Автор Тема: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
 

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14750
  • Karma: 9221
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9900 : Листопад 03, 2022, 13:43:19 »
один, чтобы зайти в настройки
Вот этого не помню совсем.
второй, для подключения к вайфаю
Тот, который вводится при подключении какого-нибудь девайса? Он есть. Причем создавался он еще при первом роутере. Получается, как-то я второй все же настраивала.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27712
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9901 : Листопад 03, 2022, 13:52:46 »
Получается, как-то я второй все же настраивала.
Я думаю, ты просто забыла.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9135
  • Karma: 5436
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9902 : Листопад 03, 2022, 13:59:11 »
а можна купити викрутку в магазині все по 3 грн, та зігнути як треба 
А можна не зігнути - коли "жало" з трошки кращого металу приєднано до якогось Г... :sneaky:
Homo homini felis est.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2283
  • Karma: 2253
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9903 : Листопад 03, 2022, 14:05:02 »
Тот, который вводится при подключении какого-нибудь девайса? Он есть. Причем создавался он еще при первом роутере. Получается, как-то я второй все же настраивала.
Если один и тот же еще с первого рутера, то он точно не заводской и точно все в порядке.

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9505
  • Karma: 1578
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9904 : Листопад 03, 2022, 14:18:57 »
Получается, как-то я второй все же настраивала.
Как вариант - звонишь в техподдержку своего провайдера, объясняешь ситуацию - и спец с того конца провода тебе говорит на какие кнопки тыкать.
Это по личному опыту, но у меня провайдер не сильно крупный, может поэтому мне это кажется более реальным.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14750
  • Karma: 9221
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9905 : Листопад 03, 2022, 14:24:07 »
Я думаю, ты просто забыла.
Да, получается, скорее всего, забыла.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34800
  • Karma: 17058
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9906 : Листопад 03, 2022, 15:18:56 »
Я думаю, ты просто забыла.
Да, получается, скорее всего, забыла.

все погане забувається, так влаштована наша память. інколи як згадаєш, скільки часу витратив на щось зі світу компів, так жахливо стає. он як у мене з інетом проблеми були, що я вже тільки не робив, що не перепробував, і тут питав, і Кіндрат мені допомагав. а потім приїхав тато та на під'їзді перевірив з'єднання кабелю :lol2:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35719
  • Karma: 23545
  • Стать: Чоловіча
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9907 : Листопад 03, 2022, 17:59:19 »
заработала!   Усім дяки.  :yes:

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9908 : Листопад 06, 2022, 13:19:00 »
Вчора монітор гавкнувся
О, а підкажіть будь ласка, є в мене теж старенький вже, плаский монітор Самунг. І щось коли до нього підключаєшь лептоп, то він секунд 10-15 показує, що треба а потім просто стає чорним і все.

Що це за фігня може бути, чи є сенс тягнути в сервіс (бо сам не працюю паяльником)?

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27712
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9909 : Листопад 06, 2022, 13:30:00 »
Що це за фігня може бути, чи є сенс тягнути в сервіс (бо сам не працюю паяльником)?
З великою вірогідністю треба замінити електролітичні конденсатори  у блоці живлення. Хоча можуть бути проблеми і в блоці живлення ламп. Це поганіше, проте також ремонтується. На край, стара підсвітка викидається на її місце встановлюється світлодіодна.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9910 : Листопад 06, 2022, 15:30:14 »
Дякую Майк

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7801
  • Karma: 3636
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9911 : Листопад 06, 2022, 18:37:03 »
З великою вірогідністю треба замінити електролітичні конденсатори  у блоці живлення.
Так. В Syncmaster 940NW випуску 2006(7?) р. довелось міняти десь на шостому-сьомому році експлуатації. Працює досі. На підсвітку спочатку грішив - виявилась не вона.
Цей, що вийшов з ладу зараз - 220BW... 2008 року народження!  :wacko3: Коли брав, думав, що новіший. Поруч стоїть його ровесник - LG L1960TQ, у нього БЖ зовнішній, конденсатори міняв вже двічі.
Ціна питання невелика, якихось гривень 20-30 (врешті, ті конденсатори валяються в шухляді), але час...  :mad:
« Останнє редагування: Листопад 06, 2022, 18:50:18 від invariant »
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9912 : Листопад 07, 2022, 11:29:05 »
Інваріант, а ти коли знову в Київі бу?  8)

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9913 : Листопад 07, 2022, 11:30:46 »
Шуткую.
В моєму випадку монік показує, перестає показувати, а потім знову показує післе перез'єднаня.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7801
  • Karma: 3636
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9914 : Листопад 07, 2022, 12:09:20 »
В моєму випадку монік показує, перестає показувати, а потім знову показує післе перез'єднаня.
У мене цей останній різко погас. А у попередніх випадках після включення якийсь час мерехтить, а потім начебто виходить на режим (зрідка блимаючи).
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9915 : Листопад 18, 2022, 20:36:42 »
Моїй мамі відмовляють в отриманні статусу ВПО. Вона із Сумщини із самого початку війни переїжджала спершу в Павлоград (Дніпропетровська), потім до Львова, а зараз в Ужгороді. В Ужгороді кажуть: "Роменський район не обстрілюють! Ідіть ви, женщіна, нафіг".
Може, хтось знає, куди звернутись, або як правильно діяти.
Ясно, що по інтернету ніяк неможливо зараз отримати якусь інформацію, та може хтось знає, як це робити, буду дуже вдячна.
Якщо буде зв'язок.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9916 : Листопад 18, 2022, 20:46:43 »
Якась фігня. Через село три дні  їздили росіянські танки. Маму знайомі вивезли в Павлоград, а там теж почалися прильоти, і ми забрали маму до Львова. А у Львові, сцуко, теж стріляють. Відвезли до Ужгорода. І що? Жінка 80 років мала сидіти в селі на Сумщині, і чекати, поки їй не прилетить?
Я, звичайно, зараз буду шукати, як зробити мамі статус ВПО. Та ж, блін, електрики  дають мало.
Якщо в когось є досвід і якась інформація - дайте знати при нагоді.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9917 : Листопад 18, 2022, 21:25:17 »
Не знаю или уже закончилось все, но для украинцев деньги были выделены и они их получали, евро 500
От европейских фондов
Не помню точно названия, но думаю, что легко гуглиться и это реально люди получали

Offline AVI

  • *****
  • Повідомлень: 1904
  • Karma: 2474
  • Стать: Чоловіча
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9918 : Листопад 18, 2022, 21:41:24 »
тільки якщо місцевість, з якої ВПО виїхала - ще під окупацією.
Что за чушь? На сайте мин.реинтеграции есть перечень громад, жители которых могут получить статус ВПЛ. И это не только оккупированные территории.
Lilьka, тут посмотри:
https://minre.gov.ua/rubric/korysna-informaciya-dlya-vpo

Offline bobr.dobr

  • ****
  • Повідомлень: 349
  • Karma: 236
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9919 : Листопад 19, 2022, 01:12:45 »
Не знаю или уже закончилось все, но для украинцев деньги были выделены и они их получали, евро 500
От европейских фондов
Не помню точно названия, но думаю, что легко гуглиться и это реально люди получали
Мабуть ця програма ще працює. Родича (70+ років) зареєстрували в чергу на виплату (разову) від якогось європейського фонду приблизно пару тижнів тому.  Обіцяли нарахувать еквівалент триста з чимось євро. Поки чекає.

Offline AVI

  • *****
  • Повідомлень: 1904
  • Karma: 2474
  • Стать: Чоловіча
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9920 : Листопад 19, 2022, 09:40:34 »
Иначе - хуйня вдруг полная может получиться и тупость
Мы ВПЛ не с оккупированной территории, получаем мат. помощь.

Отвечал Лильке на вопрос о получении статуса ВПЛ. По инерции ответил и вам.
Свой культурный уровень демонстрируйте своим родственникам.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9921 : Листопад 20, 2022, 21:38:09 »
А хтось користувався рідкою ізолентою?

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9922 : Листопад 21, 2022, 09:23:52 »
А хтось користувався рідкою ізолентою?
А для чого? Сфера застосування?

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9923 : Листопад 21, 2022, 14:11:33 »
Ремонтування проводки, наприклад, обгорілої.

Замість термоусадок, якщо їми неможливо зробити ізоляцію. Якщо декілька проводників одразу перетираються.

Також бачив як ремонтують місця з'єднання штекирів зарядок із проводом. Телефонні у мене часто там переламуються.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19313
  • Karma: 6656
  • Стать: Жіноча
У меня очередное спасите-помогите, но,  в качестве разнообразия, не связанное  с немецким языком напрямую.
 Как многие знают, я зарабатываю на жизнь переводами. Работа переводчика невозможна без доступа к словарю.
Как и многие переводчики Украины и России, я долгое время  пользовалась исключительно Мультитраном. Это уникальный словарь, созданный переводчиками. И российскими, и украинскими. В чем и состоит его исключительная ценность.  Куча специфических терминов  и выражений, которых не найдешь больше нигде ( имеются в виду словари). С Мультитраном последний год происходит нечто странное, то он в доступе без впн - такое внезапно произошло в декабре, до этого я уже больше года пользовалась Оперой, т.к иначе он не открывался, то и с впн к нему не пробьешься. Вот как и сейчас. Вернее, последнюю пару дней.
И  вот тут я в непонятках. То ли это у меня с впн проблемы ( а они похоже  есть,  ниже изложу подробнее , то ли  Мультитран грохнулся и не подымается . Или закуклился, хрен его знает.
 С Оперой у меня проблемы последние  несколько месяцев. Скорость ( и так очень небольшая) стала ниже плинтуса.А последний месяц  я бы сказала , что опера сдохла совсем. Я почистила кэш, потом грохнула и переустановила оперу. Ничего не изменилось. Опера - дохлая.  Ни один из сайтов через впн не открывается в принципе.
Попробовала установить Tunnel bear. Установила. Работать не могу , т.к при попытке подключить Tunnel bear прерывается подключение к моему интернет-провайдеру.
Скорость интернета от провайдера на компе замеряла, полностью соответствует заявленной провайдером. Она совсем небольшая, 60 Мб, но раньше мне хватало.
Что мне со всем этим делать - не понимаю. Мои знания  по части компьютера, интернета, впн и прочего подобного  незначительны.  Подскажите, пожалуйста, что делать? Подключится на бОльшую скорость? Искать проблему в компе? Установить другой впн/другой браузер со встроенным впн?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Я користуюсь браузером Файрфокс з додатком UrbanVPN. Безкоштовні.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2283
  • Karma: 2253
Мультитран с запада стабильно работает вроде. Я им пользуюсь редко, но ни разу не замечал что-то. Пальцем в небо я бы сказал, что дело в ограничении доступа к ру доменам из Украины в сочетании с качеством бесплатного vpn.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Тут список аналогів мультітрана.
https://www.similarweb.com/ru/website/multitran.com/competitors/

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19313
  • Karma: 6656
  • Стать: Жіноча
Мультитран с запада стабильно работает вроде. Я им пользуюсь редко, но ни разу не замечал что-то. Пальцем в небо я бы сказал, что дело в ограничении доступа к ру доменам из Украины в сочетании с качеством бесплатного vpn.
Ты понимаешь, я как бы практически на 100 процентов согласна, но смущает, что опера вообще не работает. Тупо висит на любом запросе.
Я готова платить за впн( конечно лучше бы без этого, но  работать как то надо), но учитывая опыт с Tunnel Bear, заплатить изрядную сумму денег и получить неработающий впн совсем не хочется.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Новина, потім інструкція.
https://kod.ru/vpn-opera-return
ВПН на українських та європейських сайтах теж не працює?

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.