Автор Тема: Українська політика до 23.01.20
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26165
  • Karma: 20491
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #9030 : Січень 22, 2020, 23:27:48 »
Цитувати (виділене)
В Украине отменяют концерты "кроликов" Данильца и Моисеенко - не куплено ни одного билета. В Сызрань, сцуки малоросские...

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26165
  • Karma: 20491
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #9031 : Січень 22, 2020, 23:45:54 »
Цитувати (виділене)
Министр обороны Украины Андрей Загороднюк в интервью агентству « Интерфакс-Украина » несколько туманно заявил что  исключает разведение сил по всей линии разграничения. «Мы выступаем против разведения по всей линии, ведь такой путь противоречит самой сути Минских соглашений. С кем разводиться, если они разоружатся ». Согласно действующему законодательству непосредственное управление войсками и боевыми действиями в сферу компетенции Министра обороны не входит.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26165
  • Karma: 20491
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #9032 : Січень 22, 2020, 23:54:46 »
Президент України Володимир Зеленський був непідготовлений до стандартних питань від модератора Всесвітнього економічного форуму
Cпойлер

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26165
  • Karma: 20491
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #9033 : Січень 23, 2020, 00:02:14 »
Кулеба поговорил с Арахамией: Украина продолжит интеграцию в ЕС
Со стороны могло показаться, что почтительный сын разговаривает с отцом, только отец слишком оживленно трясет головой.©

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26165
  • Karma: 20491
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #9034 : Січень 23, 2020, 00:38:27 »
Зеленский предложил инвесторам, если такие найдутся, в случае проблем обращаться сразу к нему. Он порешает если чо.

Offline Suddenly

  • *****
  • Повідомлень: 9141
  • Karma: 1861
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #9035 : Січень 23, 2020, 00:46:54 »
Зеленский предложил всем инвесторам, если такие найдутся, в случае проблем обращаться сразу к нему. Он порешает если чо.

Цитувати (виділене)
«Мы готовим программу Investment nanny. Если инвестор принесет в Украину 100 миллионов долларов и более, то он получит личного менеджера, который знает пять языков и будет работать с клиентом круглосуточно. Этот менеджер будет решать все проблемы инвестора в любое время. У них будут государственные гарантии. А тех, кто инвестирует в следующие 2 года в приватизацию в Украине 10 миллионов и более, мы освобождаем от НДС», - рассказал Зеленский.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26165
  • Karma: 20491
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #9036 : Січень 23, 2020, 00:51:47 »
 Просто термин "решала" не сильно катит на экономических форумах. Нарекли "менеджером".
Ну не в суд же инвесторам обращаться, в самом деле.
Кстати, не знал что ботать по фене приравнивается к знанию пяти языков.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26165
  • Karma: 20491
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #9037 : Січень 23, 2020, 01:10:20 »

Offline Шо?

  • *****
  • Повідомлень: 6543
  • Karma: 3922
Re: Українська політика
« Reply #9038 : Січень 23, 2020, 01:13:31 »
инвестор ... получит личного менеджера,
который знает пять языков и будет работать с клиентом круглосуточно
какая дикая херня...

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8269
  • Karma: 3324
Re: Українська політика
« Reply #9039 : Січень 23, 2020, 08:39:17 »
инвестор ... получит личного менеджера, который знает пять языков и будет работать с клиентом круглосуточно
какая дикая херня...

чтобы инвестор чувствовал себя в укр. коррупционных схемах как в теплой ванне

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12580
  • Karma: 6422
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #9040 : Січень 23, 2020, 08:40:30 »
"Янелох" предложил вместо Британии взять в ЕС Украину.
Действительно, какая разница?  :kos:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9825
  • Karma: 5891
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #9041 : Січень 23, 2020, 09:02:16 »
Члени делегації. Ясько планують до  ПАСЄ

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #9042 : Січень 23, 2020, 09:59:37 »
Скорость  реакции у него не отнять... еще бы ума поболе...


Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #9043 : Січень 23, 2020, 10:06:46 »
Скорость  реакции у него не отнять... еще бы ума поболе...

Так после отказа Дуды приехать только ленивый не плюнул в Зе и его решение туда поехать. Недалю уже полощут, странно было не отреагировать.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #9044 : Січень 23, 2020, 10:08:30 »
Виступ Олега Сенцова в Давосі

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12580
  • Karma: 6422
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #9045 : Січень 23, 2020, 10:24:55 »
Скорость  реакции у него не отнять... еще бы ума поболе...
:rofl:
А у кого ума поболе, отменили визиты еще загодя.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #9046 : Січень 23, 2020, 10:34:32 »
Скорость  реакции у него не отнять... еще бы ума поболе...
:rofl:
А у кого ума поболе, отменили визиты еще загодя.

Израиль нам конечно особо нигде не упирается, но и откровенно рвать отношения тоже не особо нужно...

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9084
  • Karma: 5419
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Українська політика
« Reply #9047 : Січень 23, 2020, 10:58:59 »
Израиль нам конечно особо нигде не упирается, но и откровенно рвать отношения тоже не особо нужно...
А что, есть сомнения что Зе или Ко этого точно делать не будут? Может, там ещё прятаться от выдачи нужно будет...
Homo homini felis est.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14720
  • Karma: 9209
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #9048 : Січень 23, 2020, 10:59:04 »
Один вопрос и один ответ
Cпойлер
Один вопрос и один ответ. Для того, чтобы расплавить мозги этого достаточно. Сочувствую Швабу.

Текст – слово в слово. Мала час та натхнення.

Итак, поехали!

— Моє питання – які додаткові реформи важливі для вас у ближчому майбутньому?

— А… дякую за запитання. А… чесно кажучі, ви знаєте, я, а… працюю на посаді президента України, а… двісті сорок вісім днів. Ви розумієте яка це складна професія, тому що я точно знаю скільки днів я працюю. І десь біля ста п’ядитесяти днів працює наш новий парламент, починаючи з вересня. А… і ви знаєте, в середньому за цей час за чотири місяці, п’ять місяців десь так, а… ми прийняли новим нашим парламентом, Верховною Радою України, ми прийняли а… таку кількість а… законів важливих, дуже важливих, яких не можна було прийняти по різним причинам, справа не в президенстві, по різним причинам за багато років, які поліпшують а… дійсно бізнес клімат для України. Ми реформували, незважаючи не на́що, а… незва… ми реформували а… все, ми почали с… ви знаєте у нас дуже складна ситуація земельної реформи, але ми вже проголосували цю реформу мараторія землі, з продажу землі у першому читанні, це одна з найскладніших реформ для сучасної України. Ми а… проголосували концесії проголосували у нас зараз дійсно знаєте я можу дуже довго говорити про закони, які ми проголосували і попереду їх дійсно дуже бага-багато, дерегуляція, а… і… все це дуже важливі закони для кожного українця і ви знаєте я вам сказав про кількість днів скільки ми працюємо в середньому десь щодня, щодня наш працюючий новий парламент прийняв приймав один закон. А… це не про кількість законів, це про кількість викликів. І коли я вам сказав наприклад, що ми прийма… а… прийняли закон а… проголосували закон про концесію, це не проте щоби сказати – ми приймали, ми працювали і ось вам будь ласка, ні, у нас вже проходять конкурси, буде концесія, концесія портів, ми за ти, не через роки, а найближчі тижні ми будем знати хто переміг конкурси і до нас будуть заходити західні інвестори. Ми робимо а… великі зміни в правоохороній системі, ви знаєте а… що у нас була велика теж складна реформа перезапуск генеральної прокуратури ми теж проголосували і вже перезапустили. Готуємось до перезапуску служби безпеки України, ми запустити антікорупційний суд, починаючи з вересня він працює, наближаємось до а… запуску бюро фінансових розслідувань, тобто амбітні плани а… ми ставимо для себе задачі щоб щодня ти повертався додому і знав що ти не просто так працював президентом тому що, ще раз хочу сказати – я президент двісті сорок вісім днів і всі ці дні я працюю на державу Україну, і всі ці дні я дуже мало часу витратив на свою сім’ю тому щодня на посту президента я маю давати якихось важливий результат для країни, щоби хоча б це пояснити своїм дітям чому я не вдома..

Victoria Maximenko

Янык с Азировым просто Цицероны на фоне. :(

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23591
  • Karma: 9416
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #9049 : Січень 23, 2020, 11:18:57 »
Я працюю на благо України і всіх українців... Записал? - Вова, все хуйня, давай по новой.
Тю, ля, а шо?

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12580
  • Karma: 6422
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #9050 : Січень 23, 2020, 11:21:34 »
Цитувати (виділене)
Сочувствую Швабу.
Шваб-то переводчика слушал. Вот уж кто взопрел точно.  :smilie5:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35442
  • Karma: 23360
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #9051 : Січень 23, 2020, 11:27:19 »
Один вопрос и один ответ
Cпойлер
Один вопрос и один ответ. Для того, чтобы расплавить мозги этого достаточно. Сочувствую Швабу.

Текст – слово в слово. Мала час та натхнення.

Итак, поехали!

— Моє питання – які додаткові реформи важливі для вас у ближчому майбутньому?

— А… дякую за запитання. А… чесно кажучі, ви знаєте, я, а… працюю на посаді президента України, а… двісті сорок вісім днів. Ви розумієте яка це складна професія, тому що я точно знаю скільки днів я працюю. І десь біля ста п’ядитесяти днів працює наш новий парламент, починаючи з вересня. А… і ви знаєте, в середньому за цей час за чотири місяці, п’ять місяців десь так, а… ми прийняли новим нашим парламентом, Верховною Радою України, ми прийняли а… таку кількість а… законів важливих, дуже важливих, яких не можна було прийняти по різним причинам, справа не в президенстві, по різним причинам за багато років, які поліпшують а… дійсно бізнес клімат для України. Ми реформували, незважаючи не на́що, а… незва… ми реформували а… все, ми почали с… ви знаєте у нас дуже складна ситуація земельної реформи, але ми вже проголосували цю реформу мараторія землі, з продажу землі у першому читанні, це одна з найскладніших реформ для сучасної України. Ми а… проголосували концесії проголосували у нас зараз дійсно знаєте я можу дуже довго говорити про закони, які ми проголосували і попереду їх дійсно дуже бага-багато, дерегуляція, а… і… все це дуже важливі закони для кожного українця і ви знаєте я вам сказав про кількість днів скільки ми працюємо в середньому десь щодня, щодня наш працюючий новий парламент прийняв приймав один закон. А… це не про кількість законів, це про кількість викликів. І коли я вам сказав наприклад, що ми прийма… а… прийняли закон а… проголосували закон про концесію, це не проте щоби сказати – ми приймали, ми працювали і ось вам будь ласка, ні, у нас вже проходять конкурси, буде концесія, концесія портів, ми за ти, не через роки, а найближчі тижні ми будем знати хто переміг конкурси і до нас будуть заходити західні інвестори. Ми робимо а… великі зміни в правоохороній системі, ви знаєте а… що у нас була велика теж складна реформа перезапуск генеральної прокуратури ми теж проголосували і вже перезапустили. Готуємось до перезапуску служби безпеки України, ми запустити антікорупційний суд, починаючи з вересня він працює, наближаємось до а… запуску бюро фінансових розслідувань, тобто амбітні плани а… ми ставимо для себе задачі щоб щодня ти повертався додому і знав що ти не просто так працював президентом тому що, ще раз хочу сказати – я президент двісті сорок вісім днів і всі ці дні я працюю на державу Україну, і всі ці дні я дуже мало часу витратив на свою сім’ю тому щодня на посту президента я маю давати якихось важливий результат для країни, щоби хоча б це пояснити своїм дітям чому я не вдома..

Victoria Maximenko

Янык с Азировым просто Цицероны на фоне. :(

Offline Шо?

  • *****
  • Повідомлень: 6543
  • Karma: 3922
Re: Українська політика
« Reply #9052 : Січень 23, 2020, 11:35:56 »

Offline Suddenly

  • *****
  • Повідомлень: 9141
  • Karma: 1861
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #9053 : Січень 23, 2020, 11:39:30 »
Цитувати (виділене)
ми працювали і ось вам будь ласка
Да это просто новый мем!

Цитувати (виділене)
Сочувствую Швабу
Хуже всех было переводчику. Слушатели хотя бы могли просто думать о своем и пропускать этот бред мимо ушей.
« Останнє редагування: Січень 23, 2020, 11:50:31 від Suddenly »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.