Автор Тема: Околокомпьютерное (железо, программы, настройки, баги, глюки)
 

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34633
  • Karma: 16926
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26207
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Приехал USB OTG в тилипон. Клава подключилась, огонь, по сравнению с экранной. Только язык ввода не переключается. То есть на экране телефона появляется всплывающее сообщение, а по факту печатает только латинницу. Ну и ничё, английский тоже нормальный язык, некоторые, вон, на нём даже книжки пишут.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4099
  • Karma: 1773
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Захотел ССД. Цены сейчас упали серьезно, нет смысла отдельно для системы и отдельно для файлов. Мне для роботы с документами вполне хватает 512 GB. Ну может 1 ТБ, что бы не мелочиться.
При этом у меня три раздела - Win7, Win10 (поставил недавно в качестве апгрейда 7-ки, но никак не перейду, так как надо тестить старое оборудование принтер и сканер и нужно искать драйвера, если не станут автоматом), и всякие данные,игры.

Если я поставлю взамен действующего HDD и сделаю клонирование - как считаете, винда заведется без бубна?
Ну и может кто-то брал SSD на SATA недавно и какую-то модель посоветует?

Апд. По рекомендациям промотал тему на начало 2022 и вспомнил, что уже спрашивал за ССД. Но потом война и стало не до этого. Сейчас будто сто лет прошло :unknown:
« Останнє редагування: Лютий 25, 2023, 14:18:09 від Homiak »

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Kingston SAA400S3S37840G (типа 460 ГБ) жужжит уже третий год кажись. Но я и нетребователен, взял хоть что-то, когда припёрло, ЕМНИП по 1300 грн. при курсе 28, две штуки - себе и жене. Насчёт клонирования не в курсе, никогда этим не заморачивался.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Я купив собі у все лептопи майже самі дешеві ССД які знайшов на Промі.
Пока працюють, але в мені в случаї чого, не критичні збої на диску, тому дивись сам.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27652
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Я купив собі у все лептопи майже самі дешеві ССД які знайшов на Промі.
Я б найдешевші таки не брав би. З більше сотні ssd на роботі вилетіли два. Обидва - team group. Апасери, кінгстони, трансенди, сілікон павери працюють без проблем. Деякі вже під 10 рочків :).

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34633
  • Karma: 16926
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
і тут я зрозумів, що в мене ж до цих пір системний диск на другій машині стоїть на старезному O.C.Z. Vertex 3 (12 рочків вже). треба щось нове придбати та перенести.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26207
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Если я поставлю взамен действующего HDD и сделаю клонирование - как считаете, винда заведется без бубна?
Я клонировал не один раз. И себе и знакомым, проблем не было. Ну, ты в любом случае ничего не теряешь, хард просто сразу не выбрасывай, потерпи часок-другой. :)
По поводу конкретной марки - бери тот на который больше гарантия. Сейчас такая чехарда, нельзя быть уверенным. что покупая модель А ты получаешь память производителя Б с контроллером от С, как было в обзоре. Причём этим грешат и всякие "именитые" бренды. Что уж про дешёвых говорить...

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Я, доречі, із наскоку не зміг найти нормальні утіліти по клонуванню. Одне, друге, третє - загалом згадав що стоїть у мене Акроніс якийсь 2010 року всюди - то і вийшло клонувати.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26207
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Последнее время клонировал Парагоном. А так и Акронисом и AOMEI и Drive Backup и чёрти чем ещё.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Я б найдешевші таки не брав би. З більше сотні ssd на роботі вилетіли два. Обидва - team group.
На минулій роботі, в 2018, з близько 20 100-гігабайтників протягом кварталу вилетіли взагалі всі. Марка якась китайська була, на "H". Було досить неприємно - на них чесна ліцензійна вінда стояла і не лише...
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4099
  • Karma: 1773
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Я, доречі, із наскоку не зміг найти нормальні утіліти по клонуванню. Одне, друге, третє - загалом згадав що стоїть у мене Акроніс якийсь 2010 року всюди - то і вийшло клонувати.
В мене теж стоїть якись Акроніс 2015 року. Я раніше перш за все на чистому компі зі всіма драйверами ставив його та робив бекап системи для можливості на неї відкотитися в будь-який момент. Зараз дивлюсь він розрісся до якогось монстра з безглуздими функціями. Сподіваюсь клонування ще актуально.

По поводу конкретной марки - бери тот на который больше гарантия. Сейчас такая чехарда, нельзя быть уверенным. что покупая модель А ты получаешь память производителя Б с контроллером от С, как было в обзоре. Причём этим грешат и всякие "именитые" бренды. Что уж про дешёвых говорить...
Дякую. Почитав, що виробники саме в ссд люблять міняти компоненти на більш дешевші, ніяк не не відображаючи в назві моді.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4099
  • Karma: 1773
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Це знову я :sneaky:
Не встиг я підібрати диск, як здох юсб-ресівер від бездротової клавіатури.
Клавиатура китайський нонейм з аліка joyaccess за 1000 грн., але мені дуже подобався і дизайн, і робота.
В мене таких дві - вдома та в офісі. Первірив з домашнім юсб-ресівером - все працює, коли переспрягається.
А робочій ресівер вставляю в різні юсб-порти і нуль реакції.
Чи є якісь народні способи його лікування типу прогріти/заморозити, чи ще все відразу в мусорку?

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Помогите, пожалуйста.
Внезапно клавиатура не распознает второй и последующие нажатия на одну и ту же кнопку.
Тольк один раз реагирует.
Сложно стирать бакспейсом и печатать слова с двойными буквами.
Спасибо заранее.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34633
  • Karma: 16926
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Помогите, пожалуйста.
Внезапно клавиатура не распознает второй и последующие нажатия на одну и ту же кнопку.
Тольк один раз реагирует.
Сложно стирать бакспейсом и печатать слова с двойными буквами.
Спасибо заранее.

клавіатура мембранна я підозрюю? не цокотить як друкарська машинка? дістати кнопку, понатискати чимось на пімпу під кнопкою, повидувати пил, протерти кнопку, поставити назад, спробувати. якщо ні, то купляти нову мембранку.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Помогите, пожалуйста.
Внезапно клавиатура не распознает второй и последующие нажатия на одну и ту же кнопку.
Тольк один раз реагирует.
Сложно стирать бакспейсом и печатать слова с двойными буквами.
Спасибо заранее.

клавіатура мембранна я підозрюю? не цокотить як друкарська машинка? дістати кнопку, понатискати чимось на пімпу під кнопкою, повидувати пил, протерти кнопку, поставити назад, спробувати. якщо ні, то купляти нову мембранку.
Это что-то с настройками, имхо, потому что со всеми клавишами такая фигня.
ПС. Я уронила комп, но наверное это не связано, тк уронила давно, 2-3 недели назад, а фигня эта началась позавчера.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26207
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Попробуй так: «Пуск» → «Параметры» → «Специальные возможности» → «Клавиатура». Или пять раз на Shift и в появившемся окне «Отключить это сочетание клавиш в параметрах специальных возможностей».

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34633
  • Karma: 16926
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
послухав Вольфрама та замовив собі нову клавіатуру на червоних світчах Kailh :grin:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Попробуй так: «Пуск» → «Параметры» → «Специальные возможности» → «Клавиатура». Или пять раз на Shift и в появившемся окне «Отключить это сочетание клавиш в параметрах специальных возможностей».
Так, дуже схоже на ці налаштування.

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Обновила Виндоуз и все заработало.
"Отключим газ", получается.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
В мене в тещі коли потрібно обновлятись - перестає нормально ютуб працювати, і програвач відео. Звук рипить і шкребе по вухах. Вона тільки дивиться на ноутбуці.

А хто по клаві стучить - тому букви подвоюють  :sneaky:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26207
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Да ну, фантазёры. Я, пока не нашёл способ как сделать обновления только тогда когда разрешу, отключал их напрочь. И иногда пару месяцев забывал включать обратно. И ничо не залипало.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
А що ти там зазвичай робиш на ньому? Бо пам'ятаю, був період коли я думав - чого це Вольфрам не пише на форумі?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26207
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
А що ти там зазвичай робиш на ньому?
Все.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27652
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Все.
Брехня (С). Якщо оновлень нема більше 3-х місяців, перестає працювати багато що. Наприклад перестає працювати тімс. І взагалі, багато де ввести пароль стає неможливим.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34633
  • Karma: 16926
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
забрав клавіатуру, задоволений. подобається українсько-англійська гравіровка кнопок, є навіть "ґ". ход плавний, стукотить не сильно, тепер в мене є майже повний комплект від Hator, не вистачає тільки навушників.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26207
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Якщо оновлень нема більше 3-х місяців, перестає працювати багато що.
Тімс мені не потрібен, а зум та слек працюють аж бігом.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27652
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Тімс мені не потрібен
Тобто, не все :smile4:. Те що в тебе нема проблем, не означає, що у всіх нема проблем.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26207
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
 - Сьодні був дощ.
 - Те шо в тебе сьодні був дощ не означає що всюди був дощ.
Я теж вмію так аргументувати. Але не буду.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Тімс мені не потрібен
А з чим його їдять? З тим, що колись тімв'юер? :grin:
Так, згадую, що нещодавно впало і не вдалося підняти... ST Visual Develop. Але лише на тому компі, що на роботі - закривається без жодних попереджень. Дома щойно перевірив, ті ж самі проекти відкриваються і навіть компілюються.
Russian warship, go fuck yourself!

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.