Автор Тема: Українська політика
 

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8284
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #6210 : Липень 29, 2020, 17:55:33 »
Я знаю, но он все равно основатель и более-менее медийная фигура.
Более-менее - вот именно.
ДемСо - хороша по участию в публичных акциях, но кто их видит и слышит? - только те, кто участвует в этих акциях, а вот форма медийной раскрутки себя (раскрутка в хорошем смысле), которая у ДС ново-молодежная, близка... к зеленым, поэтому и не "трогает" избирателя среднего и старшего возраста,  а молодежь наша в большинстве своем политикой не интересуется и на выборы не ходит, так что, увы, не взлетит ДС, о чем опросы и свидетельствуют. Имхо, конечно.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #6211 : Липень 29, 2020, 18:07:29 »
В НБУ там хєрові справи :smilie2:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12645
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #6212 : Липень 29, 2020, 18:26:16 »
Цитувати (виділене)
"Слово - не горобець. Випустиш - не впіймаш". Пропонуємо згадати, що казав потенційний очільник української делегації у Мінській ТКГ Леонід Кравчук про мир, війну, Крим, Донбас і Росію
Топ-10 "ватних" цитат Леоніда Кравчука
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12645
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #6213 : Липень 29, 2020, 18:32:22 »
В НБУ там хєрові справи :smilie2:
Губошлепа не для того назначили, чтобы там хорошо было.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Саминсусамин

  • *****
  • Повідомлень: 2633
  • Karma: 498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6214 : Липень 29, 2020, 18:35:07 »
увы, не взлетит ДС, о чем опросы и свидетельствуют.
+++!!!

Offline Саминсусамин

  • *****
  • Повідомлень: 2633
  • Karma: 498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6215 : Липень 29, 2020, 18:39:43 »
Цитувати (виділене)
"Слово - не горобець. Випустиш - не впіймаш". Пропонуємо згадати, що казав потенційний очільник української делегації у Мінській ТКГ Леонід Кравчук про мир, війну, Крим, Донбас і Росію
Топ-10 "ватних" цитат Леоніда Кравчука
Макаровича недарма називають "Хитрий лис", у нього про будь який випадок знайдеться якась цитата. На всі випадки життя.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6216 : Липень 29, 2020, 18:40:15 »
В НБУ там хєрові справи :smilie2:
Губошлепа не для того назначили, чтобы там хорошо было.

Я не понимаю этих всхлипований...

Зеленский получил мандат на 4 года и волен проводить такую политику какую считает нужной...

Первый вариант (с Гончаруком) был перспективным (в теории) но не взлетел... Сейчас выстраивается типичная украинская "вертикаль" где внешне  лояльные подчиненные будут пилить каждый свою гирю...

Ну так и результат будет обычный, через три года (если повезет) пойдет с вещами на выход... Из за чего такие нервы?

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12645
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #6217 : Липень 29, 2020, 18:42:54 »
Ну так и результат будет обычный
"День сурка" уже осточертел.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6218 : Липень 29, 2020, 18:45:27 »
Ну так и результат будет обычный
"День сурка" уже осточертел.

Ну да... и время идет... но какая тому альтернатива?



Offline ТетраМ

  • *****
  • Повідомлень: 18384
  • Karma: 17887
  • Стать: Жіноча
  • Пропагандист нездорового образца
«Ганьба! Слава! Тобто – добрий вечір!» ©

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #6220 : Липень 29, 2020, 20:06:41 »
увы, не взлетит ДС, о чем опросы и свидетельствуют
Цитувати (виділене)
Це абсолютно провальна ідея від самого початку.

Cпойлер
По-перше, ти мені кажеш, що за вами немає олігархів. Це означає, що у вас не буде грошей. Це означає, що у вас не буде великих медіа, а без телевізору ніхто про вас не дізнається.

По-друге, ти сам це знаєш, тому знаєш, що якщо робити партію без олігарха, то нічого не вийде, а ти не дурний і не робив би справу без шансів, а значить, олігарх у вас є, а значить, ти мені брешеш.

Далі. Немає грошей, окей. Немає медіа, окей. Немає облич. Хто лідер? Хто такий Щедрін, я не знаю Щедріна. Ви четверо хоча б блогери, хоча я не розумію, як регіонал Нойнець і свободівець Гудименко будуть разом просувати єдині ідеї. Але окей. Ви четверо маєте хоча б якусь популярність, а Щедрін – це хто взагалі, чому ви взяли головним людину, яка підкреслено немедійна? Щоб програти? Що таке партія без лідера? Всі дурні, одні ви розумні? Ні в кого не вийшло, а у вас вийде? Тому що ви взяли лідером людину, яку ніхто не знає? Оце запорука успіху, молодці.

Далі. Ви бачили законодавство? Як партії взагалі реєструються? Десять тисяч підписів. Дві третини областей. Де ти візьмеш підписи з Сум, сам поїдеш, ахаха. Тобто ти хочеш сказати, що ви за півроку об’їдете всю країну, будете збирати підписи? Як, на вулиці? У незнайомих людей? На автовокзалі? В Херсоні? Ти був у Херсоні хоч раз?

Окей, зі збором підписів вам просто пощастило.

Отже, весь цей двіж, ти кажеш, займе у вас півроку, і потім це ви віднесете до МінЮсту і ви чекаєте, що Паша Петренко вас зареєструє? А чому? Тому що Паша Петренко любить робити так, як до нього ніхто не робив і замість продавати партії – реєструвати їх по закону? А він взагалі вміє? А в МінЮсті взагалі існують люди, які пам’ятають, як це – реєструвати партії по закону? Ні, немає. І ти знаєш, що немає. А на хабар у вас грошей немає, у вас взагалі грошей немає, ви збираєте з вулиці, з асфальту, з людей, а людям не поясниш у вашій відкритій звітності, що оце на хабар пішло, бо без хабаря вони не просто не хочуть, вони не вміють без хабаря.

Окей, з реєстрацією вам просто пощастило.

І все це ти будеш робити не в пустелі Гобі, а в Україні, в її жорсткоконкурентному середовищі, так? Серед младореформаторів та старочиновників, так? Серед олігархів, які такі ж реформаторські ліберальні проекти, як у тебе, клепають по п’ять перед кожними виборами, так? Дивися, люди важливі пролітають повз нас в лімузині з інституту в майбутнє. Які в них шерстяні нефьодови, як мощни їх бородіщі. Куди ти хочеш їх обігнати, як? За рахунок донату в 50 гривень від айтішніка Васі, який живе у зйомній квартирі на Позняках? Вау. Аплодую твоїй далекоглядності.

Окей, з конкурентами вам просто пощастило, вони трохи не дотягнули і спонсори їх кинули, буває.

Окей, ви виграли якісь там електронні вибори. Рада Громадського Контролю. Я не знаю, що це таке, чув, що це щось із посольством США пов’язано. Так ви що тепер, не молодіжка БПП, а молодіжка посольства? Ну-ну.

Окей, то ви вийшли проти Фірташа. Так ви що тепер, не молодіжка посольства, а молодіжка Нафтогазу? Ну-ну. Чи ні, США давить Фірташа, то ви тут їм зменшуєте вартість його активів? Хитро, хитро, оце посольство придумало, ну і я теж не тупий, я все зрозумів, я аналітик.

Окей, з кодексом Фірташа вам просто пощастило, але ж ми розуміємо, що НКРЄКП дожали не ви, а просто так склалося.

Окей, то ви вийшли проти Зеленського. То ви тепер що, знову молодіжка БПП? Нічого, я вас знаю, ви ж піарники, авантюристи, такий історичний момент, ще перевзуєтеся. Ось зараз. Або завтра. Або післязавтра. Так, уже рік пройшов, давайте, перевзувайтеся.

Окей, з Зеленським вам просто пощастило, з «Ні капітуляції» вам просто пощастило, з тим, що Єрмак такий чорт, і довбограй, і корупціонер вам просто пощастило.

Окей, то ви вийшли проти Коломойського. Досить мене плутати, ви молодіжка Нафтогазу, Порошенка, Сороса, Трампа, МВФ? Як ви все це одночасно робите, вам для цього п’ять лідерів потрібно? Ну ви ж розумієте, Зеленський не зрадить Коломойського, ви не змусите його прийняти антиколомойський закон. Голосів не буде.

Окей, з листом від МВФ вам просто пощастило. Просто така економічна ситуація, що те, про що ви завжди казали, збулося. Окей, ви і про ситуацію казали. Кажу ж, пощастило. Так, прийняли в першому читанні. В другому не приймуть.

Окей, схоже, приймуть. Знову вам пощастило.

Слухай, а як так виходить, що нікому не щастить, лише вам два роки щастить? В якому сенсі «продали душу Щедріну». Давай без шуточок, я серйозно. Я зрозумів про додаток, да, смішна штука, ти ж не серйозно. Я зрозумів про донати, да, смішна штука, ти ж не серйозно, не можуть донати бути залогом успіху. Я зрозумів про відсутність лідера і розділення на органи. Ти ж не серйозно про те, що два органи на п’ять і тридцять людей це ефективніше, ніж одна людина, яка приймає рішення. Я зрозумів про програму й ідеологію. Це найсмішніша штука, ти ж не серйозно, у Слуги Народу теж програма і ідеологія, до речі на вашу схожа. Я зрозумів про без олігархів.

Я зрозумів про все, що ти кажеш. Я не зрозумів, як так сталося, що ви взяли все, що не може працювати в умовах України, склали до купи, і виявилося, що у вас працює і у вас завжди виходить, а ні в кого не виходить?

Давай-но ще раз спочатку про «продали душу Щедріну».

Продати душу Щедріну - https://donate.sokyra.party/
Отже, подивимось. ;)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12645
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #6221 : Липень 29, 2020, 20:07:56 »
Цитувати (виділене)
тётя Роза
@Anakoyher
25 Jul

- Изя, а почему 95-ый квартал
  перестал, как раньше, делать
  пародии на президентов?
- Как это перестал? Да возьми
  любое выступление Зеленского.
  Это же можно умереть от смеха!
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Українська політика
« Reply #6222 : Липень 29, 2020, 23:33:22 »
Цитувати (виділене)
Хозяйственный суд Киева еще 19 июня полностью удовлетворил иск Игоря Коломойского к Национальному банку Украины и "Приватбанку" о признании недействительным поручительства по кредитам рефинансирования, выданным банку до национализации.
Соответствующее решение засекречено в судебном реестре, поэтому о нем стало известно из постановления Северного апелляционного хозсуда, который 27 июля открыл производство по жалобе Нацбанка на решение суда первой инстанции, передает БизнесЦензор со ссылкой на Finbalance.

В своем иске Коломойский просил признать недействительной поручительство по кредитам рефинансирования, которые "Приватбанк" привлек у НБУ в период до национализации.
Not all those who wander are lost

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #6223 : Липень 29, 2020, 23:49:34 »
Кстати да. В Киеве тоже рекламы ЕС не много. Но хоть какая-то.
Цитувати (виділене)
Від Олени Кудренко

Я живу в Харькове. И вот куда ни еду - реклама вдоль дорог либо зеленых, либо пророссийских. Либо пророссийских, либо зеленых. Есть еще до сих пор борды с 9 мая, "днем победы". Есть Пальчевский, есть нынешний губернатор ( фамилию даже не собиралась запоминать). А где наши?
Я по роду деятельности привыкла к тренингам по "агрессивному маркетингу". В продаже товаров не столь важно, что они могут не нравиться потребителю. Они обязаны быть на слуху. Продавец обязан товар продвигать - сам товар не продастся, за редким исключением.
Так где наши?
- Нет необходимости?
- нет бюджета?
- не пускают регионы вешать рекламу?
- не видят смысла в таком продвижении?
- электорат таким образом не прибавится?
Какая причина того, что в моем городе я, как избиратель партии ЕС, даже не слышу о кандидатах от нее, за которых нужно будет голосовать?
Разве после поражения на президентских не нужно быть "ястребами"?
Или я чего-то не понимаю?
ЕС, похоже, есть в Киеве. Но в Харькове про нее не слышно.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #6224 : Липень 29, 2020, 23:52:43 »
Цитувати (виділене)
Vladimir Zavgorodny
33 хв ·

Я вообще не понимаю, чего все про этого луцкого террориста до сих пор разговаривают.
Ну да, вышел из автобуса. Ну да, потом приехал БТР с гранатами. Это нормально. В кино часто сцены снимаются не в том порядке, в котором их показывают зрителю в фильме.
Это называется "монтаж".

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #6225 : Липень 30, 2020, 00:00:42 »
Кстати да. В Киеве тоже рекламы ЕС не много. Но хоть какая-то.
Не знаю, с чем сталкивается ЕС, но вот в Днепре, например, повесить рекламу Д7 совершенно невозможно. Вообще. "Извините, все рекламные борды заняты до начала следующего столетия". При этом пустых по городу полно, и ОПЗЖ + Загидка + мэр + зелень -- на каждом углу.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #6226 : Липень 30, 2020, 00:03:52 »
У нас есть лайтбоксы с Д7.
Зрубимо їх разом.
Но дуже мало.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #6227 : Липень 30, 2020, 08:04:10 »
У нас есть лайтбоксы с Д7.
Зрубимо їх разом.
Но дуже мало.
Не исключаю варианта, при котором владелец этих конкретных боксов имеет отношение к Д7.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6228 : Липень 30, 2020, 08:31:27 »
Не взлетіло... :smilie2: А як хотілося.

Offline Holden

  • *
  • Повідомлень: 45
  • Karma: 19
Re: Українська політика
« Reply #6229 : Липень 30, 2020, 08:31:51 »
Отставить панику! Есть в Харькове по крайней мере один бигборд (призматрон) с рекламой ЕС, напротив Дворца Спорта расположен. И тескт очень хороший: "Зелень падає восени". Так что не всё так плохо.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6230 : Липень 30, 2020, 08:46:24 »
Отставить панику! Есть в Харькове по крайней мере один бигборд (призматрон) с рекламой ЕС, напротив Дворца Спорта расположен. И тескт очень хороший: "Зелень падає восени". Так что не всё так плохо.
Смайлік "хороводнавколобілборду"

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #6231 : Липень 30, 2020, 09:57:36 »
Отставить панику! Есть в Харькове по крайней мере один бигборд (призматрон) с рекламой ЕС, напротив Дворца Спорта расположен. И тескт очень хороший: "Зелень падає восени". Так что не всё так плохо.
тут народ уже предложил новый слоган "зелень має висіти на гілках"

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #6232 : Липень 30, 2020, 10:45:15 »
При этом пустых по городу полно, и ОПЗЖ + Загидка + мэр + зелень -- на каждом углу.
І мер - при цьому у переважній меншості.
Хоча левова доля бордів корбанівська.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #6233 : Липень 30, 2020, 15:17:10 »

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #6234 : Липень 30, 2020, 16:24:45 »
Цитувати (виділене)
Партія "Європейська Солідарність" отримала статус Observer Member у Міжнародному демократичному союзі (International Democrat Union).

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #6235 : Липень 30, 2020, 16:25:09 »

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6236 : Липень 30, 2020, 17:15:53 »
Цитувати (виділене)
Окружной административный суд открыл производство по иску к Министерству юстиции о запрете деятельности «Партии Шария».

Об этом говорится в сообщении пресс-службы суда.

«Иск о запрете деятельности „Партии Шария“: ОАСК открыл производство», — сказано в нем.

Истец просит суд признать противоправной бездеятельность Министерства юстиции относительно принятия решения по поводу несоответствия деятельности «Партии Шария» требованиям закона «Об осуждении коммунистического и национал-социалистического (нацистского) тоталитарных режимов в Украине и запрет пропаганды их символики».

Также истец просит суд обязать Минюст обратиться с иском в суд о запрете деятельности «Партии Шария» на территории Украины и отменить соответствующую государственную регистрацию.

Подробнее: https://www.capital.ua/ru/news/144128-sud-otkryl-proizvodstvo-o-zaprete-partii-shariya#ixzz6TggsEZnH

Offline dlifua

  • *****
  • Повідомлень: 4427
  • Karma: 1521
  • Стать: Чоловіча
  • liveinly
Re: Українська політика
« Reply #6237 : Липень 30, 2020, 18:09:23 »
liveinly

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #6238 : Липень 30, 2020, 18:27:32 »

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6239 : Липень 30, 2020, 18:59:30 »
Бгггг

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.