Голосування

Выберите один вариант

Freedom Jazz
10 (18.5%)
YUKO
2 (3.7%)
Maruv
4 (7.4%)
Brunettes Shoot Blondes
0 (0%)
KAZKA
8 (14.8%)
ANNA MARIA
1 (1.9%)
Хочу позырить результат
29 (53.7%)

Всього голосів: 53

Голосування закінчилося: Лютий 24, 2019, 13:51:18

Автор Тема: Финал отбора от Украины на Евровидение
 

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #360 : Лютий 26, 2019, 10:15:20 »
народец опять не доволен.
Я, наверное, народец, я не слушала эту исполнительницу и не собираюсь, но когда у нас начинают в который раз подтасовывать результаты непонятно под что, я начинаю нервничать.
Давайте сразу ансамбль красной армии Вирского посылать, лишь бы Кириленко был доволен. Они люди дисциплинированные, они и песню смогут разучить.
Тебе не нравится слово "народец"? Оно не мое.
Вы видите подтасовывание результатов, а я вижу реакцию на возмущение народца. Они сели в лужу, потом испугались за свою жопу.
Да, они мудаки, говорила не раз. Да, народец меня пугает тем, что выберет Зеленского. Тут нет никого в белом. И можно хоть Поплавским на Евровидении пугать, но лучше исправлять ошибки, даже если, а не заметать их под ковер с "а чо таково, зато сиськи".


А разговоры про посылание на Евровидение в следующий раз Попласких меня вообще разочаровывают. Вы сами не верите, что у нас есть кого послать? И что, очевидно, что при таком наборе у них просто не было шансов попасть, что доказывает пример От винта, о чем он заявлял на этапе отборов, но он без сисек и это скучно? И что после этого скандала эти шансы появятся? Но нет, лучше натянуть сову на глобус с Поплавским.


К слову, интересно узнать, что на самом деле неприемлемым в контракте сочла Марув и что было на самом деле. Я позволю себе сомневаться в ее словах и трактовках.

Offline Varjatka

  • *****
  • Повідомлень: 1811
  • Karma: 605
  • Минск
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #361 : Лютий 26, 2019, 10:21:51 »
Кстати, Марув попала на отбор скорее всего нечестно.
Там снялась какая-та певица известная в последний день. И вместо нее откуда ни возьмись появилась Марув. Хотя было очень много заявок. И поверить, что Марув подала заявку, но не попала в число участников отбора, невозможно.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #362 : Лютий 26, 2019, 10:23:32 »
К слову, интересно узнать, что на самом деле неприемлемым в контракте сочла Марув и что было на самом деле. Я позволю себе сомневаться в ее словах и трактовках.

Там все прозрачно - выхлоп от поездки на Евровидение весьма эфимерен (учитывая что платить расходы нужно самому), а копейка от гастролей в Россию вполне реальная... Так что не желает быть втянутая в политику...

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7467
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #363 : Лютий 26, 2019, 10:23:37 »
От винта могут телок на сцену вывести. Как здесь
AC/DC Hells bells

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8289
  • Karma: 3325
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #364 : Лютий 26, 2019, 10:24:23 »
Простите - а виноват кто? Народец не тот попался - или все таки государство не дорабатывает?
Ты считаешь, что если бы чиновники "дорабатывали", то не было бы тех тысяч (десятков? сотен?), в которых даже ни на секунду-минуту не просыпается чувство благодарности к тем, кто стоит в зоне "разграничения"? :obm:
И мне не наплевать на девиц с голыми задницами, ползающих по сцене, потому что делают это они как бы и от моего имени, а то, что украинская диаспора в Израиле уже в ФБ пообещала забросать их гнилыми помидорами, подтверждает, что подобные выступления имидж Украины в мире таки да, пачкают.
Но мне еще больше не наплевать, что философиия Марув "давайте трахаться за любовь во всем мире и со всеми, а те, в кого стреляют, сами виноваты - не то место стояния выбрали" имеет столь сильную поддержку, увы.

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7467
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #365 : Лютий 26, 2019, 10:28:34 »
Ты считаешь, что если бы чиновники "дорабатывали", то не было бы тех

Были бы. Но у чиновников от культурки, функционеров от НТКУ/оргкомитета Евровидения это (прописать условия конкурса так, чтобы потом дерьмо с каждого вентилятора не летело) в функциональных обязанностях прописано. А они начали затылки чесать и жопу прикрывать только когда взорвалось.

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #366 : Лютий 26, 2019, 10:40:12 »

А разговоры про посылание на Евровидение в следующий раз Попласких меня вообще разочаровывают. Вы сами не верите, что у нас есть кого послать?
Да у нас и в этот раз как бы есть кого послать.  И мне не понятны критерии, по которым кого-то можно, а кого-то нельзя.
палимо танки з ночі до ранку

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #367 : Лютий 26, 2019, 10:46:27 »
Ты считаешь, что если бы чиновники "дорабатывали", то не было бы тех

Были бы. Но у чиновников от культурки, функционеров от НТКУ/оргкомитета Евровидения это (прописать условия конкурса так, чтобы потом дерьмо с каждого вентилятора не летело) в функциональных обязанностях прописано. А они начали затылки чесать и жопу прикрывать только когда взорвалось.
Мы это вроде ещё в воскресенье с утра обсудили. Зачем третий день тереть?

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27712
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #368 : Лютий 26, 2019, 10:55:33 »
Пафосно. Но тупо.  Потому что детали для техники некондиционные завозили контрабасом именно из рюзькемир.
Завозили, потому что ачотакова? Ачотакова будет продолжаться до тех пор, пока у нас будет оставаться общее культурное пространство. Ачотакова не только у генералов и певиц. Но и у нас у всех в той или иной степени.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #369 : Лютий 26, 2019, 11:13:46 »



Цитувати (виділене)
Сергій Притула - офіційна сторінка
12 ч. ·
Я мав поділитися з вами своїми враженнями від нацвідбору Євробачення ще вчора, але соррі, концерти у Львові, замотався/забігався, пишу сьогодні. Може так і краще, трохи пар випустив… не такий агресивний.
Насамперед, я маю повідомити вам, що все, що я зараз тут напишу – це моя особиста думка, яка не стосується редакційної політики каналів СТБ і UA:ПЕРШИЙ. Це те, що я думаю. І що вважаю за потрібне сказати.
Cпойлер
1-ий півфінал.
Сильний. Смачний. З хорошим представництвом чоловічого вокалу. Розкішні пісні від Letay і Бахроми. В рекламній паузі до мене підійшов Семен Горов, який був режисером постановником номеру Letay, і «подякував» за «таку високу оцінку його роботи». А я стібав номер Letay, бо він нагадував мені дипломну роботу випускників естрадно-циркового училища. Образився на мене чоловік. Не знаю чи тільки на мене. Може ще й на суддів, які розкритикували саме номер, а не пісню, і поставили низький бал, чи на глядачів, які поставили не надто вищий. Я б на місці митця ображався на себе за те, що номером зіпсував артисту пісню. Але «то таке» (с) Мирон Маркевич.
У «Бахроми» була чудова пісня. Наспівую по нині день. Шкода, що соліст вирішив за прикладом MARUV погратись в «голубя мира» і почав розказувати про те, що «музика, как и любовь не имеет границ», у відповідь на моє запитання про гастролі у РФ.
Моя біль – невихід у фінал «ЦеШо». Такого Україна на відборі ще не бачила! Переконаний, що Європа це зацінила б! Чіткий образ, чіткий меседж, провокативний текст, агресивне «I hate you» з уст маленьких посіпак. У «ДахаБраха» і «Dakh Daughters» з’явився талановитий «молодший братик»! Чесно кажу, коли я побачив 6 балів від глядачів, я повірив, що з цією аудиторією ми досягнемо гідного представництва на Євробаченні! Фінал покаже, що я помилявся.
2-ий півфінал.
Пішла «жара»!
5 балів від глядачів гурту KAZKA стали для останнього «холодним душом», як виявилось, 150млн переглядів кліпу в ютюб взагалі нічого не гарантують. АннаМарія беруть 7 балів від глядачів і ще не здогадуються, що на них чекає через тиждень. Freedom Jazz фантастично запалюють і стають одними з головних претендентів на перемогу у нацвідборі, а невихід виконавця Khayat до фіналу так і залишиться на совісті суддів.
Мій діалог із Khayat викликав хвилю обурення у частини глядацької аудиторії. Мовляв мій тон спілкування із Адо був рагульським і що, мовляв, я виправдовую насильство над людьми, які вирізняються з-поміж сірого натовпу своїм зовнішнім виглядом. А конкретно мною було сказано «якщо ви в метро їздите ось так, то я не дивуюсь, чому вас побили». В принципі, я закладав у цю фразу банальну констатацію стану справ у нашому суспільстві. Хтось побачив у цьому виправдання насильства. Хтось закинув, що я не засудив насильство. Наголошую вкотре: ні до чого не закликав і насильство не виправдовую. Засуджувати не довелось, позаяк, Хаят розумний молодий чоловік і він чітко пояснив чому виставив інформацію про своє побиття у соцмережі, додавати уже було нічого. Ряд представників ЛГБТ спільноти вимагали від мене вибачитись перед Хаятом, звинуватили у гомофобії та нагородили таким синонімічним рядом епітетів, що виникло запитання, хто з нас більший рагуль. Звичайно, що я за словом у кишеню не поліз і ми смачно погиркались. Дуже цікаво, що захищаючи Хаята від мене, ніхто з хейтерів не звернув увагу на заяву самого Хаята, який записав сторіз у якому попросив відчепитися від мене і подякував за те, що я був ледь не єдиною людиною, на нацвідборі, яка поставилась до нього з повагою і від якої він отримав підтримку. Коротше, кожен бачить те, що хоче. Проте я свої висновки теж зробив. І про деяких людей і про те, що надалі у висловлюваннях потрібно бути обачнішим, щоб не давати підґрунтя для неправильного трактування своїх слів.
Далі на горизонті з’явився Скрипін. Роман провів інтерв’ю із АннаМарія і багатьом, як і мені, відкрив очі на бекграунд дівчат у вигляді тата-судді і мами віце-прем*єра в окупаційному уряді Криму. На холєру дівчата добровільно лягли під каток Скрипіна – це для мене загадка. Те інтерв’ю нагадувало мені розмову Яніни Соколової з Настею Приходько – просто «побиття дитини». І все б нічого, якби Роман після цього, на куражі, не вирішив «полікувати» всіх навколо себе і не настрочив феєричний пост, в якому звинуватив і канал СТБ, і Джамалу, і мене у сліпоті та роботі на 5-ту колону! Думаю, що Роману треба трішки ретельніше підбирати слова і краще зафіксувати корону на голові, бо вона може ненароком відлетіти. Корона. Не голова. Особисто я ще можу пережити словесний понос, який адресований на мою адресу. Ну про оту роботу на 5 колону, про те, що я на короткому повідку у Пінчука)))) (я про ось цю залежність від Пінчука читаю вже кілька років і щось, курва, ні один мудак, який про це пише, не навів конкретного прикладу, де Пінчук втручається у мою роботу) і т.д. Але коли Роман пише, цитую: «В мене немає питань до Манекена. Донецьк. Після слова на «Д» треба ставити крапку», то у мене виникає ряд запитань, які я з радістю поставлю при зустрічі. Як мінімум щоб прояснити чи усіх донецьких Роман чеше під одну гребінку і яке відношення ця тирада має до моєї донецької дружини.
Ну і фінал. Найважчий за усі 3 роки моєї роботи у нацвідборі. Зі стиснутим горлом і з глибоким розчаруванням у пасивності нашого суспільства. Робота ведучого не передбачає максимально можливого висловлення суб’єктивної думки, але однозначно має віддзеркалювати суспільні запити до людей, які претендують на звання представника країни на міжнародній арені. І попри те, що конкурс Євробачення позиціонується, як аполітичний, ми щороку бачимо, які пристрасті вирують навколо нього саме у цьому контексті. Чи може це не переможців грузинського нацвідбору не допускали до конкурсу з піснею «We don’t wanna put in» і вимагали змінити текст?!! Чи може не у нас «Гринджоли» з’явилися у нацвідборі за квотою Майдану? Чи може 3 роки тому заруба між Джамалою і Лазарєвим сприймалась виключно, як музичний батл?! Чи може дії політиків не впливають на подальше голосування громадян за представників тої чи іншої країни?!
Годі теревенити про те, що спорт і музика поза політикою! Вони не поза політикою Вони в епіцентрі. І, чорт забирай, це дійсно дуже важливо, хто представляє країну на конкурсах чи змаганнях. Попри відмінність думок у різних людей ми усі, ті хто живе в Україні, ті хто ідентифікує себе громадянами нашої країни, маємо мати спільний знаменник щодо таких питань, як: хто є для нас Росія? Чий Крим? Що відбувається на Донбасі?! Якщо треба ще раз розжувати для найбільш упоротих персонажів, які вже кілька днів засипають мене листами де розписують, який я ублюдок і «как ми в тєбє разочаровалісь», то мені не важко:
1. Росія – країна агресор.
2. Крим – це Україна.
3. На Донбасі – війна розв’язана Росією, а не громадянська війна, як її зручно трактують російські пропогандисти.
Все!
І якщо людина не може визнати один з цих пунктів, але збирається представляти нас на міжнародній арені, то вона ставить всю країну в дурне положення! Бо ми дійсно просимо міжнародну спільноту допомагати нам у боротьбі з російською агресією, вводити санкції, озброювати нашу армію, розвінчувати фейки і т.д., аж тут виходить якась дівчинка чи хлопчик і каже, що «нє всє же там плахіє люді, я нєсу музикай мір і об’єдіняю людєй»! Ви реально не розумієте, що таким чином ви легітимізуєте з нашого боку те, що нав’язує світу агресор?!!
Хіппі несли музикою мир! І це мало конкретні прояви, на кшталт маршу пацифістів у Вашингтоні з вимогою вивести війська з В’єтнаму! Після ваших виступів у Москвах, Пітєрах і Гєлєнжиках хто вийшов на Красну Площадь вимагати вивести війська з Донбасу?!!!! Якого біса ви підмінюєте поняття?! Заробляти гроші і закликати до миру – це не одне і те ж!!!
Чому мене мають розчулювати сльози дівчат з АннаМарія на сцені?! Бо їм шкода батьків, у яких можуть бути проблеми через те, що доньки скажуть, що Крим – це Україна?! А чому я маю переживати за колаборантів?! Батьки зробили свій вибір. Кров прапорщика Кокуріна і десятки тисяч зруйнованих доль на тій медалі «За возвращєніє Крима». Дуже непослідовна позиція у сестер. З одного боку і на Майдані виступали, і об*єктом критики з боку російських медіа були, і від контракту з російським брендом відмовились, бо одним з брендфейсів компанії був Охлобистін, і перед дітьми бійців АТО виступали, аж раптом у головний для себе момент повороту кар’єри дали «задню». Ніхто не вимагав гратися у Павліка Морозова і зректися батьків. Важливо було почути громадянську позицію до кінця! А не бути трішечки вагітним.
Перемога Maruv – це тривожний дзвіночок. Це той випадок, коли активна меншість винесла ногами вперед пасивну більшість. Ніхто не забороняв людям проголосувати за Казку чи Фрідом Джаз. Але більшість була зайнята – строчила гнівні пости та коментарі у Фейсбук. А треба було строчити смс!
Висловлювати претензії Руслану Квінті за те, що він набрав «неправильних» виконавців у нацвідбір?! Ви серйозно? У Квінти було завдання вибрати 16 пісень, які можуть претендувати на представлення України на ЄБ. Він це зробив. СТБ передали увесь список виконавців на затвердження суспільному мовнику. І там сказали «ок»! А вже коли визначились учасники фіналу і запахло смаженим, чомусь усі дуже почали перейматися тим, що трапилось!
Потрібно заздалегідь встановлювати правила гри, а не вирішувати проблеми по мірі їх надходження!
Бо якби перед початком національного відбору було чітко вказано, що артист, у якого в гастрольному графіку є концерти у РФ, не допускається до конкурсу, то зараз не треба було б ставити прихильників MARUV у дурне положення, бо вони старанно голосували за свою фаворитку, а тепер їх вибір ламають через коліно! І це не менш тривожний дзвіночок. Виявляється, що перемогти у нацвідборі мало, треба ще підписати контракт з НСТУ, де є пункти, про які артисти не здогадувались, коли йшли на нацвідбір.
Зрештою, певний фільтр на вході у нацвідбір і мені, як ведучому спростив би життя. Я дуже хочу вести музичний конкурс, а не розбиратись з «голубями мира» що для них важливо – не розчарувати своїх прихильників у РФ і бути зручним інструментом російської пропоганди, чи бути представником країни, яка щодня втрачає своїх синів та дочок на фронті і чітко усвідомлювати, хто є винуватцем цієї біди. Здається, на 5 році війни можна було б і визначитись! Це не менш важливо, аніж хороша пісня та крутий номер, які були у переможниці.
Дякую усім глядачам національного відбору як за позитивні, так і негативні відгуки. Дякую продюсерам СТБ за комфортні умови роботи з професійної точки зору, а конкретно Наталі Франчук за титанічну роботу над проектом та роботу в «вусі».
Зустрінемось у травні. Коментуватиму Євробачення в ефірі СТБ. Україна у першому пів-фіналі.
P.S. Поки цей текст писався, MARUV встигла відмовитись від виступу на Євробаченні.
P.P.S. А потім спливла інформація про концерти Джамали у РФ. Ну все… приїхали. Тепер можете справедливо шмаляти в мене звинуваченнями у подвійних стандартах. А НСТУ тепер треба якось пояснити, чому MARUV, яка гастролює в Росії на ЄБ не їде, а Джамала спокійно виступила у 2016-му! Щось в мене руки опускаються… Журба!

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4674
  • Karma: 3539
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #370 : Лютий 26, 2019, 11:17:44 »
Да у нас и в этот раз как бы есть кого послать.  И мне не понятны критерии, по которым кого-то можно, а кого-то нельзя.
Прямой вопрос. Представь, что отбор бы выиграли Анна-Мария. Пришло бы за них больше СМСок, чем за Марув. Промоушн обеспечил бы. Что тогда? Посылать? Не посылать?
Как по мне, то надо было изначально думать головой и не допускать таких к отбору. На основании условий участия, сформулированных заранее. Ну и с жюри тоже критерии обдумать. Был Данилко. А почему не Лобода с Лорак?
Так что тем, кто просрали полимеры, остается только плакаться и спихивать все друг на друга, что они и делают. Начиная с Кириленко.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9943
  • Karma: 6003
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #371 : Лютий 26, 2019, 11:21:34 »
При виступи Джамали
Цитувати (виділене)
Джамала дважды выступала в России в 2014 году, один раз в Москве и один раз в Сочи. У нас внутри команды была дискуссия, что нам делать с уже подтвержденными концертами: отменять, сославшись на условия, что изменились обстоятельства, или выполнить обязательства перед организаторами», – рассказал Денис Козловский.

 
Он убеждает, что сама Джамала была против этих выступлений. После этой скандальной поездки в Россию артистка ни разу не соглашалась на подобные предложения и не пересекала границу страны-агрессора.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23612
  • Karma: 9440
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #372 : Лютий 26, 2019, 12:12:25 »
Бо якби перед початком національного відбору було чітко вказано, що артист, у якого в гастрольному графіку є концерти у РФ, не допускається до конкурсу, то зараз не треба було б ставити прихильників MARUV у дурне положення, бо вони старанно голосували за свою фаворитку, а тепер їх вибір ламають через коліно! І це не менш тривожний дзвіночок.
Отож.
Тю, ля, а шо?

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #373 : Лютий 26, 2019, 12:15:04 »
Да у нас и в этот раз как бы есть кого послать.  И мне не понятны критерии, по которым кого-то можно, а кого-то нельзя.
Прямой вопрос. Представь, что отбор бы выиграли Анна-Мария. Пришло бы за них больше СМСок, чем за Марув. Промоушн обеспечил бы. Что тогда? Посылать? Не посылать?
Не посылать. Я вижу различия в этих ситуациях, Анна-Мария прямо отрицают то, что Крым - украинский. Вот это действительно несовместимо с репрезентацией Украины на конкурсах.
Эта Марув на тот же вопрос ответила четко.
Как по мне, то надо было изначально думать головой и не допускать таких к отбору. На основании условий участия, сформулированных заранее. Ну и с жюри тоже критерии обдумать. Был Данилко. А почему не Лобода с Лорак?
Так что тем, кто просрали полимеры, остается только плакаться и спихивать все друг на друга, что они и делают. Начиная с Кириленко.
Это безусловно.
Переписывание правил и отращивание скреп на ходу выглядит отвратительно.
палимо танки з ночі до ранку

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #374 : Лютий 26, 2019, 12:39:42 »
Ладно, все согласны, что организаторы лоханулись, а может даже пробный шар забросили в попытке легализации ваты. И получили победу Марув и негативную реакцию общества. Пожар надо тушить. Как? Третий день в белом пальто говорить, что надо было раньше думать, конечно, легче всего.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #375 : Лютий 26, 2019, 12:56:14 »
Чота вас уже в какие то дебри понесло...

Евровидение это конкурс шлягеров... Не соревнование наций кто лучший певун... Выбирают лучший шлягер. И кто его поет уже дело десятое...

Т.е. в идеале это отдать все на откуп частному каналу и пусть выбирают кого хотят. Выберут вату, значит поедет вата... От имени частного канала... И на этом все бурление говн закончится...

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #376 : Лютий 26, 2019, 12:59:09 »
Победа участника тянет за собой проведение конкурса в стране от которой он выступает, а это уже выходит за пределы компетенции частного канала. Ну и "страны-участницы" вот это вот все
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34786
  • Karma: 17041
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #377 : Лютий 26, 2019, 12:59:50 »
Ладно, все согласны, что организаторы лоханулись, а может даже пробный шар забросили в попытке легализации ваты. И получили победу Марув и негативную реакцию общества. Пожар надо тушить. Как? Третий день в белом пальто говорить, что надо было раньше думать, конечно, легче всего.
А мы что, организаторы или можем повлиять на них?
Выход принести извинения Марув и отправить её на конкурс.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Шо?

  • *****
  • Повідомлень: 6543
  • Karma: 3922
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #378 : Лютий 26, 2019, 13:04:11 »
Все же надо направлять Марув с единственным условием -
не выступать в россии.
Какой-то большой чиновник должен признать ошибку аласаниев
и сказать, что у нас демократия, бля.
Не направлять Марув - бесполезно.
Она свой хайп
Cпойлер
заразился, таки, этим словом :scare3:
уже поимела на этом.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #379 : Лютий 26, 2019, 13:05:14 »
Победа участника тянет за собой проведение конкурса в стране от которой он выступает, а это уже выходит за пределы компетенции частного канала. Ну и "страны-участницы" вот это вот все

Тебя будет мучить что вата (условная) привезет в Украину конкурс? Меня нет...

Offline ЯМ 64 бета

  • ****
  • Повідомлень: 406
  • Karma: 235
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #380 : Лютий 26, 2019, 13:07:28 »
ПМСМ, либо сняться в этом году вообще, либо не заострять столько внимания и просто отправить победителя на общих основаниях, какими они были на момент отбора. Вот это извивание ужами ситуацию уж точно не просветляет.

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #381 : Лютий 26, 2019, 13:07:55 »
Сергій Притула - офіційна сторінка...
Двойственно выходит. С одной стороны - Скрыпин открыл глаза на бэкграунд. А это великая тайна была? Я вопросом не интересовался, ХЗ что это за люди - просто вчера в гугле вбил инфу. Оказывается, еще 11 февраля на сайте "Крым. Реалии" материал, где их бэкграунд во всей красе расписан.
https://ru.krymr.com/a/krymchanki-anna-mariya-opanasyuk-shtormuyut-eurovidenie/29757205.html
Без особого негатива кстати.
Особая волна общественного возмущения в их адрес мне кажется даже излишней. Дети за родителей таки не отвечают. В том же интервью 2015 года четко сказано: Независимо ни от каких политических манипуляций, мы будем туда приезжать, потому что это наш родной дом. Если они таки ездят в Крым - понятное дело в публичной сфере они агрессию не признают. Я понимаю, что для большинства тут вопрос не стоит - но сужу по опыту друзей, которые таки ездят на оккупированные территории (Крым, Донецк) к родителям. Какая бы ни была патриотическая позиция, и как бы они ее не высказывали в личном общении, в непубличных разговорах, поддерживали территориальную целостность делом - на публику под своей фамилией, либо в тех же соцсетях они этого не делают. Ни тебе флажков НАТО на страничке, ни еще чего (как бы человек не поддерживал интеграцию) - потому что тупо на блокпостах проверят. Другое дело - они люди не публичные. А тут - а приори работа на публику. Поэтому не ясно на что эти сестры рассчитывали. И понятно, что отправлять их представителями Украины нельзя. Но вот число по человечески - я ХЗ кто реально хуже, такой вот непризнающий (но в то же время когда то певший на Майдане, НЕ фоткавшийся с Охлобыстиным), или простые фиалки "за мир".

С другой стороны спасибо Притуле, что обратил внимание на то, что Скрыпин вообще то тоже "агент Кремля". Совершенно верно - упоминания про Донецк в его посте гадкое и антигосударственное. И полностью соответствует идеологии вышиватной 5 колонны.

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #382 : Лютий 26, 2019, 13:10:09 »
Ладно, все согласны, что организаторы лоханулись, а может даже пробный шар забросили в попытке легализации ваты. И получили победу Марув и негативную реакцию общества. Пожар надо тушить. Как? Третий день в белом пальто говорить, что надо было раньше думать, конечно, легче всего.
Давайте разберемся - негативную реакцию общества на что? На победу Марув или на властных долбоебов? Мне второе бросается в глаза. Но может у кого то другое впечатление.

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #383 : Лютий 26, 2019, 13:11:28 »
Победа участника тянет за собой проведение конкурса в стране от которой он выступает, а это уже выходит за пределы компетенции частного канала. Ну и "страны-участницы" вот это вот все
Всегда можно отказаться. Как в принципе и от участия.

Offline Streak

  • ***
  • Повідомлень: 212
  • Karma: 60
  • Стать: Жіноча
  • Київ
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #384 : Лютий 26, 2019, 13:17:05 »
Мне неприятна мысль о концертах артистов в РФ, Но все ли кто возмущается снесли 1с, доктор-вебы, не заглядывает в ВК через анонимайзер чисто на минуточку, мнеженадо, не покупает никогда российские марки, которые шустро перерегистрировались в Украине, но кто хочет помнит, что недавно на них был код 460...
А еще иногда придешь на какой-нибудь концерт, оглядываешься, а зал зияет пустыми местами, может большинству слишком дорого, тем более есть театры втрое дешевле чем концерты, может и просто не особо желающих много. Может где-то на Западе билеты по сто евро норм, а у нас будет три первых ряда по пригласительным, и заполненная галерка.
Если девушка вслух ничего антигосударственного не транслирует, надо было чтоб ехала уже как есть, а на следующий год возможно пересмотреть правила отбора. Но теперь поздно Рита пить боржоми, после такого позорища надо себя наказать добровольно, сказать, извините так получилось, мы дебилы, мы кругом облажались и не едем. После нацотбора слать кого-то по разнарядке партячейки вообще маразм  :(

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #385 : Лютий 26, 2019, 13:34:50 »
А почему постоянно гоаорят о каком-то внешнем позорще? То конкурс домохозяек, который никто не смотрит, то всем миром отслеживают результаты и скандалы внутреннего отбора. Ну русским разве что интересно лапки потереть.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #386 : Лютий 26, 2019, 13:38:10 »
Ладно, все согласны, что организаторы лоханулись, а может даже пробный шар забросили в попытке легализации ваты. И получили победу Марув и негативную реакцию общества. Пожар надо тушить. Как? Третий день в белом пальто говорить, что надо было раньше думать, конечно, легче всего.
Давайте разберемся - негативную реакцию общества на что? На победу Марув или на властных долбоебов? Мне второе бросается в глаза. Но может у кого то другое впечатление.

На победу Марув, которая стала возможной в результате недалекоглядной политики. Недалекоглядность и означает надо было раньше думать .

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6364
  • Karma: 6422
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #387 : Лютий 26, 2019, 13:47:35 »
Но все ли кто возмущается снесли 1с, доктор-вебы, не заглядывает в ВК через анонимайзер чисто на минуточку, мнеженадо, не покупает никогда российские марки, которые шустро перерегистрировались в Украине, но кто хочет помнит, что недавно на них был код 460...
Ну вообще-то да, удалила, не пользуюсь, не покупаю. Не считая 1с для тех, кому он нужен, не бог весть какой героизм.

Offline Streak

  • ***
  • Повідомлень: 212
  • Karma: 60
  • Стать: Жіноча
  • Київ
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #388 : Лютий 26, 2019, 14:12:53 »
Ну вообще-то да, удалила, не пользуюсь, не покупаю. Не считая 1с для тех, кому он нужен, не бог весть какой героизм.
Кому-то нужен 1с, кому-то гастроли, нечестно решать за кого, что ему должно быть неважно, а для себя любимого "это же совсем другое дело!".

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34786
  • Karma: 17041
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #389 : Лютий 26, 2019, 14:17:24 »
Из ВК я выпилился первого марта 14 года. Касперского прибил в 13 году. А вот насчёт российских марок уверенности нет, надо будет пересмотреть свою продуктовую корзину
I always tell the truth. Even when I lie.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.