Останні повідомлення

Сторінок: [1] 2 3 ... 10 Наступна
1
Цитувати
На фоне недавних успешных атак по российским НПЗ и для недопущения бензинового голода Москва начала импорт бензина из Беларуси. Об этом сообщает (https://www.reuters.com/business/energy/russia-increases-gasoline-imports-belarus-domestic-supplies-shrink-2024-03-27/) Reuters, ссылаясь на собственные источники.

На мировом рынке Россия считается одним из основных экспортеров бензина, однако сейчас восстановление утраченного потенциала невозможно. Это заставило поставщиков срочно заказать поставки бензина из Беларуси в больших объемах.

В течение первой половины марта импорт вырос в пять раз, достигнув отметки почти 3 000 тонн. Это при том, что в феврале такие поставки не достигали 600 тонн, а в январе Беларусь вовсе не осуществляла экспорт бензина.

Однако даже это, отмечают источники издания, не помогло окончательно решить проблему из-за постоянного роста необходимости поставок топлива, а белорусские мощности не такие большие.
2
Больше 50% это круто, они там чипы мотолками вбивают что ли?
Достатньо персоналу не дотримуватись правил для "чистих зон" - оті 50% за щастя будуть.
3
Піквікський клуб / Re: Нотатки про насущне
« Остання відповідь від Eney Сьогодні в 08:51:25 »
Цитувати
Кирилл Данильченко
20 хв  ·
Комбінована атака по півострову відразу з кількох аеродромів, активне використання декоїв, дрони-камікадзе літакового типу, перероблені для стрільби земля — земля ПКР, крилаті ракети.

Ще недавно це звучало б як маячня, а сьогодні реальність — Сили оборони можуть проводити такі операції навіть з використанням пострадянських літаків. Зате як же погарнішає Крим, коли приїдуть F-16.

Влучили декілька разів у колишню будівлю штабу ВМС України у Севастополі на вулиці Руднєва, там зараз КП, вузол зв'язку й головний інформаційний центр ЧФ РФ. Він прийняв у дах Scalp-EG, а у західне крило, ймовірно, «Нептун» (характер руйнувань там інший).

Навіть якщо офіцери з чергової зміни спустилися в укриття й пережили атаку, то точно не обладнання, не антени, якими було густо обліплено, — є фото, на яких видно, що будівля сильно вигоріла зсередини, а рами вибухом вивернуло назовні.

Подивимося, як піде туристичний сезон під прильотами по дюжині ракет, з нафтобазами у вогні й кораблями, які тонуть по траверсу Феодосії, рясно поливаючи з кулеметів безекіпажні човни.

Плюс нам не потрібно, щоб противник мав можливість розгорнути на нашому узбережжі бригаду морської піхоти — так, це зробити важко, особливо через «Нептуни» й «Гарпуни», але наші протидесантні сили в Причорномор'ї теж скуті.

Загалом якось так і склалося — «Тапіри» і «Ропухи» не потрібні, отже, ми їх багато місяців поспіль викреслюємо з Книги життя.
ВДК проєкту 775 «Ямал», ймовірно, уразили ракетою SCALP зверху, вона пробила йому частину палуби під кутом й увійшла в бетонний пірс.
Надбудови в цих суден з магнієво-алюмінієвого сплаву, розрив поруч майже півтонної голови — це 100 % тяжкі пошкодження від уламків, частин двигуна ракети і шматків бетону.
На супутникових знімках 24 числа його буксирують до сухого доку — пошкодження є.

Після прямого влучення ВДК «Азов» прикрили маскувальною сіткою, пробоїну та сліди від пожежі противник приховує. Це не так важко, оскільки у європейських крилатих ракет тандемна боєголовка з проникним зарядом. І основний заряд, якщо йдеться про удари по кораблях і заглиблених командних пунктах, вибухає в товщі, у нашому випадку навіть, може, у ґрунті під «Азовом».
Головних ушкоджень супутником не побачиш. Але вони є.

«Іван Хурс» проєкту 18280, середній корабель розвідки — влучення в кормову частину, там і гвинтостернова група, і антени, і надбудови з обладнанням, з обладнанням РЕБ.Як розвідувальний корабель і судно зв'язку він випав з другої кампанії до кінця війни — «Цезаря Кунікова» після «Точки» ремонтували рік, тут влучення серйозніше. Це єдиний корабель цього проєкту в ЧФ — великий успіх його пошкодити.

На ВДК «Ольшанський», який росіяни захопили у 2014 році, навели ПКР «Нептун» — тут усе просто, він не був боєготовим, його просто тасували по різних місцях біля пірсів, використовували як генератор диму для завіс, стояв поряд з новими суднами.

Влучення теж не аж цілком летальне, але ходити він не буде. А як джерело запчастин і донор «Ольшанський» не потрібен.
Поруч з ним стояв ВДК проєкту 1171 «Микола Фільченков» — може, йому пощастило більше.
Можна, звичайно, розповідати, що ми за сотні кілометрів від Одеси вибираємо, влучити в корму чи пробити борт з відходом ракети в бік бетонного пірса.
Але, як на мене, влучили, куди вдалося, працюючи по запланованому банку цілей.
Хто сумнівається, що 450 кг голови, зім'явши частину борту, розірвуться без пошкоджень за кілька метрів, може сам сісти в алюмінієву надбудову й спробувати, а головне — потім повідомити про результати дослідження.

Зрозуміло, що всі ми певною мірою розпещені знищенням раз на три тижні суден, тож пошкодження чотирьох з них прямим влученням, пробиттям, як у «Аскольда» (у край борта і в пірс), і близьким прильотом не здаються такими значущими.

Але це масштабна атака над центральною базою: найкраща російська РЕБ там, засоби ППО там, ешелонування «Торів», «Панцирів» і С-300 там.
А пошкодження чотирьох суден в одній атаці під щільним ППО — такого в Європі не робили з часів Другої світової. Проти Москви багато чого не робили ніколи.
Варто зафіксувати: у звітах МО РФ усі наші Су-24 збиті по два рази щонайменше, а вони досі літають.
Це багаторазові ураження 90–110-метрових кораблів, зокрема, засобами доставки українського виробництва.Ми їм дозвуковими ракетами змогли кілька разів винести головну базу, а Сили оборони перехоплюють над Києвом їхні надзвукові ракети.

Тобто в нас відрив у технологіях — зона заборони над столицею, яку вони не можуть пробити ні дронами, ні «Кинджалами», ні «Цирконами».
Велика морська держава таку зону над базою флоту, який мав протистояти всьому флангу НАТО, не може встановити вже багато місяців.

Питають:
Цитувати
Вениамин Шпак
- А коли F16 приїдуть і в якій кількості?

Кирилл Данильченко
- Когда будет готова наземная инфраструктура, сделана капиталка предпродажная, подготовлены пилоты в ходе 10-12 месячной программы, закуплены средства доставки, контейнеры, всякие станции РЭБ самоприкрытия. У Польши и Румынии занимало несколько лет пересесть частично - это еще и быстро.
4
Піквікський клуб / Re: Россия - родина убийц!
« Остання відповідь від Eney Сьогодні в 06:48:17 »
Цитувати
Ночью российские террористы атаковали «Шахедами» Харьков, Запорожье и Днепр. Жилые дома. Не в первый раз. Кто-то может мне объяснить простым и понятным языком – чем они принципиально отличаются от террористов в том же «Крокусе» или прочих? Тем, что лично не берут гражданского на прицел, а запускают ракету или дрон? Но результат тот же. И если они такие же террористы, сегодня будет соболезнование от западных лидеров? Ну, похожее на соболезнование после теракта в Крокусе? Или не все террористы одинаково раздражают? Исламское государство убивает гражданских и это ужасно. Российского государство просто убивает и к этому привыкли. Так что ли? Но это расизм получается. Или, если вы в курсе, как мы российских оккупантов называем – сексизм…
Сазонов
5
То вже прогрес. Починалося з 75%. Браковані продавалися як сувеніри, по 2 з чимось тисячі "полновєсних рупєлєй".  :crazy:
7
Піквікський клуб / Re: Юмор та гумор
« Остання відповідь від Skogkatt Сьогодні в 00:55:00 »
Ыыыыы
8
Піквікське дозвілля / Re: Друзья наши меньшие (продолжение)
« Остання відповідь від Ксеня Вчора в 23:25:56 »
а вот такой если вопрос. как научить собаку лаять?
собака - бернский зенненхунд, 1 год, кобель. за всю свою жизнь ни разу осознанно не гавкнул
("осознанно" - в смысле во сне совсем редко отдельные "гаф!" бывают, так что кроме того еще плюс к вышесказанному - дело не в органике).

Я так понимаю, медицинские причины исключили? Тогда, может, у него просто нет причин для лая? ) Еда по расписанию, прогулки тоже, жизнь - малина, доносить свои желания нет необходимости, вот и не лает.
Ещё я где-то читала, что есть просто «нелающие» породы, но твоя, наверное, не из них, иначе ты бы знал.
9
Цитувати
Российская компания "Байкал Электроникс" столкнулась с большим процентом брака при производстве собственных процессоров. Бракованными на выходе оказались более половины процессоров. Об этом пишут "Ведомости".

До полномасштабного вторжения российских войск на территорию Украины в феврале 2022 года "Байкал Электроникс" заказывал производство и корпусирование чипов на тайваньской фабрике TSMC. Компания планировала нарастить годовые объёмы производства до 600 тысяч чипов к 2025 году. Но после введения санкций TSMC прекратила сотрудничество. 300 тысяч процессоров "Байкал" не попали в Россию.

"Байкал Электроникс" еще в конце 2021 года начала эксперимент по корпусированию (установке кристаллов в корпус) своих чипов в России. Вице-президент по развитию производства GS Group Фёдор Боярков подтвердил "Ведомостям", что эксперимент по корпусированию чипов продолжается и сейчас, однако он идет тяжело.

По словам источников "Ведомостей" в компаниях производителях электроники больше половины партий чипов на выходе оказываются бракованными. Отмечается, что причиной высокого процента брака является устаревшее оборудование и отсутствие необходимого опыта у сотрудников. Однако эксперимент по переносу сборки процессоров на отечественные мощности будет продолжен.
Больше 50% это круто, они там чипы мотолками вбивают что ли?
10
Цитувати
Российская компания "Байкал Электроникс" столкнулась с большим процентом брака при производстве собственных процессоров. Бракованными на выходе оказались более половины процессоров. Об этом пишут "Ведомости".

До полномасштабного вторжения российских войск на территорию Украины в феврале 2022 года "Байкал Электроникс" заказывал производство и корпусирование чипов на тайваньской фабрике TSMC. Компания планировала нарастить годовые объёмы производства до 600 тысяч чипов к 2025 году. Но после введения санкций TSMC прекратила сотрудничество. 300 тысяч процессоров "Байкал" не попали в Россию.

"Байкал Электроникс" еще в конце 2021 года начала эксперимент по корпусированию (установке кристаллов в корпус) своих чипов в России. Вице-президент по развитию производства GS Group Фёдор Боярков подтвердил "Ведомостям", что эксперимент по корпусированию чипов продолжается и сейчас, однако он идет тяжело.

По словам источников "Ведомостей" в компаниях производителях электроники больше половины партий чипов на выходе оказываются бракованными. Отмечается, что причиной высокого процента брака является устаревшее оборудование и отсутствие необходимого опыта у сотрудников. Однако эксперимент по переносу сборки процессоров на отечественные мощности будет продолжен.
Сторінок: [1] 2 3 ... 10 Наступна