Автор Тема: Українська політика
 

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34691
  • Karma: 16974
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #6360 : Серпень 03, 2020, 20:24:56 »
ну Монобанк йому вдалося, бо це й є Універсал :grin:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35600
  • Karma: 23487
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6361 : Серпень 03, 2020, 22:18:31 »
Ну, якось да.
Цитувати (виділене)
Sergii Iesipov
1 год. ·
Дивлюсь на героїню дня сьогодні - начальницю відділення банку Наталю Чучупак.
І думаю, що українці обрали президентом безглуздого дурня зеленського саме від нудьги.
Українець en masse дуже мало працює і відносно непогано живе. І тому в українця дуже багато вільного часу, особливо на роботі.
От і пані Наталя залишилась з «терористом» просто від нудьги - їй було цікаво, що це за дурень завітав у відділення, які в нього «плани на вечір».
І увесь цей цирк і президент-циркач і постійні перформанси інших пришелепкуватих, які чомусь дивлячись на президента вважають, що і вони мають право на вихід - все це поки що дуже розважає 13,5 мільйонів вочевидь малозайнятих нудьгуючих громадян.
І все це до біса остогидло тому невеличкому прошарку, якому нема коли нудьгувати із-за важкої праці. Але і подітись від цього балагану теж неможливо.
І нам, ви знаєте, вже не смішно, не сумно і не цікаво. Ми чекаємо.
Чекаємо на кінець цієї невдалої вистави, квитки на яку ми не купували.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #6362 : Серпень 03, 2020, 22:27:45 »
Несмотря на то, что киевского террориста уже взяли, но я советую смотреть трансляцию и дальше. Скоро подъедет БТР из Луцка. (Береза)

Offline Саминсусамин

  • *****
  • Повідомлень: 2633
  • Karma: 498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6363 : Серпень 03, 2020, 23:03:01 »
Несмотря на то, что киевского террориста уже взяли, но я советую смотреть трансляцию и дальше. Скоро подъедет БТР из Луцка. (Береза)
Может имеет смысл беруши вставить? Вдруг начнут гранаты метать...  :grin:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26271
  • Karma: 20575
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #6364 : Серпень 03, 2020, 23:40:39 »
А прикиньте, есть где-то настоящий террорист, готовился несколько лет захватить заложников, сочинял требования, продумывал пути отхода... А теперь что? При словах - "сохраняйте спокойствие, я всех вас беру в заложники" - окружающие начнут ржать в лицо. :cray:

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9885
  • Karma: 5954
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #6365 : Серпень 04, 2020, 08:40:46 »
Офіційно Сухроб Карімов загинув рік тому в Сирії
Що цікаво - вчився на воєнюриста, тіло ідентифікували за ДНК батьків

Offline kvk

  • *****
  • Повідомлень: 5051
  • Karma: 3005
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6366 : Серпень 04, 2020, 09:55:58 »
Взяли під особистий контроль!!!
Цитувати (виділене)
У понеділок, 3 липня, Тернопільська міська рада на позачерговому засіданні скасувала рішення Кабінету міністрів щодо внесення Тернополя до «червоної» зони.Рішення підтримали 34депутатів.
Транспорт працюватиме у звичному режимі.
Підприємці і садочки працюватимуть у звичному режимі

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35600
  • Karma: 23487
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6367 : Серпень 04, 2020, 10:35:39 »
Арахамія спілкується з миколаївцями.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6368 : Серпень 04, 2020, 16:32:55 »
В очередной раз убеждаюсь что прогрессивная пиквикская общественность отстала от жизни...

Аваков... Авааков... Все на личном контроле!

Цитувати (виділене)
«Інколи Аваков занадто очевидно намагався перетягнути на себе функції президента. Не знаю, навіщо. Зараз, по-моєму, Володимир Олександрович делікатно, але чітко пояснив, що президент в цій країні він, і лише він, і ключові напрямки визначає лише він, а в Арсена Борисовича – безпека», – розповів Подоляк.

На уточнення Радіо Свобода, коли саме відбулася ця розмова, актикризовий радник голови ОП пояснив, що це – «не питання однієї розмови».

https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelensky-avakov/30765205.html

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #6369 : Серпень 04, 2020, 16:37:33 »
Авааков... Все на личном контроле!
Тобто зовсім безконтрольний, у перекладі з зе-спічу на українську.

Online RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7044
  • Karma: 12861
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #6370 : Серпень 04, 2020, 16:59:20 »
«Інколи Аваков занадто очевидно намагався перетягнути на себе функції президента.
бляха-муха, цілий рік доказувать словами що він не лох, а президент - ну талантіще

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6371 : Серпень 04, 2020, 17:16:33 »
Накаркали бля...

Цитувати (виділене)
Бывший премьер-министр Украины Витольд Фокин заявил, что принял решение участвовать в работе трехсторонней контактной группы по урегулированию ситуации на Донбассе.

З.Ы. Больше никого не вспоминайте, ну вас нахуй...

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12634
  • Karma: 6461
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #6373 : Серпень 04, 2020, 18:31:36 »
 :kos:
Цитувати (виділене)
Фокін заявив, що рішення це було важким. Зокрема, через те, що колишній прем'єр прочитав багато різких коментарів у соцмережах щодо своєї та Леоніда Кравчука персон в складі ТКГ.

Вітольд Фокін уже заявив, що готовий їхати прямо в ОРДЛО. "Треба їхати на Донбас і запрошувати людей сюди. Я особисто, якби мені таке запропонували, погодився б з групою фахівців і політиків поїхати на окуповану територію і поговорити з людьми, зрозуміти їхню позицію, спробувати знайти можливість піти їм назустріч, але, безумовно, без шкоди для інтересів і суверенітету України", – зазначив колишній голова уряду.

Також він підтвердив, що увійти до складу ТКГ йому запропонував Андрій Єрмак.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35600
  • Karma: 23487
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6374 : Серпень 04, 2020, 18:36:47 »
Йой, мамцю...
Цитувати (виділене)
Юрий Бутусов
9 хв ·
ФБР США проводит обыски в американских офисах олигарха Игоря Коломойского в Кливленде и Майами
Сегодня в американском Кливленде агенты ФБР провели обыски компании Оптима менеджмент Груп в бизнес-центре One Clevelend Center.
По словам агента ФБР Викки Андерсон, ордер на обыск также выдан  в Майами, сообщил сайт clevelend.com
Правоохранительные органы США длительное время осуществляют расследование против Коломойского, однако впервые проводят такие масштабные следственные действия в офисах олигарха, такого еще не было даже в разгар противостояния по Привату в 2016-м. Это не просто проблемы для комплайенса Коломойского - это прямой удар, демонстрация, что Коломойский - нежелательная персона. Теперь проблемы могут начаться и у других структур, которые связаны с Коломойским и с его структурами. Очевидно, этот шаг является публичным и политическим, чтобы дать сигнал президенту Владимиру Зеленскому, опорой которого и деловым партнером Коломойский является до сих пор.
США показывают, что неисполнение обязательств по программе МВФ и кадровые перестановки во власти, они связывают с действиями Коломойского, и не допустят его усиления. Это значит, что Вашингтон не собирается смотреть сквозь пальцы на продолжение кампании Коломойского по возврату Приватбанка.
Это также сигнал, что Америка остается ключевым игроком украинской политики.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Українська політика
« Reply #6375 : Серпень 04, 2020, 18:55:26 »
Десь в році 2009, здається, було таке:
На якомусь укр. каналі показували ніби-то реаліті-шоу про київських селебреті. Ну, як там живе і розважається українська золота молодь. Серед учасників був Дмитро Ступка. Та головною героїнею і учасницею різних пригод була Маша Фокіна. Там, кароче, вона була найбагатшою, найкрасивішою, і вся така афігєнна.
Вона хвасталась своїми квартирами, машинами, пластичними операціями краси тощо. І там десь в титрах прогайнуло, що вона онука експрем"єра Фокіна.
"Ніхуя собі!!!!!!!" - сказала я собі.  :hot:
Це ж скільки той прем"єр накрав, щоб досі внучці вистачало на всю цю  :sho_za: :sho_za: :sho_za: ... не можу досі підібрати слів  :scare3:
Мабуть, у Машкиного дєдушки гроші си скінчили?
То нашо ж зайві тєлодвіженія? Зразу Машку у той триконтакт - а то чо, сасна корабєльная простаіваєт, бля.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35600
  • Karma: 23487
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6376 : Серпень 04, 2020, 19:31:41 »
"Нам пизда, але колись."
Цитувати (виділене)
"Лібералізм і поразка
Можливо в найближчі два-три століття Україна не стане успішнішою за жодну із країн Європи. Більш того вона може ніколи не сягнути того рівня економічного і соціального розвитку, який мають країни Європи зараз. Чому? Ми маємо складно заплутаний клубок причин. Однак, в центрі його лежить наша ліберальна свідомість.
Україна знаходиться на перетині світів. Усю нашу передісторію і усе наше сьогодення ми є ласим шматочком для наших сусідів, незважаючи на діаметральну протилежність їхніх ідеологій.
Окупація і анексія починається не із захоплених аеродромів і блокпостів на лінії розмежування. Окупація починається із перепрошивки культурної складової світогляду.  Тут я розумію культуру в широкому смислі слова: від побутово-сімейних традицій та історичної самоідентифікації до прихильності певним творам мистецтва та мови спілкування. Для того щоб зберігати свою ідентичність, не бути полоненим або рабом окупанта, перш за все потрібно навчитися опиратися його культурним принадам. Для цього потрібно бути консерватором. Консерватором в не в побутовому чи вузькому політичному розумінні. Тут не лише заскорузлість чи інертність. Консерватизм - це сприйняття навколишнього світу через свою внутрішню призму (стрижень), критичне сприйняття усього, що іде зовні і категоричне не сприйняття будь чого, що іде від окупантів. Людина, яка в одне речення вміщає "Росія, звичайно окупант, але це лише музика" - категоричний дурбелик і потенційний ворог. Це отой містер Сміт, який потенційно живе в кожному жителі Матриці.
Уявіть, що вашим сусідом є серійний вбивця Онупрієнко. Залишили б ви на нього свою дитину із словами: "Так, він вбивця, але це лише з дитиною посидіти"?
Повторю ще раз - окупація починається із перепрошивання культурного коду. Консерватор скаже: "Я не розмовляю мовою окупантів, якщо в у мене лінгвістичні проблеми, то я докладу усіх зусиль, щоб виправити це. Я не слухаю і не співаю пісень окупантів, не танцюю під їхню музику, не дивлюся їхніх прикольних відосиків навіть  про котиків, їхніх фільмів та серіалів, не цікавлюся життям їхнього поп-бомонда, не проглядаю Інстаграму їхніх знаменитостей, не читаю книжок їхніх авторів. Нікого. Незалежно від їхнього ставлення  до Криму і Путіна. Повна культурна ізоляція". Ліберал скаже: "Мистецтво поза політикою. Бла, бла, бла... Нетакие русские...бла, бла, бла, Я тільки, щоб розібратися..." Коли ви зустріли на дорозі труп померлого від чуми, то не варто сідати поруч, діставати бутерброд і влаштовувати ланч і поєднанні із порпанням в бубонах. Усе що іде із країни окупанта, заражене антиукраїнськістю. Ми можемо не бачити цього. Тут працює "принцип лисички сестрички" - спочатку одну лапку, потім ще одну... І ось, ти стартував із приспівуванню "Дельфіну" чи "Бянці", а закінчив "мыжебратья", "Гражданская война на Донбасе" і голосуванням за Медведчука.
Мене інколи страшенно  бісять мої студенти. Я просто кажуся від безсилля. Кожен рік  спостерігаю за тим, що не перевиховав жодного із них. Ото, які прийшли, такі і вийшли. Вихователь із мене, як із огірка пістолет. Усі мої спроби ознайомити їх із модерною українською культурою закінчуються нічим. Вони вже перепрошиті культурою окупанта до останнього рядка. Кожного дня спостерігаю в соцмережах одне і те ж. Повністю україномовне дівча (в побуті і навчанні), із знаннями російської на рівні продавця турецького базару, розумне, освічене, добре, в принципі ще любить Україну. Виставляє в соцмережі фото і до нього російськомовний підпис. На хіба?! Тому, що цьому поколінню навіяли, що українська це не модно. Коли ти спитаєш в лоб  - скажуть, що українська це круто, це модно, це сильно. Але в підсвідомості вже засів черв'ячок і точить основи.
Це було із нашим поколінням також. Коли повністю україномовна жіночка заходить в магазин, вона часто автоматично переходить на російську, раніше ніж продавець відкриє рота. Чому? Тому що, коли україномовні селяни приїжджали до міста на закупи, то із ними розмовляли виключно російською. Коли радянські дітки гралися в магазин, то "продавець" обов'язково розмовляла російською. Дівчатко стало дорослою тіткою, а ментальні деформації залишилися. Ютуб та інстаграм заразив окупантським ментальним вірусом і теперішнє молоде покоління також.
Як я реагую, коли бачу оцю історію із моїми теперішніми чи колишніми студентами? Ніяк. Чому? Тому що я дотримуюсь ліберально-демократичної концепції у вихованні. Це ненайкраща модель і в ідеальних умовах, а в наших - це гарантований провал.
Ще одне втрачене покоління... Поки ми не матимемо молодої генерації із українською культурною прошивкою хоч на половину, то наша держава не матиме жодних перспектив.
В умовах існування української нації лівацтво - чисте зло, лібералізм - лицемірне зло. Сьогодні ти ліберал, завтра ідеш у списках партії колабораціоністів, а післязавтра ти вже "шестьориш" в окупаційній адміністрації."
– Іван Хомяк
Так і є. У нас на виборах мера основні претенденти будуть Мамай і хтось зелений. За Мамая я точно голосувати не буду. Але голосувати треба.

Offline kvk

  • *****
  • Повідомлень: 5051
  • Karma: 3005
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6377 : Серпень 04, 2020, 19:50:45 »
"Нам пизда, але колись."

За рекламу вибачаюсь.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26271
  • Karma: 20575
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #6378 : Серпень 05, 2020, 00:56:48 »
Цитувати (виділене)
“НАБУ в очередной раз вызывает главу ОАСК, его заместителя и судей этого суда на допрос - повестки опубликованы на веб-сайте НАБУ… Выполнять процессуальные обязанности отказываются 9 из 12 подозреваемых, большинство из которых - действующие судьи ОАСК", - сообщает НАБУ.
В ведомстве подчеркивают, что если указанные лица не придут на допрос и в этот раз, они будут объявлены в розыск. "Чтобы предотвратить дальнейшие манипуляции, информируем, что в случае очередного неявки подозреваемых на вызов к детективам НАБУ будет вынуждено объявить подозреваемых в розыск и обратиться в Высший совет правосудия с ходатайством о необходимости применения мер принуждения", - говорится в сообщении НАБУ.”

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5610
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Українська політика
« Reply #6379 : Серпень 05, 2020, 01:10:38 »
Цитувати (виділене)
Суд не смог избрать меру пресечения террористу Каримову, который 3 августа захватил и угрожал взорвать отделение банка. Каримов требовал, чтобы текст подозрения перевели на русский, а когда судья отказалась это сделать, заявил ей отвод.
Об этом рассказал прокурор Александр Жила, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на УНИАН.

Адвокат Каримова заявила отвод судье Галине Матийчук на основании того, что та отказалась удовлетворить его ходатайство о переводе текста подозрения на русский язык.

По словам прокурора, судья мотивировала свой отказ тем, что Каримов еще в 2013 году получил вид на жительство в Украине на 10 лет, поэтому он обязан понимать украинский язык, поскольку это обязательное условие для получения такого документа.
Not all those who wander are lost

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26271
  • Karma: 20575
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #6380 : Серпень 05, 2020, 16:10:39 »
Кабмін пропонує виключити норму про військово-квартирну повинність цивільного населення з розквартирування військовослужбовців, правоохоронців і так далі.

Кабмін підготував зміни до законопроєкту «Про правовий режим воєного стану» у якому пропонується повністю виключити статтю 17 і звільнити цивільне населення від так званої «квартирної повинності».

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26271
  • Karma: 20575
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #6381 : Серпень 05, 2020, 16:33:45 »
Цитувати (виділене)
Україна вийшла ще з однієї угоди з СНД

Наразі, ми вийшли з угоди про співробітництво прикордонних військ держав-учасниць СНД з питань науково-дослідницької діяльності. 

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8797
  • Karma: 9814
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #6382 : Серпень 05, 2020, 17:02:25 »
Кабмін пропонує виключити норму про військово-квартирну повинність цивільного населення з розквартирування військовослужбовців, правоохоронців і так далі.

Кабмін підготував зміни до законопроєкту «Про правовий режим воєного стану» у якому пропонується повністю виключити статтю 17 і звільнити цивільне населення від так званої «квартирної повинності».
Ах! И почему у нас, в деревне, не стоят военные! (с)
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8281
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #6383 : Серпень 05, 2020, 17:15:57 »
Идеологические близнецы и братья или обе БЕЗидеологические :smile10:?
Цитувати (виділене)
Партия "Слуга народа" планирует после местных выборов в октябре наладить сотрудничество с политсилой "Оппозиционная платформа – За жизнь"."У них  в отличие от "Голоса" или "ЕС", нет идеологических требований – они абсолютно прагматичны и понятны", – сказал представитель "слуг".
Pанее "Слуга народа" провела соцопрос среди своих избирателей, чтобы выяснить, с какой из партий после выборов она может создать коалицию в местных советах и не растерять рейтинг.
В результате вышло так, что 37% респондентов ответили "ни с одной", а 50% не против сотрудничества с ОПЗЖ. Часть избирателей поддерживают коалицию с партией "Батьківщина".
 

https://www.obozrevatel.com/politics/posle-vyiborov-slugi-naroda-budut-rabotat-vmeste-s-partiej-medvedchuka-smi.htm
« Останнє редагування: Серпень 05, 2020, 17:30:15 від Milena »

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #6384 : Серпень 05, 2020, 17:44:04 »
Цитувати (виділене)
Про відзначення державними нагородами України

За особисту мужність i самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, постановляю:

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

ВІВЧАРЕНКА Ігоря Вікторовича (посмертно) — старшого солдата

ЖУРАВЛЯ Ярослава Сергійовича (посмертно) — сержанта

ІЛІНА Миколу (посмертно) — сержанта

ЗОЛІНА Олексія Сергійовича (посмертно) — сержанта

КРАСНОГРУДЯ Дмитра Анатолійовича (посмертно) — лейтенанта.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

5 серпня 2020 року

https://www.president.gov.ua/documents/3042020-34569

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35600
  • Karma: 23487
  • Стать: Чоловіча

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6386 : Серпень 05, 2020, 19:00:51 »
Цитувати (виділене)
Президент Владимир Зеленский подписал закон о внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно функционирования электронного кабинета и упрощения работы физических лиц — предпринимателей. Об этом сообщили в Офисе президента.

Закон предусматривает упрощение ведения учета для физических лиц — предпринимателей, доступа к электронному кабинету налогоплательщика и расширения его функционала.

Документ предусматривает отмену обязательной книги учета доходов для ФЛП.

«Физическим лицам — предпринимателям I-III групп на упрощенной системе налогообложения можно будет вести учет в любой удобной форме — бумажной или электронной — с указанием суммы дохода за месяц. Физические лица — предприниматели на общей системе смогут вести учет также в бумажном или электронном виде, но по типовой форме, определенной Министерством финансов», — говорится в сообщении.

Кроме того, закон отменяет договор о признании электронных документов для регистрации в электронном кабинете налогоплательщика и предусматривает, что в электронном кабинете отображаются налоговые уведомления.

Также документ вносит изменения в Налоговый кодекс. В частности, облегчены условия налоговых проверок. При проверке оформления работников устранена возможность опрашивать работников и работодателей о выплаченных пассивных доходах и других дополнительных блага и возмещениях.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6387 : Серпень 05, 2020, 19:03:47 »
Еще один дал деру...

Цитувати (виділене)
Гендиректор госконцерна Укроборонпром Айварас Абромавичус подтвердил свои планы покинуть пост главы госконцерна. Об этом он заявил в эфире Радио НВ.

«И, с моей точки зрения, и с точки зрения президента нужна преемственность, как в каждой организации. Мы все-таки 70 человек новых привели. В Укроборонпроме поменяли 30 директоров», — отметил Абромавичус.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35600
  • Karma: 23487
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #6388 : Серпень 05, 2020, 19:59:50 »
Цитувати (виділене)
Алексей Голобуцкий
.
1 год ·
Вчора на "Еспресо" поговорили з Кравчуком. Ну, що я можу сказати... Це або щось схоже на маразм плюс висока ступінь самозамилування - або найвищого ступеню цинізм, коли Кравчук прекрасно розуміє і ситуацію, і наслідки своїх заяв. При тому маразм - кращий варіант: зрештою, у 86 років кожен може дозволити собі будь-яку ексцентричність. Але якщо це цинічна здача держави, то все дуже погано, бо Кравчуку все ж дали значні повноваження.
--
"Я: Як ви можете вважати представниками "громадянського суспільства" людей, які, по суті, є заручниками? Ви розумієте, ви з ними поговорили... Беремо вашу ж ситуацію, да? Ви кажете про якогось професора, який там живе на Донбасі. Ви з ним поговорили, ви повертаєтесь спокійно, бо ви живете в демократичній вільній країні. Ви повертаєтесь в Україну - і вам нічого, про що б ви не домовились, вам нічого з цього не буде. А його завтра знаходять просто з простреленою головою. ...Там нема законної влади. А коли нема влади, коли нема закону - про яке громадянське громадянське суспільство можна в принципі говорити?
Кравчук: Тобто, давайте ми поставим питання більш ясно і зрозуміло для людей. Тобто, ви вважаєте, що ті люди, які живуть на не контрольованих Україною території, але є Україною - вони ж не є ні Росією, ні іншими країнами - з ними спілкуватись не потрібно і їх треба від України відрізати, правильно я розумію? "
--
Визнаймо чесно: Кравчук - ніхто і не домігся в житті нічого важливого. Державність зафіксував вже Кучма - Кравчук став лише тимчасовою "прокладкою" між ладом радянської республіки і суверенної держави. Економічний прорив? Не було такого. Дипломатичні здобутки? Так само. Суспільне визнання, культурні здобутки? Українці його пам'ятають хіба за "кравчучками" (це ті, що взагалі ще не забули).
Об'єктивно, Кравчук - це порожнє місце, пихате порожнє місце. Але порожнє місце, якому надали дуже важливі повноваження. Досягти він з такими повноваженнями і свідомою чи реальною позицією маразматика не зможе нічого. А от здати - практично все.
От приблизно про це і поговорили: я чесно кілька хвилин пробував йому пояснити, що мирні мешканці територій під російською окупацією - залякані заручники, з котрими немає сенсу домовлятись. Кравчук вперто щось ляпотів про "діалог і досягнення миру, якщо всі цього захочуть". У "всі" він явно не включає Кремль.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23603
  • Karma: 9421
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #6389 : Серпень 05, 2020, 21:33:35 »
Партия "Слуга народа" планирует после местных выборов в октябре наладить сотрудничество с политсилой "Оппозиционная платформа – За жизнь"."У них  в отличие от "Голоса" или "ЕС", нет идеологических требований – они абсолютно прагматичны и понятны", – сказал представитель "слуг".
І це не дивно.
Тю, ля, а шо?

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.