Автор Тема: Околокомпьютерное (железо, программы, настройки, баги, глюки)
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
А гугл-драйв дійсно така піздувата хня як я про неї зараз думаю?
Потрібно було якесь місце, папочка щоб різні люди мали до неї доступ, клали туди файло, а я потім міг все це побачити. Купив річний преміум на 2 тб, зробив доступ по посиланню, все пучком, нарід користується. Потім один мені пише, що за хня, в мене місце на моєму драйві закінчилось, другий. Почав розбиратись, виявляється що якщо людина кладе файл на мою розшарену гугл-папку, місце віднімається в неї, а не в мене. Написав в підтримку, ті відповіли "зис із нормал, із воркинг як інтендед". А якщо я хочу щоб було так як я думав, воно повинно бути - то кожен виклавший файл повинен передати мені права на цей файл. На кожен файл. Окремо. Папкою нізя. Потім мені на пошту прийде запрос (на кожний файл окремим листом) і я повинен згодитися в кожному листі нажавши на кнопучку "Ассерт" котру турботливі дізайнери гугла намалювали встик з кнопочкою "Декляйн", ну щоб якщо я почну відповідати пачкою один за одним, міг спокійно промахнутись. А файлів вже більше 200 і буде ще десь стільки ж.
Коротше з такім підходом гугл-драйв йде в корисну для здоров'я прогулянку на бібу. Тільки тепер не зрозуміло що краще, перейти на Дробокс, там такого не було начебто, хоча я їм давно не користувався. Гамачі? ФТПішник підіймати? Google-dick, бля.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6363
  • Karma: 6420
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
В нас так з корпоративним гугл-драйвом не було, ти якось неправильно настроїв. Треба або зробити окремий гугл-аккаунт та розширити його на всіх, або щось типу організації та її членів.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Якщо так як ти пишеш - то техпідтримка гугла це скриває. І в будь якому разі,  я не можу розширювати акаунт на людей про існування яких я не знаю. Тим більш що в них і гугл-аккаунта може не бути, є отщепєнци з айфонами.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4105
  • Karma: 1779
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Цитувати (виділене)
На Розетке появився хороший варіант на тисячу дорожче.
Xiaomi Pad 6 8/256GB
https://rozetka.com.ua/xiaomi-vhu4318eu/p409495644/
Замовив його.  Коротше, ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі.
Вот мені і планшет для ютубчика за 100 доларів :unknown:
Приємний бонус - дуже низьке споживання батарейки в режимі очікування. Зарядив у неділю, та забув про нього.
Сьогодні п'ятниця, тобто 5 днів, залишок заряду - більше 70 відсотків. Вайфай включений, блутуз відключений.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34681
  • Karma: 16962
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
все ж таки вирішив спробувати 1+, взяв 12R. звісно, можна було зекономити та взяти його китайський аналог Ace3, трохи позадротити з прошивкою, та щось не відчув в себе сил та бажання, плюс повідомлення про те, що їх все ж таки лочать періодично, не додали завзятості.
з плюсів дуже класний екран, велика батарея, зручний підекранний сканер. з мінусів жлоби всунули UFC3.1 замість UFC4.0 як в китайській версії, також в комплекті відсутній блок живлення та чехол, які є в індійській та китайській версіях.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27668
  • Karma: 7881
  • Стать: Чоловіча
Ну... приємного застосування :) Я поки що телефон за такі гроші на 0-3 роки купувати не згоден.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
також в комплекті відсутній блок живлення та чехол
Треба ж на чомусь економити щоб ціну не задирати.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27668
  • Karma: 7881
  • Стать: Чоловіча
Треба ж на чомусь економити щоб ціну не задирати.
При чому я цей парадокс геть не розумію. Дешеві смарти продаються с зарядками. С гарними зарядками. У мене 120 Ватт в комплекті. А дорогі смарти, які купляють поважні люди - без бж. А потім ще побігайте, пошукайте швидку зарядку, а то чого це ви такі гарні та щасливі? :smile4:

Offline Minime

  • *****
  • Повідомлень: 6458
  • Karma: 4372
  • Стать: Чоловіча
  • Австралия: au2ua
При чому я цей парадокс геть не розумію.
Как я это понимаю:

Дорогие телефоны выпускаются серьезными компаниями, которые как "хорошие корпоративные граждане" подписаны на всякие "зеленые" инициативы - "не плоди электронный мусор, не клади в коробку, то, что у них уже и так может быть".

Производители дешевых телефонов, наоборот, заманивают зарядками/наушниками в коробках. Им морду зеленой тяпкой делать не обязательно...  :smilie5:
"Не забыть бы нам всё, не простить бы и не потерять". В. Высоцкий

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27668
  • Karma: 7881
  • Стать: Чоловіча
Как я это понимаю:
Я это тоже так понимаю. Но. Даже если я совсем зеленый, то у меня может еще не быть мощной зарядки/сломалась мощная зарядка. Почему нет двух комплектов поставки? С качественной мощной зарядкой производителя в 2 раза дороже, чем стоит зарядка?

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2271
  • Karma: 2245
Я это тоже так понимаю. Но. Даже если я совсем зеленый, то у меня может еще не быть мощной зарядки/сломалась мощная зарядка. Почему нет двух комплектов поставки? С качественной мощной зарядкой производителя в 2 раза дороже, чем стоит зарядка?
Да полно ж зарядок, что ее искать. Что онлайн что оффлайн продадут тебе сразу вместе с телефоном, если надо.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27668
  • Karma: 7881
  • Стать: Чоловіча
Да полно ж зарядок, что ее искать. Что онлайн что оффлайн продадут тебе сразу вместе с телефоном, если надо.
Оригинальные? Не так и просто. А чего в коробку не положить? А что потом делать, когда телефон или зарядка загорится, за кем бегать?

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2271
  • Karma: 2245
Оригинальные? Не так и просто. А чего в коробку не положить? А что потом делать, когда телефон или зарядка загорится, за кем бегать?
У нас легко и оригинальные и неоригинальные хорошего качества. Меня скорее раздражает, что они кабель короткий зарядный кладут.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Да полно ж зарядок, что ее искать.
Дело не в зарядке, как таковой, дело в демонстрации отношения к покупателю. Вот вам зарядка, вот вам шнурок, да короткий, но на первое время, вот вам бампер, видите как мы о вас заботимся? Покупайте нашу продукцию!!!
 Компании тратят охулиарды на маркетинг чтобы потом сэкономить три копейки на зарядке. Ну, им виднее, наверное. Вон, Эппл вообще относится к своим симпатикам как к быдлу и ничо.
 :)

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3791
  • Karma: 2157
  • Стать: Чоловіча
Дело не в зарядке, как таковой, дело в демонстрации отношения к покупателю. Вот вам зарядка, вот вам шнурок, да короткий, но на первое время, вот вам бампер, видите как мы о вас заботимся? Покупайте нашу продукцию!!
Это жлобство с отсутсвием зарядок начали огрызки. Сейчас это стало уверенным признаком премиумного смартфона. Можешь выложить штуку баксов за смартфон, значит можешь еще заплатить 50 за чехол, 50 за зарядку и 30 за длинный кабель.
Пять старушек - уже рубль. (c)
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34681
  • Karma: 16962
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
ну все це насправді з Еппла і почалося. Самсунг цілий рік тролив яблуко тим, що в нього є зарядка, а потім і сам припинив комплектувати. потім за ними пішов підтягуватися Китай, хоча для Китая і Індії зарядки і чохли в комплекті йдуть, страждає ЄС та США. тому я зараз і змушений заряджати 100Вт батарею 67Вт зарядкою, бо рідну 1+ зарядку я взагалі не можу знайти, а купляти ксяомі за 1,5к мені якось не алльо.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3791
  • Karma: 2157
  • Стать: Чоловіча
Я обожаю как Симпсоны продернули фанатов Эпла.
С 30 секунды примерно

Вы гордитесь тем, что купили телефон за 500 баксов? (да были времена).
Я произвожу их по 8 баксов и лично ссу на каждый из них.
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27668
  • Karma: 7881
  • Стать: Чоловіча
а купляти ксяомі за 1,5к мені якось не алльо.
А вони універсальні? Бо у снапдрагонів швидке заряджання по стандарту квік чардж. А у медіатеків - повер делівері. І це ще надо перевірити, що все запрацювало на 100 Ватт і побачити струм 20 Ампер в акумулятор :).

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34681
  • Karma: 16962
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Оце ти мене озадачив...
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2271
  • Karma: 2245
Дело не в зарядке, как таковой, дело в демонстрации отношения к покупателю. Вот вам зарядка, вот вам шнурок, да короткий, но на первое время, вот вам бампер, видите как мы о вас заботимся? Покупайте нашу продукцию!!!
 Компании тратят охулиарды на маркетинг чтобы потом сэкономить три копейки на зарядке. Ну, им виднее, наверное. Вон, Эппл вообще относится к своим симпатикам как к быдлу и ничо.
 :)
Ну тут кому что, я не отрицаю, что это может раздражать. Мне все равно в этом смысле. Меня гораздо больше раздражает, когда для каждой функции надо подписаться, что твои данные будут везде. Или когда покупаешь наушники сони с обещанными функциями, для этих функций надо завести ещё какой то сторонний аккаунт, причём для каждой функции отдельный.
То, что эпплу в принципиальных вопросах нравится плевать в покупателей, я согласен.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27668
  • Karma: 7881
  • Стать: Чоловіча
Оце ти мене озадачив...
Якось так. Сяома не робить на снапах зарядку більше 67 Ватт. А ванплас зробив на снапі 100 Ватт? Молодець. Але трохи дивно.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34681
  • Karma: 16962
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Оце ти мене озадачив...
Якось так. Сяома не робить на снапах зарядку більше 67 Ватт. А ванплас зробив на снапі 100 Ватт? Молодець. Але трохи дивно.
так, зробили. ось таке мені потрібно. але не дуже. сяомівська заряджає десь за годину, з цим я можу жити.
https://rozetka.com.ua/ua/425841531/p425841531/
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27668
  • Karma: 7881
  • Стать: Чоловіча
ось таке мені потрібно
Щось намутили. Повер делівері всього 67 ватт. А 100 ватт якась їхня нестандартна хня: SuperVOOC. Мені не подобається.

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8764
  • Karma: 1736
  • Стать: Чоловіча
Не знаю насчет плевания в покупателей. Я вот на днях поменял старый макбук прошку на новую (16 дюймов, M1 Pro) и просто не могу нарадоваться. Включил сегодня ноут рано утром (без воткнутого шнура зарядки), весь день на нем работал в полной автономке, ни в чем себе не отказывая, и сейчас он, сцуко, все еще работает. И показывает, что у него есть еще 20% заряда в запасе!  :consul: Я такой автономности ранее ни на одном ноуте не видел. Если это называется "плевать в покупателей", то я не против, чтобы в меня и дальше продолжали так плевать.  :yes:

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34681
  • Karma: 16962
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Всі: розмовляють про телефони
Тамерлан: а ви знаєте, у мене ноут добу заряд тримав, Епплє молодці.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8764
  • Karma: 1736
  • Стать: Чоловіча
Всі: розмовляють про телефони
Тамерлан: а ви знаєте, у мене ноут добу заряд тримав, Епплє молодці.
:pardon:

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3791
  • Karma: 2157
  • Стать: Чоловіча
Всі: розмовляють про телефони
Тамерлан: а ви знаєте, у мене ноут добу заряд тримав, Епплє молодці.
- Как узнать что у человека Эппл?
- Не надо узнавать - он сам расскажет.
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34681
  • Karma: 16962
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Всі: розмовляють про телефони
Тамерлан: а ви знаєте, у мене ноут добу заряд тримав, Епплє молодці.
- Как узнать что у человека Эппл?
- Не надо узнавать - он сам расскажет.
також застосовно до вєганів.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4105
  • Karma: 1779
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
. Или когда покупаешь наушники сони с обещанными функциями, для этих функций надо завести ещё какой то сторонний аккаунт, причём для каждой функции отдельный.
Я себе временно купил затычки realme Buds Air 5 Pro (очень достойные и за умеренные деньги) и там тоже странно все реализовано. Есть фирменная приложуха realme и типа там все настраивается для полного погружения, шумоподавления и т.д. Но через некоторое время в приложение становится невозможно зайти, пока не зарегистрируешь свой аккаунт с суперзащищенным паролем из цифробукв разного регистра и спецзнаком. После логина через пару недель из аккаунта выбивает без пояснения причин. Пароль, естественно, я уже не помню, в восстанавливать лень. Так и пользуюсь со спецприложенем, которое не пашет :pardon:

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8764
  • Karma: 1736
  • Стать: Чоловіча
Пароль, естественно, я уже не помню, в восстанавливать лень.
В таких случаях спасает парольный менеджер. Я лично вообще перестал пароли от различных аккаунтов запоминать. При регистрации сразу заношу это в парольный менеджер и забываю.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.