Автор Тема: Українська політика
 

Offline Eney

 • *****
 • Повідомлень: 27232
 • Karma: 13830
 • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15810 : Червень 09, 2021, 14:12:15 »
Цитувати (виділене)
Три нероби-алкаша + сексуально заклопотаний хуліган-забіяка пубертатного періоду. Королева, яка водить шашні з міністром країни, з якою Франція у стані війни. Посередником між цими чотирма та зрадницею є жінка легкої поведінки, яка використовує пубертатного дурного тінейджера. Тупий ні на що не здатний король.
І кардинал Рішельє, якому треба вирішувати безліч важезних питань від війни з Англією до стосунків з Іспанією та дефіцитом бюджету. Державний діяч, якому увесь час тріпають нерви та ставлять палиці в колеса четверо неадекватів та дві слабкі на передок дами.
Короткий зміст роману Дюма про трьох мушкетерів, який немає нічого спільного з дійсністю, бо реальний д`Артаньян був довіреною особою у Рішельє, особистим його шпигуном і майстром таємних справ. А потім кардинала Мазаріні.
Но читачі, яких напхано романами Дюма та знятими на їхній основі фільмами, співчувають зрадникам держави й ненавидять Рішельє, який держані інтереси захищає. Більше того - вони на боці д`Артаньяна та королеви і проти Рішельє, навіть знаючи правду хто є хто - психологія спрацьовує.
Це приклад того, як масова культура та пропаганда на її основі створює "негативний рейтинг" політика або історичної особи.
І скільки б високолобі професори не розповідали про патріотизм Рішельє та масу всього, що він зробив для Франції, у підсвідомості пересічних залишатиметься відраза до нього та симпатія до фейкового кіношного д`Артаньяна.
Ви думаєте я про Францію ХVІІ століття? Та нічого подібного!
#вголос Автор: Павло Бондаренко

Offline Eney

 • *****
 • Повідомлень: 27232
 • Karma: 13830
 • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15811 : Червень 09, 2021, 14:14:12 »
Чи можна совок вичавити з себе краплинами.
Можна. Нещодавно на зустрічі однокурсників двоє цілком проросійських інтелектуалів заговорили непоганим суржиком, я аж чарку розхлюпала
Звісно виключення є. І майже усі вони  вміщуються у +/-25%.

Offline True Path Into Nowhere

 • *****
 • Повідомлень: 855
 • Karma: 412
Re: Українська політика
« Reply #15812 : Червень 09, 2021, 14:40:59 »
а може хтось витягти повний текст ось цієї красоти, а то воно у Люські Арестович у фейсбуці запощено, так трапилось шо я туди з об'єктивних причин попасти не можу :grin::

...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Cthulhu

 • Hero Member
 • ******
 • Повідомлень: 2923
 • Karma: 1766
 • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15813 : Червень 09, 2021, 14:59:23 »
П.М. Чи може нарід вже знову не тупий...
був би не тупий - виправив би свою халепу. а так - як сам у гівно стрибнув - то й сам сидить у тому гівні тільки "невдоволений" та й те не весь. а хто невоволений - той лише носа крутить та скиглить трохи шо ваня йому.

Чи можна совок вичавити з себе краплинами.
можна - для чого? для себе - мабуть.. хоча взагалі то може й запізно бути.
я вже замахався питати у людей- альобля, осьо дивіться, чергове дно, то й яких вам ще "червоних ліній" тре? терплять.. хоча й скиглять.
« Останнє редагування: Червень 10, 2021, 15:07:15 від Cthulhu »

Offline Охтирка

 • *****
 • Повідомлень: 20298
 • Karma: 3042
Re: Українська політика
« Reply #15814 : Червень 09, 2021, 15:04:33 »
а може хтось витягти повний текст ось цієї красоти, а то воно у Люські Арестович у фейсбуці запощено, так трапилось шо я туди з об'єктивних причин попасти не можу :grin::Насправді це Юрік Романенко.

- Юрий Романенко:
«…После просмотра четвёртой части Бигуса не спал всю ночь и думал об этих кровавых упырях без души и сердца. Тварях, которые ни секунды не задумавшись, отправляли людей на убой. Боже как же хорошо, что в 2019 мы подвинули этого упыря от кормушки. Теперь понятно, что имел в виду Зеленский на прессухе, когда говорил, что это просто тяжело слушать, как они решают свои дела. И да, Зеленский приговор этой сладкой парочке Медведчука и Порошенко. Представьте только о чем они могли говорить во времена Иловайска и Дебальцево, если они все время были на прямой связи и ворковали по любому поводу и по любому требованию со стороны России. Вопрос их наказания - это ключевой вопрос для будущего Украины. Потому что он определяет проблему морали этой истории, а она определяет характер изменения социальных отношений. Не сформировав правильное отношение к этому злу и не наказав его, мы никогда не сможем осуществить серьёзных изменений. Именно поэтому порохоботы и иже подобные должны стать прокаженными. Ибо не может здоровый, нормальный человек не испытывать отвращение к этому лицемеру. И общество должно постоянно задавать всем этим Сюмарам, Портниковым, Княжицкихм, Ирочкам Геращено - не приходят по ночам кровавые мальчики? Ничего в душе не шевелится, когда приходится оправдывать мразь с утра до вечера? Мне многие говорят, что ничего не изменится, что будут они ходить по улицам как ни в чем не бывало. Нет, дорогие мои, ничего не изменится, если внутри вас ничего не будет кричать, ничто вас не будет разрывать от одного вида, что ЭТО ходит по улицам, как ни в чем не бывало. Бешеная собака перестаёт быть опасной в тот момент, когда идентифицируется, как бешеная. Потому что каждый понимает, что это не друг человека, но крайне опасный враг. Все начинается с осознания проблемы. И люди, которые из этой истории  с пленками Бигуса, не способны сделать надлежащие выводы относительно сывочолого гетьманата, являются не только заслуживающими порицания холуями и хамами, но прямой опасностью для общества, поскольку они не хотят наказания Зла. А не наказанное Зло будет порождать новые Иловайски и Дебальцево. Именно поэтому нам нужен свой Нюрнбергский процесс, где все под камеры со всей беспристрастностью на которую способно наше загнившее общество рассмотреть показания всех свидетелей и принимать правильное решение. И тогда, и только тогда мы сделаем твёрдый шаг к более жизнеспособному, к более правильному и человечному устройству нашего украинского общежития. И только тогда такое общество обретёт право на существование. Если же им все спустят с рук, то это общество не имеет право на жизнь. Да и не выживет. Сожрет само себя, продаст за невысокую цену и ещё спляшет на могилах тех, кто положил свои жизни его защищая».
——-
- Я не столь эмоционален, как Юра, хотя в своё время узнал про гетьмана факты куда как более отвратительные, нежели торговля пленными и взращивание Медведчука.
Но логика та же - маленький, но симпатичный нюрнбергский трибунал для режима Порошенко - это то, что сильно бы оздоровило Украину, в настоящем и будущем.
Надеюсь, временная следственная комиссия парламента начнёт придавать этой истории более реальные контуры.
Другое дело, что с каждым новым фактом, которые становятся достоянием общественности, порохоботство из политического расстройства все больше и больше переходит в психиатрическое.
- Что я испытываю к людям, которые до сих пор не могут оторвать свои патриотические чувства от их поблекшего сівочолого «символа» в пожёванном костюме?..
Мне их жаль.
Но любопытно будет посмотреть на этих могучих, цельных людей, когда расследование начнёт цитировать непосредственные уже переговоры отца их нации с пасынками чужой.
https://t.me/romanenko_dns/6940

Offline Охтирка

 • *****
 • Повідомлень: 20298
 • Karma: 3042
Re: Українська політика
« Reply #15815 : Червень 09, 2021, 15:07:42 »
Вот бедняги. Не получили эти пленки Медведчука ожидаемого эффекта. Крякнули, а эха не понеслось.
Похоже, Романенко с Аристовичем пытаются хоть как-то пламя разжечь, но тухло у них.

Offline True Path Into Nowhere

 • *****
 • Повідомлень: 855
 • Karma: 412
Re: Українська політика
« Reply #15816 : Червень 09, 2021, 15:12:03 »

Насправді це Юрік Романенко.

- Юрий Романенко:
«…После просмотра четвёртой части Бигуса не спал всю ночь и думал об этих кровавых упырях без души и сердца.

дякую
був би не тупий - виправив би свою халепу. а так - як сам у гівно стрибнув - то й сам сидить у тому гівні тільки "невдоволений" та й те не весь. а хто невоволений - той лише носа крутить так скиглить трохи шо ваня йому.
а раньше шо лудше було?
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Охтирка

 • *****
 • Повідомлень: 20298
 • Karma: 3042
Re: Українська політика
« Reply #15817 : Червень 09, 2021, 15:27:40 »
Ось вам ще один, який заснути після бБігуса не зміг.
Цей державною відпрацьовує.

Victor Andrusiv
23 год  ·
Трагедія порохобота
Плівки Медведчука до 4 частини не були чимось особливим для тих, хто в політиці. Так, заробляли, так цинічно, але політика - це складна цинічна річ. Її можна засуджувати, але куди важче запропонувати кращу політику. Проте, після частини про кіборга Рахмана, навіть в тих, хто дуже добре уявляв дно Порошенка - волосся мало встати дибки.
Я добре знав як працювала машина Порошенка, і тому ніколи не допускав можливості голосувати за нього, окрім як проти якоїсь вати. Однак, баталії 2019 року торкнулись мене дуже сильно. Справа не в тому, що мене атакували якісь боти, мене реально атакували мої друзі, родичі і близькі. Вони в лице мені заявляли, що я зрадник України, що я продався і тому подібне. І одна справа банити якихось ботів, інша справа слухати це від близьких тобі людей. Нажаль, в цьому приступі порохоботської істерики, я втратив дуже багато важливих мені людей.
І сьогодні я задумався над тим, яку трагедію вони переживають. Побачити докази як Порошенко цинічно використовував легенду війни “Рахмана” для самопіару - це удар навіть по найбільш стійким. Проте, трагедія не в цьому. Вона в тому, що у цих людей немає дороги назад. Психіка людини не може пережити таке заперечення. Після істеричного доказування, що Порошенко= Україна, що всі хто його не підтримав - зрадники, що вони єдині і кращі за 73%, і тому подібний бред, яким ці люди заливали все що можна і не можна останні роки. Після цього всього психіка не може прийняти, що Порошенко був звичайним олігархом, цинічним, егоїстичним, і його проукраїнська позиція була просто вимогою ситуації, а не ідеологічна. Ці люди приречені брехати собі тепер до кінця свого життя, бо страх визнати правду про Медвечука і Порошенка - це зруйнувати віру в самого себе, як унікального праведного патріота. Це визнати, що ті, кого вважали “відсталими”, “зрадниками” - виявились правими. На таке майже не здатна людська психіка.
Мені справді шкода, що багато людей загнали себе в цю пастку, і сьогодні змушені собі вигадувати будь-які пояснення про підробки, про фейки, переводити розмови про Зеленського і т.п., тільки б не допустити сприйняття правди. Мені ще більше шкода, що це часто люди, яких я ціную і поважаю. І єдине, що я можу побажати всім нам - ніколи не прив’язувати нашу країну до конкретного прізвища. Україна ≠ Прізвище.
П.С. У цій історії є дуже повчальний момент для чинної влади. Поки ви радієте, чи можливо приймаєте участь у зливанні плівок - хтось активно пише і знімає вас. І тільки ви почнете “шкутильгати” - все це піде вашим опонентам. І тоді дуже багато людей дізнаються подробиці “дорожок” вашого офісу. Єдиний спосіб цьому запобігти - це проводити таку політику, за яку не соромно в опублікованих записах.

Offline True Path Into Nowhere

 • *****
 • Повідомлень: 855
 • Karma: 412
Re: Українська політика
« Reply #15818 : Червень 09, 2021, 15:56:48 »
А сам Рахман каже шо у Бачок і ко хуйню городять:
https://bykvu.com/ua/bukvy/kiborg-rahman-ne-vvazhaie-shho-bulo-zatjaguvannja-jogo-obminu/
"Я вдома — це факт. Якщо говорити про ці записи, то я не чув, щоб він (Віктор Медведчук — ред.) гальмував. Йде розмова про мене, про обмін. Там же не йдеться: “Нехай, нехай ще трохи посидить — і ми його заберемо”. Ну, якщо стало питання — “майора на майора”, то майор засуджений, і його помилувати може тільки президент”, — сказав Гречанов."

...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline True Path Into Nowhere

 • *****
 • Повідомлень: 855
 • Karma: 412
Re: Українська політика
« Reply #15819 : Червень 09, 2021, 16:04:34 »
А вобще прикольно шо Порошенко ковтає куряву Зеленського в виборчому марафоні, а мочать в інфопросторі майже виключно тільки його. Причом методи там ніхуя не міняються, як було Порошенко з`їв брата, або ж тухлий оселедець так і залишилось.
Наприклад: минулого тижня випадково послухав фрагмент якоїсь передачі по 2+2 про Конча-Заспу, й там такі задвигають: "а тут з 2010 живе якийсь хуй, він був заступником заступника в міністєрстві рогів і копит за часів президенства Порошенка" і так разів три за ті п`ять хвилин шо я насолоджувався цим шоу.
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline В.И.Лемминг

 • *****
 • Повідомлень: 22062
 • Karma: 7359
 • Стать: Чоловіча
 • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #15820 : Червень 09, 2021, 16:24:11 »
що Порошенко був звичайним олігархом, цинічним, егоїстичним, і його проукраїнська позиція була просто вимогою ситуації, а не ідеологічна.
Навіть якщо так, то вибір недосвіченого в політиці коміка з ще більш розмитими поглядами становиться кращим?
Тю, ля, а шо?

Online AlexUA

 • *****
 • Повідомлень: 19417
 • Karma: 1634
 • Стать: Чоловіча

Offline True Path Into Nowhere

 • *****
 • Повідомлень: 855
 • Karma: 412
Re: Українська політика
« Reply #15822 : Червень 09, 2021, 18:22:25 »
б-г-г-г
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Eney

 • *****
 • Повідомлень: 27232
 • Karma: 13830
 • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15823 : Червень 09, 2021, 18:40:02 »
Кажуть, за вчора-сьогодні вже висаджено 2 мільйони дерев. Щоб не збитися з графіку.

Offline Солоха

 • *****
 • Повідомлень: 8387
 • Karma: 3438
 • Стать: Жіноча
 • Министр непознанных сновидений
Re: Українська політика
« Reply #15824 : Червень 09, 2021, 20:28:12 »
Кажуть, за вчора-сьогодні вже висаджено 2 мільйони дерев. Щоб не збитися з графіку.
Сію-вію конопелечки?
Умею послать нежно

Offline Mathilda

 • *****
 • Повідомлень: 4585
 • Karma: 2526
 • Стать: Жіноча
 • Nederland
Re: Українська політика
« Reply #15825 : Червень 09, 2021, 20:45:00 »
Кажуть, за вчора-сьогодні вже висаджено 2 мільйони дерев. Щоб не збитися з графіку.
Сію-вію конопелечки?
А чим конопелечки не дерево  :sarcastic:


Online AlexUA

 • *****
 • Повідомлень: 19417
 • Karma: 1634
 • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15826 : Червень 09, 2021, 20:49:38 »
Прийдуть часи коли конопельки будуть володарювати усім світом...  :sneaky:

Online Shannou

 • *****
 • Повідомлень: 27533
 • Karma: 9614
 • Стать: Чоловіча
 • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #15827 : Червень 09, 2021, 21:02:36 »
Кажуть, за вчора-сьогодні вже висаджено 2 мільйони дерев. Щоб не збитися з графіку.
Сію-вію конопелечки?
А чим конопелечки не дерево  :sarcastic:


звичайно ж дерево, тільки вирости не дають.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Kaa

 • *****
 • Повідомлень: 2649
 • Karma: 3342
 • Стать: Чоловіча
 • Жидомоскальский укр
Re: Українська політика
« Reply #15828 : Червень 09, 2021, 21:57:32 »
А тут Бірюков цікавиться:
Цитувати (виділене)
Вопрос - почему Порошенко никогда не приезжал с пустыми руками, а Зеленский никогда ничего с собой не привозит. Это же мелочь, но крайне приятная мелочь, обрастающая потом легендами. Это вот "свой парень", привез волонтерский подгон. Хоть десяток ящиков клубники, хоть десяток ящиков черешни.
Почему?
Praise the Lord and pass the ammunition
And we'll all stay free

Online AlexUA

 • *****
 • Повідомлень: 19417
 • Karma: 1634
 • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15829 : Червень 09, 2021, 22:08:07 »
А тут Бірюков цікавиться:

Будемо вирішувати питання по мірі їх надходження...

Було багато зловтішних коментарів і натяків що найвеличніший сціться (у порівнянні з найкращим)...

На мою думку натепер або вони сцялись однаково, або нема про що говорити...

Offline True Path Into Nowhere

 • *****
 • Повідомлень: 855
 • Karma: 412
Re: Українська політика
« Reply #15830 : Червень 09, 2021, 22:26:05 »
Будемо вирішувати питання по мірі їх надходження...

Було багато зловтішних коментарів і натяків що найвеличніший сціться (у порівнянні з найкращим)...

На мою думку натепер або вони сцялись однаково, або нема про що говорити...
Тепер воно сциться аби не бути гіршим за Порошенка :grin:
Хоча насправді весь час так було, тільки він не докінця розуміє шо таке "бути не гіршим".

P.s.
І з каскою ви також проїбались, двічі. Цього разу ви засцяли Зе касочку надіти бо після минулого візиту на передову фотожаб наробили не байдужі люди, а завтра горобець йому на макітру насре. І шо тоді?
P.p.s.  І ще порада безкоштовна, коли вже їдете до населених пунктів в прифронтовій зоні та й не тільки, виводьте Зе до місцевих, хай він їм хоч лапкою помахає, а то от наприклад минулого року він КПП в Щасті перевіряв, а до людей засцяв, й вони передають шо це їх дуже образило.
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Online AlexUA

 • *****
 • Повідомлень: 19417
 • Karma: 1634
 • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15831 : Червень 09, 2021, 22:29:20 »
виводьте Зе до місцевих

Не зміг втриматись... А коли найкращий виходив до місцевих?

Online Volf Ram

 • Hero Member
 • ******
 • Повідомлень: 19195
 • Karma: 12919
 • Стать: Чоловіча
 • Неадекват
Re: Українська політика
« Reply #15832 : Червень 09, 2021, 22:37:10 »
Почему?
Патамушта зиленский вам нилох какойто

Offline True Path Into Nowhere

 • *****
 • Повідомлень: 855
 • Karma: 412
Re: Українська політика
« Reply #15833 : Червень 09, 2021, 22:48:19 »
Не зміг втриматись...
Ти шось останнім часом такий не стриманий, такий бурхливий та свавільний :)
А коли найкращий виходив до місцевих?
Це Порошенко чи шо? Я радий що для вас він взірець й ви хочете досягти його рівня, нажаль ви поки що легким шляхом пішли й наздоганяєте  його тільки в недоліках. 
Та, добре, перейдемо до суті питання, якщо Порошенко так не робив то й Зе не буде? Ну ладно, якшо для Зеленському досить бути не гіршим за Порошенка то мо й дійсно не варто.
Хоча
Cпойлер
от є постановка знята на студії Довженка, в якості місцевих "бюджетникі з Волновахі"
:unknown:


...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Mrs_Who

 • *****
 • Повідомлень: 10064
 • Karma: 3952
 • Стать: Жіноча
 • Хочу в Лондон!
Re: Українська політика
« Reply #15834 : Червень 10, 2021, 00:16:18 »
Нью Васюки
Цитувати (виділене)
Ряд народных депутатов и чиновников посетили Мариуполь.
Об этом в Facebook сообщил глава исполкома Набсовета реформ Михеил Саакашвили, передает Цензор.НЕТ.

"Поездка в Мариуполь вместе с сопредседателями МФО "Простые решения и результаты" ВРУ Юлией Клименко, Лизой Ясько, Владимиром Кабанченко, потрясающим мэром Бойченко и руководством города. Разработка плана по туристическому буму Мариуполя. Мариуполь будет главным туристическим хабом Украины наряду со Львовом и Одессой через максимум 2 года!
Not all those who wander are lost

Online Volf Ram

 • Hero Member
 • ******
 • Повідомлень: 19195
 • Karma: 12919
 • Стать: Чоловіча
 • Неадекват
Re: Українська політика
« Reply #15835 : Червень 10, 2021, 00:26:12 »
 За год семь лямов зарплаты - да похуй что нести. Мариуполь - хаб, Бровары - порт, Черкассы - космодром...

Offline Kaa

 • *****
 • Повідомлень: 2649
 • Karma: 3342
 • Стать: Чоловіча
 • Жидомоскальский укр
Re: Українська політика
« Reply #15836 : Червень 10, 2021, 00:38:40 »
Зеленський вніс до Ради як невідкладний законопроект про корінні народи України.
На що Путін відреагував, мовляв цей законопроект йому нагадує теорію та практику нацистської Німеччини.
Цікаво, воно той законопроект хоч читало, чи то йому Соловйов коротко переказав?
Praise the Lord and pass the ammunition
And we'll all stay free

Online Volf Ram

 • Hero Member
 • ******
 • Повідомлень: 19195
 • Karma: 12919
 • Стать: Чоловіча
 • Неадекват
Re: Українська політика
« Reply #15837 : Червень 10, 2021, 00:42:19 »
Ермак получит меньше половины этой суммы, я думаю.

Offline True Path Into Nowhere

 • *****
 • Повідомлень: 855
 • Karma: 412
Re: Українська політика
« Reply #15838 : Червень 10, 2021, 01:01:53 »
во, нарешті пішли фоточкі в шоломі:

сподіваюсь він ще брукі в носкі заправив, а то раптом кліща вхопить
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Solmir

 • *****
 • Повідомлень: 3508
 • Karma: 2449
 • Стать: Чоловіча
 • Киев
Re: Українська політика
« Reply #15839 : Червень 10, 2021, 08:17:35 »
Черкассы - космодром...
Трава растет? Значит космодром.

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.