Автор Тема: Українська політика. Війна. 15 листопада -
 

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9504
  • Karma: 1578
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10050 : Березень 22, 2024, 11:31:58 »
Третій рік пішов, а від блядської россіянської нафти вони бачте і не збираються відмовлятися
За гамбурзьким рахунком, Україна також не відмовилась від грошей за прокачку нафти з Росії. Я не кажу, що це добре, але ж не треба грати в подвійні стандарти, як на мене.

Offline chucha

  • *****
  • Повідомлень: 2695
  • Karma: 1354
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10051 : Березень 22, 2024, 11:37:09 »
За гамбурзьким рахунком, Україна також не відмовилась від грошей за прокачку нафти з Росії. Я не кажу, що це добре, але ж не треба грати в подвійні стандарти, як на мене.
До чого тут подвійний стандарти? Продовження транзиту то також наполегливе прохання ЕС. Не ініціатива України.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27710
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10052 : Березень 22, 2024, 11:47:42 »
- 12 балістичних ракет «Іскандер-М» (Белгородська область - рф., ТОТ Крим);
- 7 аеробалістичних ракет Х-47М2 «Кинджал» (із десяти МіГ-31К– Тамбовська область -рф.);
І жодної не збили. В Одесу тієї п'ятниці також два іскандер-м прилетіло. Тобто, все сучасне пво знаходиться лише біля Києва. І за весь рік ні в Дніпр, ні в Запоріжжя, ні в Одесу нічого нового не надійшло. Але дуже багато підтримки всього світу, ну дуже багато. Грошей нема, техніки нема, але ви тримайтесь. Це треба лише дочекатися, коли русня за рік накопичить та потім так вдарить? Оххх... Як втримати віру та впевненість у цей світ?  :(
« Останнє редагування: Березень 22, 2024, 11:57:45 від Mike123 »

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9938
  • Karma: 5999
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10053 : Березень 22, 2024, 11:52:24 »

США попросили Україну припинити удари по російських НПЗ, написала газета Financial Times.
Пришла біда звідки не чекали (ніт, насправді якусь таку зраду можна було передбачити). Третій рік пішов, а від блядської россіянської нафти вони бачте і не збираються відмовлятися.
Просковзнуло, що іпсо

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4704
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10054 : Березень 22, 2024, 11:54:08 »
Просковзнуло, що іпсо
Чим би це не було я дуже сподіваюсь шо наші продовжать бити по россіянам куди треба.

Online shtativ

  • *****
  • Повідомлень: 4304
  • Karma: 2305
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10055 : Березень 22, 2024, 11:55:58 »
Просковзнуло, що іпсо
Цитувати (виділене)
По поводу статьи (https://www.ft.com/content/98f15b60-bc4d-4d3c-9e57-cbdde122ac0c) в "Financial Times", в которой, с опорой на анонимные источники, говорится, что США призывают Украину перестать наносить удары по российским НПЗ, — я не люблю анонимные источники, но даже допуская, что это правда, тут нет ничего удивительного, и такая реакция вполне ожидаема.

Я уже писал, что Россия, в случае тяжелой ситуации, побежит к США просить о помощи, плюс, я в очередной раз вас перенаправлю на вот это откровение (https://t.me/yigal_levin/56831) Киссинджера. Я уже его много раз приводил в пример, но оно максимально актуально, там, как раз, тоже кейс с мировыми поставками нефти.

Мы это уже проходили. Не просто так Моше Даян в те времена вывел максиму:

«Наши друзья американцы предлагают нам деньги, оружие и советы. Мы берем деньги и оружие, от советов отказываемся».

Я того же советую и украинцам. Наносить удары по НПЗ непременно нужно продолжать. Второго шанса у вас не будет. Тем более, американцам нечем вас шантажировать, они и так уже почти не дают вам помощь. Лучше доведите Россию до такого пиздеца, чтобы потом американцам надо было в вас вкладываться, так как вы станете гарантом стабильности в регионе, на осколках разваливающейся РФ.

А американцам можно пожелать только, чтобы они занялись наконец-то хуситами и разъебали тот гадюшник, из которого и растут цены на нефть, а не переводили стрелки на украинцев.
@yigal_levin
выспімся мы яшчэ на іхняй шкуры

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9938
  • Karma: 5999
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10056 : Березень 22, 2024, 12:04:03 »
Джерело анонімне. Крапка

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9938
  • Karma: 5999
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10057 : Березень 22, 2024, 12:06:33 »
Українські енергетики відновили лінію живлення ЗАЕС ПЛ-750кВ "Дніпровська", як була пошкоджена вранці ракетним обстрілом рф.

ЗАЕС знову зʼєднана двома лініями з українською енергосистемою.

Offline Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 187
  • Karma: 17
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10058 : Березень 22, 2024, 12:15:30 »
Як втримати віру та впевненість у цей світ?
Яка віра? Все вирішують гроші. Що іншому світу вигідно - тримати мордор в Україні роками та за рахунок життів українців. Отримати дітей та молодих жінок з України. Отримати військові замовлення на свої заводи після кризи пандемії, по яким можно не відзвітовуватись перед виборцями, бо це таємниця. Все відношення європейців до українців - вмрите ви сьогодні, а ми, можливо, через рік чи два домовимся з пуйло по грошам - зафіксуємо збитки та прибутки, сторгуємо зняття санкцій на безпеку і продовжимо жити, росказуючи дітям, що ось була колись міфічна країна Україна, від якої залишились лише смішні фаміліі у деяких наших знайомих.
Питання - як світ розрахується за все це з українцями, яки доживуть до якогось зупинення війни ? Відповідь - ніяк. Обіцяти їм роками вступ до  ЄС та НАТО! Обіцянки - не коштують нічого. А  каліки в кріслах та на костилях вже в Європу і не поїдуть, т.к. не зможуть доїхати. Ну і заплатимо їхнім польовим командирам в одвічних зелених футболках та кофтах, щоб кордони тримали закритими - не треба тендітних європейців лякати каліками та жебраками, котри робочі місця будуть відбирати у занепокоїних європейців, працюючи за копіки.
« Останнє редагування: Березень 22, 2024, 12:54:02 від Behemot »

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4120
  • Karma: 1785
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10059 : Березень 22, 2024, 12:38:52 »
ДніпроГЕС у критичному стані — було два прямих влучання, – директор Укргідроенерго Ігор Сирота.
Одна з ракет влучила в опору, розбиті підкранові балки.
Для розуміння ситуації -- в машинній залі ДніпрогГЕСу була серйозна пожежа, не думаю, що це можна швидко полагодити.



P.S. В моєму багатоквартирному будинку вікна повилітали у деяких квартирах, а у нас на місці.
І це ми далеченько. Не уявляю що там відбувалось біля епіцентру.



Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1734
  • Karma: 842
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10060 : Березень 22, 2024, 12:51:50 »
Фурса йобане чмо.
Shannou, ти хуєсос.

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3638
  • Karma: 1895
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10061 : Березень 22, 2024, 14:13:03 »
Цитувати (виділене)
А американцам можно пожелать только, чтобы они занялись наконец-то хуситами и разъебали тот гадюшник, из которого и растут цены на нефть, а не переводили стрелки на украинцев.
А пока хуситами занимаются только Россия и Китай. Договорились, что хуситы не будут нападать на их корабли.
Цитувати (виділене)
Россия и Китай договорились с йеменскими хуситами о ненападении на свои корабли в Аденском заливе и Красном море. Об этом сообщает Bloomberg со ссылкой на источники. Ранее стало известно о первом потоплении торгового судна в Красном море. Соглашение достигнуто в Омане между дипломатами двух стран и Мохаммедом Абдель Салама — одним из политических лидеров хуситов.
Диктаторский режим Лукашенко тоже весел, сыт и пьян. Китай нарасти ж/д поставки в Европу через Беларусь. На Луку пролился золотой дождь.
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3638
  • Karma: 1895
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10062 : Березень 22, 2024, 14:22:40 »
А тем временем, Россия разместила на территории Беларуси ракеты с ядерными боеголовками. А Трамп такой: А нас защищает океан! А анонимные американцы: Но вы российские НПЗ не чипайте, не надо!
Д, б!
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4704
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10063 : Березень 22, 2024, 14:50:09 »
Як втримати віру та впевненість у цей світ?
Віри у світ нема. Віра є тільки в українців.

Нова гучна обкладинка Israel Alone, вона ж і про Україну теж насправді. А вся решта "цивілізованого" світу на морозі колись таки підключиться, коли припече але буде вже пізно. Воно і зараз вже пізно, якшо чесно.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35699
  • Karma: 23531
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10064 : Березень 22, 2024, 14:54:08 »
Як втримати віру та впевненість у цей світ?
Віри у світ нема. Віра є тільки в українців.
В мене тіко у кума.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35699
  • Karma: 23531
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10065 : Березень 22, 2024, 15:05:58 »
Фіктивна інформація, - Подоляк коментує статтю FT і спростовує те, що, нібито, США тисне на Україну з метою припинити удари по НПЗ.

Про це радник глави офісу президента заявив в ефірі російського телеканалу «Дождь».

💬 «Це фіктивна інформація. Ніхто після двох років повномасштабної війни не диктуватиме Україні умови ведення цієї війни. У рамках міжнародного права Україна може «знежирювати» російські інструменти ведення війни. Паливо є основним інструментом ведення війни. Україна руйнуватиме паливну інфраструктуру», - анонсував він продовження ударів.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10066 : Березень 22, 2024, 16:38:02 »
Тобто, все сучасне пво знаходиться лише біля Києва.
Так саме найдорожче "наше все" теж знаходиться в Києві.
Хоча я думав що для Одеси теж щось поставили. Пацани ж нормальні бабки на аграрному роблять.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10067 : Березень 22, 2024, 16:39:58 »
«Наши друзья американцы предлагают нам деньги, оружие и советы. Мы берем деньги и оружие, от советов отказываемся».
Ну, вже десь півроку совєтов більше ніж грошей.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10068 : Березень 22, 2024, 16:42:44 »
Все відношення європейців до українців - вмрите ви сьогодні, а ми, можливо, через рік чи два домовимся з пуйло по грошам
Ми самі до себе так відносимся.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10069 : Березень 22, 2024, 17:02:04 »
Цитувати (виділене)
Олег Шарп

Зранку трошки офігіваю від кількості анонімно-замовних росіянами статей в американських ЗМІ про те, що українцям «треба негайно припинити удари по НПЗ недоросії  - а то, начебто, може бути спровоковано «неконтрольоване зростання світових цін на нафту».

Особливий цинізм полягає у тому, що такі посили звучать відразу після масованої ракетної атаки росіян на українську енергетику.

Вангую, що днями ще Трамп з Орбаном долучаться до цього сонму рупорів кремлівської інформаційної атаки.

Значить больова точка рф виявлена, і нам треба ще більше колупатися по живому всім тим, чим Україна зможе дотягнутись.

У нас поки інших ефективних засобів  без поновлення широкомасштабною американської допомоги не проглядається. Тут вже кожен діє так, як йому дозволяють його ресурси і право на самовиживання. Будуть отримані інші ресурси - будуть інші дії. А поки що так. 🤷‍♂️

❗️Де закінчуються на сході українські кордони? Там, куди Київ здатен дотягнутись своєю зброєю. Крапка.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27710
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10070 : Березень 22, 2024, 18:12:13 »
Слухайте, але ж бити по трансформаторам 100+ кВ ми можемо так само прекрасно, як і по НПЗ?

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3638
  • Karma: 1895
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10071 : Березень 22, 2024, 19:23:57 »
Бить по трансформаторам - это света в домах у мирных не будет. Военным от этого ни тепло, ни холодно. Бить по НПЗ - солярки не будет. Чем танки заправлять?
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27710
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10072 : Березень 22, 2024, 19:36:54 »
Бить по трансформаторам - это света в домах у мирных не будет.
Бить по большим трансформаторам - это на заводах света не будет. То что в Днепре у людей света нет - пофиг. У нас вон тоже уже 9 часов света нет. А вот предприятия без энергии - это плохо и обороне и заработкам.

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7467
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10073 : Березень 22, 2024, 19:38:19 »
Без електрики будуть не лише домогосподарства, а й бізнес/виробництва.

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1508
  • Karma: 2524
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10074 : Березень 22, 2024, 19:51:53 »
Цитувати (виділене)
Ostap Yarysh (Pentagon Correspondent у Voice of America)
Голос Америки звернувся до Білого дому прокоментувати публікацію FT про те, що США начебто закликали Україну не атакувати НПЗ Росії. Там не дали конкретного коментаря щодо cтатті, але заявили, що в цілому "Білий дім не заохочує нападів всередині Росії" - Від Yulya Yarmolenko. Інтерпретуйте ці слова самі.
Тим часом реакція в американському експертному середовищі на цю публікацію є досить гострою.
Стівен Пайфер, колишній посол США в Україні: "Абсолютно обурливо, якщо правда. Україна бореться за життя. США не повинні повідомляти Києву, по яких цілях у Росії вони можуть або не можуть завдавати ударів власною зброєю".
Деніел Фрід, колишній координатор політики санкцій Держдепу: "Чи справді українські атаки на російські НПЗ ризикують підняти ціни на сиру нафту? У будь-якому разі, США не повинні говорити Україні відмовлятися від нападів на Росію з використанням власної зброї".
Енн Епплбаум, журналістка і письменниця: "Складно уявити гірший час для такого тиску. В Україні закінчуються боєприпаси до ППО через зволікання США - і в той же час США чинять тиск на Україну, щоб вона припинила неймовірно успішні атаки на російські нафтопереробні заводи?"
Тімоті Снайдер, історик і філософ: "Якщо це правда, то це  продемонструвало б неправильне розуміння війни, політики альянсів, людської психології та навіть ціноутворення на нафту".
Джордж Баррос, аналітик Інституту вивчення війни: "США продовжують зусилля, стримуючи українські можливості, необхідних для перемоги в геноцидній загарбницькій війні Росії. Україна не переможе, якщо ми цього не дозволимо".
Такі справи. Працюємо над тим, аби отримати більше коментарів з цього приводу. Хоча наразі виглядає, що в адміністрації не дуже хочуть детально коментувати цю тему.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35699
  • Karma: 23531
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10075 : Березень 23, 2024, 06:57:37 »
Чомусь загорівся Куйбишевський НПЗ під Самарою. :acute:

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9938
  • Karma: 5999
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10076 : Березень 23, 2024, 08:04:30 »
Чомусь загорівся Куйбишевський НПЗ під Самарою. :acute:
Недопалок погано затоптали

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23610
  • Karma: 9429
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10077 : Березень 23, 2024, 15:07:02 »
Чомусь загорівся Куйбишевський НПЗ під Самарою. :acute:
Недопалок погано затоптали
Ну а шо ще? Вони все збили :greeting:
Тю, ля, а шо?

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4704
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10078 : Березень 23, 2024, 17:31:39 »
Хай буде в одному місці, бо красівоє.

Цитувати (виділене)
Куйбышевский НПЗ стал девятым в 2024 году, горение которого подтверждено фото и видео.

Хронология от @istrebin.

Январь

1) 24.01.2024. Туапсинский НПЗ. Расстояние 450 км. Мощность 12 млн.т.

Февраль

2) 03.02.2024. Волгоградский НПЗ. Расстояние 500 км. Мощность 15 млн.т.

3) 09.02.2024. Ильский НПЗ. Расстояние 350 км. Мощность 6,6 млн.т.

Март

4) 12.03.2024. Нижегородский НПЗ. Расстояние 800 км. Мощность 17 млн.т. (Падение мощности первичной переработки на 36% по сравнению с доаварийным уровнем)

5) 13.03.2024. Рязанский НПЗ. Расстояние 650 км. Мощность 17,1 млн.т. (Падение мощности первичной переработки на 64%)

6) 15.03.2024. НПЗ Первый завод, Калуга. 450 км. Мощность 1 млн.т

7) 16.03.2024. Сызранский НПЗ. Расстояние 800 км. Мощность 7 млн.т. (Первичная переработка остановлена!)

8) 17.03.2024. Славянский НПЗ. Расстояние 300 км. Мощность 4 млн.т.

9) 23.03.2024. Куйбышевский НПЗ. Расстояние 900 км. Мощность 7 млн.т.
...
https://t.me/ShrikeNews/13180

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9938
  • Karma: 5999
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10079 : Березень 23, 2024, 19:37:00 »
Пічалька

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.