_rose:

Offline Suddenly

  • *****
  • Повідомлень: 9141
  • Karma: 1861
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #6111 : Листопад 21, 2019, 22:42:11 »
Так его ж, вроде, судили за изнасилование несовершеннолетней, а этой девушке было 25. Это другой случай, что ли?

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9912
  • Karma: 5982
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #6112 : Листопад 21, 2019, 23:02:23 »
Запоріжжя. Декілька сотень

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #6113 : Листопад 21, 2019, 23:04:06 »
Там зашквар с этим делом насильника был в том, что когда поползли слухи, новые лица кинулись искать его дело по базам, а по погашенным судимостям спецбаза, которую не нашли. Дело нашел Портнов. :facepalm: Млять, какое позорище.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4113
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Українська політика
« Reply #6114 : Листопад 21, 2019, 23:05:07 »
Так его ж, вроде, судили за изнасилование несовершеннолетней, а этой девушке было 25. Это другой случай, что ли?
Не придирайся, ТСН кого нашли - того нашли)

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Українська політика
« Reply #6115 : Листопад 21, 2019, 23:05:30 »
Запоріжжя. Декілька сотень
Дякуємо.
палимо танки з ночі до ранку

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #6116 : Листопад 21, 2019, 23:12:18 »
Первые выступающие с трибуны со сцены - прям дежавью какое-то. Комсомольское собрание на заводе.
На причитаниях Балуха о том, что продавать землю это как продавать грудное молоко матери мы поехали домой. Не дожидаясь, когда перейдут к злочинным тарифам за комуналку.
Там такое было? Мы неудачно стояли, почти ничего не слышали, поэтому просто принимали участие в массовых орах. А так о своем трындели. То же самое делали окружающие.
Да, народу явно было меньше. Но и холодно же было! Внезапно! Я вроде как утеплялась, но после китайского посольства к 18 часам на Майдане уже долго не выстояла. Добянула до 20.15 и все...
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #6117 : Листопад 21, 2019, 23:14:52 »
Вакарчук
Лучше бы он просто пел....  :facepalm:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Старина Z

  • *****
  • Повідомлень: 41886
  • Karma: 31805
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6118 : Листопад 21, 2019, 23:20:46 »
Вакарчук
Лучше бы он просто пел....  :facepalm:
Почему? Он рассуждает вполне здраво.

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Українська політика
« Reply #6119 : Листопад 21, 2019, 23:21:51 »
Но и холодно же было! Внезапно!
Я так замерзла, что ноги болели.
Надо было сразу в лыжном шмоте идти, по традиции.
палимо танки з ночі до ранку

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.