Автор Тема: Українська політика
 

Ре

  • Гість
Re: Українська політика
« Reply #16020 : Липень 02, 2021, 16:17:19 »
С юбкой туфли смотрятся нормально, с камуфляжем даже слово подобрать не получается.
Так они ж пока тренируются, может там по одной юбке и порвать ее боятся и поэтому только генеральную репетицию в ней проведут :grin:
Но вообще прикольно как на ровном месте срач развели и еще и армию что свою что других стран мира « посткомуністичним дибілізмом »  обозвали :sarcastic: :grin:

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #16021 : Липень 02, 2021, 16:17:34 »
Кстати наши моряки и морячки: на суше юбки, на море-брюки :)
Можно еще на картинки (предписание по униформе )прямо от нашего военного министерства полюбоваться, сколько там юбочек. И это мы про элитные воздушно-десантные войска говорим, а они чет не протестуют против юбочек :)
https://www.defensie.nl/binaries/defensie/documenten/richtlijnen/2019/08/26/tenuevoorschriften-krijgsmacht/BA+20190326+Handboek+Tenuen_tenue+clsk.pdf
Я так понимаю, это все не воюющие армии? Не возражаю, они и на лабутенах ходить могут. А ты покажи такие фоточки с парадов воюющих стран.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #16022 : Липень 02, 2021, 16:20:02 »
С юбкой туфли смотрятся нормально, с камуфляжем даже слово подобрать не получается.

Очевидно же что в камуфляже они на тренировках. На параде будут в парадной форме.

З.Ы. Это классический случай как разносится инфо-говно... Я даже не комментировал эту чушь.

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6875
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Українська політика
« Reply #16023 : Липень 02, 2021, 16:30:14 »
На параде будут в парадной форме.
А раньше были в полевой. Но нынеча не давеча, какаяразница, и т.д.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #16024 : Липень 02, 2021, 16:33:52 »
А раньше были в полевой. Но нынеча не давеча, какаяразница, и т.д.

Открой видео парада 2018 года  и не пори чушь...

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #16025 : Липень 02, 2021, 17:01:16 »
Може хтось з прибічників зелених знайде аналогічний приклад застарілої форми взуття в Ізраільській армії, де жінки дійсно воюють а не "для парадів".
Да, підказую, у аргументацію можна ще форму  наприклад швейцарських гвардійців Ватікану приносити

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23427
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #16026 : Липень 02, 2021, 17:08:14 »
С юбкой туфли смотрятся нормально, с камуфляжем даже слово подобрать не получается.

Очевидно же что в камуфляже они на тренировках. На параде будут в парадной форме.

З.Ы. Это классический случай как разносится инфо-говно... Я даже не комментировал эту чушь.
Назви хоч одну цивілізовану країну, де б жінки на підборах марширували б "пруським кроком". А саме його наші дівчата й відпрацьовують.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #16027 : Липень 02, 2021, 17:10:12 »
Я вважаю, що допоки йде війна польовий однострій доречніший, ніж парадний.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #16028 : Липень 02, 2021, 17:13:17 »
Я вважаю, що допоки йде війна польовий однострій доречніший, ніж парадний.
Хуйло буде сидіти поки не помре.  Тож загалом треба відмовлятись від самого поняття "парадка" у найближчі років двадцять.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #16029 : Липень 02, 2021, 17:17:01 »
Я вважаю, що допоки йде війна польовий однострій доречніший, ніж парадний.

Оскільки ти жінка то я тобі розкажу...

Польова (повсякденна) форма видається на пів року у кількості не знаю чи зараз вже 2 комплекти, а так рівно 1. Її  носять кожний день и до кінця півріччя вона має вигляд уже такий собі...

У 2018 році на параді були частково у польовій (але і у парадній також) тому що  її тоді тільки пошили і видавали  як раз на парад.


Назви хоч одну цивілізовану країну, де б жінки на підборах марширували б "пруським кроком". А саме його наші дівчата й відпрацьовують.

Це питання треба було задавати коли створювали та затверджували  нову форму  (польову та парадну).

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #16030 : Липень 02, 2021, 17:19:11 »
Я вважаю, що допоки йде війна польовий однострій доречніший, ніж парадний.
Хуйло буде сидіти поки не помре.  Тож загалом треба відмовлятись від самого поняття "парадка" у найближчі років двадцять.

Чому? При Порошенкові всім подобалося. Зе спочатку вирішило, що паради непотрібні. Але концерти з піхвами не зайшли і вирішив, що паради таки потрібні. Цікаво, як за маршем ветеранів будуть цьогоріч розбиратися.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #16031 : Липень 02, 2021, 17:22:46 »
Я вважаю, що допоки йде війна польовий однострій доречніший, ніж парадний.

Оскільки ти жінка то я тобі розкажу...

Польова (повсякденна) форма видається на пів року у кількості не знаю чи зараз вже 2 комплекти, а так рівно 1. Її  носять кожний день и до кінця півріччя вона має вигляд уже такий собі...

У 2018 році на параді були частково у польовій (але і у парадній також) тому що  її тоді тільки пошили і видавали  як раз на парад.


Назви хоч одну цивілізовану країну, де б жінки на підборах марширували б "пруським кроком". А саме його наші дівчата й відпрацьовують.

Це питання треба було задавати коли створювали та затверджували  нову форму  (польову та парадну).

Блін, ну я ж не пропоную одягати ту, що в окопах була. Польова для параду має бути новою.
На останніх парадах був мікс. Мені подобалося.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #16032 : Липень 02, 2021, 17:26:09 »
Це питання треба було задавати коли створювали та затверджували  нову форму  (польову та парадну).
А чому ж найвеличныший ще не відмінив . Тож при клятому баризі затвердили.  :kos:
ЗИ Ви  з упетрістю ферівського Масkа захищаєте усе  зроблене явно через дупу вашим Хуйлом Зезидентом.

Ре

  • Гість
Re: Українська політика
« Reply #16033 : Липень 02, 2021, 17:32:22 »
Може хтось з прибічників зелених знайде аналогічний приклад застарілої форми взуття в Ізраільській армії, де жінки дійсно воюють а не "для парадів".
А чому ж найвеличныший ще не відмінив . Тож при клятому баризі затвердили.

ЗИ Ви  з упетрістю ферівського Масkа захищаєте усе  зроблене явно через дупу вашим Хуйлом Зезидентом.

Ты сам хоть отслеживаешь, что ты пишешь? :girl_in_dreams:

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23427
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #16034 : Липень 02, 2021, 17:34:23 »

Це питання треба було задавати коли створювали та затверджували  нову форму  (польову та парадну).
І тому, що тоді не встигли прибрати цек крок, зараз треба ходити ним на підборах. Л - зелена логіка 

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #16035 : Липень 02, 2021, 17:35:54 »
Ты сам хоть отслеживаешь, что ты пишешь? :girl_in_dreams:
Ви захищаєте явний зелений гендерно-образливий маразм. Вам з різних боків намагаєшся це розтлумачити. Може хоч з якогось дійде.

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7458
  • Karma: 3765
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #16036 : Липень 02, 2021, 17:37:11 »
Польовий однострій більш доречний.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #16037 : Липень 02, 2021, 17:37:31 »
І тому, що тоді не встигли прибрати цек крок, зараз треба ходити ним на підборах.




Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #16038 : Липень 02, 2021, 17:40:32 »
Есть парадная форма и есть форма для парадов. И это не обязательно одно и тоже. Я там вверху приносил фотку с прошлого парада. И есть разница между "идти" и "маршировать". На Ре фотках идут, а не маршируют. Пройтись прогулочным шагом хоть и синхронно можно и в шлёпках, а маршировать в лодочках ИМХО идиотизм.

Ре

  • Гість
Re: Українська політика
« Reply #16039 : Липень 02, 2021, 17:41:57 »
Ты сам хоть отслеживаешь, что ты пишешь? :girl_in_dreams:
Ви захищаєте явний зелений гендерно-образливий маразм. Вам з різних боків намагаєшся це розтлумачити. Може хоч з якогось дійде.

Это Ты сейчас что-то про гендерно-образливый маразм пишешь?
Ты?  :grin:

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23427
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #16040 : Липень 02, 2021, 17:42:05 »
Вони довбойобами народилися, такими й помруть.
Цитувати (виділене)
Roman Sinicyn
5 хв  ·
Якщо зараз зайти на сторінку Міністерство оборони України то можна згоріти.

Згоріти від сорому. Від того, що якісь єбл#ни, які там працюють за мої і ваші податки - банально ганьблять країну.
Бо цю сторінку читають представники посольств, наші Західні партнери.
А там адіще і вакханалія, в стилі "сам дурак", "політикани", "інтригани", "ви нічого не розумієте".

Це наочний приклад того, як не треба робити в комунікаціях, урядових, корпоративних, нго-шних, персональних, та бл#ть будь яких.

Це наочний приклад того, що допускати дилетантів і єбланів до урядових комунікацій - ніколи не можна.

Того хто цю дічь генерує, хто її "візує" і затверджує, хто керує процесом, департаментом, напрямком, відділом, управлінням, байдуже - треба п#здити ломом, а потім гнати ссаними тряпками з МО воюючої країни.
І не брати потім на роботу навіть в колцентр швидко-гроші.

Туфлі кажете?

Ре

  • Гість
Re: Українська політика
« Reply #16041 : Липень 02, 2021, 17:48:12 »
На Ре фотках идут, а не маршируют. Пройтись прогулочным шагом хоть и синхронно можно и в шлёпках, а маршировать в лодочках ИМХО идиотизм.
Ты забываешь, что я это вообще к тому фотки запостила, что там женщины-военные в юбках и не в берцах под ними ( с чего и понеслось из-за фотки в полевой и на каблуках, вместо того, чтобы вообще посмотреть о чем речь идет )
А так, то мне лично тоже полевая больше нравится :)
Может денег на новую нет, а что есть сильно потрепанная и боялись комментариев, я хз
Надо в штабе спрашивать чем мотивировали


Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #16042 : Липень 02, 2021, 17:50:48 »
Надо в штабе спрашивать чем мотивировали
Вы всерьез о рациональной причине ? Потомушто.
Как в любимом совке младорыгов. У зезидента все должно быть через жопу. Антимидас(тм).

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15372
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика
« Reply #16043 : Липень 02, 2021, 17:59:19 »
А я прям открываю новые открывания. До сего момента была уверена, что форма в армии унифицированная, и мужская от женской отличается только размерами и отсутствием вытачек в районе груди. Ну и обувь, соответственно, одинаковая. В общем, обязательность туфель на каблуке удивила меня самим фактом наличия в нормах ношения армейской (в данном случае, парадной) формы. Собственно, к юбкам у меня такое же отношение. Брюки, вроде, давно уже унисекс одежда.
Хотя, конечно, приказы не обсуждают, захотят, и декольте к форме приделают, и ультрамини введут. А хули, «бабы любят так одеваться».
А так, 3-4 см каблук норм, наверное. Правда, сама в туфлях маршировать не пробовала.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #16044 : Липень 02, 2021, 17:59:47 »
увага на дати
Так я про них и говорю.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #16045 : Липень 02, 2021, 18:03:22 »

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #16046 : Липень 02, 2021, 18:05:34 »
декольте к форме приделают, и ультрамини введут.
А так, 3-4 см каблук норм, наверное. 
Этот комплект называется бронелифчик.  8) Каблуки в армии могут понадобиться только коннице

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #16047 : Липень 02, 2021, 18:13:45 »
Вони довбойобами народилися, такими й помруть.

Не тільки вони...

Цитувати (виділене)
Державне бюро розслідувань (ДБР) звинувачує Приватне акціонерне товариство «Кузня на Рибальському» у зриві будівництва «Кентаврів» (десантно-штурмові катери типу «Кентавр-ЛК»).

Про це повідомляє Мілітарний.

На брифінгу начальник слідчого відділу ДБР Олег Гриняк повідомив, що тактико-технічні характеристики не відповідали заявленим виробником по швидкості, водотоннажності та осадки.

Таким чином виконання своїх функцій з охорони та оборони морських рубежів держави є не можливим.

Нагадаємо, що десантно-штурмові катери проекту 58503 типу «Кентавр-ЛК» були спущені на воду 14 вересня 2018-го року, та досі перебувають на випробуваннях і доведенні. Їх заклали 28 грудня 2016 року, і за два роки мали увійти до складу ВМС ЗС України.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #16048 : Липень 02, 2021, 18:45:41 »
У них на страничке лучше написано. Вот, линк не вставляется.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #16049 : Липень 02, 2021, 18:47:35 »
Когда СММщик минобороны такое же тупое зелёное быдло как и его начальство.

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.