Автор Тема: про місцеві вибори 2015
 

Offline повстанець

  • *****
  • Повідомлень: 3531
  • Karma: 4582
  • Стать: Чоловіча
про місцеві вибори 2015
« : Серпень 16, 2015, 20:44:56 »
почали носити газетки. вгадайте якого чорта лисого було це чтиво? і я не відразу здогадався. називається "Тиждень Київщини" ... короча лабуда всіляка, транспортний колапс, про ліквідацію гуртків дитячих і все в такому стилі. хєр би здогадався, якби не  уважно переглянув - і знайшов - стаття аж на третій сторінці, невелика, заникана,  про юру бойка, того самого якого вишки бойка... нові політ технології на марші ІМХО

зате білбордів опоблока, як гавна  :facepalm:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: про місцеві вибори 2015
« Reply #1 : Серпень 16, 2015, 21:17:05 »
тобі дрова розпалювати тре?  :smilie5:
ближче до виборів статті з першої сторінки будуть пересуватися на першу. покишо втіраются в довєріє к ізбіратєлю.

Offline повстанець

  • *****
  • Повідомлень: 3531
  • Karma: 4582
  • Стать: Чоловіча
Re: про місцеві вибори 2015
« Reply #2 : Серпень 16, 2015, 21:18:28 »
тобі дрова розпалювати тре?  :smilie5:
ближче до виборів статті з першої сторінки будуть пересуватися на першу. покишо втіраются в довєріє к ізбіратєлю.

акуратно буду складати - зимою що знахідка буде  :grin:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: про місцеві вибори 2015
« Reply #3 : Серпень 16, 2015, 21:21:11 »
Це буде гілка скарг і моральної підтримки?
Коли у субботу в 9 годин ранку у тебе під вікном висипають вантажівку щебня та почінають колупати те, що усі попередні роки місцнва влада вважала тротуаром, - можна бути впевненим: вибори скоро!  :weep:
палимо танки з ночі до ранку

Offline повстанець

  • *****
  • Повідомлень: 3531
  • Karma: 4582
  • Стать: Чоловіча
Re: про місцеві вибори 2015
« Reply #4 : Серпень 16, 2015, 21:24:14 »
Це буде гілка скарг і моральної підтримки?
Коли у субботу в 9 годин ранку у тебе під вікном висипають вантажівку щебня та почінають колупати те, що усі попередні роки місцнва влада вважала тротуаром, - можна бути впевненим: вибори скоро!  :weep:

у БЦ по ходу нинішній мер хоче переобратись дуже сильно... тротуари-дороги латають зачотно...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Сергій SV

  • *****
  • Повідомлень: 1156
  • Karma: 97
  • What?
Re: про місцеві вибори 2015
« Reply #5 : Серпень 16, 2015, 22:21:22 »
тобі дрова розпалювати тре?  :smilie5:
ближче до виборів статті з першої сторінки будуть пересуватися на першу. покишо втіраются в довєріє к ізбіратєлю.

акуратно буду складати - зимою що знахідка буде  :grin:


Нам всегда зимой в слякоть газет не хватает раскладывать под дверью внутри, где снимаем обувь чтобы грязь не разносилась по коридору и легко было и быстро убрать. Этой зимой проблем не будет, всякая бесплатная  муть берется с благодарностью и любовно складывается в стопочку, уже почти 80см высотой. Никто не читает это все, конечно :)   

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: про місцеві вибори 2015
« Reply #6 : Серпень 17, 2015, 09:55:48 »
в феспалм поклала, ну сюда тематичнее


0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.