Автор Тема: "Ностальгия" по СССР часть 2
 

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3090 : Грудень 17, 2023, 14:17:35 »
Сейчас много у кого полы с подогревом и в той же обуви сидишь паришься, вот на холодном полу, как у нас был до стройки, в обуви поприятнее сидеть было бы
В том то и дело, что ковры на полу в частных домах, особенно старой постройки - это не совковое извращение, а способ сохранения тепла. Ну, а топтаться по коврам в уличной обуви как-то не принято.
Правда, у меня ковров нет, котики не позволяют.  :pardon:
У меня 1 ковер в гостиной, вот на прошлое воскресенье наш друг с утрецца после пробежки со своей собакой, к нам на кофе заехав, по нему и протоптался, после чего и я подумала, что украинцы наши правы, не фиг по новому чистому ковру и чистым полам после пробежки шастать :smilie5:
А котики твои дерут?))

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12675
  • Karma: 6486
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3091 : Грудень 17, 2023, 14:25:10 »
А котики твои дерут?))
Нет, не в этом дело.
Шерсть налипает, опилки из лотков, лапы грязные со двора, кто-то срыгнуть может. Короче, способов испачкать много. 
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3092 : Грудень 17, 2023, 14:30:06 »
А котики твои дерут?))
Нет, не в этом дело.
Шерсть налипает, опилки из лотков, лапы грязные со двора, кто-то срыгнуть может. Короче, способов испачкать много. 
Это да
У меня котики в гараже живут, в дом не заходят, поэтому грязюку в гараже устраивают, бо наши те еще швыни))
Если бы они в дом и на улицу целый день бегали бы, то и сама бы, наверное, в обуви ходила в доме))))
(И проверяла бы ее на наличие крыс да мышей в подарок в ней)))
С ними вот ковровое покрытие хорошее (как для офисов) было идеальным, но они его драли)))

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5316
  • Karma: 3269
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3093 : Грудень 17, 2023, 15:14:57 »
Тануна. Такої вже багнюки, щоб прямо відмивати-відмивати в нас практично не буває, а от з носочками можуть бути нюанси  :grin:

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7801
  • Karma: 3637
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3094 : Грудень 17, 2023, 15:30:32 »
Правда, у меня ковров нет, котики не позволяют. 
Ковры есть и их таки регулярно приходится выбивать. Кошки тоже есть, потому ещё и вычёсывать. Порой сей ритуал бесит, особенно на морозе или под дождём, но селяви.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12675
  • Karma: 6486
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3095 : Грудень 17, 2023, 15:37:13 »
Кошки тоже есть
Думаю, у нас разница в количестве котиков.  :smilie5:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7801
  • Karma: 3637
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3096 : Грудень 17, 2023, 15:48:08 »
Таки да.  :grin:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3097 : Грудень 17, 2023, 15:51:43 »
Я выбивалку только что заказала по инету)))
Вспомним молодость :grin:
Но всяк лучше чем рукой по тому коврику лупить))
Кстати, судя по отзывам на товар выбивает таки народ ковры тут))

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8290
  • Karma: 3325
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3098 : Грудень 17, 2023, 17:04:41 »
Кошки тоже есть
Думаю, у нас разница в количестве котиков.  :smilie5:
А я думаю, что проблема в количестве ковров.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3099 : Грудень 17, 2023, 17:56:13 »
Тануна. Такої вже багнюки, щоб прямо відмивати-відмивати в нас практично не буває, а от з носочками можуть бути нюанси  :grin:
От скажи, практично ж інтимна річ.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3100 : Грудень 17, 2023, 18:47:30 »
Тануна. Такої вже багнюки, щоб прямо відмивати-відмивати в нас практично не буває, а от з носочками можуть бути нюанси  :grin:
От скажи, практично ж інтимна річ.
Вы на шо намекаете? На дырки (меня вчера один спросил, а что если дырка в носках у меня?) или за то, что у некоторых носки как в том анекдоте: сами стоят? :grin:
Подруга вчера тоже не хотела сначала каблуки снимать свои, но так как в доме уже сидели те, с кех я таки содрала, то пришлось и ей обувь снимать
Но она сказала, что мне это припомнит :grin:
ПС мы еще в стройке, а у них район вообще весь район новостройка и там грязи по колено и моющего пол робота у нее нет, плюс собака, которая постоянно носится на улицу и в дом, и лапы ей не моют, так что мне таки отольется :grin:


Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8805
  • Karma: 9835
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3101 : Грудень 17, 2023, 19:34:52 »
Я на зиму и ковры и дорожки постелила. Ламинат жалко.))) И собакам больше места лежать и часть грязи на ковре остается, мне так легче убирать.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3102 : Грудень 17, 2023, 20:02:00 »
Я на зиму и ковры и дорожки постелила. Ламинат жалко.))) И собакам больше места лежать и часть грязи на ковре остается, мне так легче убирать.
Делай так, как тебе удобно, это самое главное :give_rose:

Но у меня возник вопрос)))
В Украине перестали снимать обувь дома гости? И то мои украинцы меня на ложную дорогу вывели?)) и ковры не выбивают на снегу?))(вроде да, судя по ответу форумчанина. Или то редкость и совок теперь?))
Чи то @Охтирка , почитала что-то свое(про участковых) ?))
Хотя судя по ее реакции она и в Польше совок нашла(=снять обувь и выбить ковры)
Я это к совку не отноше, если что))
Скорее к чистоте и гигиене(про гигену слова в среду голландской племянницы мужа, если что))
ПС пока подло отправила ссылку на моющий и пылесосящий одновременно робот подруге, бо с меня точно обувь сдерут теперь, а там пол не мой чистый :grin:

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12675
  • Karma: 6486
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3103 : Грудень 17, 2023, 20:16:10 »
В Украине перестали снимать обувь дома гости?
У меня снимают и я в гостях снимаю. Ковры не выбиваю, их просто нет.  Да и сухой снег теперь редкость.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3104 : Грудень 17, 2023, 21:12:35 »
Я как бы в сторону требования снимать обувь тем, кто приходит к тебе в дом по служебной надобности.
Сантехники приходят деньги зарабатывать, если я вызвал сантехника а он пошёл по квартире в гавнодавах то это будет мой последний заказ в этой конторе.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3105 : Грудень 17, 2023, 21:31:06 »
Я как бы в сторону требования снимать обувь тем, кто приходит к тебе в дом по служебной надобности.
Сантехники приходят деньги зарабатывать, если я вызвал сантехника а он пошёл по квартире в гавнодавах то это будет мой последний заказ в этой конторе.
Про участкового врача даже спрашивать не буду. Я помню, у тебя они все уроды.
По поводу зарабатывать. Как, например, мастер из Воли "зарабатывает". Ко мне пришел один. С огромными пакетами, заполненными декодерами, роутерами и еще всякой фигней. Одни клиентам приносит, другие забирает. Заказы обходит пешком и общественным транспортом. Машины у них только для аварий. Вот заходит такой в квартиру с огромным пакетом в каждой руке, а хозяин зорко смотрит, чтобы он своим говнодавом дальше половичка размером А4 не зашел. Я ж ему зарабатывать позволяю.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3106 : Грудень 17, 2023, 21:36:43 »
Именно так.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23612
  • Karma: 9444
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3107 : Грудень 17, 2023, 21:39:09 »
Коли до мене заходили майстри, вони завжди або раззувались, або надягали бахіли. Без моїх прохань.
Тю, ля, а шо?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3108 : Грудень 17, 2023, 21:40:03 »
Коли до мене заходили майстри, вони завжди або раззувались, або надягали бахіли. Без моїх прохань.
Совок дремучий. :grin:

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3109 : Грудень 17, 2023, 21:42:13 »
Я на зиму и ковры и дорожки постелила. Ламинат жалко.))) И собакам больше места лежать и часть грязи на ковре остается, мне так легче убирать.
Делай так, как тебе удобно, это самое главное :give_rose:

Но у меня возник вопрос)))
В Украине перестали снимать обувь дома гости? И то мои украинцы меня на ложную дорогу вывели?)) и ковры не выбивают на снегу?))(вроде да, судя по ответу форумчанина. Или то редкость и совок теперь?))
Чи то @Охтирка , почитала что-то свое(про участковых) ?))
Хотя судя по ее реакции она и в Польше совок нашла(=снять обувь и выбить ковры)
Я это к совку не отноше, если что))
Скорее к чистоте и гигиене(про гигену слова в среду голландской племянницы мужа, если что))
ПС пока подло отправила ссылку на моющий и пылесосящий одновременно робот подруге, бо с меня точно обувь сдерут теперь, а там пол не мой чистый :grin:
Я считаю, что гости могут делать так, как хотят. Зимой несколько часов сидеть в гостях в сапогах некомфортно, конечно. В кроссовках, босоножках, туфлях в сухую погоду -- в чем проблема?

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3110 : Грудень 17, 2023, 21:45:18 »
Я на зиму и ковры и дорожки постелила. Ламинат жалко.))) И собакам больше места лежать и часть грязи на ковре остается, мне так легче убирать.
Делай так, как тебе удобно, это самое главное :give_rose:

Но у меня возник вопрос)))
В Украине перестали снимать обувь дома гости? И то мои украинцы меня на ложную дорогу вывели?)) и ковры не выбивают на снегу?))(вроде да, судя по ответу форумчанина. Или то редкость и совок теперь?))
Чи то @Охтирка , почитала что-то свое(про участковых) ?))
Хотя судя по ее реакции она и в Польше совок нашла(=снять обувь и выбить ковры)
Я это к совку не отноше, если что))
Скорее к чистоте и гигиене(про гигену слова в среду голландской племянницы мужа, если что))
ПС пока подло отправила ссылку на моющий и пылесосящий одновременно робот подруге, бо с меня точно обувь сдерут теперь, а там пол не мой чистый :grin:
Я считаю, что гости могут делать так, как хотят. Зимой несколько часов сидеть в гостях в сапогах некомфортно, конечно. В кроссовках, босоножках, туфлях в сухую погоду -- в чем проблема?
Проблем нет))
Мой дом и сама буду решать как кому в нем ходить)))

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19313
  • Karma: 6656
  • Стать: Жіноча
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3111 : Грудень 17, 2023, 22:06:42 »
Коли до мене заходили майстри, вони завжди або раззувались, або надягали бахіли. Без моїх прохань.
Швидка Інто-Сана завжди з бахілами. Я не думаю, що під час епідемії в них було мало визовів. Одного разу довелось чекати більше двох годин, це було у самий розпал ковіду. Бо  єдина вільна машина їхала аж з Таїрова( інший кінець міста) Але думаю, що в них є прописані правила.
Майстри Бризовські з бахілами. Теж думаю, що є правила.
Дівчина з Одесгазу - без бахіл. Прийшла, коли я тільки но закінчила мити поли. Після неї довелось перемивати. Для таких дійсно треба  тримати бахіли. Сами вони до цього не додумаються. І правил в них нема для цього.
 До того , що врачі не знімають взуття,  я звикла з дитинства. Ну таке. Взагалі-то не дуже приємно. В нас бува дуже багато грязюки на вулицях. І це зовсім не відповідає правилам гігієни. Чи можливо інакше? Думаю, що так. Але  лікарі, звісно, у тому не зацікавлені.   Я від цього не вмру, але вдавати, що  це єдиний можливий сценарій не збираюсь.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16088
  • Karma: 15400
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3112 : Грудень 18, 2023, 03:40:13 »
Коли лікар до нас приходив без бахіл й шаройобився мені по хаті в брудних чоботах - я вже й не пригадую. Мабуть ще за часів раннього  постсовка.
Але все одно, про всяк випадок, тримаю в передпокої (правильно вживаю?) пакет з бахілами. Бо одного разу, давненько було, сантехнік розувся…корочі, краще б він цього не робив.
Коли запрошують у гості, я завжди беру з собою взуття, в якому буду там ходити. Своїм гостям могу запропонувати капці або одноразові, або нові (або прані). Хто був - підтвердить. Ті, хто вже хтось надягав, ніколи не запропоную знов, не поправши. До речі, це стосується й рушників: одна людина - один рушник. Ніяких «отам висить на гачку, користуйтеся усі одним». Оце мене ще з радянських часів (верніше - часів дитинства та юнацтва) курвило. Мені інколи було краще об себе руки витерти, чистішими будуть, ніж деякими рушниками «для гостей» (особливо, коли якийсь день народження чи ще щось, де тих гостей осіб 10).

Cпойлер
Ну й взагалі, в мене на пил (будь-яку) та багнюку алергія, не треба мені розказувати про важкий робочий день, мені це здоровʼя не прибавить. Якщо ти лікар й прийшов до хворої мене, то й піклуйся про мене, не розноси усе зі своїх чобіт мені по квартирі. Ну щоб, наприклад, з температурою 39 й лихоманкою мені після тебе не прийшлося ще й підлогу мити. 

Й це в мене коло дома ще «цивілізація» зараз - плиточка, прибирають кожного дня, усе чистеньке. А як згадаю деякі райончики, де колись жили - там, сцуко, й сьогодні можна по коліно засратися, поки до підʼїзда з дороги дойдешь. Й ото в квартиру тягнути? Це якась хєрня, пробачте.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12675
  • Karma: 6486
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3113 : Грудень 18, 2023, 06:56:38 »
А у школах зараз ще вимагають мати змінне взуття?
Наскільки пам"ятаю, я чешки носила.
« Останнє редагування: Грудень 18, 2023, 07:08:03 від Shana »
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6888
  • Karma: 3799
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3114 : Грудень 18, 2023, 08:00:26 »
Коли до малої прийшла вперше педіатр, она спитала "пакети є у вас?", потім я купила бахіли, але якщо забувала/закінчувались, то знов пакети йшли у справу.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3115 : Грудень 18, 2023, 09:49:49 »
Коли лікар до нас приходив без бахіл й шаройобився мені по хаті в брудних чоботах - я вже й не пригадую. Мабуть ще за часів раннього  постсовка.

Ну не знаю, що раннім постсовком вважати. Я більш-менш масове вживання бахіл в Києві десь з 2010 року пригадую. Ну і у кожного своя історія, як довго по вулиці в бахілах пройшовся.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4720
  • Karma: 2825
  • Стать: Жіноча
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3116 : Грудень 18, 2023, 11:17:39 »
А у школах зараз ще вимагають мати змінне взуття?
Наскільки пам"ятаю, я чешки носила.
В моїй не вимагали, ніхто не носив. Всі ходили в чоботах, навіть взимку.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3117 : Грудень 18, 2023, 11:22:58 »
А у школах зараз ще вимагають мати змінне взуття?
Наскільки пам"ятаю, я чешки носила.
В моїй не вимагали, ніхто не носив. Всі ходили в чоботах, навіть взимку.
В моїй теж. І чомусь не пам"ятаю страшного бруду. Підлога в коридорах та класах була паркетною, покрита мастикою. Отже, тількі підмітали (учні на чергуванні), не мили. От так і виховувалася у мене толерантність до чоботів у приміщенні.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12675
  • Karma: 6486
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3118 : Грудень 18, 2023, 11:28:22 »
Отже, тількі підмітали (учні на чергуванні), не мили.
А за моїх шкільних часів чергові мили. Ото клятий совок!  :smilie5:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4720
  • Karma: 2825
  • Стать: Жіноча
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3119 : Грудень 18, 2023, 11:39:19 »
Нас чергових примушували ті пильні класи підмітати і мити під дошкою. Клятий постсовок. Скільки робила не могла зрозуміти якого хріна ми це робимо.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.