Автор Тема: Автотред
 

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7626
  • Karma: 5625
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Автотред
« Reply #9330 : Червень 27, 2023, 22:03:41 »
Слабаки :smile7:. У нас две машины, потому что мы просто любим ездить. И пока была одна, были вечные скандалы, кому за руль, а кому страдать.
Арбуз и хрящик :). И действительно сказываются много лет когда не было вариантов. Ежедневно за руль и много миль, в плотном трафике, на работу, а потом обратно.
The best is yet to come.

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5313
  • Karma: 3265
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Re: Автотред
« Reply #9331 : Червень 27, 2023, 22:06:39 »
Моя бы воля, я бы машину продал завтра и не рулил больше никогда.
А мені подобається їздити. І за кермом, і пасажиром.
Права отримувала, тому що громадський транспорт тут ставав гірше з кожним роком, але навіть якщо він завтра стане ідеальним, залишусь зі своєю машинкою.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Автотред
« Reply #9332 : Червень 27, 2023, 22:09:43 »
Для мене п"ятихвилинний корок, то вже трагедія. Пару раз переїзждав Київ, то трохи з глузуду не з"їхав. Най ті трафіки шлях трахне.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245
Re: Автотред
« Reply #9333 : Червень 27, 2023, 22:21:09 »
А мені подобається їздити. І за кермом, і пасажиром.
Права отримувала, тому що громадський транспорт тут ставав гірше з кожним роком, але навіть якщо він завтра стане ідеальним, залишусь зі своєю машинкою.
Я во время хоум офиса вспомнил, как хорошо не ездить.


Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5313
  • Karma: 3265
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Re: Автотред
« Reply #9334 : Червень 27, 2023, 22:39:44 »
Але - в Києві за кермо не сяду, хіба що від цього залежатиме чиєсь життя.

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
Re: Автотред
« Reply #9335 : Червень 28, 2023, 00:19:52 »
У нас две машины, потому что иначе фигвам и заперт в доме.

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9095
  • Karma: 8159
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Автотред
« Reply #9336 : Червень 28, 2023, 02:32:30 »
И действительно сказываются много лет когда не было вариантов. Ежедневно за руль и много миль, в плотном трафике, на работу, а потом обратно.
Сегодня как раз обдумывала эту проблему с разгоном на фривеях. У нас-то так: если поток идёт быстро - значит, трафика нет, и дистанции нормальные между машинами, и въезд свободный, разгоняйся на здоровье. Или въездная полоса забита так, что не разгонишься, но тогда и поток идёт мееееедленно, успеешь и встроиться и перестроиться. Хотя на маломощной машине ощущение не из приятных, когда встроился, давишь, давишь на педаль набрать нужную скорость потока, и видишь в зеркало заднего вида, как стремительно приближается к тебе какой-нибудь сарай 5-литровый.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
Re: Автотред
« Reply #9337 : Червень 28, 2023, 05:12:27 »
У нас-то так: если поток идёт быстро - значит, трафика нет, и дистанции нормальные между машинами, и въезд свободный, разгоняйся на здоровье.
Хоть я и не был в штатах, но физику немного учил и как-то так и предполагал :).
Але - в Києві за кермо не сяду, хіба що від цього залежатиме чиєсь життя.
Після того, як ми побували в Афінах, Київ - то фігня :).

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9127
  • Karma: 5435
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Автотред
« Reply #9338 : Червень 28, 2023, 09:13:42 »
З оцими полосами розгону та з'їзду мене бісить, що автошколи не вбивають міцно навички їх використання. Більшість водятлів, наприклад, гальмує в основній правій полосі магістралі, повільно зповзаючи на полосу виїзду навіть якщо її там вільної метрів 150-200 (якщо вона коротша ставлять попередження). А в пікові години будь що провокує початок "корок".
Homo homini felis est.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245
Re: Автотред
« Reply #9339 : Червень 28, 2023, 09:36:54 »
Меня учили нормально пользоваться включая мотор до отсечки крутить, если надо. По опыту, мощность больше на деревенской дороге важна, когда грузовик хочется обогнать (и на 2 минуты раньше приехать).

Offline Shan

  • *****
  • Повідомлень: 1538
  • Karma: 882
Re: Автотред
« Reply #9340 : Червень 28, 2023, 21:23:24 »
Вот дали бы мне отпуск на этот день, я бы орала от радости в теме спорта "а что у нас будет!!"
Но отпуск мне не надут, поэтому тут буду ныть
В общем, случится невероятное, из нашего мегаполиса в 50 тысяч жителей будет стартовать один из этапов Тур де Франс. Но в четверг и в сторону моей деревни. Как, блин, ехать через это все на работу и обратно я хз вообще. А еще и в принципе обидно, что вся радость мимо :(

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Автотред
« Reply #9341 : Червень 28, 2023, 21:41:26 »
Вот дали бы мне отпуск на этот день, я бы орала от радости в теме спорта "а что у нас будет!!"
Но отпуск мне не надут, поэтому тут буду ныть
В общем, случится невероятное, из нашего мегаполиса в 50 тысяч жителей будет стартовать один из этапов Тур де Франс. Но в четверг и в сторону моей деревни. Как, блин, ехать через это все на работу и обратно я хз вообще. А еще и в принципе обидно, что вся радость мимо :(
Приєднуйся.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Автотред
« Reply #9342 : Червень 28, 2023, 21:50:15 »
Можна возглавить.
Ударить автопробегом...

Offline Shan

  • *****
  • Повідомлень: 1538
  • Karma: 882
Re: Автотред
« Reply #9343 : Червень 28, 2023, 21:53:09 »
Точно

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Re: Автотред
« Reply #9344 : Червень 28, 2023, 22:06:31 »

Offline Shan

  • *****
  • Повідомлень: 1538
  • Karma: 882
Re: Автотред
« Reply #9345 : Червень 28, 2023, 22:08:29 »
Точно
Отличный мульт.
Да, я его обожаю. Саундтрек вообще отличный, вот под него и буду в следующий четверг пробиваться сквозь пробки

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Автотред
« Reply #9346 : Серпень 04, 2023, 22:58:06 »
Депутати подали в Раду законопроєкт (https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/42425), що передбачає штрафи і позбавлення водійських прав за їзду з порушенням допустимого рівня шуму.

Перший штраф — 17 тисяч гривень, а повторний — 34 тисячі гривень. Права забиратимуть на термін від трьох до шести місяців.

@babel

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4112
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Автотред
« Reply #9347 : Серпень 19, 2023, 15:04:25 »
Чи користуєтесь реєстратором?
Я знову його встановив деякий час назад, коли мене декілька разів екстремально підрізали  чи летіли в лоб місцеві безбашені водій. Да і на парковці є запис по датчику удару, що теж корисно.
За місто виїзжаю рідко, тож блокпости не знімаю  :scratch_one-s_head:

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Автотред
« Reply #9348 : Серпень 19, 2023, 15:25:32 »
Поки нє.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Автотред
« Reply #9349 : Серпень 19, 2023, 15:28:34 »
Поки не.


В нас жах із ремонтуванням доріг. На гугл мапах та вейзі знов не показують ремонт. Підказали, що можна дивитися - на eway, вона показує, коли маршрути змінюють рух. Ми так хвилин 40 булу у корку перед та на Оболоні. Причому, пару днів тому можна було норм проїхати.
Злобная заинька

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4112
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Автотред
« Reply #9350 : Серпень 19, 2023, 19:44:15 »
Наскільки я намагався розібратися у темі пару місців тому - заборона була місцева на початку 2022. Конктерно по Запорізькій обалсті - від нашого голови ОВА-ОДА. Але цього наказу знайти на їх сайті не можу. Чи то його немає, чи то лижі не їдуть.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Автотред
« Reply #9351 : Серпень 27, 2023, 22:58:25 »
А ви знали що

Установити, що у період воєнного стану до керування транспортними засобами категорії C, C1 на території України допускаються особи, які мають посвідчення водія категорії B.

Cпойлер
Відповідно до статей 12-1, 20 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що у період дії воєнного стану та протягом року з дня припинення або скасування дії воєнного стану:

1) особа допускається до керування транспортними засобами за наявності у неї національного посвідчення водія України, виданого їй вперше на право керування транспортними засобами відповідної категорії, строк дії якого закінчився;

2) строк дії посвідчення водія, що належить особі, яка переїжджає на постійне місце проживання в Україну, у разі його закінчення у період дії воєнного стану, продовжується на рік і після цього підлягає заміні. Заміна такого посвідчення проводиться після проходження особою медичного огляду та складення теоретичного і практичного іспитів;

3) постанова Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2020 р. № 844 “Про затвердження зразків бланків і технічних описів бланків національного та міжнародного посвідчень водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу та зразка розпізнавального автомобільного знака України та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 77, ст. 2469) застосовується з урахуванням особливостей, передбачених цією постановою;

4) зазначені у свідоцтвах про реєстрацію транспортних засобів строки тимчасового ввезення на територію України транспортних засобів, що належать дипломатичним представництвам та консульським установам (крім Російської Федерації), представництвам міжнародних організацій в Україні, їх персоналу та членам сімей персоналу (крім Російської Федерації), акредитованих в установленому порядку в Міністерстві закордонних справ, а також міжурядовим організаціям та їх співробітникам, іншим представництвам іноземних юридичних осіб, які не є резидентами України (крім Російської Федерації), а також тимчасових реєстраційних талонів тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування (крім транспортних засобів, ввезених громадянами Російської Федерації), які закінчилися у період дії воєнного стану, продовжуються на рік.

1-1. Установити, що у період воєнного стану до керування транспортними засобами категорії C, C1 на території України допускаються особи, які мають посвідчення водія категорії B.

{Постанову доповнено пунктом 1-1 згідно з Постановою КМ № 348 від 22.03.2022}

1-2. Установити, що у період воєнного стану та протягом шести місяців з дня його припинення або скасування особи рядового та молодшого начальницького складу служби цивільного захисту, водії бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги мають право на керування транспортними засобами, обладнаними спеціальними звуковими і світловими сигналами або призначеними для перевезення небезпечних вантажів, після проходження спеціальної підготовки і стажування протягом одного місяця.

{Постанову доповнено пунктом 1-2 згідно з Постановою КМ № 271 від 28.03.2023; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 871 від 19.08.2023}

2. Установити, що протягом року з дня припинення або скасування дії воєнного стану особа допускається до складення іспитів, необхідних для отримання посвідчення водія, за наявності свідоцтва про закінчення закладу з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв, строк дії якого закінчився у період дії воєнного стану, та/або відомостей в Єдиному державному реєстрі Міністерства внутрішніх справ та після проходження медичного огляду в порядку, установленому Міністерством охорони здоров’я.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/184-2022-%D0%BF?fbclid=IwAR2XVaFr5-M4pvcd1FCHv0YsIshTg_tpRW5QDobsOgP5-_5xeARTWFRBsZk#Text

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Автотред
« Reply #9352 : Вересень 07, 2023, 09:15:09 »
Як тобі таке, Ілон Х?

Цитувати (виділене)
Інтернет-видання "Полтавщина"
57 хв  ·
16 червня у Полтаві 32-річний водій Toyota RAV4 збив на пішохідному переході через вулицю Київське шосе 81-річного чоловіка. Від отриманих травм потерпілий помер у лікарні.
Водій Toyota свою провину визнав та щиро розкаявся. В результаті вже 30 серпня Октябрський райсуд призначив чоловіку умовне покарання без позбавлення водійських прав.

https://poltava.to/news/72943/?fbclid=IwAR0kHhURVPFLbgr75cxhpGUQM_n7UWptxV8mpq6K24whXUVErqVge4igA4M

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4112
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Автотред
« Reply #9353 : Вересень 07, 2023, 23:03:13 »
Як тобі таке, Ілон Х?
Правосуддя 2.0
Навіть родичів не встигли знайти, а вже вирок є.
Зазвичай у таких справах рідні заявляють цивільні позови на +300к

https://reyestr.court.gov.ua/Review/113146646

Апд. Якись Смирнов Олександр Олегович, керівник ТОВ МНС Груп
« Останнє редагування: Вересень 07, 2023, 23:13:17 від Homiak »

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Автотред
« Reply #9354 : Вересень 08, 2023, 19:04:01 »
Як тобі таке, Ілон Х?
Правосуддя 2.0
Навіть родичів не встигли знайти, а вже вирок є.
Зазвичай у таких справах рідні заявляють цивільні позови на +300к

https://reyestr.court.gov.ua/Review/113146646

Апд. Якись Смирнов Олександр Олегович, керівник ТОВ МНС Груп

Ну там є потерпіла особа_4, тобто якийсь родич (родичка). Яка ж, до того,
Цитувати (виділене)
суд враховує… думку потерпілої, яка просила призначити обвинуваченому мінімальне покарання в межах санкції статті і звільнити останнього від його реального відбування на підставі ст. 75 КК України та не позбавляти права керувати транспортними засобами…
Ну й типу обвинувачений зробив
Цитувати (виділене)
добровільне відшкодування завданого матеріального збитку.

Це я не до того, що з вироком ок чи не ок (тут я хз яка в нас практика за такими справами з таких обставин - відшкодування + виступ потерпілої особи практично на боці обвинуваченого).
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Автотред
« Reply #9355 : Вересень 09, 2023, 11:18:57 »
- Я давно хотіла його прихуячити, та все якось не виходило, а тут ви... Красне дякую, пане та й не турбуйтеся, я все порішаю в суді.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4112
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Автотред
« Reply #9356 : Вересень 09, 2023, 17:44:57 »
Ну там є потерпіла особа_4, тобто якийсь родич (родичка). Яка ж, до того,
А, не помітив просто. Ну мабуть дійсно все відшкодував.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Автотред
« Reply #9357 : Вересень 09, 2023, 21:01:11 »
Стрілять, чи не стрілять, от в чьом питання бьітія...

https://twitter.com/Olgafotografiya/status/1700505836521447699

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7626
  • Karma: 5625
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Автотред
« Reply #9358 : Вересень 09, 2023, 22:35:18 »
Стрілять, чи не стрілять, от в чьом питання бьітія...
От я чесно не розумію чому в такому випадку, після першого ж скорочення відстані до поліцейського, не кладуть красеня личком в капот і не надягають наручники. Це для початку.
The best is yet to come.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6363
  • Karma: 6420
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Автотред
« Reply #9359 : Вересень 09, 2023, 23:26:12 »
Стрілять, чи не стрілять, от в чьом питання бьітія...
От я чесно не розумію чому в такому випадку, після першого ж скорочення відстані до поліцейського, не кладуть красеня личком в капот і не надягають наручники. Це для початку.
Бо як це не дивно б прозвучало, дивлячись на доволі часту повну безкарність поліції в інших випадках, держава і суспільство зовсім не захищають нашіх поліціянтів у випадках правомірного застосування сили. Тобто, якщо почнеться скандал, або, ще гірше, той тип і справді виявиться впливовим, поліціянти отримають купу неприємностей. Тож нащо воно їм.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.