Автор Тема: Українська політика. Війна. 15 листопада -
 

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6876
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10350 : Квітень 22, 2024, 19:09:10 »
В Харкові знесли телевежу. Багато раз цілили, з самого початку, сьогодні влучили.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9896
  • Karma: 5974
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10351 : Квітень 23, 2024, 10:58:19 »
Звернення дружини Романа Червінського до небайдужої спільноти:
Можливо ім’я мого чоловіка не дуже відоме кожному. Він - не зірковий актор.
Навпаки, його професія навіть вимагає того, щоб про нього ніхто не знав.
Але повірте, його віра у цінність Свободи та Справедливості така ж, як і усіх свідомих громадян демократичних країн.
Мій чоловік проводив складні та резонансні спецоперації, щоб захистити нашу країну від ворога.
Ніхто не повинен був нічого знати про нього.
Але самою відомою стала та операція, яку влада не дала завершити: по захопленню російських найманців. Після чого провладна депутатка оприлюднила його ім’я. Він став мішенню № 1 в росії.
Щоб захистити Батьківщину, мій чоловік вийшов у публічний простір.
Завдяки цьому кроку українці дізналися правду. Що операція була. І наскільки вона була важлива для нашої країни.
Але сміливо викривши тих, хто допоміг «вагнерівцям» уникнути свідчення у суді та справедливого покарання, мій чоловік став ворогом для влади.
Вже рік його утримують в одиночній камері, не маючи ніяких юридичних підстав. І навіть по тим ницим правилам гри - він три дні тому мав би вийти на волю.
Маючи безліч нагород та заслуг перед країною, Роман Червінський став заручником влади.
Його сміливість, честь, вірність присязі народу України та прагнення свободи вже об’єднали багато людей. Це ті цінності, що зрозумілі будь-де.
Це ті  цінності, заради яких зараз бореться наша країна.
Я дуже прошу допомоги у Вас, у всього світу!
Не сховати десь Романа. Ні! Він хоче і далі боротися з ворогами. Він має для цього усе, окрім Волі.
Я звертаюся про допомогу, щоб врятувати Романа Червінського від змови підступних ворогів.
Так же, як зараз вільний світ об’єднався, щоб допомогти Україні перемогти у війні, так же прошу не бути байдужими до долі мого чоловіка.
Я прошу про розголос та увагу до цієї ганебної судової справи.
Свавілля влади шкодить майбутньому держави у складі цивілізованого світу.
lea from Roman Chervinsky's Wife to the Community
My husband's name may not be widely recognized. He's not a celebrity actor.
On the contrary, his line of work demands anonymity.
But believe me, his belief in the values of Freedom and Justice is  is as steadfast as any conscious citizen of a democratic nation.
My husband has undertaken numerous complex and impactful special operations to protect our country from the enemy.
His work was meant to remain shrouded in secrecy.
However, the operation that gained the most notoriety was the one our own government obstructed: the capture of Russian mercenaries from the "Wagner Group". After that, a pro-government official revealed his identity to the public. He became a prime target for Russia.
To defend his homeland, my husband stepped into the public eye.
Thanks to him, Ukrainians learned the truth. They learned about the failed special operation and its significance to our country.
But by publicly exposing those who helped the "Wagner Group" avoid testifying in court and receiving fair punishment, my husband became an enemy of our government.
He has been held in solitary confinement for a year now without any legal  justification. And even by government's corrupt rules, he should have been released three days ago.
Despite earning countless state awards and medals for his service, Roman Chervinsky has now become a hostage of the government. His courage, honor, desire for freedom, and loyalty to the oath he made to the Ukrainian people have already united many in his defence. These are the values ​​that resonate universally.
These are the values ​​that our country is fighting for now.
I plead for help from you, from the whole world! Not to hide Roman somewhere abroad. No! He wants to continue fighting the enemy. He has everything he needs for that, everything except his Freedom.
I plead for your help in saving Roman Chervinsky from the conspiracies of the internal enemy.
Just as the free world has united to  to help Ukraine win the war, I now ask you to unite in the effort to save my husband.
I call for publicity and attention to this disgraceful  court case.
The arbitrariness of our government is harming Ukraine is undermining Ukraine and our collective future as part of the civilized world.
Переклад Катерини Дмитренко
#СвободуРомануЧервінському!


https://www.facebook.com/TaiNochkaYA/posts/pfbid04U5DHT13VGVXTegUm2JYqDM7PCySTsvdMtCiHdhZmgR1EoQ99QxJDuWg42LWbFsNl

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7046
  • Karma: 12864
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10352 : Квітень 23, 2024, 11:24:06 »
не пройшло і три роки

Цитувати (виділене)
Stepanas Banderas:
Та, чесно кажучи, вже навіть емоцій немає. Того року росказували про мільярди на захист енергетики, а, виявляється, план тільки зараз розробляємо.
Якийсь невичерпний крогообіг зеленого триндєжа в країні
https://t.me/dmitriy_chekalkyn/14737

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9896
  • Karma: 5974
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10353 : Квітень 23, 2024, 16:44:55 »
https://t.me/PresidentPoroshenko/8938
Петро Порошенко

Неприпустимо, коли парламент працює декілька днів на місяць.

Неприпустимо, коли місяцями затримується розгляд найважливіших питань: церкви, бізнес-клімату, створення ТСК щодо фортифікаційних споруд та об’єктів критичної енергетичної інфраструктури, допуску журналістів у Раду, забезпечення свободи слова, розгляд після підписання Президентом доповнень до законопроєкту про мобілізацію та звільнення військовослужбовців.

Я хотів би наголосити на ще одному дуже важливому питанні: несправедливість!

Несправедливість неприпустима в принципі, особливо під час війни. І особливо неприпустима щодо українського воїна, розвідника, героя. І совість вимагає від мене і від всіх нас використати цю парламентську трибуну для його захисту – для захисту Романа Червінського.

Тим більше після кричущої історії, коли 19 квітня було розглянуто продовження запобіжного заходу після року тримання у в’язниці безневинної людини. Без Червінського, без адвокатів, а скоро буде вже і без суддів, коли прокурорська трійка вирішуватиме питання перебування у в’язниці.

Неприйнятно, коли суд залежний та упереджений, коли правосуддя вибіркове. Не може такого бути в Україні — це зразок росії, проти якої Червінський боровся все своє свідоме життя. І зараз йому банально мстяться. Помста ця – від тих, хто відпустив Цемаха, якого взяв Червінський. Я, як п’ятий Президент, віддавав накази, які він блискуче виконував, забезпечуючи нашу перемогу.

І те, що зараз відбувається, — це не персональна справа Червінського. Це справа всіх нас. Це питання нашого руху в Європу. Це питання верховенства права. Це питання незалежного правосуддя. Це питання свободи слова, демократії і парламентаризму. І справа Червінського — це тривожний дзвінок, який весь український народ вимагає нас почути.

Моя вимога! Наша вимога — свободу Роману Червінському! Слава Україні!

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9896
  • Karma: 5974
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Олег Шарп

https://t.me/c/1496296645/18893
Щойно Сенат США затвердив допомогу Україні у розмірі 61 млрд доларів.
За - 79 сенаторів, проти - 18. Переконливо.
Байден обіцяв підписати негайно. Сьогодні він виступить зі спеціальною промовою.
Зброя почне надходити вже з кінця поточного тижня.
Величезний прорив для України.
 God Bless America!
https://t.me/c/1496296645/18893
Дехто з недовірою ставився до моєї інформації стосовно Залужного. Сьогодні в ОПУ та МЗС публічно підтвердили, що Лондон вже погодив кандидатуру колишнього Головнокомандувача ЗСУ на посту посла України у Британії.
До своїх нових обов'язків Залужний може приступити вже за декілька тижнів. А зараз він проходить прискорене стажування у МЗС, відновлює свої знання англійської та підбирає кадровий склад Амбасади. Питання агреману та протокольних процедур вже узгоджені.
Також, за словами Подоляка (ну, вибачте)) і Кулеби, наразі вирішуються лише "деякі логістичні складові" - зокрема, через Міністерство закордонних справ.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9896
  • Karma: 5974
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
https://t.me/zakrytazona/1977
На додачу до $61 млрд США передали привіт офісу президента і, зокрема, цензурі на телемарафоні у звіті про стан справ із правами людини в Україні. (https://www.state.gov/reports/2023-country-reports-on-human-rights-practices/ukraine/) Партнерів починають діставати авторитарні замашки і вони таким чином прямо натякають, що фінансувати вилизування влади вони не мають наміру.

Ось переклад цієї частини звіту Держдепу США:

Конституція та закон передбачали свободу вираження поглядів, у тому числі для преси та інших ЗМІ, але влада не завжди поважала ці права. Президент Зеленський підписав указ про введення воєнного стану в лютому 2022 року після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, що дозволило подальше обмеження ЗМІ та свободи ЗМІ. Наприклад, національний телемарафон — змінна платформа каналів, які дотримуються урядової лінії щодо репортажів про війну — забезпечив безпрецедентний рівень контролю над телевізійними новинами у прайм-тайм. Більше того, деякі ЗМІ повідомили про відсторонення від вигідних контрактів на наземне мовлення та тиск з боку Офісу президента ще навесні 2022 року.

Уряд забороняв, блокував або накладав санкції на ЗМІ та окремих журналістів, які вважалися загрозою національній безпеці або які висловлювали позицію, яка, на думку влади, підривала суверенітет і територіальну цілісність країни. Деякі оратори, які критикували уряд, також були занесені до чорного списку урядових програм новин.
Журналісти-розслідувачі, які критикували уряд, інколи ставали мішенню негативних кампаній у соціальних мережах, іноді через дружні до уряду канали. Інші практики продовжували впливати на свободу ЗМІ, включаючи самоцензуру.

Також у звіті йдеться про серйозні проблеми з судами, корупцією в цілому тощо.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26284
  • Karma: 20582
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Ми не можемо прибрати узурпувавшего всю владу в країні єрмака поки не переможемо расію. Але ми не зможемо перемогти росію поки при владі єрмак, бо він теж розуміє те, що написано в першому реченні. Згадується прислив'я: "Чому дурний? - Бо бідний. - А чому бідний? - Бо дурний."
 Дивний стан речей. Влада ермака тримається на російських штиках.

Online Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8283
  • Karma: 3325
Влада ермака тримається на російських штиках.
:clapping:

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27673
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
Підписав 8).

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35620
  • Karma: 23499
  • Стать: Чоловіча
Цитувати (виділене)
«В найближчі кілька годин дам розпорядження надіслати ракетні системи і всю необхідну зброю в Україну»,
— Байден.

Ядєрку дасть. Точно кажу.  :sneaky: Може небагато спочатку, звісно.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34705
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
До пакету допомоги від США на суму 1 мільярд доларів увійшли артилерійські снаряди, боєприпаси до ППО, боєприпаси до HIMARS (нагадаю, це може бути як GMLRS так і ATACMS), джавеліни, БМП Bradley та багато іншого.

Минобороны США опубликовало (https://www.defense.gov/News/Releases/Release/Article/3754238/biden-administration-announces-significant-new-security-assistance-for-ukraine/) список того, что вошло в новый пакет помощи Украине стоимостью 1 млрд долларов:

- ракеты для ПВО RIM-7 и AIM-9M;
- ПЗРК Stinger;
- стрелковое оружие и дополнительные боеприпасы к стрелковому оружию, включая патроны калибра .50 для борьбы с дронами;
- дополнительные боеприпасы для HIMARS;
- 155-мм артиллерийские снаряды, включая снаряды с фугасным зарядом и улучшенные обычные боеприпасы двойного назначения;
- артиллерийские снаряды калибра 105 мм;
- минометные снаряды калибра 60 мм;
- боевые машины пехоты Bradley;
- бронемашины MRAP;
- вездеходы HMMWV;
- транспортные средства материально-технического обеспечения;
- тактические автомобили для буксировки и транспортировки техники;
– ракеты к ПТРК TOW;
- противотанковые системы Javelin и AT-4;
- высокоточные авиационные боеприпасы;
- аэродромно-вспомогательное оборудование;
- противотанковые мины;
- противопехотные боеприпасы Claymore;
- взрывные боеприпасы для устранения препятствий;
- приборы ночного видения;
- запасные части, полевое оборудование, обучающие боеприпасы, техническое обслуживание и другое вспомогательное оборудование.

@yigal_levin
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4108
  • Karma: 1781
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
У нас в Запоріжжі сьогодні зелені змінили в.о. мера. :kos:
Нова чільниця Запоріжжя - адвокатка з депутатів від СН в міськраді. 
Пишуть, що заміні посприяв колишній голова захопленого росіянами Мелітополя Іван Федоров.
Колишній в.о. мера нездоволений цим зняттям, пише скарги Зеленському.
Цитувати (виділене)
Замість Куртєва: у Запоріжжі обрано нову виконувачку обов'язків мера
Секретаркою Запорізької міськради стала Регіна Харченко, вона виконуватиме обов'язки мера
На засіданні 24 квітня 37 депутатів Запорізької міськради обрали Регіну Харченко новою виконувачкою обовʼязків міського голови. Раніше цю посаду обіймав Анатолій Куртєв.

Федоров нагадав, що остання повноцінна сесія міськради відбулась ще 22 грудня 2023 року, і протягом чотирьох місяців понад 200 питань життєдіяльності Запоріжжя були фактично заморожені. Зокрема, це стосується роботи критичних комунальних підприємств, які були у "підвішеному" стані через брак фінансування.

"Найболючішим" у цьому контексті Федоров назвав те, що протягом двох років повномасштабного вторгнення місто й область "рухалися у різних напрямках, із розрізненою позицією", що є недопустимим під час воєнного часу.

Як повідомило Суспільне, припинення повноважень Куртєва одноголосно підтримали усі 38 депутатів, що були зареєстровані на сесії. Сам екссекретар міськради не був присутнім.

Зранку 24 квітня Куртєв повідомив, що звернувся до президента Володимира Зеленського, він заявив про "тиск" з боку Федорова на органи місцевого самоврядування, а також поскаржився, що очільник ОВА "безпідставно" звинувачує Куртєва у причетності до протиправних дій.
https://news.liga.net/ua/politics/news/zamist-kurtieva-u-zaporizhzhi-obrano-vykonuvachku-oboviazkiv-mera

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4108
  • Karma: 1781
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Підозрюю, що це "оновлення" фасаду влади на місцях, щоб прибрати старого голову міста (що також з депутатів СН), який керуює з 2021 року та назбирав вже на себе три вози негативу, та ввести в дію нові незамазані обличчя.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9896
  • Karma: 5974
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Підозрюю, що це "оновлення" фасаду влади на місцях, щоб прибрати старого голову міста (що також з депутатів СН), який керуює з 2021 року та назбирав вже на себе три вози негативу, та ввести в дію нові незамазані обличчя.
Незамазаність Федорова - то таке. А от Регіна... Шось десь про неї було, вже й не пригадаю, от зараз алілую співають

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.