Автор Тема: Українська політика
 

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34681
  • Karma: 16962
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23600
  • Karma: 9419
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #15841 : Червень 25, 2021, 10:49:09 »
Да уж, а ведь по цинноберности Зеля даст фору Хуйлу.
Тю, ля, а шо?

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15842 : Червень 25, 2021, 10:52:56 »
Да уж, а ведь по цинноберности Зеля даст фору Хуйлу.

Ему сейчас ничего не угрожает...

Другое дело что через два года все может резко поменяться, найкращий знает если что...

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7794
  • Karma: 3627
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Українська політика
« Reply #15843 : Червень 25, 2021, 12:27:02 »
В смысле кто-то раскошелится на (дез)информационную кампанию такого же масштаба или большего?
Russian warship, go fuck yourself!

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15844 : Червень 25, 2021, 12:30:07 »
В смысле кто-то раскошелится на (дез)информационную кампанию такого же масштаба или большего?

Я даже не сомневаюсь... одного знаю прямо сейчас...

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #15845 : Червень 25, 2021, 14:46:41 »
https://www.5.ua/ekonomika/poterpilymy-u-spravi-rotterdam-buly-zavody-kolomoiskoho-a-ne-ukraina-sap-248022.html?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=smm
ПОТЕРПІЛИМИ У СПРАВІ "РОТТЕРДАМ+" БУЛИ ЗАВОДИ КОЛОМОЙСЬКОГО, А НЕ УКРАЇНА – САП

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #15846 : Червень 25, 2021, 15:00:19 »
Порох немножечко тыкает мордочками Меркель и Макрона в ***, так благожелательно, по отечески.
Цитувати (виділене)
Дякую нашим партнерам за жорстку та консолідовану відсіч недалекоглядним ідеям повернути статус-кво у відносинах Заходу з Росією та запросити Путіна за стіл переговорів. Разом до перемоги з позицій сили, справедливості та солідарності!

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #15847 : Червень 25, 2021, 15:44:01 »
Даже зеленский перевирает слова зеленского. И как прикажете в такой обстановке проводить реформы?

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9880
  • Karma: 5949
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #15848 : Червень 25, 2021, 17:15:03 »
Заява Порошенка з приводу інтерв'ю Зеленського
Цитувати (виділене)
На відміну від Зеленського, я не дозволю собі кидатися голослівними звинуваченнями у державній зраді. Для цього потрібне неупереджене розслідування. І якщо в СБУ, яку Зеленський контролює на сто відсотків, немає питань до Єрмака, і, очевидно, до Зеленського, то ці питання є в українського народу.
Тому наступного тижня у Верховній Раді «Європейська Солідарність» разом з партнерами вимагатиме в предмет діяльності ТСК із розслідування можливих фактів державної зради включити зрив спецоперації із затримання головорізів-вагнерівців. І запросити на її засідання Володимира Зеленського. Я буду лише радий, якщо, відповідаючи на питання, він зможе зняти питання щодо ролі в цій історії його особисто та його оточення.
Шок викликає іще одне зізнання Зеленського. Виявляється, він свідомо зловживає публічними претензіями до наших ключових партнерів, бо, мовляв, таким чином повертає суб'єктність країні. Він глибоко помиляється, бо це дуже ризикована дорога до того, щоби залишитися сам-на-сам з агресором. А, по-друге, які аргументи мають бути у наших партнерів не зустрічатися з Путіним, якщо сам Зеленський вимагає тет-а-тет із російським диктатором?

Offline kvk

  • *****
  • Повідомлень: 5051
  • Karma: 3005
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15849 : Червень 25, 2021, 21:14:55 »

Offline kvk

  • *****
  • Повідомлень: 5051
  • Karma: 3005
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15850 : Червень 25, 2021, 21:22:45 »

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #15851 : Червень 26, 2021, 08:04:44 »


Ярош
Цитувати (виділене)
Про «вагнерівців»…

Звичайно, можна промовчати про цей «випадок». Тим більше, після того як пан Зеленський почав, реально, бити по ворогах (маю на увазі закриття більшості російских телеканалів і санкції по Медведчуку тощо).

Але, не виходить. Внутрішнє обурення переповнює…

Ми ж, украінські патріоти, учасники російсько-української війни, все робили і робимо для того, щоб наша Держава Україна існувала, розбудовувалася, забезпечувала якісне і цивілізоване життя її громадянам, ставала фактором геополітики і тут таке…

Не скажу, Володимире Олександровичу, що «злив» Вами операціі по російських терористах потряс мене більше, ніж підписання нищівних для моєі Держави «Мінських угод»… Тоді було ще гірше!

Але та «дитяча наївність», яку  Ви продемонстрували у своєму крайньому інтерв’ю, і по великому рахунку, Ваша «явка з повинною» мене, справді, вразила…

Як же так можна???

Адже всі ваші холуї, перепрошую, «говорящі голови» переконували все українське суспільство, що ніякої операціі по нейтралізації великого кремлівського терористичного угрупування не було…

Я добре знав, що така операція відбувалась! Але, не в моїй звичці кричати «у хорі» «зрадофілів», «порохоботів» чи «зеленоботів»… Бо я, як і мої командири та бійці, не за «зеленських», «порошенків», або якихось «новихпрізвищ». Ми - за Українську Самостійну Соборну Державу, в якій всім її громадянам буде забезпечено Свободу, Справедливість і Добробут!

І за неї, святу Матір Героїв, готові вбивати і вмирати, готові сідати у в’язниці та йти на ешафот… Довели це не словами, а ділами!

Я прекрасно розумію, що на сьогоднішній момент, поки що, немає в Україні системної та революційної, по-суті, об’єднаної державницької опозиції, немає альтернативної фігури, яка могла б конкурувати з Вами у цьому антиукраїнському медіапросторі, а отже, вигравати у Вас на чергових, або позачергових виборах… Але завжди так не буде!

Я чудово розумію, що в момент, коли наша державність знаходиться під потужним ударом Московської чекістської імперії «колотить» ситуацію всередині України - гріх. Але, коли знову постане «рубо» питання виживання української нації, тоді укранїнці знову повстануть та «порвуть увесь світ»…

І Ви, пане Володимире, теж це чудово знаєте.

Тому, я якихось радикальних закликів та дій, на цей момент, робити не буду. Поки що…

Але, рекомендував би Вам, як мінімум, вибачитися як перед всіма учасника цієї операціі, так і перед українським народом.

Інакше, Володимире Олександровичу, Ви - мудак, брехун і пустодзвін…

Слава Нації!
Смерть ворогам!


Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #15852 : Червень 26, 2021, 08:04:52 »
И не писай в мой горшок...

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15853 : Червень 26, 2021, 08:59:17 »
И не писай в мой горшок...

Еще не пришло  время хуесосить по полной... а  вдруг на  второй  срок переизберется, что тогда делать, а?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35581
  • Karma: 23482
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15854 : Червень 26, 2021, 09:08:20 »

Offline chucha

  • *****
  • Повідомлень: 2693
  • Karma: 1344
Re: Українська політика
« Reply #15855 : Червень 26, 2021, 10:42:35 »


Ярош
Цитувати (виділене)
Про «вагнерівців»…

Звичайно, можна промовчати про цей «випадок». Тим більше, після того як пан Зеленський почав, реально, бити по ворогах (маю на увазі закриття більшості російских телеканалів і санкції по Медведчуку тощо).

Але, не виходить. Внутрішнє обурення переповнює…

Ми ж, украінські патріоти, учасники російсько-української війни, все робили і робимо для того, щоб наша Держава Україна існувала, розбудовувалася, забезпечувала якісне і цивілізоване життя її громадянам, ставала фактором геополітики і тут таке…

Не скажу, Володимире Олександровичу, що «злив» Вами операціі по російських терористах потряс мене більше, ніж підписання нищівних для моєі Держави «Мінських угод»… Тоді було ще гірше!

Але та «дитяча наївність», яку  Ви продемонстрували у своєму крайньому інтерв’ю, і по великому рахунку, Ваша «явка з повинною» мене, справді, вразила…

Як же так можна???

Адже всі ваші холуї, перепрошую, «говорящі голови» переконували все українське суспільство, що ніякої операціі по нейтралізації великого кремлівського терористичного угрупування не було…

Я добре знав, що така операція відбувалась! Але, не в моїй звичці кричати «у хорі» «зрадофілів», «порохоботів» чи «зеленоботів»… Бо я, як і мої командири та бійці, не за «зеленських», «порошенків», або якихось «новихпрізвищ». Ми - за Українську Самостійну Соборну Державу, в якій всім її громадянам буде забезпечено Свободу, Справедливість і Добробут!

І за неї, святу Матір Героїв, готові вбивати і вмирати, готові сідати у в’язниці та йти на ешафот… Довели це не словами, а ділами!

Я прекрасно розумію, що на сьогоднішній момент, поки що, немає в Україні системної та революційної, по-суті, об’єднаної державницької опозиції, немає альтернативної фігури, яка могла б конкурувати з Вами у цьому антиукраїнському медіапросторі, а отже, вигравати у Вас на чергових, або позачергових виборах… Але завжди так не буде!

Я чудово розумію, що в момент, коли наша державність знаходиться під потужним ударом Московської чекістської імперії «колотить» ситуацію всередині України - гріх. Але, коли знову постане «рубо» питання виживання української нації, тоді укранїнці знову повстануть та «порвуть увесь світ»…

І Ви, пане Володимире, теж це чудово знаєте.

Тому, я якихось радикальних закликів та дій, на цей момент, робити не буду. Поки що…

Але, рекомендував би Вам, як мінімум, вибачитися як перед всіма учасника цієї операціі, так і перед українським народом.

Інакше, Володимире Олександровичу, Ви - мудак, брехун і пустодзвін…

Слава Нації!
Смерть ворогам!



И Порошенко пнул, и лодку не раскачивает, и кулачком по столу постучал, но с уважением. Молодец.


Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23600
  • Karma: 9419
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #15856 : Червень 26, 2021, 10:49:49 »
На Цензоре, конечно, обосрали Бубочку. Но это уже давешняя тема Бутусова.
А у Скрыпина: не все так однозначно. Вот с пленками Медведчука все понятно.
Тю, ля, а шо?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #15857 : Червень 26, 2021, 12:06:33 »
Цитувати (виділене)
Я добре знав, що така операція відбувалась!
Оказывается что в Украине только я один был не в курсе операции по Вагнеровцам пока её не слили.
Такое недоверие обижает. :(

Цитувати (виділене)
Тому, я якихось радикальних закликів та дій, на цей момент, робити не буду. Поки що…
Естественно. Ще кулемет не дочистив.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8281
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #15858 : Червень 26, 2021, 16:09:24 »
и патроны еще не подвезли, а починати щось робити самому - на хрена воно мені здалося.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35581
  • Karma: 23482
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15859 : Червень 27, 2021, 09:14:51 »
Ого. Да вьі жє звєрі, господа. (с)

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9880
  • Karma: 5949
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #15860 : Червень 27, 2021, 09:28:24 »
Смішно йому  :mad:

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35581
  • Karma: 23482
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15861 : Червень 27, 2021, 09:58:57 »
Смішно йому  :mad:
:pardon: Країна така, тільки ржати, щоб не ревіти. Недарма кловуна на царствіє закинули.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #15862 : Червень 27, 2021, 11:24:19 »
А ви кажете шо бубачака з олігархами не борецця.

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12392
  • Karma: 5610
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Українська політика
« Reply #15863 : Червень 27, 2021, 16:32:50 »
Власть определилась с шестью первыми платными автобанами

В В Мининфраструктуры определились с трассами, которые передадут инвесторам. Это Харьков-Днепр-Запорожье, Борисполь-Полтавм, Херсон-Николаев, Киев-Житомир-Ровно, Ягодин-Ковель-Луцк и Днепр-Кривой Рог-Николаев.

Отмечается, что эти трассы несут наибольшую ценность в соединении Украины с другими странами. Стоимость проезда 100км этими дорогами составит 77грн.

©️Инсайдер UA
Not all those who wander are lost

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #15864 : Червень 27, 2021, 17:23:42 »
Власть определилась с шестью первыми платными автобанами

В В Мининфраструктуры определились с трассами, которые передадут инвесторам. Это Харьков-Днепр-Запорожье, Борисполь-Полтавм, Херсон-Николаев, Киев-Житомир-Ровно, Ягодин-Ковель-Луцк и Днепр-Кривой Рог-Николаев.

Отмечается, что эти трассы несут наибольшую ценность в соединении Украины с другими странами. Стоимость проезда 100км этими дорогами составит 77грн.

©️Инсайдер UA
То есть, проезд из пригорода Киева по Житомирской трассе теперь станет золотым? По какой трассе теперь будут ездить маршрутки, которые развозят людей по близлежащим селам?
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12629
  • Karma: 6460
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #15865 : Червень 27, 2021, 17:33:55 »
По какой трассе теперь будут ездить маршрутки, которые развозят людей по близлежащим селам?
В нормальных странах всегда есть альтернативная платному автобану дорога - пусть узкая, с большим количеством светофоров, но есть. Водитель имеет выбор.
Но это в нормальных странах.  :kos:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #15866 : Червень 27, 2021, 17:35:25 »
Борисполь-Полтава
А во что там инвестировать? Там уже всё сделано на высшем уровне за мой счёт. А, ну да...

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15867 : Червень 27, 2021, 17:37:51 »
То есть, проезд из пригорода Киева по Житомирской трассе теперь станет золотым?

 :facepalm:

З.Ы. В продолжении темы зачем людям математика...

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #15868 : Червень 27, 2021, 17:50:35 »
Цитувати (виділене)
СБУ вычистила имя Киркорова из числа не въездных и угрожающих безопасности, хотя еще 24го он там был. Дядя Филя звякнул мальчику Вове с подтанцовок, тот вздрючил аж целое СБУ и теперь дядя Филя опять может радовать киевлян, крымчан и дончан(если у тех бабла хватит) своей нетленнкой «Единственная-я-аааааа моя-я-ааааа!»?
Потому что искусство - вечно.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12629
  • Karma: 6460
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #15869 : Червень 27, 2021, 18:13:13 »
Потому что искусство - вечно.
Нельзя обижать народного артиста Украины.  :sarcastic:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.